|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 11:42:10   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

jjasna85 - sploh mi ne gre iz glave, da ne boš imela morfologije.

To je copy-paste iz RR nosečniškega koledarja 20. teden:

V tem tednu je na vrsti nov ultrazvočni pregled, imenovan morfološki pregled. To je obenem tudi zadnji brezplačni pregled pri zdravi nosečnici, zato ga ne zamudita! Preiskava je zelo pomembna, saj ginekolog natančno pregleda plod, njegove organe (možgane, srce, pljuča, ledvica, želodec, sečni mehur, hrbtenico) ter ga natančno izmeri. Pregledal bo tudi posteljico ter količino plodovnice in podal končno mnenje, ali je razvoj pravilen. Še enkrat bo ocenil, ali obstaja ponovno tvegaje za razvoj Downovega sindroma. Pri plodu lahko opazi več kromosomskih označevalcev, ki bi lahko kazali na morebitno nepravilnost. V tem primeru po natančni oceni v bolnišnici nosečnica še lahko zaprosi za prekinitev nosečnosti ali se po svoji vesti odloči, da z nosečnostjo nadaljuje.


Vem to... sm brala tudi js...mi je blo kar slabo...
Sej bova z mojim našla kakšno alternativo...
spet bo šlo en kup dnarja samo kaj čem... izbire lih nimam user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 11:46:02   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

jjasna85 - sploh mi ne gre iz glave, da ne boš imela morfologije.

To je copy-paste iz RR nosečniškega koledarja 20. teden:

V tem tednu je na vrsti nov ultrazvočni pregled, imenovan morfološki pregled. To je obenem tudi zadnji brezplačni pregled pri zdravi nosečnici, zato ga ne zamudita! Preiskava je zelo pomembna, saj ginekolog natančno pregleda plod, njegove organe (možgane, srce, pljuča, ledvica, želodec, sečni mehur, hrbtenico) ter ga natančno izmeri. Pregledal bo tudi posteljico ter količino plodovnice in podal končno mnenje, ali je razvoj pravilen. Še enkrat bo ocenil, ali obstaja ponovno tvegaje za razvoj Downovega sindroma. Pri plodu lahko opazi več kromosomskih označevalcev, ki bi lahko kazali na morebitno nepravilnost. V tem primeru po natančni oceni v bolnišnici nosečnica še lahko zaprosi za prekinitev nosečnosti ali se po svoji vesti odloči, da z nosečnostjo nadaljuje.


Vem to... sm brala tudi js...mi je blo kar slabo...
Sej bova z mojim našla kakšno alternativo...
spet bo šlo en kup dnarja samo kaj čem... izbire lih nimam user posted image


Kot sem ti že napisala - splača se ti it v domžale na 3/4d, pa še morfologijo ti naredi. Če rabiš tel. povej.


(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 11:46:06   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Helimaša-  glede postelce, jst jo kr bom kupla ker nimam nič za otroka (no v sloveniji mi bo par stvari posodla sestra, za takrat ko bom tam), ne mislim pa kupovat zibke, se mi zdi brez veze ker jo tko al tko hitr prerastejo (so pa lušne ni kej). Glede današnjega kosilca bo pa kar jota padla (sam pogret jo moram, smo jo zadnjič skuhali malo več). Kako sta že rekla Picko in Packo - kislo zelje to je zdravo, to ti uredi prebavo user posted image .



Sej men je blo za prvič tud brezveze kupovat zibko al pa košek.Tko da sva kr posteljco kupla.Zdej bo pa še Maša v tej posteljci za bebo pa morva neki kupt.Tko da se mi zdi to najbl primerno.Potem bo pa itak Maša šla v večjo posteljo, beba pa v njeno.
Jst sm si pa krvavice zaluštala in jih zdele pečem.Tko, da si vsaj eno željo potešim.Sm pa dons ful kostanja sanjala.Ga bi blo treba it mal nabratuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 11:46:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Živijo....

...hm...sem sicer zgodnjeaprilčica, ampak slutim, da bo moj otroček bolj marčevski...zato se bi priključila kar še k vam...may I?
Rok imam 3.4....je moj drugi otroček...prva ima tri leta in pol...stara sem 30 let...in prihajam iz S Primorske...
Upam, da se bom vklopila k vam, ker kot vidim...ste velike čakulone...user posted image

a zdaj boš pa nam aprilčicam pobegnila.titititiiti

jjasna85:kako kaj tekmovanje miss buši?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:07:46   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

jjasna85 - sploh mi ne gre iz glave, da ne boš imela morfologije.

