|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:08:37   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Eno vprašanje:
naši miški sta ven pokukala spodnja dva zobka par dni nazaj. In odtakrat naprej imamo vsaj 2x dnevno dretje v bajti, ki traja vsaj po eno uro.
SEdaj pa me zanima ali je možno, da jo boli sedaj, ko zobki ven izraščajo in je prej ni, ko so dlesen "prebijali"?
Pa kako se imenuje tisti gel za dlesni, ki se dobi v lekarni? Cal_____?
Aja, pa še to, a mogoče katera ve koliko stane?
 
Hvala, zlate ste!
 


Calgel,mislim da je tm okol 4,5 Eur


Mene so v lekarni opozorili, da ne smemo mazat po zobkih, ampak samo po dlesni. To pišem samo kot opozorilo!


HIJENCA:hvala za opozorilo. To se pravi, da to trenutno pri nas ne pride v poštev, ker je žagica že zunaj user posted image
Pa tako jo boli revico user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:09:26   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

dobro jutro!

Samo ste me malo razočarale. Sem bila 100% prepričana, da ko se zjutraj z Vidkom zbudima, da boste že na 4. delu. user posted image user posted image  Pa nič.

In o čem teče debata, ker divje ste, pa ne folgam brat nočnih maratonov. Jaz sem zvečer tak zmatrana, da sem ob 21. že v postli, malo se pocartam še z malim lumpekom, potem pa grema pančat. Kako bo to z mano, ko bo mali začel plazit user posted image . Mali poleg smrkanja še kiha ko mali mucek, ko vidi babyvac, se že dret začne.

Zdaj si grem kavico skuhat, pa pridem nazaj, da vidim, o čem se pogovarjate.  


Kronična utrujenost  te bo matrala, ki jo boš premagovala s spanjem ko bo mali spal. Ene smo že dale to skozi pa nas ni pobralo. user posted image  Je hudo, ampak vrtec potem vse olajša. Do takrat pa je treba malo zobke stisnit. user posted image


Sem mislila, da imam to že sedajuser posted image user posted image , pa saj bomo mogli zdržat, takemu malemu škrateku pa se res ne bomo pustiliuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:14:25   
špelin@
Matični mleček je royal jelly user posted image  KLIK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:16:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
HIJENCA:hvala za opozorilo. To se pravi, da to trenutno pri nas ne pride v poštev, ker je žagica že zunaj user posted image
Pa tako jo boli revico user posted image

Komot mažeš po dlesni okrog zobka, glavno, da ne vtiraš gela direkt na zob.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:21:56   
špelin@
Evo, naš mali dedec je danes pridelal prvo "šljivo" oz. buško user posted image  Pustila sem ga na tleh na penastih puzzlih, ampak se je splazil dol in z glavico trčil ob tla... Ni hujšega user posted image
 
Soncnica Sandra ***, tvoja princeska že krepko je GH, ne? Daj mi, lepo prosim, za orientacijo malo povej, kako zgledajo njeni obroki, koliko spije mleka, koliko drugih tekočin user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:24:33   
katy82
Jutro mačkice naša noč je bila kr solidna,po dveh mesecih se je prebudila samo 1x okoli tretje zjutraj in potem naslednjič ob 8:15,sem kr zazjala,pridna moja miškicauser posted image

SS jst imam iz mullerja dentinox gel pa se mi zdi calgel boljši,čeprav jst moji dam kar daleron in lepo zaspi kadar jo matra.Je pa naša bla dreckasta in jokasta dokler ni bla žagca ven vsaj 2 mm pol ji je valdaže drugi ven pogledal tko da samo čakamo,kdaj bo do konca zrasteluser posted image

Špelina moja če je sreča popije okoli 400 mleka,včasih malo več ponavadi pa ful manj.Pa kaj nej a se naj na glavo postavm če pa usta skup tišči,če ji pa uturim pa vse zbruha.Evo dons zjutri mi je spila še ne 100 ml ampak je sama hotla in me celo pobruhala tko da sem izpod tuša glihkar pršla,res ne vem kaj naj.HB da nima premale kilaže ker si ne znam predstavljat upiranje temu pa da bi mogla kar vztrajat,pa sekirat se al bo dobila dost al ne.
Punce dejte mi povedat katere skutke in jogurtke boste dajale?Sem šla zadnč v interspar v Lj in nisem pod milim bgom nč našla ker je tolk nametanga da se res nisem znašla.Za skutke pojma nimam katere bi ji dala,jogurt pa ne vem al lahko sadni ali navadnega pa sadje noter vmešam.Mogoče kompliciram sam raje vprašam kot pa da ga usračkam brezveze



