|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 134 135 [136]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberski malčki 2007
29.4.2011 11:39:54   
mama11
Hvala Tintin, saj se mi je zdelo, da gre popoldanski počitek h koncu, ampak mi vzgojiteljice v vrtcu tako vneto zagotavljajo, da tam spi...

Imas pa prav, da je odločitev za še kakšnega otroka težka, če nimaš kakšne podpore. Midva si delo z otroki razdeliva na pol - v bistvu je zadnje mesece moj prevzel levji delež, ker mi je bilo ful dolgo slabo. Pa eno nadstropje nižje imava taščo, ki po potrebi tudi pomaga. Se bo kar poznalo, ko se bomo selili v svojo hišo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Novemberski malčki 2007
5.5.2011 7:09:07   
ajtak
user posted image
24.4. je 14:09, na svet prijokala Kaja. Težka 4800g in velika 54cm user posted image

Tudi Dajica je že rodila, 1. maja se jim je pridružil Staš user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Novemberski malčki 2007
5.5.2011 7:27:32   
mama11
Čestitke obema user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Novemberski malčki 2007
5.5.2011 23:26:08   
tabi
user posted image user posted image Čestitke obemauser posted image user posted image



_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Novemberski malčki 2007
7.5.2011 18:08:41   
Tanayya29
ČESTITKE!!!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Novemberski malčki 2007
7.5.2011 20:42:21   
Dajica
Ojla!

Hvala ajtak, ker si objavila novicko, jaz dodam le se podrobnosti, da se je 1.maja ob 6:48 rodil Staš, tezak 3740g in dolg 51cm. Porod je potekal full hitro. Ob 2.uri ponoci so se zaceli popadki, sem jih predihavala dobri dve uri doma, potem sva sla v porodnisnico. Naj bi bila odprta med 3-4cm in so me kr po hitrem postopku napotili v porodno sobo. Brez klistirja, britja. Tja sem prisla ob 6.uri in odprta med 5-6cm. Po parih tezkih popadkih se je malo pred 7 uro rodil nas fantek. Brez sredstev proti bolecinam, brez infuzije, brez cesarkoli, tko da je bil porod res cisto naraven. Moram pa reci, da sem bila full vesela, ko je bilo vse za mano in da se je nas fant rodil. Kaja ga ima full rada, lepo ga je sprejela.

Sem pa uspela prebrati, da bo nasa mama11 spet mamica, cestitke!!!!

Zdej pa grem previjat pa dojit, se Staši ze oglasa. Aja, se to. Nasa Kaja tudi ze nekaj casa vec ne spi popoldne, razen ce se zgodi, da je full utrujena. Mi pa tudi ustreza, ker potem zvecer prej zaspi.

Lp vsem!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Novemberski malčki 2007
20.5.2011 10:13:40   
mama11
Hvala za dobre želje Dajica in za ful lepo porodno zgodbo.

Jaz tudi že komaj čakam našega novega fižolčka. Naslednji teden imam morfologijo, potem bova pa prvič po otrocih z mojim šla na krajši dopust v dvoje. Moja zlata teta bo varuška Tamari in Juliji, midva pa se odpravljava v Barcelono, uživat v sangriji in sproščenem španskem vzdušju.

Jutri Julija praznuje. Bomo imeli piknik na domačem dvorišču. Mi je čisto noro, da ima že 2 leti... kam gre čas. Za darilo dobi trampolin, ki ga je moj ravno včeraj sestavljal. So se pupe takoj spravile gor in poskakovale kot zajčki, kako so bile hecne...

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Novemberski malčki 2007
28.5.2011 13:57:30   
Mishika
Čestitke Ajtak in Dajici, ter mami11 za novga fižolčka na poti. user posted image user posted image

13.5.2011 pa se naši družini pridružila punčka Iza ( 3550, 53), zaenkrat jo ima bratec zelo rad, upam da tako ostane.

Vidim, da niste ravno zgovorne. user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Novemberski malčki 2007
22.6.2011 20:46:14   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu Mishika)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Novemberski malčki 2007
24.6.2011 6:59:56   
mama11
Mishika, iskrene čestitke tudi tebi!

Ja, res nismo kaj dosti zgovorne. Se vidi, da so naši novembrčki že veliki, da mamice že vse obvladajo (razen kako dobiti dodatno uro ven iz dneva) in da služba in družina zahtevata svoj čas.

S popoldanskim spancem je zdaj spet OK, mogoče je bila samo faza, ali pa jo zdeluje vročina... Hkrati ugotavljam, da je postala prava odvisnica od risank, čisto me je presenetilo, ko smo si v knjižnici izposodile risan film o sneguljčici (neka moderna verzija), ki je malček daljši od 1 ure, in ga je brez problema nepremično gledala od začetka do konca. Očitno je čas, da jo peljem v kino user posted image .


