|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberski malčki 2007
1.10.2010 18:38:08   
ajtak
Na temle forumu pogrešam nekatere najpridnejše čveke, ki se že 1000 let niso javle... Počas bom izdala tiralico za: mama11, scubadiver, gruška, mamuška, jolly,Tanayya29, LAUBICA,TANTRA, barika, naraščaj, MKLKS, debeluška30, velika britanija, mamathea in še in še
Kje ste punce??
Napišite malo kako kaj vaši škratje, morda bi lahko osvežili še seznam in napisali teži in velikost pr skor 3h letih user posted image , to bi ble cifre, a?
Seveda to velja tudi za tiste, ki vas prav tako pogrešam, čeprav vas poimensko nisem napisala...


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Novemberski malčki 2007
3.10.2010 8:17:07   
Tanayya29
Dobro jutro,po dolgem času....

Mah,res se nisem že sto let javila,sploh ni časa.

Ajtak, Dajica čestitke, super novičke...

Jaz In Taj sva fulll uredu. Taj je res super sinko, in se mava lepo. Še vedno sva sama, mava pa z bivšim fajn urejene stike, tko da je Taj tudi velik pri njemu in njegovih.

Jaz mam v službi spet dojenčke, in je super....;)

Ajtak,na fb si napisala,da bi se kej vidli....jaz sem takoj za to.....;)Sam treba se je ornk zment.

Želim vam lep vikend,


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Novemberski malčki 2007
3.10.2010 21:38:00   
ajtak
Se strinjam, treba bi se bilo orng zment! A določmo kr eno soboto v oktobru pa da vidmo kok se nas prijavi...
Recimo 23.10. ob 16h, lokacijo bi bilo pa najboljš da določte ljubljančanke in okolica, ker jaz ne vem kje smo loh notr pa da majo še kako igralo... Lahko pa spet arena vodafone...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Novemberski malčki 2007
7.10.2010 17:17:25   
ajtak
Barika ima željo da bi se doble v Celju, men bi pa tud pasal ;)

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Novemberski malčki 2007
7.10.2010 22:30:08   
scubadiver
Glede na to da je za mano izdana tiralica se pogumno javljam user posted image
Še sem živa, sam nekako se ne spomnim na RR pa čeprav smo tle preživele res ogromno lepega.

Ajtak jaz sem zelo ZA da se dobimo, sem zelo vesela da si se spomnila in srčno upam, da nam uspe!!!

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Novemberski malčki 2007
7.10.2010 22:35:33   
scubadiver
kakšno lepo presenečenje,
Dajica iskrene čestitke, ti želim krasno in zdravo nosečnost!!!

Ajtak tebi pa sem čestitala na FBju tako da ti tukaj ne bom user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Novemberski malčki 2007
7.10.2010 23:46:38   
kanarka
Naj vam povem, da je moja mala danes prišla domov z angleško pesmico in štetjem po angleško. Waw...in šele danes sem pogruntala, da je ena učiteljica, ki ji Sara pravi "Tice" v bistvu "teacher" , jaz pa mislila kako čudno ime ima ta tršicauser posted image . NAmreč imajo eno stalno in drugo, ki se vsak dan menjava (odvisno od pouka). Torej ob četrtkih angleščina. Španščina pa je tudi vsak dan boljša. Glede na to, da slovensko res tekoče in vse govori, mi je njena španščina prav simpatična. Će kaj ne zna povedati, potem uporablja SI in NO in seveda še en kup drugih španskih pridevnikov, zraven pa potem meče še slovenske besede, ki jih končuje po špansko (npr. Este verižicas es mio)user posted image Men je tok simpatična. Je pa klepetulja prve vrste. Samo se točno zaveda, da je tukaj po slovensko ne razumejo, zato je toliko bolj vesela, ko srečamo kakšne slovence in potem me cuka za rokav in pravi: Mami, ti pa govorijo tako kot jaz, hi hi hi.

Lepo, da se boste dobile. Jaz se vam pridružim lahko drugo leto poleti, če bo kaj.

Grem spat. Nočko.

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Novemberski malčki 2007
8.10.2010 15:13:57   
nicolina
Olja,
jaz sem tudi za, da se dobimo user posted image user posted image .

