|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 11:47:04   
pikecpokec
Namreč, dobila sem vabilo za modno revijo od Urške Draž. To bo po moje ena ultra fensi šmensi zadeva, kar pomeni da ne morm ravno ko en cotl pridit tja. In edina primerna cunja je - tunika od Urške Draž user posted image . Zdej mi pa prosim povejte: a je primerno da grem na njeno modno revijo oblečena v njeno obleko? Ker po drugi strani pa če ne bom ''u nulo'' zadela celoten videz, je lahko to ful antireklama za njo.
Mah, ne vem spljoh. Sem totalen lolek za oblačila, pa tud na take zadeve ne hodim ravno pogosto.
Mogoče sploh ne bi šla user posted image .



_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 11:53:28   
pikecpokec
Aha, sem že zvedla: baje se nikakor ne sme it v obleki od tistega oblikovalca ki ima modno revijo. Tko da je ta problem rešen. Ostaja pa problem, KAJ za vraga oblečt. Ampak neki bom že pogruntala

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 12:33:13   
BUŠICA
kakšen stil pa imaš?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 13:00:45   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

kakšen stil pa imaš?


Nikakršen! user posted image

Ne, resno: moj ''eleganten'' stil so kavbojke, čez pa ena malo lepša tunika. Tko da mislim da bom kr nekje v tej smeri delala


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 13:12:56   
Jančika_
Sem šla gledat v omaro, če bi ti lahko kaj posodila. Eno ful lepo kiklo imam, samo ne vem, če to nosišuser posted image . Če hočeš, lahko prideš probat.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 14:27:42   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Aha, sem že zvedla: baje se nikakor ne sme it v obleki od tistega oblikovalca ki ima modno revijo.


A to zato, da ne konkuriraš manekenkam in bi namesto na oder, vsi tebe gledali? user posted image

Drugače pa, kakor pravijo: manj je več, zato obleci nekaj čim bolj nevtralnega.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 15:37:46   
skuštrana
Kolikor jaz gledam (po tvuser posted image ) tele fensi šmensi modne revije niso gledalci nikoli kaj preveč nobel napravljeni. Pač. čisto normalno, recimo daš ene bolj normalne kavbojke, pa kakšne lepe čevlje in čez kakšna lepša tunika, bluzica..Nekaj pač. Bodi to kar si, pa bo še najboljšeuser posted image

Aja, še tole - po moje se ne boš najbolj sproščeno počutila v nečemer česa ne nosiš rada, da pa tam sediš cela uštoglejna in razmišljaš samo o tem kdaj bo čas za it domov in se preoblečt pa ni cilj modne revije..A ne?user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 14.10.2008 15:39:10 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 15:47:50   
rija
jaz bi šla v črni tuniki, ozki, črne hlače, ozke, pa štikle pa nek odpiljen dodatek: ali torbica ali nakit.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 15:59:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz bi šla v črni tuniki, ozki, črne hlače, ozke, pa štikle pa nek odpiljen dodatek: ali torbica ali nakit.....


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 16:49:33   
Anonimen
jaz bi šla v črni tuniki, ozki, črne hlače, ozke, pa štikle pa nek odpiljen dodatek: ali torbica ali nakit.....


Nekaj takega.
Ali pa dobre kavbojke namesto hlac.

Sicer pa nekaj, v cemer se bos pocutila sprosceno in ne zategnjeno.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 18:36:01   
lelaval
jaz bi šla v črni tuniki, ozki, črne hlače, ozke, pa štikle pa nek odpiljen dodatek: ali torbica ali nakit.....


S tem res nimaš kaj zgrešit


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 18:40:15   
pikecpokec
Hvala vam za nasvete! Šla bom v kavbojkah in eni tuniki iz Promoda: TALE. V tem se dobr počutim. Pa še na horsa bom lahk šla ne da bi bla cela panična če se bom posvinjala user posted image
Ma, ne da se mi po štacunah hodit, ni šans! Sam zdej bo pa moj reku: kaj nej pa jst oblečem? user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 18:48:26   
pajčolanka
če maš rada kavbojke si pa kupi ene hude kavbojke, pa ena taka lepa tunika zraven...


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za en modni nasvet
14.10.2008 21:56:27   
3T
Upam, da mi pikecpokec ne zameriš, ker bi si sposodila tvojo temo, vendar bi želela vprašati poznavalke jeansa, kje najti dobre kavbojke, jih iščem, pa očitno neuspešno, tako da kakšen namig s katero firmo ste zadovoljne mi bo prav prišel user posted image .

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za en modni nasvet
15.10.2008 0:10:53   
barika
Hude kavbojke (ozke) pa ene fu**kiš čevlje s petko in tuniko. Ne vem pa kakšno postavo imaš.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za en modni nasvet
15.10.2008 5:40:15   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Hude kavbojke (ozke) pa ene fu**kiš čevlje s petko in tuniko. Ne vem pa kakšno postavo imaš.


Majhnaaaaa user posted image . Pa suha, hvalabogu (razen šlaufa ki je ostal po porodu in čudežno (user posted image ) noče stran).
Bom mal pobrskala po omari, sej kako tuniko še pa mam kje. Kavbojke mi je pa glih šivilja skrajšala. so take hude, ozkeeeee!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za en modni nasvet
15.10.2008 7:37:18   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

Upam, da mi pikecpokec ne zameriš, ker bi si sposodila tvojo temo, vendar bi želela vprašati poznavalke jeansa, kje najti dobre kavbojke, jih iščem, pa očitno neuspešno, tako da kakšen namig s katero firmo ste zadovoljne mi bo prav prišel user posted image .


to je pa odvisno od tvoje postave in overall look-a user posted image . believe me.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?