|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Popi.... lahko
24.3.2005 10:59:21   
*HONEY*
:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
Tak trenutno zgledam.
Ker ta naša prijetna soseda:pujs:8) kuri listje in to skoraj direkt pod oknom, sobe naše Nike,ki mora zdaj spat v smradu, ker si je ta krasta:hudicek: zmislila kurit ravno zraven naše hiše in ne 50m vstran,toliko kot je prb velik njen travnik. Ne,od vsega prostora, je najbolj prijeten ta,pod našo okno:grrr:
Pojedla bi jo lahko.
Zdaj ko vsi komaj čakamo in odpiramo okna,da bi dobili malo svežega, spomladanskega zraka,dobimo mi dim in smrad...mater ej:grrr::grrr:

Na koncu ko pomislim...a je poletje res tak super:zmeden:
Vsi nekaj kurijo,kosilnice delajo 100km/h,mrčesa je polno... edino kul na poletju je, se mi zdi čas, na morju:morje:in že komaj čakam:kuza:

Morala sem se potožit,ker me je skoraj razneslo od jeze:hudicek:

Veliko sončka vsem
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:05:42   
Anonimen
Medek sladki,nč ne pomaga sosedje so sosedje.Kaj pa misliš da bo na morju kej drgač?:zmeden:
Mrčesa za izvoz vročina za umret,vsako noč pretepanje z komarji podnevi kreganje z osami k bi te živga požrle,šibanje na plažo,da dobiš plac itd.:)-:morje:

Lp Neva:morje::morje::morje:

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:06:24   
lutka
pisker vode ji vlij na bučo:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:13:51   
Anonimen
Meni pa diši, ko kurijo. Pa tisto brnenje kosilnic, če oči zapreš, si lahko predstavljaš, da si na morju in slišiš motorne čolne. Meni je to fino, paše k pomladi.

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:15:20   
Anonimen
Splišni, mater, spet me prehitevaš :grrr:

meni dim takeo lepo diši...zapreš pač okna pa je...če pa si res zelo jezna, punčka draga, pokliči policajčke, k je itak prepovedano kurjenje v naravi zaradi velike požarne ogroženosti, pa naj tetica mal plača :hudicek:

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:24:15   
aj@ja
Tudi to pride s pomladjo:) Sicer boš pa tudi ti enkrat kaj počela, kar bo motilo kakšno drugo mlado družinico. ;) Ja, ja...... enim se ne vrti svet samo okoli sosedovih otrok:duda:

A ni kurjenje sedaj prepovedano? Saj bo, ne biti slabe volje. Tudi to boste preživeli. Bodi srečna, da ti samo ena soseda kri pije, da jih ni cela vrsta.

Mej se!:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:24:52   
clea
Ej Honey,jaz bi ji šla povedat na tvojem mestu.Ker zvoja Nike ima pa le pravico do mirnega spanca in predvsem do svežega zraka.

Lp,Clea

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:27:44   
dix
Pri nas ne kuri samo en sosed, ampak ponavadi vsaj trije! Hiša stoji med dvema hriboma polnima goric in zdaj je čas obrezpovanja trt. In kaj se zgodi z ostanki? JA ZAKURIT JIH JE TREBA KO NAJBOLJ VETER PIHA DA TI JA CELA HIŠA SMRDI! Ja pa sosed ki je tak malo čuden, si celo poletje na nekem prastarem štedilniku na drva zunaj kuha in pol se tako fajn iz štedilnika kadi. Kosilnice in škropilnice pa me niti ne motijo.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:28:45   
*HONEY*
Diši:zmeden: Pa perilo veni sušiš in ga potem s štrka pobereš in ti diši:zmeden: po dimu?????????
Ne ne,jaz mam raje vonj po mehčalcu in po rožicah,pa po morju...
Okna bi zaprla,če bi bla doma.Pa sma se potepale in potem stopim v sobo in :grrr:


LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:36:06   
*HONEY*
Mi imamo tukaj tudi zaklade(med drugim celo moja 2 strica) ki kurita smeti.Imajo prav sod za to.Pa dobro to še gre,ker je ta sod tolko proč od hiš,da ti dim na dvorišče prinese,če res močno in ravno v tvojo smer zašiha. Ampak tota8):pujs: se mi je pa danes pod okno spravla:grrr: Ne morem prebolet:)-:)-Ne,hecam se...bom ji ob pirliki vrnila:hudicek:;)

LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:42:19   
Urška*
HONEY, ne se jezit. Če jo kdaj srečaš pa ji kar povej, naj bo malo bolj obzirna in ne kuri ob bajti.

Lupčka za Nike.:angel:

lp:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:49:22   
aj@ja
Med kakšnimi ljudmi ti živiš:( Ja, s stricema se bo pa ja dalo pomenit:zmeden2: Kako kurijo smeti? A ne odvažajo pri vas smeti al kaj?8)




(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Popi.... lahko
24.3.2005 11:59:35   
*HONEY*
Jih odvažajo...recimo no.Ne v polnem pomenu besede.
Doma smo na hribu in smeti moramo sami pripeljat do gl.ceste.Žalostno.Tako,da stvari ki se daju skurit,sosedje skuirijo.Tako da imajo manj za vozit(smti pa seveda morajo odpeljat z os.avtom,kar pa spet ni prijetno:( )
Žalostno je vse skupaj tukaj pri nas...Bo že.

Ko bom velika,se bomo preselili nekam na Maldive ali pa kam v J Ameriko:morje::morje: Mogoče,bo tam boljše:zmeden:

LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Popi.... lahko
24.3.2005 12:05:59   
aj@ja
Aha, razumem. Samo tud ne vem, če se lahko kar vse živo kuri.

Tako slabo spet ni, da bi se takooo daleč preselili, kaj?:zmeden: Meni se pa zdi bolje, da imaš sorodnike za sosede kot pa kakšne strangers. Po moje se da z njimi bolj zmeneniti.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Popi.... lahko
24.3.2005 14:00:53   
Shana
Nisem gasilka, ampak vseeno.... V celi SLO je razglašena požarna ogroženost in je uporaba odprtega ognja prepovedana... vsem, ne samo tvojim sosedom. No, mogoče pa kurijo sredi snega (tam je kurjenje dovoljeno)..... A vi imate še sneg? :)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Popi.... lahko
24.3.2005 14:23:05   
Pupica
*HONEY* vzm gasilni aparat pa pejt pogasit:):):):)

aja pa zraven mal zabrundaj tisto od Harmonik atomic:brizgalna brizga:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?