|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 13:12:01   
*Mateja
En lep deževen pozdrav.
Danes je res dan za poležavanje, jaz sem spala kar do 10.30 user posted image sm si privoščila. No sj zdj si še lahko, potem ko bo user posted image bo to bol težko. Tk da dajmo si duška s spancem dokler si še lahko.
Sem vam hotla pripopat slikco od vozička, pa sem pozabila kk se to nardiuser posted image vem da je Sanja enkrat lepo razložila, pa se mi ne da brskat po RR-ju da bi dobila navodila.

Drugače sem pa ok, še vedno počivam. Cunjc za user posted image pa še ne bom prala, likala, zlagala ker se mi zdi še prehitro. Se bom tega sredi novembra lotila.
Kva ste face ko načtrujete kako bo porod potekaluser posted image jest ga raje ne, ker ponavadi se mi vse sesuje, tk da se bom prepustila času in kukr bo pač bo. Upam samo da bo moj user posted image takrat doma da me bo lahko peljal, in ne na drugem koncu slovenije.

Ne morte verjet ampak danes sem že dobila odločbo o denarni pomoči ob rojstvu otroka. No za to so pa pohiteli. Sem se odločila, da bom novembra še enkrat probala oddat vse papirje, če mi jih zopet ne bo hotela vzet bom pa kr rekla da povsod piše, da lahko papirje oddaš prej. No bomo vidl kako bo.
Nadya tud men si nardila lušte s tole čokolado. Sm ugotovila da jo že dolgo nisem jedla user posted image

Uživejte



_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 13:25:49   
žabicamala
Hojla souser posted image ,
vidim, da ste že bile pridne danes. Mi pa svakdan delate skomine z kosili, že takooo dolgo nisem jedla domačega kosila. Od kar imam predpisan počitek mi moj user posted image nosi domov za jest iz restavracije/gostilne, hvala bogu imajo bolj domačo hrano pa se vseeno naveličaš. Komaj čakam vikend, da bo kaj domačega.

Glede baby sleepa, jaz ga imam, ker sem ga pri ta prvi dobila-ni bil drag, zdaj pa baje stane 20 eur.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 13:54:10   
nadya
He he Žabicamala, jaz se sploh nebi branila, da mi vsak dan prinesejo kosilo domov user posted image . Ti pa verjamem, da je zoprno če ne smeš nič početi.

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:02:24   
martka
sem se najedla.....
torej kam naj kontaktiram, za shranjevanje celic v javno banko... zavod za transfuzijo krvi.... ok, tam pa rečem kaj? da bi rada ob porodu darovala oz. shranila izvorne celice in potem?...

uh, meni tudi ne bi bilo ok, da bi vsak dan jedla gostilniško hrano. sama namreč zelo rada kuham in uživam v domači hrani, zato, draga moja sočustvujem s tabo. a veš kaj? glavo pokonci, ne bo več dolgo tako in morda si boš po decembru pa še celo želela, da bi ti kdo kosilo domov nosil...

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:07:56   
martka
MATEJA..... GREŠ NA TISTO STRAN KJER JE TVOJ VOZIČEK....  z miško se prestaviš na http:// www.....Z LEVIM KLIKOM OZNAČIŠ STRAN da postane modra.... Z DESNO KLIKNEŠ se ti odpre okence in označiš COPY  potem prideš nazaj na tvoje sporočilo  Z DESNO KLIKNEŠ IN OZNAČIŠ PRILEPI ALI PASTE IN .... WAU... TO JE TO

VSO SREČO!!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:09:28   
*Mateja
IZVIRNO SPOROČILO: martka

MATEJA..... GREŠ NA TISTO STRAN KJER JE TVOJ VOZIČEK....  z miško se prestaviš na http:// www.....Z LEVIM KLIKOM OZNAČIŠ STRAN da postane modra.... Z DESNO KLIKNEŠ se ti odpre okence in označiš COPY  potem prideš nazaj na tvoje sporočilo  Z DESNO KLIKNEŠ IN OZNAČIŠ PRILEPI ALI PASTE IN .... WAU... TO JE TO

VSO SREČO!!



