|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:39:12   
claud
majchy23-nočko!! ti se kr stiski!!user posted image user posted image

a ste že slišale za štorkljo?

http://bibaleze.si/clanek/dojencek/video-storklja.html


Mi je blo prej zmer brez veze tisti kengurujčki, tole mi je pa prou všeč, pa še zadnjič sm eno mamico s tem vidla pa je blo prou simpatično vidt!!


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:45:02   
birdy
Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:46:49   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: claud

majchy23-nočko!! ti se kr stiski!!user posted image user posted image

a ste že slišale za štorkljo?

http://bibaleze.si/clanek/dojencek/video-storklja.html


Mi je blo prej zmer brez veze tisti kengurujčki, tole mi je pa prou všeč, pa še zadnjič sm eno mamico s tem vidla pa je blo prou simpatično vidt!!




Jst mam pa Sleepy wrap, en tak trak. In je super zadeva, jst nisem nobene teže čutila ker pri kengurujčku je mene tko križ bolu, da sem jo mela not sam enkrat pa še to sam 10minut. Tale slipko je pa superuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:49:48   
birdy
Evo tole mam jst
http://www.sleepywrap.com/index.php?page=tying-methods
Una ta tretja mamica je pa moja soavgustovkauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:52:22   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...


možno je ,da je preutrujena...tako TArja spi, če se je preveč dogajalo in je šla preveč utrujena spat.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 21:56:28   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...


možno je ,da je preutrujena...tako TArja spi, če se je preveč dogajalo in je šla preveč utrujena spat.....


Ja, sej vem, verjetn je res to.
Sam mi je pa ful čudn pa tak nervirajoč občutek. Prov fejst sem živčna.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:10:06   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: claud

majchy23-nočko!! ti se kr stiski!!user posted image user posted image

a ste že slišale za štorkljo?

http://bibaleze.si/clanek/dojencek/video-storklja.html


Mi je blo prej zmer brez veze tisti kengurujčki, tole mi je pa prou všeč, pa še zadnjič sm eno mamico s tem vidla pa je blo prou simpatično vidt!!




Jst mam pa Sleepy wrap, en tak trak. In je super zadeva, jst nisem nobene teže čutila ker pri kengurujčku je mene tko križ bolu, da sem jo mela not sam enkrat pa še to sam 10minut. Tale slipko je pa superuser posted image




Men se tud zdi kr fajn zadeva in si bom kr umislila kj tazga (kengurujček mi sploh ni všeč).
Pa pomoje je ful praktično tko za u trgovino al pa knjižnjico pa kj podobnega-da ne rabš skos vozička vn pa not dajat za kake hitre opravke.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:16:13   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...


možno je ,da je preutrujena...tako TArja spi, če se je preveč dogajalo in je šla preveč utrujena spat.....


Ja, sej vem, verjetn je res to.
Sam mi je pa ful čudn pa tak nervirajoč občutek. Prov fejst sem živčna.


ne bit...ker bo tudi to čutla, če boš preblizu....verjami...če te bo potrebovala...bo orenk zajokala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:19:44   
Balonchy



user posted image



 
 