(odgovor članu Mishika)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Novemberski malčki 2007
18.8.2011 7:41:15   
sonchek
Hej,hej...
Evo se mene tukaj po dolgem casu..:)
...kaj jaz to berem...mama11 bo zopet mamica..ja odliicno..iskrene cestitke..hkrati pa tudi vsem ki ste ze rodile...
Ja superca,no...vidim da se dogaja...
Pri nas ni nic novega...rastemo in se kregamo iz dneva v dan haha
evo me ze otroci preganjajo,ker gremo v lj mal na pocitnice... Lep pozdrav vsem

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Novemberski malčki 2007
6.9.2011 12:33:26   
ajtak
Punce, gruška bo spet mami user posted image , marca 2012.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Novemberski malčki 2007
12.9.2011 9:05:14   
mama11
Bravo Gruška, prava super mami user posted image

Pri nas bomo pa kar zaprli štacuno. Če bi ratala št. 4, ji bo ime "opa", če bo punčka, ali pa "ups", če bo fantek user posted image

Jaz sem trenutno tako obilna, da sem že sama sebi v napoto, na zadnjem pregledu odprta 3-4 cm, ampak se nič noče začeti dogajati. Danes je sicer polna luna, ampak doslej name še nikoli ni imela kakšnega efekta. Sicer pa imam rok šele 27.9.

Mimogrede, avgusta sem Tamaro peljala v kino gledat Obutega mačka. In je ful uživala. Z izjemo ene WC pavze je sedela kot pribita in bila čisto navdušena. user posted image  ji je že obljubil, da jo bo peljal gledat tudi Medvedka Puja.

Kaj naj sicer povem, imamo še luštno, pupi se imata ful radi, ne moreta ena brez druge, ne v dobrem ne v slabem. K sreči se raje igrata kot ravsata. Obe komaj čakata sestrico, crkljata trebušček, tako da mislim, da nam ne bo hudega.

Javite se kaj punce, da slišim še kako je z ostalimi novembrčki.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Novemberski malčki 2007
3.10.2011 13:37:52   
mama11
Punce, da vam sporočim veselo novico - 26.9. se nam je (tokrat v Postojni) pridružila Ajda, 4600 g, 58 cm. Obe sva super, od petka doma. Kaj naj rečem, vsi se imamo ful radi in se crkljamo.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Novemberski malčki 2007
4.10.2011 8:25:09   
tintin
čestitke mama11, je bila pa Ajda konkretna punca! no, zdej pa odštevamo za gruško:))))

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Novemberski malčki 2007
4.10.2011 12:14:24   
tabi
mama 11 čestitke za konkretno punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image -Zdaj se pa lahko pohvališ da imaš češplev drevoreduser posted image (pa brez zamere,mal heca)

gruška čestitke tudi zateuser posted image


Evo jst pa ob tem lepem sončku prikovana v posteljo,sem staknila bakterijsko pljučnicouser posted image

lep dan še naprej

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Novemberski malčki 2007
8.10.2011 23:31:34   
Mamathea
Mama 11 iskrene cestitke za super veliko deklico.
Upam, da sta jo sestrici lepo sprejeli in da se veselo cartate.
Uzivajte.
Vsem ostslim lep pozdrav, gruski cestitke se tukaj.
Mi smo ok, nasa dva pikca nas vsak dan presenetita s cim novim.
Se malo pa zacnemo novembrke s praznovanji cetrtih rojstnih dni, joj kako cas bezi, saj se ni dolgo, ko smo druga za drugo stiskale pesti.
Bodite v cvetju in naj vas soncek greje.

_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Novemberski malčki 2007
11.10.2011 12:31:11   
mama11
Punce, hvala za čestitke in lepe želje. Ja, bejba je bila res velika, očitno je bil trebuh ogromen z razlogom user posted image .

Tabi, jaz itak pravim, da imamo češpljev gaj user posted image .

Danes smo imeli zadnji obisk patronažne sestre, ki je Ajdo skopala. Tamala je uživala na polno... vse dokler je ni začela oblačiti, potem je pa pokazala, da ima tudi velika pljuča.

Starejši pupi sta jo dobro sprejeli, ves čas bi jo božali in crkljali. Je pa res, da imam ogromno časa za njiju, ker Ajda več ali manj skozi spi. Pa user posted image  se veliko ukvarja z njima. Pa Tamara ima zdaj 1x tedensko popoldne telovadbo, obe pa gresta 1x tedensko skupaj še na plavanje, tako da ne opazita v tako veliki meri, da je mamina pozornost zdaj deljena. No, mogoče je tako tudi zato, ker sta že obe vajeni, da si me delita.