Sj to znam, ne znam pa če maš svojo slikco na svojem računalniku, pol jo pa prilepiš tle...vem da moreš prej na eno drugo stran prinest....


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:23:56   
Splet.Ka
Mene je pa doletela prava katastrofauser posted image .

Sva prinesla domov en kup škatel z oblačilci za user posted image , ki jih imam še od prvorojenke. In sem ugotovila, da je en kup stvari, ki so tako stare in razvlečene, da sem jih samo na kup za Rdeči križ prestavila.user posted image

Nekaj je sicer bodijev, ki se jim že na prvi pogled vidi, da so bodiji, pa so vsi kaj popackaniuser posted image . Tako da me drug teden čaka kar VELIK šoping, tako denarno kot po obsegu.

Ugotovila sem tudi, da so se najbolj ohranila oblačilca iz HM. Najbolj pa so razvlečena tista, ki smo jih v BC nabavili.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:32:59   
žabicamala
Sj to znam, ne znam pa če maš svojo slikco na svojem računalniku, pol jo pa prilepiš tle...vem da moreš prej na eno drugo stran prinest....


Mateja, tukaj imaš LINK

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:35:25   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja

En lep deževen pozdrav.
Danes je res dan za poležavanje, jaz sem spala kar do 10.30 user posted image sm si privoščila. No sj zdj si še lahko, potem ko bo user posted image bo to bol težko. Tk da dajmo si duška s spancem dokler si še lahko.
Sem vam hotla pripopat slikco od vozička, pa sem pozabila kk se to nardiuser posted image vem da je Sanja enkrat lepo razložila, pa se mi ne da brskat po RR-ju da bi dobila navodila.





Pr nas pr decembrkah je na stranio 127 ena razložila. Jaz tudi vedno pozabim, pa sem si zapomnila, na kateri strani so navodila. user posted image  Pa grem vedno nazaj gledat.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:36:14   
žabicamala
torej kam naj kontaktiram, za shranjevanje celic v javno banko... zavod za transfuzijo krvi.... ok, tam pa rečem kaj? da bi rada ob porodu darovala oz. shranila izvorne celice in potem?...


TUKAJ

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 14:42:20   
martka
jp, tudi moja izkušnja glede cotk je podobna tvoji. HM, Zara, Miniman emporium in s oliver so lepo ohranjena oblačila, stvari iz BC pa razvlečene in .... sicer pa imam jaz od starejšega le nekaj res cart stvari, ki mi jih je bilo hudo naprej dat. vse drugo sem že takrat davno podarila bratrancu ali sodelavkam, kolegicam, nekaj pa sem nesla kar v materinski dom. tudi sedaj to delam... nekaj dam kolegici, ki ima 3 leta mlajšega. ostalo pa kar lepo v škatlo zapakiram in postavim pred vrata materinskega doma. drugače pa sem jaz kar malo obsedena s cotami in čevlji, tako da ima moj sine vsega preveč in lahko precej bogato oblikujem dva kupa premajhnih oblek in obutve. v materinski dom podarim tudi svoje cote. moževe pa nesem klošarjem, oz. nastavim jih tja, kjer vem, da se zbirajo.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:09:21   
martka
hvala, sem si zdaj jaz to prebrala, a vseeno nisem našla podatka, da bi se to naredilo pri porodu? ali ne znam najt?!? samo o odraslih piše. pa še to, ko sem moji ginekologinji na prejšnjem pregledu omenila javne hranilnice, ni o tem vedela nič. verjetno se nisva razumeli. jo bom v ponedeljek vprašala kaj o tem. če ti ni odveč, mi prosim povej kam si kontaktirala-točno- da so ti obrazce poslali? in kaj si vse morala izpolnjevat.
hvala!

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:10:39   
mami_1979
Aja, pa še to? A je važno kje urejava z mojim za priznanje očetovstva? Men je rekla naj prideva tja k sm jst prjavljena (moj pa prav zakaj pa ne tm k sm jst = DEDCI!)


