|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   palačinke?
20.10.2008 15:20:32   
palas
Kdaj ste svojimuser posted image prvič ponudile palačinke npr. z domačo slivovo marmelado?

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: palačinke?
20.10.2008 16:03:16   
janapan
Naša jih je prvič probala nekje pri 10 mesecih na obisku pri enih kolegih in od takrat jih vsake toliko časa naredim.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: palačinke?
20.10.2008 16:12:55   
Tisana
Če jé gluten, jajca, mleko, ga slive ne napenjajo... po mojem je odvisno od tega.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: palačinke?
20.10.2008 16:47:58   
Doll
Se sploh ne spomnem.Ker jih ne pečem.Okrog leta pa pol se mi zdi,da je tašča spekla in mu dala.
Drugi otrokpa še ni dobil,čakamo da alergija izzveni

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: palačinke?
20.10.2008 16:57:32   
Netopirčy81
Naša je tam pri 7,5 m in ni bilo težav.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: palačinke?
20.10.2008 17:00:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Naša je tam pri 7,5 m in ni bilo težav.


naš tudi nekje tu, je pa pri osmih jedel že čisto vse in ne vem,zakaj ne bi palačinkuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: palačinke?
20.10.2008 17:08:14   
palas
No sej naš pri devetih tud je že skoraj vse. Tk da bom jutr naredila palačinke za probo:)
Sm mogla še druge vpršat za mnenje.


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: palačinke?
20.10.2008 17:10:24   
rija
mislim, da ti bo hvaleženuser posted image

moj jih namreč obožuje....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: palačinke?
20.10.2008 20:57:28   
Naja30
Mislim, da okoli 10m.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: palačinke?
20.10.2008 21:27:06   
katra55
Pri 10 mesecih.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: palačinke?
21.10.2008 11:37:16   
t*e*j*k*a
Mi smo tud stari skoraj 10m pa mu palačink do zdej nisem upala dat. Iz preprostega razloga, kr so v palačinkah cela jajca in s tem tudi beljak, ki ga mali naj nebi jedli do 1 leta.

Sicer je tudi že skoraj vse (tudi stvari kjer je notri jajca).
Aja pa še KM je notri, ki ga tud še ni poskusil.

Mu jih bom probala dat, verjetno bo preživel, ker mu še nobena hrana do sedaj ni škodilauser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: palačinke?
21.10.2008 12:44:38   
katra55
Saj palačinke lahko narediš tudi brez beljaka, samo z rumenjakom.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: palačinke?
22.10.2008 15:52:10   
palas
No danes sem pekla palačinke in sem mislila kok jih bo jedu user posted image . Fajn zagrizne v palačinko in pol mi začne z rokami ven iz ust metat.user posted image Mu niso ble všeč zgleda.

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: palačinke?
22.10.2008 17:54:38   
Tisana
No, tok o pačalinkah user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: palačinke?
31.10.2008 21:21:16   
botrca
Zaradi jajc sem tudi jaz počakala in mu še do zdaj nisem dala, bom pa v kratkem. Če je pa toliko tega, da se vedno ne spomniš kaj še ni probal. Star je 11 mesecev.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: palačinke?
3.11.2008 20:33:08   
MissS
Mi smo jih danes poskusili prvič. Mala je stara 8 mesecev. No, čez slabi dve uri je kar naenkrat postala vsa pikasta in ušeska so ji nenormalno zatekla in bila rdeča in vroča.user posted image Sva šli kar po hitrem postopku h zdravniku in ji je napisala Fenistil kapljice. Je rekla, da je to od jajca, tako da te napake nekaj časa ne bom več ponovila, pa mi sploh ni prišlo na misel, da bi lahko tako škodilo, pa pojedla jo je tud še manj kot pol ampak očitno je bilo dovolj. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: palačinke?
7.11.2008 11:11:18   
memole80
Hmmm....ma jaz bi jih dala po enem letu. Pa tudi bi raje ponudila palačinke z jabolčno čežano, ker v marmeladi je sladkor. Po mojem bi dobro pripraviti marmelado iz suhih sliv...ta bi bila naravno sladka. user posted image

(odgovor članu MissS)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: palačinke?
7.11.2008 11:49:58   
sazi
Mali je imel alergijo na jajca, pa sem pekla palačinke brez jajc - se prav lepo naredijo.
Sama pa sem bila nekaj časa na dieti brez mleka (tudi ugotovljena alergija na KM in zdravljenje z bioresonanco) in ker ne morem brez palačink, sem jih pač pekla brez mleka (z vodo, ampak tokrat z jajci). Vse variante so možne, če vas je strah alergij. Uporabljam pa različne vrste moke in mali prav uživa, ko mi vse skupaj pomaga mešat (pšenična, pirina, ajdova moka).
No, zdaj, ko nimamo več alergij jih edlam z jajci in mlekom.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: palačinke?
7.11.2008 15:52:10   
t*e*j*k*a
JAz sem mu spekla šmorn. SEm dala samo rumenjake, čisto malo domačega mleka in vodo. PA domačo marmelado zraven.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: palačinke?
10.11.2008 19:42:55   
botrca
Danes sem mu spekla palačinke brez jajc (moj mož mi je predlagal, ker je kuhar) s kravjim mlekom ki ga že 1 mesec je in namazala sem z eurokremom. Kako je jedel kar cmokal je. Star je 11 mesecev.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: palačinke?
10.11.2008 21:53:41   
lotty4
Naša jih tudi je pri devetih mesecih sam ona se tako noro pači da dol padeš pa še kar odpira usta.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?