|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aktivnosti v vrtcih
24.11.2008 21:28:14   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

pa še odgovor na prvotno vprašanje: Draga mamica, ne kompliciraj s takšnimi zadevami! In kot so že ostale povedale, za jedilnike in dejavnosti obstaja oglasna deska, ni pa nič narobe če vzg. vprašaš koliko je tvoj otrok jedel in spal ter če je bil priden. To so neka normalna vprašanja, za vse ostalo pa so govorilne ure.

Jaz priznam da me je že prav strah dela v vrtcu, ker ne morem verjet kako starši zadnje čase komplicirajo in koliko papirologije mora vzg. urejat, prav groza me jeuser posted image  Jaz sem se za ta poklic odločila ker obožujem otroke, že od nekdaj ves prosti čas posvečam njim, starši so bili zmeraj zadovoljni z menoj in me vzpodbujali da sem rojena vzgojiteljica, ampak sedaj me je vedno bolj strah, ker sem ugotovila da je vrtec za vzg. vse prej kot ukvarjanje z otroci, na žalost bo pa vedno hujeuser posted image
malo izven teme, pardon.


Tamikaaa ne skrbi, saj boš dobila debelo kožo. Pa vsi starši tudi niso zmaji.
Tukaj na RR pa je znano, da se komlicira če se le da.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: aktivnosti v vrtcih
24.11.2008 21:48:01   
Anonimen
Hvala frutkauser posted image

Ma ja, saj vem da niso vsi starši takšni, hvala bogu. Je pa res da imam včasih tak dan ko se mi zdi da tega vsega ne bom zmogla, da je preveč vse skupaj. Ampak v bistvu je to faks kriv, ne vrtec user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: aktivnosti v vrtcih
24.11.2008 21:55:43   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Hvala frutkauser posted image

Ma ja, saj vem da niso vsi starši takšni, hvala bogu. Je pa res da imam včasih tak dan ko se mi zdi da tega vsega ne bom zmogla, da je preveč vse skupaj. Ampak v bistvu je to faks kriv, ne vrtec user posted image user posted image


Ne, kriva si sama. Ne pretiravaj. Uživaj. Ko boš šla v službo bo res hudo. Faks je mala malca. Zmogla boš tudi službo. Ampak te bo ožela do zadnjega atoma. Ztao si naredi tako, da ti bo fajn. Vedno zagovarjaj svoja stališča in delaj v skladu s kurikulom pa ne bo nobenih težav. Oziroma ti boš imela čisto vest. Ostali pa se lahko po glavi mečejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: aktivnosti v vrtcih
24.11.2008 23:03:39   
Anonimen
uf ja, imaš prav. V bistvu ne smem sama sebi dovlit da me profesorji vržejo s tira in pač naredit kar morem, se naučit. Mene namreč izredno moti da so prof. takooo grozno pametni, teorijo obvladajo v nulo, o praksi pa se mi zdi da jih polovica nima pojma. Pa dobro no, bomo že preživeli. Glede samega dela v vrtcu pa si zdaj še ne znam predstavljat, se še morem veliko naučit, ampak mi bo že uspelouser posted image

Zdaj pa dost, čist smetima temouser posted image  Pa hvala za realne odgovoreuser posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: aktivnosti v vrtcih
25.11.2008 10:22:04   
0509d
Naša vzgojiteljica nam je vsak dan pisala listke,za vsakega otroka posebej. Gor je pisalo koliko je jedel, kakal, spal in kakšna posebnost, če se je zgodila. zdaj, ko so stari 3 leta in več pa imamo razpredelnico kjer piše koliko so pojedli, če so kakali, spali in lepo delata kljukice. Tako, da vsak dan vemo kaj so počeli, ker res nimamo časa vsak dan zasliševati za vsakega posebej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: aktivnosti v vrtcih
25.11.2008 10:31:10   
Mišni
Ja, jaz sem tudi kakšne bolj osebne informacije ful pogrešala, sploh, ko je bil še majhen. Saj pozneje spoznaš sistem in približno veš, kako kaj poteka, pa vidiš, kako se otrok vklopi in pač približno sklepaš, kaj počne. Ampak na začetku pa sem to zelo pogrešala.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pravljična)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: aktivnosti v vrtcih
25.11.2008 10:31:54   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: 0509d

Naša vzgojiteljica nam je vsak dan pisala listke,za vsakega otroka posebej. Gor je pisalo koliko je jedel, kakal, spal in kakšna posebnost, če se je zgodila. zdaj, ko so stari 3 leta in več pa imamo razpredelnico kjer piše koliko so pojedli, če so kakali, spali in lepo delata kljukice. Tako, da vsak dan vemo kaj so počeli, ker res nimamo časa vsak dan zasliševati za vsakega posebej.


To pa je fletna rešitev. tega so vsi satrši gotovo zelo veseli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: aktivnosti v vrtcih
25.11.2008 10:37:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Tamikaaa ne skrbi, saj boš dobila debelo kožo. Pa vsi starši tudi niso zmaji.
Tukaj na RR pa je znano, da se komlicira če se le da.user posted image


Jaz pa mislim, da se ne komplicira potem v realnosti toliko. Tukaj se pač lahko razburimo, vprašamo za nasvet, če se kateremu drugemu tudi tako zdi kot nam, pokritiziramo kašno stvar, ki se nam ne zdi O.K., saj potem v realnem svet imaš pa v tistih parih sekundah tam na vratih, ko po otroka prideš in največkrat vzgojiteljice itak niti vidiš ne, ker gre že domov, tako malo časa, da komaj uspeš kaj vprašat, če uspeš.
Če pa kaj namigneš, kot sem parkrat jaz (naj grejo vedar ven ob pol pol treh ali treh, ker je zunaj res bilo krasno vreme), pa itak lahko dobiš pod nos, da je ona (naša pomočnica) ne vtika v mojo službo, tako da se naj tudi jaz v njihovo ne. Tako je v bistvu itak najbolje, da si lepo tiho. Ker samo sam sekiraš, vse ostalo pa ostane isto, kot je bilo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?