Očetovstvo in tudi očetovski dopust se ureja na CSD, kjer je prijavljena mati otroka. Tako so meni razložili na CSD.
Opozorila pa me je, da naj oče označi, da bo koristil neplačani dopust (75 dni), ker je rekla, da če si naknadno premisli, ni mogoče več urediti. Če pa  ima označenega, pa ga ni potrebno obvezno izkoristiti, pač mu propade, ko je otrok star 3 leta.

(odgovor članu .Evelyn.)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:14:06   
zverinca
hej hoj, evo še ene zaležankeuser posted image

moj je šel ravno po princesko, jaz pa kuham tunino omakico in makarone... bi pa meni tudi kakšen dan pasalo, da mi kdo prinese kosilo, da se mi ni treba vsak dan ukvarjat z iskanjem idej, ampak vsak dan pa mi tudi ne bi pasalo. Čokolada je pri meni vsak dan na sporedu, vsaj 100guser posted image ni čudno da so mi kg v zadnjem mesecu poskočile...

Spletka, ja, HM cunjice so najlepše ohranjene, jaz sem za našo prvorojenko večino v HM nabavljala (kar sem sama) in te cunjice sem posodila vmes še eni mamici, sedaj ko jih gledam so še čisto lepe. HM je zakon, vam povem, poceni, lepo, kvalitetno!! V BC sploh ne vem če sem kakšno cunjico kupila za prvorojenko, ma me ne vidijo tam, so tako nesramno dragi da je joj.

slike:
- če jo želiš prenesti s svojega računalnika: na www.shrani.si jo shraniš, potem pa sem le kopiraš link z [img] oklepaji....
- če želiš prenesti sem le slikico nekje s spleta: se na izbrani spletni strani z miško postaviš na sliko, desna tipka na miški - kopiraj mesto slike, in potem tu v okencu ko pišeš post le prilepiš

Otika: vau, javno shranjevanje, to pa sploh nisem vedela da obstaja!! To se mi zdi še bolje, da je za javno banko, kot pa nekaj privat, zasebno. Sem namreč tudi drugače krvodajalka... Ok, danes sem prepozna, me lahko prosim katera v ponedeljek spomne na to opcijo da se pozanimam na zavodu za transfuzijsko medicino... jap, meni tudi spomin nagajauser posted image

na, pa se je omaka micenu zažgalauser posted image

dober tek in lepo popoldne!!




_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:25:45   
mami_1979
"kaj pa če je samo enkrat lahko tako fino?!?" čeprav naj bi v drugo bilo še hitreje in lažje- a saj veste, to so tiste bla bla, ki jim ne gre verjeti- saj pravzaprav hitreje niti ne more biti!!!


Drugič je lažje. Vsaj pri meni je bilo. A žal vseeno ne tako hitro.
Soseda pa je bila obakrat zelo hitra. Prvič 30 minut, drugič pa samo 20 minut v porodni sobi,... Torej je hitreje. Glej, da boš dovolj hitro v porodnišnici,..user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:33:40   
martka
oho, sem videla seznam nosečk... kako je vrtnica pridna!!!! user posted image  no, da lahko doda moje podatke: kraj je CE, +kg jih je slabih 8 , obseg je, če se izmerim preko popka 86cm, pa moj datum poroda je 6.12. in ne 16. kot piše na seznamu- 16 sem rodila leta 1999. aja in imeli bomouser posted image . sem kaj pozabila napisat?

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:45:01   
martka
ja saj tega me je strah, da ne bom prav čas tam, čeprav sem kar v sosednji ulici.
je pa moja mami mene skor na stopnicah porodnišnice rodila. jo je moj ati v naročju iz centra mesta prinesel, ker ji je voda odtekla in so se popadki na polno začeli in pol jo je moral dat v porodnišnici dol, ker so seveda sestre in babice vse vedle... (D) in pol spet hitro v naročje in v porodno in ati pravi, da se ni imel časa obrnit pa ven it, ko sem se že jaz drla. torej je bil prvi ati pred 36 leti, ki je bil zraven pri porodu, sedaj pravi, da se je on bolj nadihal in namatral kot mami.
tega je zdaj mojega moža strah, da se zgodba mojega rojstva ponovi pri meni. ker, moja mami je velika 150cm ati pa 190cm. pa jo je enostavno nesel. jaz pa sem velika 172, moj mož pa 180. in seveda temu primerno razmerje kg.  Aja, koliko pa se ve kaj redite? meni se včasih zdi, da kar malo preveč pojem....