Kanarka, kakšna faca je Sara, po moje je res simpatična...user posted image

Nič, šibamo še mal na sončka...se tipkamo..user posted image

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Novemberski malčki 2007
8.10.2010 16:19:24   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

(npr. Este verižicas es mio)user posted image


Facica mala!! Bo lahko nas učila špansko user posted image , tole namreč še js zastopim user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Novemberski malčki 2007
13.10.2010 18:10:00   
ajtak
ne pozabite na vlogo za otroške!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Novemberski malčki 2007
18.10.2010 21:21:52   
ajtak
NS za nami, stari smo 13t, vlki 7,4cm user posted image
vse ok, spol se pa ni vidu...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Novemberski malčki 2007
19.10.2010 15:54:08   
tabi
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

NS za nami, stari smo 13t, vlki 7,4cm user posted image
vse ok, spol se pa ni vidu...



čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,gre pa res hitrouser posted image



no mi smo ok,zdravi,...
Prejšni ponedeljek sva imeli z Niko operacijo popkovne kileuser posted image za crknt naročeni ob 7.30 tešče,v ordinacijo sprejete 11h-tamala ze lačna žejna,tako da sva na skrivaj hodile na wc pit vodouser posted image ,ob 11.45 prišle na oddelek dobi sirup za pomiritev čakava,čakava,tamala vsa blendava ura 12.njikjer še nikogar,tamali pa je že vse popuščal posledično že sitna na kubik,potem pa ena sestra paniko nardi kaj še tamala dela na oddelku,da bi mogla že skor konc bituser posted image tako da so jo ob 13hpopokal v operacijsko in potem dolgo 2urno čakanje.tamala je vn prišla vsa objokana,takoj k men v naročje in takoj počitek-spanje.noč sva prespali tam ob 12h naslednji dan pa hop domovuser posted image ene dva dni je bilo še boleče,potem pa sem jo komaj še lovila
Včeraj sva imeli kontrolo in danes spet vrtec in službauser posted image

zdaj pa že počasi potekajo priprave za Nikin roj.dan.me skoz priganja pa kdaj bom tortico delalauser posted image letos hoče imet jagodkouser posted image
Za darilo pa sploh ne vem kaj kupituser posted image

Mogoče kaka ideja!

zdej pa šibam njama njama,je moj po dolgem času kuhaluser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Novemberski malčki 2007
22.10.2010 21:57:42   
ajtak
Joj tabi, tole naše zdravstvo... res sami šalabajzerji.
Važn da sta sedaj doma in da je mala ok!!

Darila... jaz vsem naročam pižame, spodnje perilo, trenirke itd. Midva sma mu rahlo predčasno kupila nov jogi, za rd pa dobi novo sklečko za jest, ki sem mu jo poslikala z gasilskim avtom in pod robom okrog in okrog piše- TJAŠ TJAŠ TJAŠ TJAŠ TJAŠ TJAŠ TJAŠ...
pa seveda še kakšno malenkost. Upam, da dobi čimmanj sladkarij in igrač. Veseli bomo tud kakega dvd-ja.
Pa seveda tud torta obvezno gasilski avto user posted image

Nč, grem v mižule!

Kaj je s srečanjem?? Očitno nč. qrc vas gleda.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Novemberski malčki 2007
23.10.2010 9:41:37   
GB
hello remember me user posted image user posted image user posted image  ?? No naj se vam tudi jest malo oglasim po doooooooooooolgem casu . Berem vas redno ,ampak nikoli cajta da kej napisem .

Najprej CESTITKE vsem mamicam in big welcome vsem novorojckom in seveda vsem noseckam in zelim vam lepo nosecnost user posted image user posted image user posted image user posted image .

