|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
27.10.2008 21:53:59   
kanarka
Ajtak, hudo dobra ideja. Hvala. Pa še tako enostavna!user posted image

Barika, zlata si. Hvala.

ORanža, tudi tvoja ideja ni slaba, samo se mi zdi malo veliko dela. Kasali banance in manchmallow pa bojo mogoče tudi pri meni za dekoracijo. Super ideja.

Mama11, ti moreš pa potem imeti velik hladilnik in pestro izbiro na zalogiuser posted image

Nicolina, držim pesti, da je samo prehlad. Tako se je pri nas začelo in smo fasali ta sinusitisuser posted image , ki ni menda glih nedolžen, če otroka ne daš na antibiotik.

O Žirafca, si tudi tukaj. Verjetno si že vse poročala o tvoji poroki. No, upam, da je bilo vse res nepozabno. Držim pesti za službo. Nikoli ne veš.
A pol bosta naši dve sodelavkiuser posted image .

Sliva...in Anže, čestitkeuser posted image user posted image user posted image . Dobro praznujte!

Potepinkauser posted image user posted image user posted image

Midve sva tudi danes bili pri P in dobili nov AB, ker po temu driska na polno. Upam, da bo boljše. Se pa zdaj odločam, ali bi drug teden sami s Saro prileteli v Slo za 1 teden. Imam neke nujne zadeve za urejat in bi morala na pot, samo priznam, da se po eni strani ful veselim, po drugi pa mi ni za it, ker bi šli sami, pa še mrzlo je, midve pa nimava čisto nič toplega za oblečt. Ah, Saro bom že nekako oblekla, sama pa ne vem, kaj naj nardim. Celo novo garderobo za 1 teden, mi je pa tut brezveze kupovat. Ne vem...moram še razmislit.

Grem po tleh pomivat, pa pol še mal nazaj.

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
27.10.2008 22:04:05   
barika
kanarka, pa sej ni taaak mrzlo.user posted image  ene dve dolgi majici, pa dva puloverja pa bo, če ne pa na letališču nekaj toplega oblečešuser posted image

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
27.10.2008 22:50:11   
kanarka
Kak ni mrzlo, če pa mate menda ponoči 0C, čez dan pa tam do 12C. Glede na to, da sem celo leto na toplem, me že tuki pri 20ih zebeuser posted image
No sej, zdej je tako, da če bodo karte za od tuki v Slo na razpolago, potem letiva drug teden v sredo...mrzlo ali ne-mrzlouser posted image . Sej glavno, da bučko ne bo zeblo.  

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 6:31:32   
nemrak
user posted image user posted image ,
kanarka, a prideš v celje????

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 8:05:34   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Kak ni mrzlo, če pa mate menda ponoči 0C, čez dan pa tam do 12C. Glede na to, da sem celo leto na toplem, me že tuki pri 20ih zebeuser posted image
No sej, zdej je tako, da če bodo karte za od tuki v Slo na razpolago, potem letiva drug teden v sredo...mrzlo ali ne-mrzlouser posted image . Sej glavno, da bučko ne bo zeblo.  


aja Kanarka, je treba predpostavit, da je men konstantno vročeuser posted image user posted image  
včeraj zjutraj (okoli osmih), brat v zimski bundi, pa ga je zeblo, malega vidiš bubico, jaz pa kratke rokave, jopico in tanko jakno, brez šala, ker ima jopica ful izrez (mogoče sem v meni, ali pa me spet ščitnica je**be).user posted image


drugače pa Dobro jutrouser posted image

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 8:30:28   
mklks
dobro jutro še z moje strani...

najprej ANŽETU ČESTITKE ZA PRVO SVEČKOuser posted image user posted image user posted image

oranža...super ideja za torto, čeprav pri nas jo bomo verjetno kar naročili, ker od fotra sodelavec peče domače torte in so tkoooo dobreuser posted image

user posted image user posted image user posted image za vse bolančke, pa tudi za nove korakeuser posted image user posted image user posted image

moja pika je v vrtcu...včeraj je prvič tam ostala in jedla kosilo, je blo že velik bolš, ni več tko jokala, vsak dan se pozna..pa tud jedla je že, kar prejšnji teden še pomislna niuser posted image user posted image

tko, zdej pa grem pod tuš pa se mal spedenat, ker grem delat....sem zdej babici pomagala potico peč pa sem vsa od moke belauser posted image

ajdi


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 10:04:39   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Mi2 sva iz plavanja.......je blo čušno......zdej sva pa utrujena.........



user posted image user posted image user posted image user posted image , zdejle sem se pa nasmejala



Tud jst user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Oranza..to skozi spreminjajo..ampak sedaj velja ze nekaj casa, da imas placano polno leto in polovicno dve, tako da se lahko sam odlocis ali ostanes doma skozi ali pa ne..seveda denar vedno igra pomembno vlogo, sedaj to poskusajo resit z dodatnim denarjem, ki bi materam omogocal biti bolj lahkotno doma in seveda sluzba mora pocakati...ampak to je tudi vedno tako no..ampak ce imas sklenjeno razmerje, te delovno mesto mora pocakati..je pa ponavadi manj taksnih ki ostanejo doma na polno, ker je manj denarja..aja..pa ocka lahko koristi ocetovski dopust do starosti otroka 3 let...