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 15:57:25   
nadya
Ja jaz tudi zadnje čase preveč jem. Niti zbirčna nisem več....user posted image  
Pojem čez dan vsega boga, plus obvezno skoraj celo milko (100g)user posted image .

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:28:24   
Nincica1
Torej hvala bogu nisem edina, ko tako veeeliko jeuser posted image tudi jaz namreč vsak dan pojem enormne količine zajtrka, mi kar ni in ni dovolj in potem gurmansko kosilo pa po njem obvezno celo 100g čokolado, no danes je nisem imela pa sem pojedla pol Nutele po žlički ob tem, ko sem vas samo brala,...kile pa rastejo ja, zdaj že +8, s tem, da sem +2 samo v 10 dneh pridobila. Ah ja, bomo žeuser posted image

Lepo se imejte, kljub mrazu.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:29:26   
martka
izbirčna nisem bila nikoli, imam pa to srečo, da nimam težav s kilogrami. od 5leta že plešem, pa odvečni kg ne pridejo zraven. v prvi nosečnosti sem se zredila za 13 kg, sedaj pa jih imam pri 32 tednih skoraj 8+. verjetno bo do poroda tehtnica pokazala toliko več, kot pred 9imi leti. zadje dni mi najbolj pašejo mandarine. ne, čokolade pa nimam rada. čudna sem, vem. je pa zanimivo, da je nimata rada niti mož niti sin. družina čudakov, kajne?

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:36:08   
Anonimen
Martka in Zverinica jaz sem v zvezi z darovanjem izvornih celic s tole gospo kontaktirala: metka.krasna@ztm.si
Pošljita ji meil, da se zanimata za to darovanje v javno banko in če vama lahko na domač naslov pošlje obrazce in brošuro ... in valjda pripišita še svoj naslov.

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:36:27   
martka
a se ti zdi 8+ veliko za toliko tednov nosečnosti?!? meni je to čist ok? se mi pa zdi, da mi je v zadnjem tednu trebuh tako zelo zelo zrastek, da kr joj! nisem tega pričakovala, ker mi v prvi nosečnosti ni bilo treba kupit nič nocečniških cunjic. samo dva gumba na hlačah sem odpela in je bilo prav udobno. pa ljudje skoraj niso verjeli, da sem res noseča. hec je bil, ko sem prišla v porodnišnico rodit in mi je tamkajšnja sestra rekla, da naj grem za UZ in da je ctg, samo čisto perd porodom.. pol sem ji pa razložila, da sem prišla rodit in je zelo čudno pogledala in rekla, da je mislila da sem 5 -6 mesecev noseča. jp, zdaj sem pa očitna nosečka. z obsegom preko popka 86cm!

(odgovor članu Nincica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:37:53   
martka
HVALA TI OTIKA!!!user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:53:55   
martka
takole Otika, jaz sem že poslala mail metki.krasni.
sedaj pa čakam na odgovor.
še enkrat Hvala in si še kaj tipkamo.
sedaj ko sem odkrila forum, ga bom še kdaj uporabila... haha user posted image

a ve kaj telovadite? mislim poleg likanja, sesanja,  v mislih sem imela aerobiko za nosečke... jaz sicer imam tisti dvd od vzajemne "vadba med nosečnostjo in po porodu" ampk glede na to, da še vedno poučujem ples 4 ure na teden ne izvajam nobenih drugih vaj.... bi me morala peči vest?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: decembrke 2008
17.10.2008 16:57:10   
*Mateja
Žabicamala hvala za link user posted image upam da bo prilepil slikci.
Na eni je voziček, na drugi pa še košara ki spada zraven. Men je ful lep.

user posted image

user posted image


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?