user posted image



PDP   Ime (starost)    (št.user posted image , št.user posted image )       Spol   Pregledi/Porod.
____________________________________________________
user posted image  1.2. matineja (28)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image   1.2. Balonchy (27)       (št.user posted image  2, št.user posted image 0)   user posted image    19.11.  PO
user posted image    1.2. Urša08 (28)         (št.user posted image  2, št.user posted image  1)  user posted image     6.11.  KR 
user posted image   2.2. smokvica72      (št.user posted image 3, št.user posted image 0)    user posted image   LJ               
user posted image   2.2. TEDIGO (30)        (št.user posted image  2, št.user posted image 0)    user posted image  17.11.      
user posted image   3.2. mamutka             (št.user posted image  3, št.user posted image 2)    user posted image    ?
user posted image   3.2. bara10                (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   ?
user posted image   3.2. LaraS                   (št.user posted image  x, št.user posted image x)     user posted image   ?
user posted image   5.2. Ajvy                     (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image   26.11.  LJ
user posted image   5.2. nina 166              (št.user posted image  2, št.user posted image 1)     user posted image    ?
user posted image   5.2. Nusa30 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image    ?
user posted image    5.2. petrap (24)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    17.11.  PO
user posted image  5.2. claud (22)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)   user posted image     3.11.
user posted image   6.2. kk85                     (št.user posted image 2, št.user posted image 1)      user posted image   ?
user posted image   6.2. RAISA (35)             (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image    ?  LJ
user posted image    7.2. witto (29)             (št.user posted image  1, št.user posted image 0)     user posted image   ?  IZ 
user posted image   7.2. carmar                  (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image   ?
user posted image   8.2. reckova (24)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   17.11. MB 
user posted image   8.2. timy (28)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    2.12.  CE
user posted image   8.2. Nea                      (št.user posted image  4, št.user posted image  2)    user posted image   ?
user posted image   8.2. diamantina (23)   (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   
4.11. MB
user posted image 10.2. cati (28)              (št.user posted image  3, št.user posted image  0)     user posted image    4.11. MB
user posted image 10.2. kolumbo              (št.user posted image  x, št.user posted image  1)   user posted image   3.11.
user posted image 10.2. Shuka                 (št.user posted image  3, št.user posted image  0)    user posted image   6.11.
user posted image 10.2. Katjusa (27)        (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   5.11. CE
user posted image  10.2. orto2 (28)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    7.11. LJ
user posted image  10.2. barbyka (32)        (št.user posted image 3, št.user posted image 1)     user posted image     ?  LJ
user posted image  12.2. rebeka84              (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image     ?
user posted image  13.2. izidora                  (št.user posted image  5, št.user posted image  2)    user posted image    ?
user posted image  14.2. tanci29 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image    4.11. LJ
user posted image  14.2. Kranjcanka          (št. user posted image x, št.user posted image  x)    user posted image    ?
user posted image  14.2. Maša29               (št. user posted image 1, št.user posted image 0)    user posted image     ?   JES
user posted image  14.2. Kaška (33)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  CE
user posted image  15.2. micamuca            (št.user posted image 1, št.user posted image  0)     user posted image    ?
user posted image  15.2. SALT (23)            (št.user posted image   2, št.user posted image  0)   user posted image     ? CE 
user posted image  16.2. birdy                    (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image    ?
user posted image  16.2. kayica24 (24)       (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    ? PT
user posted image  16.2. vesnozaver (27)  (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image      5.11. MB
user posted image  16.2. mala* (23)             (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?     KR
user posted image  17.2. julija 30 (30)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image     ? PT
user posted image  18.2. naia (25)               (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image      ?     LJ
user posted image  18.2. Želva                      (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image      ?
user posted image  18.2. *Nelly* (27)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image  19.2. zorica (30)             (št.user posted image  1, št.user posted image   0)   user posted image       ? MS
user posted image  20.2. maja83 (24)          (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ?    SG
user posted image  20.2. mrka                      (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  20.2. macka27 (25)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image     ?  KR/LJ
user posted image  21.2. Cvetka13               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image     ?
user posted image  21.2. Maksi1                   (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image   7.11.
user posted image  21.2. Alter_ego               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ? 
user posted image  22.2. Pikica5 (21)       (št.user posted image  2, štuser posted image  0)  user posted image user posted image   11.11. MB
user posted image  22.2. glen (28)           (št.user posted image  5, št.user posted image  1)   user posted image   12.11. IZ
user posted image  22.2. bad girl (24)           (št.user posted image  4, št.user posted image   1)     user posted image    ?
user posted image  22.2. Deja (25)       (št.user posted image 1, št.user posted image  0)    user posted image    10.11.  CE
user posted image   22.2. lea88            (št.user posted image 1, št.user posted image   0)  user posted image     ?     PO/NG
user posted image  23.2. brkn83 (25)           (št.user posted image  1, št.user posted image 0)  user posted image   17.11.  CE  
user posted image  23.2. antonia (32)          (št.user posted image 3, št.user posted image  0)   user posted image    12.11.  PO
user posted image   23.2. majchy23 (23)         (št.user posted image  1, št.user posted image 0)   user posted image    2.12.  LJ
user posted image  23.2. Anonimen                 (št.user posted image  x, št.user posted image   x)   user posted image    ?
user posted image  24.2. sunny24 (27)           (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   10.11.  PO
user posted image  24.2. Luca (29)                 (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   6.11.   LJ
user posted image  25.2. delfinkica                (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  25.2. boma2 (31)            (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   14.11.  LJ
user posted image  25.2. lilcha (28)                (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image      1.12.  LJ
user posted image  26.2. sazi (32)                 (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   ?  LJ
user posted image  26.2. piskot (33)              (št.user posted image  2, št.user posted image  1)      user posted image    ?     KR
user posted image  26.2. akvalina (27)          (št.user posted image  3, št.user posted image   1)    user posted image      3.11.  LJ
user posted image  27.2. kristina5 (30)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  NM
user posted image  28.2. dita7                       (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image    ?
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image    VSEH NOSEČK = 69   user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  = 15
user posted image  = 12
 user posted image  = 43
 
 
 
 
user posted image
 
 
   Z nami so pot začele:   
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:20:47   
Balonchy


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:24:22   
Balonchy
Ojla trebuškarce...