No mi smo ok , Tianna je zacela septembra v vrtec in je mela kar malo tezav z sporazumevanjem in razumevanjem anglescine. Po drugem tednu vrca mi pravi vzgojiteljica ,da ima Tianna "hard time " zaradi anglescine in jest seveda doma takoj v jok ,da kaj oni delajo z njo , kako je tretirajo ( Tianna je edina tujka v celem vrtcu !! ) in seveda cist panicna. Po treh tednih je bilo ocitno poboljsanje T. anglescine in sedaj ji kar gre . Doma skoraj vec ne uporablja slovenscine ( se tisto malo kar je znala se je nekje zgubilo user posted image user posted image ) ampak jo nebom zdej nc morila - naj najprej osvoji anglescino pa bomo nato spet presaltal na slovenscino .
Moram vam povedati , prejsno soboto pelem avto na tehnicni pregled in smo morali cakati eno uro in ker je bilo mraz sva sle v mcdonalds. Narocila sem T. en "burger" z jajcem in sirom in pravi T. mmmm delicious" in ko se je najedla : i'm finish " in ker ni mogla vsega pojest mi da ta burger in rece : mammy take it , wrape it and take home user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jest sem se zacela tko smejat ,da me je cel mcdonalds gledav . Bila sem tud ponosna na T ,da tko lepo izgovarja besede .
Dobili smo tudi vabilo za roj.dan ene puncke ki je s T v skupini tko da bomo meli sedaj priloznost videti kako anglezi praznujejo roj.dan. user posted image user posted image user posted image

Moram vam pa tudi povedati,da smo kupili hiso user posted image user posted image user posted image  in se bomo zaceli nasledni petek seliti user posted image user posted image user posted image . Joj komaj cakam,da zacnem koncno opremljati in rihtati SVOJO  hiso jeeeeeeeeeeeee.

Kanarka : nemorem verjet,da je Sara ze solarka . Joj pa tko so se mejhni in osebno mislim ,da je to prezgodaj user posted image . Seveda nedvomim da bo Sara pridna ucenka in da uziva , ampak z tremi leti je pa to mal huda .

Tabi : samo da je vse za vami in da je vse ok . Nemorem verjet,da lahko pustijo otroka tako dooooooooglo cakati . Naj grejo v rit .

Razmisljali smo tudi o T. roj.dnevu in po vsej verjetnosti bomo naredili zabavo eno za otroke ( vrtec) in potem doma za malo vecje in neangleze user posted image user posted image . Za darilo bo dobila hiso za lutke ( dollhouse ) in kaksne knjigice .

Evo T. mi tukaj nagaja tko da moram nehati. Se bom se kej oglasila ( obljubim user posted image ) vsem pa zelim lep vikend in pisite kej .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Novemberski malčki 2007
24.10.2010 6:36:53   
tabi
dobro jutro

Jst ne morem spat user posted image sem pred eno uro vstala in skuhala eno ornguser posted image zame in za vas user posted image

GB-user posted image user posted image super za malo angležinjouser posted image

Jst sem tudi letos Nejca(skoraj 5l)vpisala v vrtcu k angleščini,in povem da mu gre zlo dobro.škoda da jo imajo samo 1xtedenjsko

Ajtak jst sem že hotla za včeraj prit v vaš konec na kavouser posted image ,pa smo bili povabljeni na kostanjčkev piknik na Bloke.
Tko da če se boste v bljižni prihodnosti kaj menile pridem(seveda če bo ura ok).

Z Niko sva imeli sistematskega in imamo 92cm in 13kguser posted image ampak P pravi da je vse ok.

jst vam želim eno lepo nedeljo še naprejuser posted image user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Novemberski malčki 2007
27.10.2010 16:32:40   
ajtak
OOO, GB, lepo dobrodošla!!

Tabi, ti kr prid, druge so partibrejkerce user posted image

Včeri sem bila v kinu, priporočam- Jej, moli, ljubi- sam nikakor ne jit lačne v kino, ker se 1/3 filma samo mastijo user posted image

JAZ PA ČUTIM user posted image , sicer sem šele v 15.tednu ampak ni več dvoma, to je to!! Sm pa že sina čutila v 16. tednu pa je bila prva nosečnost... Seveda to še niso prave brce in tud ni vsak dan enako intenzivno ampak vem, da je to, to!

Danes grem pa v shooping za novimi čevlji, držte pesti!



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Novemberski malčki 2007
27.10.2010 23:13:21   
ninocka
Uh, men je nase srecanje cist iz glave uslo, ker je Lian spet bolan - v 1 mesecu ima ze 3ic bronhiolitis...user posted image user posted image

Sem hotla danes spect torto, pa mi je tehtnica crknila...grrrr...v petek Ruben praznuje 3 RD, je povabil druzinske clane user posted image
Zabava s prijateljcki bo pa enkrat novembra, skupaj z Evanom in Lianom (nista se praznovala zaradi slabega vremena) v eni telovadnici. Itak so vedno isti povabljeni,tko da je vseeno user posted image
Se pa tud jst ubadam z darilom in kaj mu kupit...sem vsem ostalim narocila, za nas pa ne vem oz. tistega ni vec... kaj boste ve kupovale za fantke?

