|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:59:14   
*Mateja
o joj, kok mi je prilepil slikciuser posted image

Upam da ne bom razjezila še katero izmed vas, moj namen ni biv dat tok velkih slikc user posted image


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:59:43   
martka
NADYA, kdaj imaš DP, da že na materinsko šolo hodiš? a lahko tudi prej kot zadnji mesec? a hodita oba z dragim, če bo seveda zraven?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 17:06:19   
martka
http://www.ringaraja.net/individualna-oskrba-in-varen-porod_856.html

a tja se odpeljem ko so popadki na 10 minut ali še amlo počakam, ker je pač avtocesta do konca... hec! je pa zanimivo, ja! moja kolegica se je odločila za postojno in porod v bani - v vodi. no, pa je potem bilo treba pritiskat pa jo je panika v vodi zagrabla in je kar lepo na postelji rodila. Jaz bi rada rodila čepe a to lahko naredim tudi v naši porodnišnici v Celju, s svcjo G ob sebi. ali ne?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 18:11:40   
nadya
Martka: noseča sem 31t. MŠ sem zaključila z včerejšnjim dnem. Blo nas je okrok 20 nosečk in vse so imele rok decembra, dve pa novembra. Ja jaz mislim da je kar čas da greš v MŠ, jaz nebi čakala do zadnjega mesca, ker te lahko kej prehiti.
Moj mož je moral pridt 2x zraven, da je dobil potrdilo, da je lahko prisoten pri porodu.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 18:40:07   
*nina*
tudi jaz sem včeraj zaključila MŠ, so mi bolj ko ne vse svetovale naj grem vsaj dva meseca prej! Res pa je, da nekatere ne morajo hoditi ker imajo zjutraj službo in grejo šele ko se jim začne porodniška.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 19:59:52   
žabicamala
Punce jaz pa rabim pomoč glede otroške posteljnine, ne vem kam bi šla gledat (lepo in poceniuser posted image )

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 20:02:42   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: martka
jp, zdaj sem pa očitna nosečka. z obsegom preko popka 86cm!

user posted image user posted image user posted image
sorry, ampak moram se smejat na to. čeprav... v kolikor si drobcene postave je tud 86cm nekaj.
jaz sem visoka 170 in merim preko popka čez 100cm!! sem pa v 32. tednu. koliko me bo še razneslo v tem zadnjem stadiju nosečnosti - pojma nimam.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 21:18:26   
pišapela
žabicamala: midva sva posteljnino kupila v Ikei ( okrog 10 EUR, pa je prav luštkana). 6.novembra je otvoritev Ikee v Celovcu.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 21:21:16   
*nina*
a imajo tudi tisti okvir za okoli posteljice v isti kombinaciji kot pa prevleko za odejo in vzglavnik?

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 22:23:41   
pišapela
v Ikei nisem vidla, da bi imeli iste okvirje za okrog posteljice kot pa je posteljnina. Imajo pa isto blago, da si lahko daš zašit. 

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 2:41:03   
Anonimen
Za eni dve posteljninici imajo tudi isto obrobo za zraven ... drugače pa lahko kupiš samo navadno to polnilo za obrobo (blazno poceni) in pa blago, ki paše zraven in doma narediš ... meni bo mami to spedenala user posted image .

(odgovor članu pišapela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 7:33:41   
CIPRESA
Tiste ki ste že hodile v MŠ pred leti za prvega otroka, ali so šli vaši user posted image samo po potrdilo ali ste morale še enkrat vse hodit in čez dat? Meni so rekli da grem samo po potrdilouser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 9:30:39   
Lyla
Jutro!

Lepo vreme danes, sem prav dobre volje, čeprav meni ne koristi ker moram počivat. Mi je prav lepo brat kako se pripravjate na user posted image . Jst sem se tud nekaj malega lotila. Oprala sem vse cotke kar mam, sam še za zlikat je določene stvari.
Midva sva hodila skupaj na MŠ v prvo, pa ne bi bilo treba, ker ne zahtevajo nobenega potrdila v naši P. Mi je blo pa ful zanimivo in ni nama žal.

Lep vikend!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 9:56:08   
martka
ŽIVIJO VSEM!! A veste, jaz kave ne pijem, iimam pa zdaj kar skomine po eni dobri beli kavi... smešno!
blackcoffee: tudi jaz sem visoka 170+kak cm, pa sem pred zanositvijo imela obseg pasu 58cm, zato mi je teh 30cm viška (no, ni mišljeno negativno!) kar veliko. se pa ne obremenjujem, ker kar ponosno hodim okoli s tem mojim bušijem! A je tebi trebuh kaj popokal ali hrbet (kot moji sodelavki!!)?
Mažem se z Eucerin oljem in je zaenkrat vse ok! ampak punce moje... prsi so mi pa res zrasle! iz lepe polne 2 (75B) na 80D! kaj šele bo, ko bom začela dojit.

aja, posteljnino in zaščitno peno za okoli posteljice sem pa zelo lepo videla v Odeji. 

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 9:58:37   
martka
cipresa in lyla, katera pa je vajina porodnišnica? ljubljana? moja sestrična je morala hodit v MŠ v lj.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 10:04:42   
martka
http://www.galeb.eu/kompleti.html


za vse ki ste se zanimale za posteljnino....
ta cena se meni zdi ugodna!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 10:06:17   
nadya
Jutro!

Otika: madona kaj si pa ti kolovratila ob taki nespodobni uri?user posted image

Jaz sem v teh dneh stanovanje generalno pospravila, čaka me še ta velka omara v spalnici in oprema za dojenčka. V teh dneh (tednih) se moram res spravt kupit posteljico, jogi in voziček, da me ne bo kej prehitelo.