Da se vam še jaz malo javim. user posted image  Dopoldan (v službi) sploh nimam časa (uvajam novo delavko), popoldan mi pa tut neki ne znese... user posted image

Berem, da ste že vse neki 100/h v delu za vaše user posted image , v zidanju al pa prenavljanju! user posted image user posted image user posted image  Mi se bomo pa zdej po praznikih lotili mal nabavljati in pripravljati.... user posted image

Bodite v cvetju...
Najt, najt...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:24:35   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...


možno je ,da je preutrujena...tako TArja spi, če se je preveč dogajalo in je šla preveč utrujena spat.....


Ja, sej vem, verjetn je res to.
Sam mi je pa ful čudn pa tak nervirajoč občutek. Prov fejst sem živčna.


ne bit...ker bo tudi to čutla, če boš preblizu....verjami...če te bo potrebovala...bo orenk zajokala.....user posted image user posted image user posted image


Sej zdej je nehala, zdej sem bolj. Hvala za tolažbo, sej vem, mal brezveze se sekiram. Ampak mi je vseen čudn.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
29.10.2008 22:39:51   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem prej neki napisala in me je ven vrgl.
Še dobr da čist kratko.
Pismo, tamala mi joka v spanju. In sem ful živčna, že ene 20minut ona vsake tolk zajoka in grem pogledat in ona spi. In zdej sem vsa živčna k ne vem a bo spala a se bo zbudila...


možno je ,da je preutrujena...tako TArja spi, če se je preveč dogajalo in je šla preveč utrujena spat.....


Ja, sej vem, verjetn je res to.
Sam mi je pa ful čudn pa tak nervirajoč občutek. Prov fejst sem živčna.


ne bit...ker bo tudi to čutla, če boš preblizu....verjami...če te bo potrebovala...bo orenk zajokala.....user posted image user posted image user posted image


Sej zdej je nehala, zdej sem bolj. Hvala za tolažbo, sej vem, mal brezveze se sekiram. Ampak mi je vseen čudn.


kar se mene tiče...jst temu ne pravim sekiranje....ampak temu pravim
biti mami ......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 7:54:08   
mala*
Dobro jutro!
Kako ste kaj?Joj kakšno grozno vreme je danes, tale veter piha čist preveč, sem se ponoči zbujala na vsake pol ure k je skozi ropotalouser posted image user posted image user posted image Upam da bo kej se umirilo vse skupaj..
Birdy iz kje pa je tale tvoja SO-avgustovka??
Cita evo še danes potem pa freeeeeeeeeejjjjjjjjj!!!!!!!!!!!
Ja, hm, kaj še...aja,vas moram razočarat da ni fora v tem koliko kg in cm ima otrok da je potem porod težji/lažji- vse je odvisno le od premera glaviceuser posted image user posted image In tudi otroček s 50cm in 3kg ima približno tak obseg kot tisti s 4kg..Toliko za tolažbouser posted image user posted image No, sej bomo že...Sem pa jatz tudi vedno mislila tako, pa so me pri ginekologu "razsvetlili"user posted image user posted image

Kje je kakšna s kavico in zajtrkom????Jst ne znam nič prilepiti...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:01:00   
Balonchy
Jutro...
Sam na hitro vas pozdravim... Čakam že "ta novo"... user posted image

Kavica se že kuha... user posted image

user posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:45:13   
piskot
jutro.

tamali je celo noc spal user posted image . do 6:00. nebesa.

mi smo imeli kengurujca od babyborn, pa smo bili zadovoljni. potem smo dobili se enega, pa ne vem zdej kako se mu rece, ampak je bil se boljsi, ker si lahko otroka dal tudi postrani notri, pa se tale pouch sem imela http://www.mamankangourou.com/boutique2.php?l=en&t=1, ki je ful prisel prav, kadar se je tamali navelical vozicka, in sem ga imela vedno v torbi, ker ne zasede veliko prostora.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:47:46   
boma2
dobro jutro.... :)

ja brrrrrrrrrrrrrrr kakšno vreme..... :)

kako ste kaj danes user posted image ?

Moj user posted image  je včeraj full brcal... :)


Lep dan vam želim in lep vikend... :)

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:51:03   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Ojla trebuškarce...