Ruben je v vrtcu dobil novo vzgojiteljico user posted image  in naroceni smo na ORL zaradi govora. P je tudi ugotovila, da ima zelo velike mandlje, kar baje tudi vpliva na govor, smrcanje in pa tudi ovira dihanje ... Skratka upam, da bomo postimali tole, da bo zacel normalno govorit.

A avsi spijo s kaksnimi igracami? Ruben ima (poleg njegovega Ihata) se celo pojstlo igrac + se kaksno knjigico in bager user posted image  Ta trde stvari mu potem dam stran, ko zaspi, ampak je se zmeraj cist naguzvana postelja. Potem pa ce ponoci pride k nama spat, se pa seli v 2 ali 3 rundah, ker mora vse igracke s sabo prinest in jih ne more naenkrat user posted image


Tabi, grozno,da so jo pustili cakat...take majhne, mislim...obup....odrasli ze razumemo zakaj moramo pocakat, ampak otroci....user posted image user posted image

Kanarka, Sara je pa ful faca...user posted image user posted image user posted image tako spanscino bi se jst znala govorit user posted image

GB, Tianna je tud dobra user posted image user posted image  Kaj pa ce bi se ti doma z njo v slovenscini pogovarjala, ona naj ti pa v anglescini odgovarja? Cestitke za hiso!!! Se boste spet selili user posted image

Ajtak, user posted image user posted image  za prve gibe otrocka user posted image user posted image  Jst sem to vedno cutila, kot da bi mi milni mehurcki v trebuhu pokali... sem pa Lian cutila ze pred NS, tko da je prio tebi ziher to to  user posted image

Eh, moram do 12ih bit pokonci, ker dobi  Lian ventolin...grem se mal po RRju surfat user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Novemberski malčki 2007
15.11.2010 14:45:45   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Na temle forumu pogrešam nekatere najpridnejše čveke, ki se že 1000 let niso javle... Počas bom izdala tiralico za: mama11, scubadiver, gruška, mamuška, jolly,Tanayya29, LAUBICA,TANTRA, barika, naraščaj, MKLKS, debeluška30, velika britanija, mamathea in še in še
Kje ste punce??
Napišite malo kako kaj vaši škratje, morda bi lahko osvežili še seznam in napisali teži in velikost pr skor 3h letih user posted image , to bi ble cifre, a?
Seveda to velja tudi za tiste, ki vas prav tako pogrešam, čeprav vas poimensko nisem napisala...



Pozdravljene, se tudi jaz javljam, predno pride tiralica v izvršitev user posted image .
Zelo vas pogrešam, tko bi rada videla naše otročičke. Pogosto si pogledam slike z naših srečanj in si mislim, kako zanimivo bi bilo ponovno videti te naše sončke skupaj.
Naša pupika je bila skoz nekaj bolna (skoraj vsake 14 dni smo bili pri zdravniku), mislim, da smo dali vse otroške bolezni skozi (še zdravnica se je pohecala, da smo bili zdaj 3 leta bolni, zdaj bomo pa 100 let zdravi. Iz njenih ust v Božja ušesa). S tem, da jo imam v privat varstvu, varuška ima samo njo in so jo tko "scrklali", se celi varuškini družini svet vrti samo okoli naše princeske. Ne vem kako bi blo z zdravjem, če bi bila v vrtcu?!
Dva meseca nazaj pa sva stopili do ene zdravnice, ki se ukvarja tudi s homeopatijo in mislim, da je pomagalo (TRKAM; od takrat še nisva bili bolni).
Ta velika princeska pa je že tretji razred in je fulll pridna.

Vsem, ki ste v tem času povile "nove štručke" iz srca čestita, ravno tako tistim, ki ste v veselem pričakovanju user posted image .

