|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:08:50   
tejci01
dobro jutro tudi z moje strani

splet.ka hvala ti za kavico, tortico sem si pa sama zraven privoščila user posted image
Kaj g. ti mora tudi dat napotnico za v porodnišnico? Ker na tem pregledu mi je ni dal, lahko ve da ne bom še šla. Na naslednjem pregledu ga moram spomniti, seveda če se ne bo sam.
Naslednji pregled imam 5.11. in takrat naj bi bila v 35 tednu, tako da ga bom vprašala če mi bo vzel bris za tisto bakterijo streptokoki.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:11:09   
zverinca
Dobro jutro, dober dan!!

kako paše dež!! se bom po hitrem postopku prestavila nazaj pod dekico in uživala.... glede na vreme ne vem kaj bo z mojim nakupovanjem danes, saj se mi po dežju res ne da okoli hodit, sploh pa ker ob dežju znajo biti gužve po centrih, to me pa sploh mine... bomo videli kakšno bo razpoloženje in počutje pozneje.

Za kosilo imamo pa pri nas danes makarone s tunouser posted image in solato....

uživajte nosečkeuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:11:41   
5ra_28
Dobro jutro vsem ki ste že pokonci in večini, ki še spite..user posted image


Spletka....ne hvala za kavo, je ne pijem. Imaš čaj?? Nee?! Si ga bom pa sama skuhala. user posted image
Ej, ta tvoj plan za rodit pa je do minutke splaniran, ja. user posted image user posted image user posted image  Saj si otroček niti ne bo upal prit ob drugi uri.

Otika...meni tisti gips tudi ni ne vem kaj... Mi je fotografija že od nekdaj ful všeč. Jaz pa zelo dosti fotografiram črno belo, na star način, ne z digitalci, ki potem v črno bel format prestavijo. Midva imava iz dopustov vedno še polno črno belih slik, pa ful slik v okvirjih na stenah. Pa zdaj z malim načrtujem enako. Sploh te mae nogice in podobno.... Joooj, komaj čakam.
Tako, da vidva kar v akcijo! user posted image
Boš nam pokazala kakšno slikco stene???

Danes pa lahko jaz tudi malo pojamram o nosečniških težavah. Do zdaj smo se gledali le na daleč. user posted image
Danes pa me je zjutrasj krč v obeh nogah! Držal pa kot sam user posted image . Še dobro da me ni v obeh nogah naenkrat.

Pri nas je dež, torej sprehod po dooooolgem času odpade. Grem potem kar v bano, pa glavo oprat. Je pravi dan za razvajanje v kopalnici.user posted image

Spletka...ene še za zajtrk ne vdeo, midve pa že o kosilu...user posted image user posted image user posted image  Moje kosilo danes: pečeni kotleti, fajn popečen krompirček, zraven pa korenček in fižolček ali pa grahec.


Lep dan...

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:12:17   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: tejci01

Kaj g. ti mora tudi dat napotnico za v porodnišnico?



ja, in boh ne daj da je nimaš, če ne ne smeš rodit, sej veš kako je pri nas s papirji in sploh napotnicamiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:13:10   
5ra_28
Preden jaz moj post napišem, me že tri prehitite. Sem pa mislila, daše vse spite. user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:19:48   
martka
Pozdravljene!
nisem še nič bila z vami, danes da tako lepo dežuje, spat že dolgo več ne morem, tako da... zakaj pa ne bi malo tipkala takole po forumu... kako se to sploh počne?!? malo boljsmotano kot po msnju, se mi zdi... drugače pa vidim, da že kosilo sestavljate..... no, mi bomo danes jedli čufte in pire krompir. 

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:22:11   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

glede na vreme ne vem kaj bo z mojim nakupovanjem danes, saj se mi po dežju res ne da okoli hodit, sploh pa ker ob dežju znajo biti gužve po centrih, to me pa sploh mine...