Da se vam še jaz malo javim. user posted image  Dopoldan (v službi) sploh nimam časa (uvajam novo delavko), popoldan mi pa tut neki ne znese... user posted image

Berem, da ste že vse neki 100/h v delu za vaše user posted image , v zidanju al pa prenavljanju! user posted image user posted image user posted image  Mi se bomo pa zdej po praznikih lotili mal nabavljati in pripravljati.... user posted image

Bodite v cvetju...
Najt, najt...



ja balonchy... tele naše nosečke so fulll pridne so že vse skoraj pripravljene na user posted image ...

Jaz tudi po praznikih grem v shoping... :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:52:11   
petrap
jutro...no pa je petek user posted image user posted image user posted image , ko bi bili vsi tedni tko kratki user posted image user posted image user posted image

claud - user posted image user posted image user posted image za masažo, mene je pa celo moj včeri kar neki lubčkou, k me ponavadi ne user posted image ..očitno je bil tak dan...je bil pa tud moj priden, je zamenjal vse kljuke na vratih, danes če bo ob kaki normalni uri doma, bova pa končno belila spalnico...

timy - z mano in spanjem je isto...ko grem tretjič lulat, ne zaspim več nazaj, pa je lahko ura 4 zjutraj...user posted image ..pa saj bo bolš user posted image

ajvy - ni nobenga problema, če nas ne pokomentiraš  vedno..user posted image ...glede srečanja pa jaz sicer nism iz lj, ampak grem skozi ljubljano, tako da če bom šla...greš komot z mano...user posted image

baloncy - no jaz tud komaj čakam na uvajanje...sam bo šele čez en mesec, do takrat sem pa še sama...no to je b primeru, da bo vse potekalo normalno...user posted image

mala - vreme je res katastrofa, sem prou težko vozila danes v službo, ker je tako lilo, sploh v ljubljani...ampak sem se pol spomnila na to, da sam še danes, pol pa 3 dni doma user posted image user posted image user posted image ..pa je blo prec bolš...user posted image user posted image user posted image



No danes se mi ne da delat...morm sicer par stvari takoj narest, da grem do računovodkinje, pol bom pa lenarila do konca službe...tako, da upam, da bomo kaj klepetale, da mi bo prej minilo...user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:54:43   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Jutro...
Sam na hitro vas pozdravim... Čakam že "ta novo"... user posted image

Kavica se že kuha... user posted image

user posted image



user posted image  tele vaše kavice pa tolk lepo zgledajo... Upam, da res kje tako lepo postrežejo kavico... :)

hvala njami njami kavica

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 8:58:59   
timy
Dobro jutro,

Balonchy hvala za kavico. Je zares prijalauser posted image

Mala: bo verjetno to res držalo. Moja kolegica je rodila septembra, punčka je imela 46 cm in 2450g, pa je ful težko rodila in bila kar fejst rezanauser posted image

Petrap: se strinjam s tabo, enkrat bo boljš, ko se ne bom več zbujala zaradi tiščanja na wc, ampak zaradi otroškega jokauser posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 9:21:40   
Čebel@
dobro jutro!!!
petrap....četrtek jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je pa res da zgleda k petekuser posted image user posted image user posted image
no jaz šibam v trgovino po malico-spet hočjo jestuser posted image user posted image user posted image
vreme je pa za en user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 9:44:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala*

Ja, hm, kaj še...aja,vas moram razočarat da ni fora v tem koliko kg in cm ima otrok da je potem porod težji/lažji- vse je odvisno le od premera glaviceuser posted image user posted image In tudi otroček s 50cm in 3kg ima približno tak obseg kot tisti s 4kg..Toliko za tolažbouser posted image user posted image No, sej bomo že...Sem pa jatz tudi vedno mislila tako, pa so me pri ginekologu "razsvetlili"user posted image user posted image


ja to je že res veliko je odvisno od glavice čeprav ene rodijo obseg glavice 34,5cm pa so čist pretrgane in prerezane pa še namučijo se jst sem mela npr, 36,5 pa sem bla sicer rezana ampak ni blo hudo čeprav je G ful skrbelo če bo šlo po naravni poti ker naj bi imel naš mali ful nabit trebušček.... to mi je seveda povedal na prvem pregledu po porodu in sem rekla dober da nisem prej vedla ker bi se bala poroda tak sme pa misla da je vse normalno.... torej če je otrok debel je tud to lahko ovira za porod....

če katera želi imam jst kengorujčka v prvo ga nismo veliko uporabljali in tud v drugo ga nimam nemena uporabljat tak da ga podarim...... bom poiskala slikico in jo prilepim


(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 9:50:13   
Katjusa
evo slikice:
user posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 9:51:13   
akvalina
dober dan user posted image

tolk ste me nasmejaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image k vse full hodmo na wc po 100x na dan, da sem se odločila da bomo letos poleg smrekice vrjetn krasil še wc školjkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


npr takoleuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?