Jaz sem takoj, da se kje srečamo user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Novemberski malčki 2007
15.11.2010 19:59:39   
ajtak
user posted image

Evo moje novemberke, takole pa zgleda moj aprilček to be user posted image  oz jaz v 18t.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Novemberski malčki 2007
16.11.2010 6:25:39   
tabi
dobro jutrouser posted image
Kuham user posted image zame in za vasuser posted image

Ajtak kokkk luškan trebuščekuser posted image

O Debeluška WBuser posted image Mala princeska pa naj le ostane zdravauser posted image

No jst pa ponovem delam od 8-15ure ,mi je tko fajn,sploh pa za moja dva cukrčkauser posted image

lep dan vam želimuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Novemberski malčki 2007
16.11.2010 23:17:02   
martita
En lep pozdrav tudi od mene! Nisem se javila že dooooolgo časa, zato najprej vsem skupaj čestitke za 3. rojstni dan in čestitke za ves nov podmladek!!!

Trenutno sem v fazi izbiranja avtosedeža za Majo. Kaj ste ve kupile? Izbiram med Cybexom XFix, Concord Transformer T, Romer ....vsi trije z isofixom. Kak nasvet? Danes sem si vse tri ogledala v trgovini. Romer je najdražji, mi je pa fajn material, tak mehek, pri Cybexu me malo moti material, ker je tako plastičen na otip, o Concordu pa ne vem nič. Prvič sem slišala zanj. Teste imajo vsi ok.user posted image

Drgač smo vsi super, Maja je šla s septembrom prvič v vrtec in se ima fantastično!user posted image

Bodite pridne!user posted image


(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Novemberski malčki 2007
17.11.2010 21:45:29   
scubadiver
Čer :)
Tle pa komaj preberem vse kar ste napisale odkar sem zadnjič pokukala na našo temo user posted image
Vse bi nas bilo treba mal nekam sunit da se poboljšamo.

Ajtak kako si luškana!!!!!!! Super!

GB tebe bi pa najraje okregala, ampak te ne bom, ker se me ne tiče, bom pa vseeno izrazila svoje mnenje user posted image Doma bi se morala striktno pogovarjati v slovenščini, pa bi sigurno sproti osvojila oba jezika, kar bi ji blo po mojem ful lažje...

SREČANJE... samo nekaj se pogovarjamo in teorerično smo vedno vse ZA, zmenimo se pa nič. In še enkrat nas sunem tja, kjer hrbet izgubi dobro ime user posted image . Ravno danes mi je Žirafa javila na FB-ju da bo drug teden v SLO. Sem jo vprašala o točnih datumih pa probamo kaj organizirat :)

Lana je spet na srečo totalno zdrava. Vse skupaj je bila v treh letih z vročino bolna 2x, pa ene 3x prehlajena, letos HB še nič.
A pri 3 letih je spet sistematski pregled?? Se tudi LAni približuje RD tako da se tudi ukvarjam okoli darila. Ona se je zapičila da bi rada imela gugalnico, sam se mi zdi zdele mal brez veze, ker je ne bo mogla uporabljati. Tako da bomo to po mojem prestavili kar na pomlad.

Tudi sicer smo kar ok, razen, da je meni umrla še druga babica in smo imeli včeraj pogreb user posted image . Je bila stara 95 let, ampak mi je vseeno prav hudo. Še posebej glede na to, da sedaj nimam več ne staršev, ne babic in ne dedkov. Res nas je še malo ostalo user posted image

No ja, tok od mene...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Novemberski malčki 2007
19.11.2010 22:45:49   
Dajica
Ojla se od mene!
Najprej sozalje tebi, scuba! Res je, da nimas vec svojih in starih starsev, imas pa svojo druzinico, svojega mozeka in pa najboljso hcerkico na svetu. In ne pozabi tega! user posted image
Pa tudi prav imas, ko smo vse za srecanje, teoreticno, prakticno se pa nic ne zmenimo user posted image

Bliza se tudi K. 3 rojstni dan in sva ji z mojim ze kupila darilo, ampak dobi pa ga na rojstni dan. Vzela sva kuzka na batarije in povodcem, ki laja in hodi. Ker je tako noooora na kuzke, ji bo to definitivno vsec. Doma imamo malega sceneta, kot mu jaz pravim in ga enostavno obozuje, ga objema, boza, gre vedno zraven na sprehod, se igra z njim in mu rece moj prijatelj Timi. user posted image Je pa K. v ponedeljek zvecer zbolela, zacelo jo je zebsti, ponoci pa zakuhala na 39C. Zdej 2 dni ima rdece izpuscaje po telesu in ker je bilo par vecjih pikic, je dr. rekel, da tudi glede na krvni izvi, ki kaze na virozo, meni, da naj bi slo za alergijo na hrano. Tko da zdej pazimo, kaj poje, ampak jaz vseeno mislim, da to ni alergija, ker potem ne bi 2-3dni kuhala s tako vrocino. Me zanima, kaksna se bo jutri zbudila, s se vec pikicami ali.... Upam, da cimprej mine, karkoli ze ima in da bomo vsaj vedeli,kaj je imela. Upam le, da niso rdecke...