Ja k tole berem sem se pa spomnila da mi je omenila da bi lahko bila do 3. leta doma samo zarad službe ne bo, ker jo ne bo čakala(služba namreč).
 
Bi pa jst bla zadovoljna, če bi pr nas ti dali pol še 2 leti polovičkouser posted image , pa da ti delovna doba teče....superuser posted image user posted image ...sej finančno se res kar pozna, samo če odmisliš da ti ni treba jasli plačevat, pa glede na to da si doma ne rabiš tolk polno garderobo cunj........itd........
 
Aja dobro jutro........
 
Včerej sem govorila z Debeluško, ima comp v okvari ampak naj bi ga zdej zdej dobila.....ona je boljš kar se zdravja tiče, E1 je tud ok, E2 pa ne čist....mislim da jo je peljala k P da jo pogleda.....držimo pestke da je vse ok pa za vsak slučaj user posted image user posted image user posted image
 
Nicolina, Tintin imata recept na FB, sem ga pa dobla od Tabi tko da : Tabi Hvalaaaaaaaa
 
Čao

< Sporočilo je popravil Oranža -- 28.10.2008 10:06:56 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 10:06:27   
kanarka
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
kanarka, a prideš v celje????



Ja ja, točno tako. Se vidimo (no če mi uspe, seveda)?

Barika, potem res nisi merodajna. Jaz sem bolj pri ta zmrzljivih (že od prej, ne samo od zdej). Sej če boš videla kakšno ledeno svečo v bundi okoli hoditi, potem sem to jazuser posted image .

Mklsk...sej hvala bogu smo prilagodljiva bitja in se tudi otročki navadijo, da je tam Ok in predvsem, kar je najbolj pomembno, da se mamice vrnejo po njih.

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 10:59:33   
zirafa76
DOBRO JUTRO....user posted image user posted image

MARK...VSE NAJBOLJSE[sm=torta.gif]user posted image

joj, kako rastejo tile nasi mali....

Kanarka....user posted image user posted image user posted image ....ja mogoce pa res....dela je vedno dovolj....user posted image user posted image

Oranza.....tocno to.. a ves, da sma midva prisla do ugotovitve, da se mi ne splaca it v sluzbo za manj kot 800 EUR na mesec..ker so jasli drage, sicer nekaj dobis za doplacilo jasli in vrtca, ampak dobis vec, ce ostanes doma..vrtci so tukaj dragi...in kaj imajo se tu foro, da poleg mesecnega placila placas se dnevni obrok posebej..verjetno zaradi odpovedi..torej, ce tvojega otroka ni, se vedno placas polno ampak ti odstejejo obrok..kr nekajuser posted image ..
ampak na sreco tudi tu se nekaj premika, tako da bomo videli po 1.januarju, ko bo znano, koliko bodo po novem otroski dodatki, koliko prispeva drzava za vrtce itd....edino kar so ze spremenili letos je bil znesek ob rojstvu otroka in sicer od prejsnjega 300 eur do sedaj 900 eur od drzave plus od mesta 400 ..skupaj kar lepo nanese ob rojstvu, tako da..in tudi so bili fer,da sem dobila za obe, kar spostujem, ceprav uboga revica Sofija tega ni nikoli imela priloznosti uzit...user posted image user posted image ..in se to, da ti ob smrti otroka drzava povrne vse stroske pogreba oz.za karkoli se odlocis..upepelitev....

No, dovolj, da ne bom prezalostna......user posted image ..se malo pa bo 1 leto kar je umrla..4 novembra..takrat tudi greva tja...user posted image ..cedalje bolj hudo mi postaja, ampak vedno ko mi je hudo, stisnem k sebi Izabelo in bolecina popusti...zavedam se, da bi lahko bila ob obe.....ampak rada imam obe enako, neglede na to, kje sta....user posted image user posted image user posted image user posted image


no, grem malo zirafo pocartat.....user posted image

papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 11:01:21   
zirafa76
KANARKA...slikice so na facebooku....po Andreja Kosir..Izabela pa je moj avatar

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 12:36:28   
ajtak
Hej, nas mali je dokoncno zakuhal user posted image
konstantna temperatura 38,4-7, gnojne ucke, vneta usesa, vneto grlo... bogi je, ampak se full fajn drzi, sevedno ma apetit in je zivahen, hvalabogu!
Torej imava tudi midva krompirjeve pocitnice in nic vrtca...