To je copy-paste iz RR nosečniškega koledarja 20. teden:

V tem tednu je na vrsti nov ultrazvočni pregled, imenovan morfološki pregled. To je obenem tudi zadnji brezplačni pregled pri zdravi nosečnici, zato ga ne zamudita! Preiskava je zelo pomembna, saj ginekolog natančno pregleda plod, njegove organe (možgane, srce, pljuča, ledvica, želodec, sečni mehur, hrbtenico) ter ga natančno izmeri. Pregledal bo tudi posteljico ter količino plodovnice in podal končno mnenje, ali je razvoj pravilen. Še enkrat bo ocenil, ali obstaja ponovno tvegaje za razvoj Downovega sindroma. Pri plodu lahko opazi več kromosomskih označevalcev, ki bi lahko kazali na morebitno nepravilnost. V tem primeru po natančni oceni v bolnišnici nosečnica še lahko zaprosi za prekinitev nosečnosti ali se po svoji vesti odloči, da z nosečnostjo nadaljuje.


Vem to... sm brala tudi js...mi je blo kar slabo...
Sej bova z mojim našla kakšno alternativo...
spet bo šlo en kup dnarja samo kaj čem... izbire lih nimam user posted image


Kot sem ti že napisala - splača se ti it v domžale na 3/4d, pa še morfologijo ti naredi. Če rabiš tel. povej.




Domžale so daleeeeeeeeč ;) (sm iz kopra)... sej če nebi blo službe, bi mi verjetno še kako ratalo..za vikend pa verjetno ne delajo user posted image
bom danes poklicala tja h G in vprašala kako pa kaj...

HVALA VSEENO!

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:08:26   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jjasna85:kako kaj tekmovanje miss buši?



Uhhh... v petek je finale tako da se že začenjam počasi malo malo trest user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:12:49   
jjasna85
Drugače ste ble pa ta vikend res prave čvekice... sm rabla kar lep čas da sem prebrala vse kar ste napisale, pa še tako si nism uspela nič zapomnit in sm pomešala vse user posted image

Bom pa vsem skupaj čestitala za lepo opravljene preglede, dobre rezultate, fenomenalne (site) piknike, kostanje, rojstne dneve... sej vem, da je blo še kej kar sm pozabla samo... malo me pozabljivost mantra user posted image

UUuu.. pa jjasna je tiramisu pekla če se ne motim?? Ja no.. sej tako al tako ga verjetno ni več... user posted image

< Sporočilo je popravil jjasna85 -- 13.10.2008 12:13:27 >


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:42:03   
čebeica maja
Helimaša, postelco smo pri nas prvič dobili  rabljeno, jo je mož prebarval z neko neškodljivo barvo. Zibko smo si pa sposodili, tudi drugič si jo bomo. sm rabmo še eno postelco, ker mihca nimam potem kam dat. Prostorska stiska-delamo na tem.

Sem si ogledala stran od ta nove Piruri  si bom kar tam ideje za novo stanovane izbrala. Pa odejice, si prava umetnica. Zanima me če na odejice rišeš motive al kaj? Dej kej se pohvali, pa povej se kej o tej temi.

Sem prav zasledila da ena od vas ŠIVA, katera?

jjasna85, držim pesti za v petek.

tasa_m, pri morfologiji je lahko tudi očka, saj pri nas v nm.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:47:57   
Nina00
buksi kar se tiče AS ti ne morem pomagat. Lahko le ugibam, da verjetno deluje na osnovi UZ-ja in v tem primeru ob dolgotrajni uporabi res lahko segreje plodovnico. Ampak saj ne boš ure poslušala. Vsake toliko boš poiskala utripe ploda, da se prepričaš, da je ok. Če te bo to pomirilo, mislim, da je prej koristen kot škodljiv. Sama pa sem se odločila, da ga ne bom kupovala

pupa7 tele birokratske zadeve znajo biti uničujoče. Držim pesti, da boš čim prej in s čim manj zapleti vse uredila.