Izgovori izgovori...user posted image  Hecam se. Jaz sem tudi postala zadnja leta precej občutljiva na gnečo v centrih. Sploh ne morem verjeti, da sem včasih ure in ure preživela v trgovinahuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Spletka....ne hvala za kavo, je ne pijem. Imaš čaj?? Nee?! Si ga bom pa sama skuhala. user posted image


Imam čaj. Kakšnega piješ? Meni najljubši je trenutno Popoln dan. Se mi zdi, da ima to kaj opraviti z imenom, ne toliko z okusomuser posted image .

No, pri nas je taka tema kot sredi noči. Bah.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:25:10   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

glede na vreme ne vem kaj bo z mojim nakupovanjem danes, saj se mi po dežju res ne da okoli hodit, sploh pa ker ob dežju znajo biti gužve po centrih, to me pa sploh mine...


Izgovori izgovori...user posted image  Hecam se. Jaz sem tudi postala zadnja leta precej občutljiva na gnečo v centrih. Sploh ne morem verjeti, da sem včasih ure in ure preživela v trgovinahuser posted image .




enako razmišljam jaz. Vse nakupe z možem opraviva malo pred 21 zvečer, ko so centri že res prazni, in največkrat gre res en sam, da bi vsi skupaj hodili na izlet mi ni. Raje smo zunaj, nakupi pa so postali nujno zlo.




_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:28:20   
Anonimen
Jutro drage souser posted image !

Sem prav super spala danes ... jaz ne vem, ampak dež me tako pomiri in zaziba v spanec, da mi še na wc ni bilo treba ponoči.
Sva pa z mojim včeraj ugotavljala, da se mi je v zadnjih parih dnevih trebuh kar precej povečal ... se mi zdi, da mi kar v etapah raste user posted image .

Splet.ka
,  tale tvoj načrt je pa super! Moj je tak, da me zagrabi enkrat med deveto zvečer in peto zjutraj (drugače rabiš celo večnost do porodnišnice), potem me moj dragi pelje tja, me sprejmejo in čet pol ure rodim in je vse super fino fajn ... tut moj načrt ni švoh, a ne user posted image

5rs_28 ... ja itak bom pokazala ... samo še ni čisto gotovo, pa še dragi mi je spet fotoaparat odpeljal ... ga rabi za službo in ga skos s seboj nosi (je njegova tadruga ljubica ... no še malo pa bo tatretja) user posted image .

Kosilo? Hmmmm ... ne vem ... če se mi bo dalčo kuhat, pol še ne vem kaj bo, če se mi pa ne bo dalo, bom dala pa sirove štruklje kuhat, ki jih imam še v skrinji ... ni ga čez komot user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 17.10.2008 9:30:10 >

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:28:49   
martka
aja, jaz sem tudi nosečka decemberka... PDP imam 6.12.
a ste že kaj hodile po csd ju in urejale kakšne zadeve? moram malo pojokcat- me je v soboto v križu zagrabilo, da sploh nisem mogla hodit, ne sedet in ne ležat... grozno sem se počutila. potem sem šla ne eno reiki terapijo (ker injekcije ali kakršnega drugega zdravila itak ne smem) pa je bilo MALO BOLJE. Potem sem bila v sredo pri dr. Ocvirkovi (je ginekologinja) na akupunkturi, je bilo še malo bolje in sem potem včeraj kar veselo naokoli letala. potem pa danes ponoči kazenuser posted image ! ob 5h zjutraj me je v križu tako zabolelo, da sem grozno stokala od bolečin. me je dragi malce rahlo masiral in je bilo reveža strah, da morava it kar rodit. sedaj pa nekako na pol ležim v naslonjaču in se trudim bit pred ekranom. ja, ja, lahko bi knjigo brala.... pa se mi nekak ne da zdaj najboljuser posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:32:47   
zverinca
uuu sirovi štruklji, njaaamiii!!

aha, še vaši plani za rdoit: jaz sem z vami!! moj načrt je nekje podoben, da rodim dopoldne, da gre moj brez problemov po Niko v vrtec in da sta ob 15h pri meni v P na obiskuuser posted image če bom rodila tako hitro kot sem prvič (v treh urah) zna biti to še izvedljivo, sedaj mora biti le še čas v dnevu pravi, ko se bo akcija začela.... držmo pesti ne, optimizemuser posted image

baby sleep: (sem tudi že jaz videla to čudo, nisem pa vedela da se temu tako reče) drage moje, še en nepotreben strošek, kakšna dekica je vedno doma viška, ki se jo lahko zvije v klobaso, ali pa blazina za dojenje, da se dojenčka lepo položi na bok in obloži.