Mimogrede, dva dneva pred porodom smo šli v Kolosej, kjer sta Tamara in user posted image  šla gledat Medvedka Puja, midve z Julijo sva šli pa v tisto knjigarno spodaj gledat knjigice, pa v igralnico, pa po bonbone user posted image . Tamara je ful uživala v risanki, ki traja samo dobro uro. Priporočam, če se kakšnega teh bolj hladnih dni nimate kam dati.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Novemberski malčki 2007
12.10.2011 11:41:18   
gruška
Heeej, babuške moje ... sploh nisem vedela, da ta tema še obstaja user posted image .... pa mi je Mama11 povedala, da je bilo tukaj objavljeno, da bomo spet zibali user posted image  ... Pridna Ajtak ... hvala user posted image
 
Mama11, ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image  .... Je zadnjič en kolega od mojga moža dobil tretjo punčko, pa ga je nekdo vprašal, če bojo še kakšnega fanta naredil in je odgovoril: saj sploh ni problem narest fanta, samo babnic se vmes nabere user posted image ....
 
 
Ja, mi smo se tudi odločili še za enega ... Vsi se veselimo in že komaj čakamo ... ne vemo še spola, čez 2 tedna imam morfologijo ... u bistvu mi je čisto vseeno, samo da bo vse uredu... bi bilo fino, če bi bil fant, da bi bilo 2:2, po drugi strani pa bi bilo bolj "praktično", da bi bila punčka zaradi družbe (ker je Tevž star že 10 let) in ker imam za punčko ful cunj, za fanta pa sem čisto vse razdala ... pa še ime imamo za punčko, za fanta pa ne user posted image  .... bo, kar bo ... user posted image ...  počutim se uredu, zdaj že čutim metuljčke, vsak čas bojo prve brcike user posted image ...
 
 
Upam, da se kaj vidimo ... naši čmrli bojo vsak čas stari 4 leta .... res bi se lahko videli ....
(slikico moje Taje lahko vidite v septembrskih ABC novičkah (baby-center) ... )
 
 
 
Uživajte!!!
 
Lp Gruška user posted image


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Novemberski malčki 2007
12.10.2011 14:16:31   
ajtak
Mama11, iskrene čestitke za nazaj!
Res je vaša bejba že ornk baba, s tako kilažo mam izkušnje ;) z velikostjo pa ne, ni mel noben več kot 55cm :D

Gruška, upam, da imaš lepo nosečnost in da vse poteka kot mora!

Mi smo super, Tjaš se je naučil kolesariti brez pomožnih koleščkov, Kaja bo pa vsak čas pol leta stara in že skoraj sedi, smo v pričakovanju prvega zobka in smo malo tečni...

Sem za srečanje!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Novemberski malčki 2007
10.11.2011 22:56:06   
Dajica
Ojla!
Sem tudi jaz spet malo pozabila na tole temo tukaj, danes sem imela pa kr en klik in sem sla mal pokukat in me veseli, da se vas se nekaj javlja.
Mama11-full full iskrene cestitke ob rojstvu tvoje hcerkice user posted image in res je bila oreng konkretna babnca! Kako je bilo pri porodu??
gruska-tebi sem pa ze itak po Fb cestitala za nosecnost, no pa se tukaj se enkrat: cestitaaaaam! user posted image user posted image

Ja, nasi novembrcki in nekateri, ki so usli v december, bodo stari 4 leta. Sploh ne morem verjet, zeeeeee???!!! Kolk prehitr gre cas naprej. Nas najmlajsi ima pa tudi ze pol leta. Imamo se fajn, ravno danes mu je pokukal na plan tretji zobek. Je priden, tko da imam kr sreco, kar se tega tice. Me pa ze kr mal crvici, ker se sluzba tko hitro bliza... :(
Je bil govor o srecanju, kaj je zdaj s tem???

lp vsem, ki smo skupaj dihale priblizno 4 leta nazaj :)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Novemberski malčki 2007
20.3.2012 9:18:56   
ajtak
Malo obujam tole temo...

Kako ste kaj vse po vrsti?
Pri nas smo super, 26.3. začneva s Kajo uvajanje v vrtcu, 2.4. pa mene čaka prvi delovni dan.
Prehitro je šlo tole leto!

Gruška, držim pesti in diham s tabo!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Novemberski malčki 2007
3.11.2012 11:30:21   
ajtak
user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 134 135 [136]
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 134 135 [136]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?