helimaša fino, da je mala že zdrava. Našemu malčku je tud antibiotik že prijel, tudi vročine ima le še malo. A bova do srede, ko ima kontrolo kar lepo doma. No, doma bova cel teden, ker je na antibiotiku, a če nama bo P dovolila, bova šla konec tedna na kak sprehod z vozičkom po sončku.

mama_m je bilo včeraj ravno pravo vreme za piknik. Super! Danes pa kar malo počij.

tesa_m super za pregled. Pri morfologiji pa je partner seveda lahko zraven. Bo užival, boš vidla.

jjasna85, kot sem ti že napisala, ti morfologija pripada (jo plača ZZZS), tako da se ne pustit okol prnest. Pokliči malo kdo v tvoji bližini jo dela na napotnico in se prijavi, tvoj G pa naj ti kar lepo napiše napotnico. Ker to je res eden od dveh UZ-jev, ki ti pripadata v nosečnosti!

Kar pa se tiče posteljice, si bomo mi tokrat sposodili zibko, ker za še eno posteljico do naslednjega poletja ne bomo imeli prostora. Takrat pa bo šel starejši v večjo posteljo, mljaši pa v njegovo. Zibka pa pride v poštev dokler se dojenček sam ne posede. Potem je prenevarno.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 12:54:09   
dana
Hojla punce !

Tako lepo vreme, jaz pa v službi. Domov pridem tako pozno, da skoraj nimam nič od dneva. Tako da tistim, ki ste doma, kar zavidam.

Glede opreme jaz kaj dosti dela ne bom imela, ker imamo že od prvega. Posteljico imam pa tudi jaz še mojo. Mož jo je samo prebarval in je čisto fina.

Brcike pa zdaj že redno čutimuser posted image  večkrat na dan.

Imam pa že tak trebuh kot da sem najmanj v 6. mesecu. Redim se pa ne, pa veliko pojem. Upam da ne bo šlo vse na otroka, ker sem že v prvo rodila za moje mere kar orng dečkota (4150g in 54 cm).

Jaz za nosečnost rečem da sem 4 mesece in pol približno. Ker če rečem po tednih marsikomu ni jasno kolk je touser posted image .



(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 13:41:34   
pikapoka12345
Živjo nosečke,

res precej čvekate... user posted image

Tudi meni je kar hudo, ko gledam skozi okno in vidim tega sončka, jaz pa notri - v službi.

Sicer pa sem vikend izkorislila. Smo šli v hribe. Nismo pretiravali, vendar danes kar malo čutim trebuščka.

Kdaj ste prvikrat začutile premikanje oz. brcike? Jaz jih še ne čutim. Pa saj jih bom. Gotovo še preveč. user posted image

Glede pregleda - morfologija: škoda je, da tak pomemben pregled ne izkoristiš. Je pa tako, tega plača zavod... vsi vemo, da nam kar hitro radi vse zaračunajo. Ne dopustit! Tudi mene je g. poslala drugam, ker ona tega ne dela - samo napotnico mi je dala.

Držite se in izkoristite sončka...


(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 14:42:15   
janaja
Ojla

določene ginekologinje bi mogle prav zgubiti pacientke nosečke...

Mislim ko si res v najlepšem pričakovanju, ko komaj čakaš vsak pregled pa da vidiš male sončke in še takrat ti morjo zafurat vse skupaj.

user posted image user posted image user posted image  naj jih vzame, pa njihove licence tud....


Drugač smo kar vredu, vi pa vidim da tud...

pa dobrodošle nove članice...

NO punce pa še eno tako vprašanje, ki ga bomo morale počasi začet uresničevat....

Katere vozičke ste gledale in kateri se vam najbolj dopade, jaz sem imela v prvi nosečnosti rabjenega Quinnya 4 kolesnika, pa sem se ga po 3 mesecih znebila, so mu začela kolesa stran padat...
Zdej pa bom pomoje novega kupila, kaj veste kje pa kdaj se splača....

