|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Članki o vzgoji na RR
25.10.2008 20:52:12   
taška30
Dva sem prebrala, naključno izbrana.
Zdaj pa ne vem ali sem samo jaz tako trdobučna, da ne razumem poante ali kaj?!?
Recimo:
http://www.ringaraja.net/cirkus-pri-mizi_1088.html
in
http://www.ringaraja.net/_1156.html

Najprej izpostavijo problem in jaz grem brat v upanju na kakšen pameten (konkreten) nasvet. Konkretnega nasveta ni. Le povejo, da so metode, ki se jih v večini poslužujemo napačne in da otrok ni odgovoren za svoje 'muhe'. V grobem okrivijo starše. Konkretnega nasveta ni oz. vsaj jaz ga ne vidim. Pa tudi zelo zafilozofirajouser posted image , da vsega skoraj ne razumem.user posted image

Če se da komu prebrat in kaj pokomentirat.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Članki o vzgoji na RR
26.10.2008 9:08:14   
Mišni
Saj v 1. primeru je napisana "rešitev", ki je po mojem nnenju milo rečeno bebasta:

„Odmor“ je tu pa tam lahko dobra rešitev – toda privoščite si ga skupaj! Ko prepir zaide v slepo ulico boja za premoč, se lahko skupaj z otrokom umaknete v drugo sobo, se usedete in skupaj razmislite. Kadar se odraslim za kratek čas posreči obdržati jezik za zobmi, otroci nemalokrat sami od sebe predlagajo konstruktivno rešitev. Za konec še uporabno zlato pravilo: kadar razmišljate o tem, ali bi na otroku uporabili to ali ono »metodo«, pomislite, ali bi kaj podobnega naredili tudi partnerju. Če ne, potem se najbrž tudi pri otroku ne bo obneslo.  O jezus, tole kar sem piudarila, a je treba komentirat ...user posted image  Po mojem ne, no. Vsaj upam. 

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?