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 9:51:53   
pišapela
dobro jutro!

Spet se že kar nekaj časa nisem oglasila, tokrat je bil kriv računalnik-sva ga imela na popravilu.

V tem času sva uredila sobico za najino user posted image . Ker nisem najbolj umetniško nadarjena sva kar kupila nalepke v Baby centru in je kar fajn izpadlo vse skupaj. Stene pa sva prepleskala z bolj živimi barvami (pink, zelena). Bom prilepila kakšno slikco, ko bova imela še posteljco. Sva jo včeraj naročila, tako da naslednji teden jo dobiva. 
Punce zanima me, kakšne jogije ste oz. jih še boste kupile za svoje user posted image ?

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 10:00:29   
b
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28


IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

kaj pa je to baby sleep? prvič slišimuser posted image



Jaz tudi ne vem, kaj je to...?? user posted image




To je to:

http://www.babyreflux.co.uk/product_images/m/baby_sleep__81049.jpg

En tak pripomoček, da spi user posted image  na boku. Namest da ga v dekico zavijaš in postavljaš, ga daš pač sem noter.



Punce meni se zdi za takše stvari škoda denarja, če se da zadevo poenostavit in isto uporabljat za isti namen cenejše variante. Poušterček daš otroku za hrbet , toliko da se ne prekucne. Boste imele še veliko drugih stroškov za otroka boste videle kako vse stane- pa stem da vas je še nekaj študent brez velikih prihodkov si res ni potrebno vse kupit kar ženske rečejo, pa brez zamere.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 10:05:09   
Tajka
Dobro jutro tudi od mene. Pa hvala za kavico, danes sem si jo že zjutraj kar pri sosedi privoščila.

Sirovi štruklji so tudi meni zelo njami. Jih bom po moje še jaz kr iz skrinje vzela;pol pa gor mal drobtinc in obvezno cimet - božansko.

Vzmetnico sva pa midva kr tole kupila:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=121638

Aja pa moram se pohvalit da sem tudi jaz končno papirje na CSD uredilauser posted image   , zdaj pa samo še na dinarčke lahko čakamo.
Pa tudi nekaj cunjic je že opranih - zdaj ko sem doma je vsaj čas da vsak dan nekaj malega laho pripraviš.
Zdaj pa grem pogledat če je že poštar hodil ( zdaj ga pa jaz čakamuser posted image ) - bi mogla dobit iz komisije, če so mi podaljšali bolniško.

Uživajte v tem deževnem dnevu - še najbolj je primeren za spanjeuser posted image user posted image


(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 11:30:13   
martka
moj plan poroda je kar enak kot je bil prvič, pred 9 leti. sem prišla ob 8.30 na ctg, so me klistirali, me potem priključili na umetne popadke (sem bila 6,5cm odprta in brez svojih popadkov) sem dobila po parih minutkah prvi popadek, potem kmalu drugega, pri katerem sem rekla, da hočem pritiskat, pa me je babica mirila, da zdaj pa še ne, a sem vztrajala, je moja gin. pogledala, rekla, ja ja se že glavica vidi, kar na bok se vležite, je popadek minil, prišel tretji, sem stisnila noge k sebi, ginekologinja je malo pritisnila na trebuh in to je to - v istem trenutku leni otroški jokec (takšen malce siten, v smislu, dajte me nazaj na toplo).... in dobili smo Luka!user posted image torej sem bila gotova v slabe pol ure!! user posted image  zdaj pa ta naš Luka hodi v 4. razred in bo decembra star 9 let. malo pred rojstnim dnem bo dobil sestrico user posted image ; močno si želim, da bi porod potekal na tak način kot prvič, ko sem bila dogovorjena, kdaj pridem na njeno delovno izmeno rodit (ker sem bila 14 dni prej že na pregledu odprta 3,5 in potem sem 16.12. rodila- to je 10 dni pred rokom). je pa seveda prisoten en drug strah, "kaj pa če je samo enkrat lahko tako fino?!?" čeprav naj bi v drugo bilo še hitreje in lažje- a saj veste, to so tiste bla bla, ki jim ne gre verjeti- saj pravzaprav hitreje niti ne more biti!!!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 11:51:36   
abi
Martka tvoj porod je bil pa res hiter. Upam da bo moj drugi podoben tvojemu :)
Ko razmišljam o mojem prvem porodu 3 leta nazaj, se sprašujem ali bo spet kar naenkrat cela srednja šola medicincev pred mojimi nogami user posted image .
Namreč, nihče me ni vprašal za dovoljenje če so lahko prisotni pri porodu.
Vem da se morajo učiti, vendar je mene njihova prisotnost motila. Porod je intimen trenutek in ga ne bi želela deliti z srednješolci/študenti. 

