|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...polivanje..
2.11.2008 11:12:08   
deja87
hellou vsem!user posted image

mam eno vprasanje...
moja bolhica je stara danes 4 mesce... sevedno papa samo moje mleko... ampak se vedno ful poliva..
pediatrinja je rekla da ni refluks..se pac prenaje..user posted image

kdaj pa bo konc tega polivanja?
ima se kaka tak "problem"?

thnx za odgovore...

...lupcka vasim malckom ;) user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...polivanje..
2.11.2008 11:15:21   
Anonimen
Mine, verjemi. Vsakič bo bolje. Mi smo zadevo omilili, da sem jo med dojenjem začela ustavljati in vmes podirati kupčke. Pa nošenje po rokah 20 minut po hranjenju. je pa vsakič lažje, ker naša mala že lepo sedi v naročju in podira sama kupčke. Sem pa tja kaj pljuni po hranjenju, vendar ne več toliko kot je bilo. Z gosto hrano se pa itak zadeva še najbolj izboljša.

(odgovor članu deja87)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...polivanje..
2.11.2008 17:55:20   
kajajaka
Ne vem kako gosto je tvoje mleko... ampak naša mala je polivala do 3,5 meseca, ko je pila Novalac AC (proti krčem). Ko sem ji dala Hipp mleko, ni niti enkrat več bruhnila (polivala), ker je mleko malo gostejše...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...polivanje..
2.11.2008 19:55:14   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Ne vem kako gosto je tvoje mleko...


user posted image  - nima veze. Materino mleko se v želodčku obnaša drugače kot prilagojeno in se sesiri, zato dojenčki po njem manj polivajo. Najbrž gre res za prenajedanje.

Neha pa se načeloma takrat, ko začne jesti GH - to je težje ''polit''. Čeprav naša mala, stara 11 m, včasih še vedno kaj nazaj vrže, kadar podre kupčka po obilnem obroku - sploh če na vrh še pije.

Saj bo user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...polivanje..
2.11.2008 20:33:45   
Tisana
Pri nas tudi z GH poliva, je pa definitivno bolje.  Zanima pa me, ali je pediatrinja opravila kakšne preiskave oz. poslala otroka na pediatrično kliniko na preiskave, da ve, da ne gre za refluks? Ker, če prav razumem GERB (=refluks), ga odkrijejo s preiskavo, ki se imenuje ph-metrija.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?