Drugace sem bla pa danes na enem razgovoru in mam fajn filing... dejte mal pesti drzat.

Grem k mi baterija na compu utripa...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 15:05:37   
mklks
oj!

spet delam...še malo pa bom pri svoji pikiciuser posted image

žirafa...zate pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image   in bodi močna še naprej

ajtak....zate pa držim pestke za službo...pa eno user posted image  za tvojega pikcauser posted image

drugi teden pridem v lj...si moram kupit zimski plašč, ker nimam čisto nič toplega za obleč in je že kr mal krizauser posted image , tko da, če bo imela katera čas za kako kavico??

sej se še tipkamo do takratuser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 17:01:30   
tabi
dan

No mi smo po kosilu oči je šel v nabavo za jutrišno zabavo jst mal pa pomal pospravljam tamalčka pa se igratauser posted image

No medve z Niko sva se danes poslovile od varuške pa poravnale račun,jutri pa štartava v vrtcuuser posted image

Oranža sem ful vesela da ti je saherca uspela in da je dobrauser posted image user posted image

Jst bom pa naredilauser posted image  čokoladno z banano okus,oblikica bo pa sonček,ker je res en mali sonček z velikimi okicamiuser posted image

Drugač pa voščim Vse najboljše vsem malim levčkom in levčicam za prvo svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Bolančkom pa pošiljamo en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se kaj hitro pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No zdej pa šibam da bo kej narjenga,sicer sem ful zmatrana od službe,ampak vse se da če se hočeuser posted image
 
lp

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 17:15:39   
zirafa76
Pozdrav...

POMOČČČČ
VPRAŠANJE.....user posted image ..danes me je skor kap, ko sem odprla pult z živili...tu pa tam so bile na njih male rjave živalice..kot male mušice, tudi letajo..seveda sem začela z čiščenjem, vse zmetala stran, kar je imelo kakšno mušico gor...Nato sem jih našla tu pa tam na stropu..
A mi lahko katera pove, kaj bi to lahko bilo??????Prvo sem mislila, da so molji, ampak po internetnem živčkanju sem ugotovila, da to niso..Nič mi ni jasno..naenkrat bum....user posted image user posted image ....in ko sem panično opazovala strope po stanovanju, sem eno našla na vratih se špancirat..veselo gor in dol....
Bi to lahko bile samo mušice??Ali se je kateri zgodilo kaj podobnega????



Hvala..papa



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 17:41:29   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: mklks
žirafa...zate pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image   in bodi močna še naprej

ajtak....zate pa držim pestke za službo...pa eno user posted image  za tvojega pikcauser posted image

Se podpišem pod tole. Ajtak resnično upam, da ti rata

Žirafa, nima pojma kaj bi to blo, Lahk, da so res sam mušice, ker je zdele res tako obdobje in ful siljo not, sploh če kej sladkega zavohajo (soki, mošt,...)

T panča, mi2 pa mal bluziva, se mi čist nč ne da. Je pa danes tko pridno kosilala je zmazala 2 zvrhana krožnika krompirjeve juhe z mesekom. In danes je ful nerodna, je mela že kr neki "delovnih nezgod" Zjutri mi je skliznla v kopalnco in jo je zložlo med banjo in školko in si je prebila ustnco (od znotri je ful jokala jaz pa čist prestrašena, sam pol sem vidla, da ni kaj hujšga). Prej po kosilo je spet divjala po dnevni, jaz v kuhni in na enkrat bong je spet telebnla kak in kam ne vem, se na srečo nč ne pozna in je bil spet jok. Boga moja pikica. Je pol kr od sile šla spat.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 17:47:13   
zirafa76

Naraščaj...eno smešno vprašanjeuser posted image user posted image .....a misliš, da bi jih lahko privabil vonj jabolka in cimeta??To imam namreč skoz v vtičnici in ker imamo balkon čez celo stanovanje, se iz kopalnice širi neznansko dober vonj..sladek...in okna na balkonu so skozi odprta..ker midva sva na 4 oz.6. nad...ker imamo garaže spodaj, tako da nismo ravno idealna družina za mušice privabljat...

Vino in mošt pa spijemo takoj ko dobimo.....user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 18:36:54   
barika
Žirafa, tole sem imela jaz kak mesec nazaj..VSE je šlo v smetiuser posted image user posted image . Potem sem nabavila nepropustne škatke in imam not vse brez pardona. bili so pa taki mali črveki, v moki, čajih, zdrobu, ni da ni.