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:01:57   
martka
uh, skrajno smotano! tudi jaz si ne želim nekih praktikantov zraven. jaz, babica, ginekologinja in mož. kar je več je že gneča, kajne?

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:04:39   
martka
aja, kako ste se pa kaj za odvzem izvornih celic odločile?user posted image
jaz se nikakor ne morem na eno stran opredelit, pa po navadi, kar hitro sprejemam odločitve, in se navdušim za takšne stvari. Ne vem, ali je informacij preveč, ali premalo?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:08:49   
*nina*
holja punce, kako kaj danes ob tem deževnem dnevu? meni kar paše malo slabega vremena....user posted image
za bebico počasi pripravljam, previjalno bova dala delat drug teden in nama jo bo v enem tednu naredil, no pa cotke sem si zložla po številkah, večina sem jih dobila, tako da bom imela v previjalni št. 50-56 druge pa bom imela v takih plastičnih škatlah iz ikee. počasi, počasi...novembra pa bom šla kupiti še vso kozmetiko in take malenkosti....user posted image

jaz se drugače dobro počutim, v primerjavi s prejšnimi tedni se je mala malo umirila, ampak še vedno pridno opozarja nase. res je pa, da me je začelo matrati tole otrdevanje trebuha bolj pogosto, kot prej.user posted image to je vrjetno normalno, kako že pravijo, da se maternica pripravlja na porod.
plan za porod...hja mislim, da si kar vsaka želi imeti hitrega in čimmanj bolečega, uglavnem, da hitro dobimo naše bebice v roke, a neuser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:09:04   
nadya
Ojla!

Sem bla dva dni mal na off ker sem imela generalno čiščenje doma popoldne pa še MŠ. So nas v torek peljali na ogled porodnišnice. Imajo dve sobi za klistir: ena je živo roza, ena pa oranžna user posted image user posted image user posted image . Včeraj pa smo imele psihopriprave in moram rečt da je blo full zanimivo in ta bivša babca, ki je predavala je bla tudi full ok. Eno tako bi jaz mela pri porodu user posted image user posted image .

Dugače sem pa ok. Spanje te dni okoli polne lune je blo za en drek user posted image , ampak dans ponoči sem pa spala kot hrček user posted image .

Vaše poste sem redno prebirala, ampak če bi šla za par dni nazaj vse pokomentirat, bi si mogla res velik cajta vzetuser posted image

Današnje kosilo: puranovi zrezki (samo popečeni) in testenine z bučkami in malancani. Solata.


PS: punce jst tok čokolade požrem, da me že kar mal skrbiuser posted image . To najbrž ni glih fajn al kaj? Ampak mam prav manijo.....

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:10:52   
abi
Iz preventive bom v porodni kar rekla da ne želim prisotnosti praktikantov.
Martka, vidim da imaš PDP 6.decembra - tudi jaz sem ravnno na ta dan pred 3 leti dobila miklavževo darilo - Lano user posted image .
V drugič bo pa darilce prinesel Dedek mraz (PDP 30.12.)