Jaz se blizam 18 tednu, se kar pridno in vidno napihujem (kot bi rekel moj sodelavecuser posted image ), se nic ne vemo, kdo se skriva v trebuscku, me pa stalno tisci v trebuhu, kot bi cutila vsako vez, ki se razteguje, prsa so boleca, noge me hitro zacnejo boleti in prav tako hitreje postanem utrujena kot v prvo. Imam obcutek, kot da bo zdej fantek, ker mi ze zdaj tako nagaja user posted image user posted image

Tolk od mene zaenkrat, lp vsem

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Novemberski malčki 2007
20.11.2010 8:10:35   
ajtak
Jutro,
V sredo je moj sin praznoval svoj 3ji rd user posted image . Smo imeli eno torto v sredo, eno imamo danes potem pa še fešta drug vikend za njegove prijateljčke...

Dobil je eno gasilsko garažo od bengerja, sma jo našla v direndaju.
Nenormalno je bil vesel in se zaigra tud po celo uro user posted image .

Taka sem čist uvela... grem zajtrk prpravt pol pa torto delat :)

VSEM NOVEMBERČKOM (SEVEDA TUDI TISTIM KI SO PRAZNOVALI ŽE V OKTOBRU IN TISTIM KI SO POČAKALI NA DECEMBER) ŽELIM VSEEE NAJBOLJŠE IN DA BI JIH STARŠI UBOGALI user posted image
(ta zadnji del za Tjaša ne velja, on mora ubogat starše user posted image )

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Novemberski malčki 2007
22.11.2010 21:57:45   
nicolina
Čer , moje novembrke user posted image .

Po dolgem času se vam spet oglašam, res smo se čist zapustile, kot pravi scuba user posted image .Kolk smo včasih čvekale...

Ajtak, ful lep trebušček.. user posted image

OOOOO Debeluška
WB, lepo da si se oglasila, pa čimveč zdravja vam želim user posted image

Scuba, moje sožalje, verjamem da ti je zelo hudo, ampak tako kot pravijo, čas celi rane in tvoja sončica Lana te izpolnjuje vsak dan posebej in ti poleša dan user posted image

GB user posted image user posted image user posted image za Tianno, po mojem je tudi dobro, da se doma pogovarjate slovensko, v šoli pa se bo naučila angleško...sej otroci se zelo hito naučijo. user posted image

Martita, mi smo vzeli od Concorda Transformerja in smo super zadovoljni user posted image user posted image , je bil zelo dobro ocenjen na  testih.

Mi smo dobro, Tin raste kot konoplja, smo imeli danes sistematski pri 3 letih in ima 16 kg in velik je 101cm. Pravi fant user posted image user posted image , govori na veliko, se ne vstavi, razen ko spi user posted image , včasih se zna tudi zelo se trmat in nagovarjat, ampak to po hitrem potopku rešimo. Do bratca je pa zelo nežen. user posted image Ima pa ponavljajoče se bronhitise, tako da smo skoraj vsak mesec bolni in ne gre brez ventolina, ker mu takoj začne piskat user posted image user posted image . Upam, da se bo tudi to izboljšalo. Bomo poskusili še z bioresonanco.
Tudi mi bomo ta vikend praznovali z domačimi in naslednji vikend s prijateljčki...bo še pestro. user posted image  
Žan Luka tudi raste in bo v soboto star 4 mesece. Je dobrovoljček in priden, razen ko je zaspan ali lačen, malo pojokca. Je bil pa tudi malo prehlajen in sva hodila na inhalacije, ampak zdaj je ok.

TUDI JAZ ŽELIM VSEM NAŠIM NOVEMBRČKOM VSE NAJ NAJ IN VELIKO LEPIH DARIL user posted image user posted image user posted image

Res bi se lahko dogovorile za kakšno srečanje, da ne bo ostalo zopet samo na besedah in res treba bi nas nekam brcnit .....user posted image user posted image

pa pa

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?