Ajtak, držim pesti za službo in fige da bo Tjaš hitro zdrav!!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 18:37:32   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Žirafa, tole sem imela jaz kak mesec nazaj..VSE je šlo v smetiuser posted image user posted image . Potem sem nabavila nepropustne škatle in imam not vse brez pardona. bili so pa taki mali črveki, v moki, čajih, zdrobu, ni da ni.

Ajtak, držim pesti za službo in fige da bo Tjaš hitro zdrav!!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 19:01:14   
kanarka
Žirafa..taka visokoralsa bjonda bi te špance tuki čist obnorela. Krasne slikce. Lepi ste vsi skupaj. Glede bubic ti ne vem svetovati. Tuki imamo sam ščurkeuser posted image .

Ajtak, seveda držimo pesti, sej bo šlo skoz. Sej veš, če močno verjameš, si na dobri poti, da zmagaš.

Jaz pa zdejle delam kislo zelje, pa pečenico za dragega, zame pa polento. Mi je še ostalo od maminega obiska. Sem pozabla povedati, da imamo hemoglobin in železo super, glede na to, da Sara ne je mesa. Sem bila res vesela. Vsi izvidi so BP.

Grem kuhlo naprej  vrtet. Bubo sem končno uspavala, da skuham do konca. Že dolgo nisem tako gospodinjila doma. Mi prav paše.



_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:04:51   
scubadiver
Čer punce,

Barika a si vidla k sem ti včeri mahala ko sem se mimo tvojega bloka peljala? No, sej točno ne vem v katerem si, ampak sem se peljala mimo golovca.
In ja celjanke, bla sem v celju, ampak tko na hitro da ni bilo časa za kavico. Ob enih sem govorila s stricem, me je povabil na kosilo za ob dveh, ob 5h sem pa mogla že nazaj v ljubljano, ker je bil moj dragi brez ključa od doma.
Sem bla pa ful vesela povabila, ker je bil tam tudi bratranec s svojo najdražjo in z 6 tednov staro hčerkico. Joj kako je luškana in kako je majhna user posted image

Danes sem bla na individualnem sestanku v vrtcu. Je blo kr fajn, vzgojiteljuca mi je res simpatična in se mi je zdelo da tudi lani. Je plezala po njej, potem jo je vzgojiteljica vzela v naročje in se ji je lana ful smejala. Upam, da bo tako tudi v ponedeljek ko začnem uvajajati.

Joj Kanarka, če prideš v celje bom pa še jaz probala prišibat. Bi te res rada spoznala.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:25:44   
nicolina
Čer,

žirafa user posted image user posted image

Ajtak user posted image user posted image  za Tjaša in držim pestke za službo..

MARK VSE NAJBOLŠE.. user posted image user posted image

Mene tud sicer malo grlo boli in kiham, ampak upam da ne bo nič kaj hujega. Tin je še malo prehlajen, ampak gre na bolje.

Jutri greva z mojim v šopnig v Lj, tako da če bo katera kaj hodila v SN, lahko spijemo kakšno kavico. Tin bo ostal kar doma pri babici, ker z njim ne morem itak nič kupit.

Aja skor sem pozbala, Tin praznuje danes 11 mesecev, čestitke še Lani, Tianni in Nataši

user posted image


Zdej grem pa pod tuš in spat, NOČKO

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:31:34   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina



Mene tud sicer malo grlo boli in kiham, ampak upam da ne bo nič kaj hujega. Tin je še malo prehlajen, ampak gre na bolje.

Jutri greva z mojim v šopnig v Lj, tako da če bo katera kaj hodila v SN, lahko spijemo kakšno kavico. Tin bo ostal kar doma pri babici, ker z njim ne morem itak nič kupit.

Aja skor sem pozbala, Tin praznuje danes 11 mesecev, čestitke še Lani, Tianni in Nataši

user posted image


Zdej grem pa pod tuš in spat, NOČKO


Joj saj res, sem pozabila častit tortico!! Čestitke tudi ostalim današnjim 11-mesečnikom user posted image

Če napi praznujejo danes 11 mesecev potem Martitina Maja praznuje eno leto!! Iskrene čestitke! user posted image user posted image

Nicolina
upam da ne bo hujšega in da boš jutri že ok. Kdaj pa boš jutri v SN? Jaz bom po vsej verjetnosti tud tam okoli bluzila in bi se z veseljem dobila na kafe. A ti maš mojo števiko? Drugač mi javi pa ti jo pošljem na ZS.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:34:56   
gruška
MAJA (MARTITA), VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:35:38   
gruška
Ooo, Scuba me je prehitela user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
28.10.2008 21:37:12   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Aja skor sem pozbala, Tin praznuje danes 11 mesecev, čestitke še Lani, Tianni in Nataši

Pa seveda čestitke tudi z naše strani user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?