< Sporočilo je popravil abi -- 17.10.2008 12:11:58 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:44:53   
CIPRESA
Mene pa praktikanti v porodni sploh ne motijo. Nekje se pač morajo naučit in če se bodo pri meni - tudi prav. Glavno da ima čez roko nekdo ki  ima že malo daljši staž, to pa verjetno vedno je tako, vsaj v KR.

Se pa spomnim d aje pred 3 leti rodila neka gospa pred mano, ko jo je ravno praktikant miril in božal pa jo spodbujal, ker njenega moža ni bilo in je bil na službeni poti. Je bila prav vesela da je bil vsaj nekdo zraven, saj taglavno itak ne delajo praktikanti.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:45:42   
martka
ali imate vse decemberke že nakupljene oz. pripravljene stvari za svoje user posted image ? jaz še nič ne pripravljam. Se mi zdi, da je še prehitro. sicer imam že nagledana dva vozička in zibko tudi vem katero bom kupila.... Drugega pa še nič.
http://www.soncek.si/si/roba-8943-p56-zibelka-4-v-1-bela-s-posteljnino-i12105.shtml
v zeleni barvi a je trenutno ne najdem.
to sta pa vozička...
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=171397

ali tale:

http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=4156&c_id=33&cf_id=40

všeč sta mi, ker sta trikolesnika in ker je možna vožnja tako, da otrok gleda tebe tudi v športnem delu. kupila pa bom cel komplet v obeh primerih (košaro, športni del in lupinico).

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 12:48:28   
5ra_28
Jaz sem si danes že privoščila lepotni salon (beri razvajanje doma v kopalnici). Če pa je pravi dan za to.

Glede tiste baby sleep blazinice. So nam  v materinski šoli pokazali kako lahko kar z dekco ali blazino podložiš dojenčka, tako da res ne mislim kupit vsake stvari, ki jo ponujajo. Jaz si še koša za plenice ne bi kupila, a sem ga dobila.

Če bi k meni prišli študentje in praktikatnje med porodom, jih tak ven steram, da se kadi. user posted image  Jaz ne bi mogla rodit, da mi tam cel kup ljudi stoji pr nogah. user posted image

O shranjevanju izvornih celic sem jaz sam brala. Itak mi je drago, pa nisem resno razmišljala, da bi se odločila, tako da ne!

Čokolada...joj, si mi Nadya naredila lušte. Jaz sem zadnjič 300 gramsko pojedla v enem dnevu. user posted image



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 13:07:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: martka
aja, kako ste se pa kaj za odvzem izvornih celic odločile?user posted image
jaz se nikakor ne morem na eno stran opredelit, pa po navadi, kar hitro sprejemam odločitve, in se navdušim za takšne stvari. Ne vem, ali je informacij preveč, ali premalo?


Hja, jaz pa razmišljam o tem ... ampak ne mislim shranit tega prek Neocelice, ampak razmišljam o darovanju v javno banko, ki je nekaj novega pri nas v Sloveniji in je brezplačno. Sem kontaktirala zavod za transfuzijo in so mi obrazce poslali prejšnji teden, sedaj se morava pa z mojim samo še odločit, če jih pošljeva nazaj, ali ne ... samo pomoje jih bova. Tukaj je edin to, da teh celic v javni banki ne hranijo izključno za vašega otroka ampak so na voljo vsem, ki jim ustrezajo (kar je pa zelo zelo malo verjetno). Ker kakor sem brala, je verjetnost, da bodo otroku njegove lastne izvorne celice prišle prav v prvih 14ih oz. dokler ne doseže 40kg letih je zelo zelo majhna, ker če se otrok rodi z neko okvaro, ki se pokaže šele kasneje, so tudi njegove izvorne celice že s to napako in potm mu ne pomagajo nič ... mogoče pa komu drugemu bodo ... kaj pa vem ... Tisto prek Neocelice se mi zdi tako nesramno trkanje na vest vseh staršev, ki itak želijo svojim otrokom le najboljše ... ampak 2000€ je pa meni v tem trenutku že skor nedosegljiva vsota ... upam, da mi enkrat ne bo grozno žal ... boknedaj!!!!

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?