Zdejle grem pa v pekarno po sveže žemljice in si bom naredila obložene kruhke z lososomuser posted image .

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 10:07:20   
nadya
Madona, sem opazila, da sem od dans naprej v osmem mesecu! Bravo jaz in moj malčekuser posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 11:07:45   
abi
CIPRESA - Baje je zakonsko določeno da potrdilo velja 5 let. Meni oz. mojemu so ga dali v ZD v Kamniku b.p. 

< Sporočilo je popravil abi -- 18.10.2008 11:08:51 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 12:53:51   
Anonimen
nadya, pol treh ponoči pa res ni nespodobna ura user posted image ... pomoje sem bila včeraj na zadnjem ponočevanju, ki ni vključevalo joka in hranjenja ... najprej sem bila na enem rojstnem dnevu, potem sem šla pa na obletnico mature in smo se imeli takoooooo fiiiiiino!!! Potem sem šla še na oni rojstni dan mojega dragega iskat in domu sva prišla enmajčkeno čez dve ponoči in preden sem ugasnila računalnik, sem še nekaj malega napisala sem gor user posted image .

Kako ste kaj danes, drage moje? Jaz sem super ... moj user posted image pa ne preveč user posted image user posted image .

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 13:58:13   
katja_p
Ojla!

No, js sm pa danes ob bolj zgodni uri vstala, kot čez teden user posted image  Pa sm se med vstajanjem odločla, da naredim jabolčno pito in sedaj jo bomo mljaskali user posted image

Kosila se mi pa sploh ne lušta. Bom najbrž zdle sam eno juhco na hitrco nardila, ker pol grema pa z user posted image  na en rojstni dan, jutri še na 70-letnico ... pa bo itak hrane v izobilju.

Je pa moj user posted image  dans tud bolj švoh, sam ne zmačkat, ampak totalno zaspan, ker je do pol petih zjutri igral šah na netu user posted image
Včasih bi ta računalnik kr vrgla nekam user posted image  da bi se tole ponočevanje končalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 15:29:34   
martka
oj!

mi gremo pa zdaj kres kurit k staršem od mojega dragega... pa kostanj pečt seveda.... kako fino bom po dimu smrdela!! jupiii....
berem, da ste nekatere res pridne v nabavah za svoje bodoče cukerčke... hm, jaz bom pa v pon. šla na CSD tiste obrazce oddat...
kako dolgo se pa kaj na denar čaka? za tistih 250€, mislim....
jaz sem namreč od 1.10. dalje na borzi dela... no, saj mi pripada še pol leta nadomestila, ki ga tako ne bom izkoristila, ker bo porodniška prej.... si pa kr ne znam zračunat višine porodniške... je baje na netu en obrazec... moram pobrskat.

lepo bodite...

aja, jaz sem tudi danes pekla, ne pito, pač pa jog. pecivo z jabolki. sem dobila 25kg zaboj jabolk od tasta. mmm, carjevičke...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 17:54:30   
ninica04
hej hej punce

se vidi da je vikend, smo spet manj dejavne user posted image user posted image user posted image

midva z možekom sma mela včeraj nakupovalni dan - prava ''fasnga'' bi rekla po domače. Pa napolnila sva skrinjo, tako da smo za par mesecev priskrbljeni.... user posted image

drugače pa sem opazila da se *sanja* že par dni ni javila. Ker je zadnjič napisala da je mela spet neke težave upam da ni kaj narobe, da je morala kam iti. Sanja javi se kaj!

- jaz sem rodila pred štirimi leti, pa sem sedaj vseeno šla še ekrat na materinsko. Kar tako malo iz firbca, pa itak sem v bolniški pa da mam siguren izgovor za izhod, pa da sem malo slišala. Itak pa se ni nič spremenilo.  user posted image Potrdilo za partnerja so napisali, sem povedala da je že enkrat bil na porodu, pa niso nič komplicirali. Pa itak potem v CE bolnici sploh ne rabiš potrdila (no vsaj pred 4 leti ga nisem rabla), tako da nobene panike.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 18:37:29   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: pišapela

žabicamala: midva sva posteljnino kupila v Ikei ( okrog 10 EUR, pa je prav luštkana). 6.novembra je otvoritev Ikee v Celovcu.


mi2 sma pa danes bila v ike-i pa sem takooooooooooooooooooooooooo razočarana.sem mislila kakšno ponudbo imajo od posteljine in odejic pa tega vsega.ŽIVA KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!odejice samo eno velikost,posteljina pa samo pisana, meni osebno nič všeč.gužva za znoret (avtobusi hrvatov!).na koncu sma odejico,posteljino in previjalno podlogo kupila v toy´r´us-u.

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: decembrke 2008
18.10.2008 21:09:41   
blackcoffee
ojla babuške!

saj ne morem verjeti.. danes sem oprala za cel stroj cunjic za tamalega in jih pridno sušim. jutr bom po 'stotih letih' spet aktivirala likalnik (huh, evo to bo opravilo, ki ga bo potrebno ponovno vključiti v svoje življenje), v naslednjem tednu pa mislim, da se bom spravila barvat posteljo.
v novembru bom kupila vzmetnico,  kar pa zadeva posleljnine, pa naj se gredo solit. tudi meni niso všeč preveč kričeče in too much pisane posteljnine. zato sem se odločila, da jih dve ali tri sama sešijem - vsaj izbira blaga je večja..  in konec koncev niti ni dosti dela s šivanjem.
evo.. prešibala vas bom po levi!  user posted image user posted image in tako na koncu prehitela marsikatero decemberko.. čeprav... hmm ali nisem prav jaz na samem začetku seznama za it rodit?  user posted image user posted image




(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?