Čao bao

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:07:31   
Naja30
No, jaz sem se pa danes kooončno spravila na test z glukozo in moram v čet. na 3-urni test. user posted image user posted image  Imam ravno na meji in se je treba prepričat, kako je na stvari. Ah, očitno bom spet na dieti... Najbolj mi gre na živce, ko pol cel dan sam o hrani razmišljam - kako, kaj in kdaj pojest. user posted image

PERSIDA in mama_milchy, meni tudi ni všeč cena AS - ampak ko poslušaš user posted image  je pa neprecenljivo. 70evrov je, se pa rabljeni prodajajo po 50 tak da ko ga ne bom več rabla, ga bom pa toliko prodala.

Nina, upam da bo malemu kmalu boljše. Tija je ravno prebolela vnetje ušes in je bilo res hudo.  Je dobil AB?

Grahec, prav imaš, da pustiš izbiranje vozička tvojemu! Moj je meni prepustil, pa ni dobra izbira. Če bi bilo po njegovo, bi imeli enega boljšega. user posted image

Piruri, welcome! user posted image

buksi, to s segravanjem plodovnice in AS sem tudi jaz brala, ampak itak ga ne uporabljam ure in ure. Malo poslušam, največ 5 minut vse skupaj - od začetka iskanja do poslušanja utripov, pol pa konec. V tako kratkem času pa dvomim, da se plodovnica segreje. Imamo preveč plasti do tam spodaj.user posted image

helimaša, mi bomo imeli posteljico od prve hčerke, 120/60. Ona gre pa v večjo.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:08:07   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jjasna85:kako kaj tekmovanje miss buši?



Uhhh... v petek je finale tako da se že začenjam počasi malo malo trest user posted image


Se bo to finale dalo kje videt?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:12:04   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jjasna85:kako kaj tekmovanje miss buši?



Uhhh.. po moje ne... bom pa rekla mojemu naj vse poslika tako da vam bom tudi vam pokazala kakšno slikco...

Uhhh... v petek je finale tako da se že začenjam počasi malo malo trest user posted image


Se bo to finale dalo kje videt?


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:13:15   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jjasna85:kako kaj tekmovanje miss buši?



Uhhh.. po moje ne... bom pa rekla mojemu naj vse poslika tako da vam bom tudi vam pokazala kakšno slikco...

Uhhh... v petek je finale tako da se že začenjam počasi malo malo trest user posted image


Se bo to finale dalo kje videt?



Uhhh.. po moje ne...
bom pa rekla mojemu naj vse pridno poslika tako, da boste mele tudi ve kaj od tega... user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:16:06   
Nina00
Naja ja, je dobil Hiconcil. Je bil že včeraj boljši, danes samo še malo vročine, v sredo pa imava kontrolo, a bova cel teden doma. Sva bila oba prehlajena in jaz še vedno pošteno kašljam in malo šmrkam, tako da malo počitka doma tudi meni ne bo škodlo. Sta me in moja mama in tašča že kar kregali zakaj s takim kašljem noseča še vedno okoli skačem, a nisem hotla zaradi mene prekinit Jonovo uvajanje v vrtec. Saj bo počasi boljše.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:16:06   
lejca
Ciao,
sem prisla zdele iz predavanj, sem kr mal zmatrana,bi sla najraje spat pa mam se tolk za nardit.
Infinity v ponedeljek bo 14 dni odkar sem mela AC tak,da bi blo lahk ze kej, drgac pa bomo pocakali se en teden,ma ni panike,hitr cas tece.
Dali pr nas imamo enkratno vreme,ce ti recem ,da so se se v nedeljo kopali v morju ti najbrz veliko pove, mamo okoli 27 stopinj. Sem se mislila it kopat tud jaz pa je neki vmes prislo. Upam,da bo se kar nekj casa tako lepo.
Glede vozickov pa je meni vsec FX4 od Foppapedretti. Moj dragi je tud mal noter padu glede opreme in ze nacrtuje kako bo .
lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:21:43   
Naja30
jjasna85, no pol pa super, boš slike pokazala. user posted image

Nina, meni je zudi najbolj hudo, ker Tija tako dolgo ne bo v vrtcu. Bo prvi dan verjetno spet ful kriza.

Dali, sem pozabila - danes sem kupila laneno olje. Lahko še enkrat napišeš samo, zraven česa vse ga uporabljaš in koliko na dan? Nič ne piše na flaški.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:22:59   
Nina00
jjasna85 naj le poslika, da bomo še me uživale! Pa veliko sreče!

lejca delaš skušnjave z morjem user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:43:41   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Dali, sem pozabila - danes sem kupila laneno olje. Lahko še enkrat napišeš samo, zraven česa vse ga uporabljaš in koliko na dan? Nič ne piše na flaški.


Da zadovoljiš potrebo po omega 3 maščobnih kislinah, se priporoča na dan zaužiti 3 jedilne žlice. To je relativno. Vzemi to kot podatek.

Sicer pa ga uporabljam v solati, da fajn okus, pa na kak kruhek s semeni ga malo pokapam, v omakah, polivkah, zmešam ga tudi v kus kus, namersto masla, v polento, proseno kašo... ma vsepovsod, kjer se da... seveda ga vedno dodam na koncu, tako da se ne prekuhava... Ima dober okus in ga lahko povsod kombiniraš.
Znižuje tudi holesterol, tako, da ga lahko zjutraj na tešče zaužiješ eno žličko...

< Sporočilo je popravil Dali* -- 13.10.2008 15:44:16 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 15:48:01   
Dali*
Voziček - Jaz sem fiksno odločena za Hartan Topline S Plus. Je nemški in ima narejene vse varnostne in druge teste. Moje kolegice jih imajo, čeprav druge modele in so vse full zadovoljne. tudi sama sem ga že parkrat sprobala.

Teren (makedam, trava...) je zanj mala malica. Ima pa take gume, ki niso napihljive, ker se vsi pravijo, da ko kupiš Quinnyja si moreš zraven nabavit še rezervne gume.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 16:31:02   
čebeica maja
Pri nas pa razmišjlava, da bi kupila Hauck Tandem-star black, to je voziček za dva. Ta starejši otrok spredaj dojenček zadaj. Ker Miha nebo v varstvu, nevem kako bom sama hodila na sprehode. Že sedaj nemorem sama znjim nikamor, ker on kar teka,  jaz pa nemorem zanjim(rizična nosečnost).

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 16:44:35   
Piruri
Ma  kako lep sprejem...kakšna dobrodošlica user posted image ...

Dali...hvala za reklamo user posted image ...ma pri nas je danes toplo toplo toplo...kot poleti...lepo...malo pihlja burja...ma res le za vzorec...


IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Sem si ogledala stran od ta nove Piruri  si bom kar tam ideje za novo stanovane izbrala. Pa odejice, si prava umetnica. Zanima me če na odejice rišeš motive al kaj? Dej kej se pohvali, pa povej se kej o tej temi.



Hvala...ja, če boš pa rabila kakšen nasvet za stanovanje me kar pocukaj...mi pri nas zmankuje prostora za ideje....user posted image  user posted image ....za odejice...pa sama zrišem motive (handmade)...v bistvu ali se jih sama domislim ali pa kje vidim kakšen zanimiv lik in ga skušam tudi uporabit...

Danes sem imela pregled in je vse ok...le kg so malo preveč poskočli...se bo treba kar majčkeno zabremzat...hmmm-težko.....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Marčevke 2009
13.10.2008 17:13:46   
Pupa7
Ojla pupe,

madonca ste se razpisale user posted image

vozički - jst kr cincam med pegperegotom in chiccotom, nevem mislm da se bomo odločli kar za prvega user posted image čakam da moj naštudira zadevo

morfologija - in ker ne držim da nebi vidla našega srčka (nazadnje sem ga videla in slišala na nauhalni) sem se privatno naročila na 4d uz z morfologijo in mam termin že danes teden torej 20.10. Cena 120€ se mi ne zdi pretirano, glede na to sem za NS plačala 150€. No ja take so pač cene tukaj...

priuri - bravo umetnica, čudovite zadeve!!!
lejca - izvidi tvoje AC bodo super!!! Smo pogledali v zvezde!!! user posted image

jjasna85 - brez panike miss buši!!! za nas si itak že zmagala, sam ne jim pustit da vas spet v kratkih majčkah pošiljajo ven na slikanje (bi jst te fotografe iz hlač stresla, namest da bi mislil na vaše zdravjeuser posted image )

janaja- se pa čist strinjam s tabo o G nekateri so res tako bedasto neobčutljivi, da se vprašaš zakaj so si izbrali ta poklic...



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?