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:25:39   
katy82
Špelina a je Gregi kej jokal?Mu Lara pošilja lubčka na šljivico

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:33:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Za skutke pojma nimam katere bi ji dala,jogurt pa ne vem al lahko sadni ali navadnega pa sadje noter vmešam.Mogoče kompliciram sam raje vprašam kot pa da ga usračkam brezveze



Jaz sem vedno kupovala navadni jogurt in navadno skuto potem pa dodala sveze sadje... Seveda to ni na mojem zelniku zraslo user posted image user posted image user posted image  P nam je tako narocila...

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:35:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Jutro mačkice naša noč je bila kr solidna,po dveh mesecih se je prebudila samo 1x okoli tretje zjutraj in potem naslednjič ob 8:15,sem kr zazjala,pridna moja miškicauser posted image
Bravo, punči, kar tako naprej user posted image

SS jst imam iz mullerja dentinox gel pa se mi zdi calgel boljši,čeprav jst moji dam kar daleron in lepo zaspi kadar jo matra.Je pa naša bla dreckasta in jokasta dokler ni bla žagca ven vsaj 2 mm pol ji je valdaže drugi ven pogledal tko da samo čakamo,kdaj bo do konca zrasteluser posted image

Špelina moja če je sreča popije okoli 400 mleka,včasih malo več ponavadi pa ful manj.Pa kaj nej a se naj na glavo postavm če pa usta skup tišči,če ji pa uturim pa vse zbruha.Evo dons zjutri mi je spila še ne 100 ml ampak je sama hotla in me celo pobruhala tko da sem izpod tuša glihkar pršla,res ne vem kaj naj.HB da nima premale kilaže ker si ne znam predstavljat upiranje temu pa da bi mogla kar vztrajat,pa sekirat se al bo dobila dost al ne.
No, vidiš, naš ima tudi nabrano že od prej konkretno kilažo in se mi vsaj zaradi tega ni treba sekirat user posted image  Ej, kolikokrat čez dan ji pa daš GH?

Punce dejte mi povedat katere skutke in jogurtke boste dajale?Sem šla zadnč v interspar v Lj in nisem pod milim bgom nč našla ker je tolk nametanga da se res nisem znašla.Za skutke pojma nimam katere bi ji dala,jogurt pa ne vem al lahko sadni ali navadnega pa sadje noter vmešam.Mogoče kompliciram sam raje vprašam kot pa da ga usračkam brezveze
Skutke: jaz bom spet dokazala, da sem slaba mama, ker mu bom dala kar sadne skutke od LJ mlekarn in tiste iz Hoferja (milfina al' nekaj takega). Drugače pa komot v navaden jogurt vmešaš zmiksano sadje, banana je bila na tak način noro všeč mojim puncam user posted image  Aja, pa za prebavo je fino, če zmiksaš namočene suhe slive in jih vmešaš v jogurt, pa še okusno je. Komaj čakam, da se bom dokončno odločila za mlečne izdelke, ker je potem kombinacij še in še user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:38:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Špelina a je Gregi kej jokal?Mu Lara pošilja lubčka na šljivico

Tulil je kot zverjak user posted image  Je poljubček pomagal in že dremlje user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:39:36   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


**** je to to, kar ti misliš. Mogla bi ji pa dat za velikost polovce zrna graha pod jezik. Samo je vprašanje, če bo hotela, ker je nagravžno. Jaz sem dalal v čaj v lonček, ki ga je spil. Malo zgubi učinek, pomaga pa vseeno.
[/quote

Sam moz pravi, da to ni za otrokeuser posted image user posted image  In da ne smes tega jest ce si srcni bolnik???

A je res, kar pravi?user posted image


kasso: hvala za link


Ups, to pa bi mogla kakega čebelarja vprašat. Mi niso nič relki o tem. Se bom pozanimala pa ti javim.

SS načeloma ne bolijo več zobki ko enkrat predre dlesen. Obstajajo tudi izjeme.

Hijenca meni se je mešalo, pa še selili smo se, obnavljali hišo, denar nas je matral, hišo v katero smo se hoteli selit je bilo treba v celoti obnovit, kar nismo imeli v planu, ...

Špelin@ med na buško, pa je ni več!

Aja da vam poročam: na fb so se mi ponudili prijateji, ki jih imate ostale noter. user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 4.11.2008 10:50:59 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:40:19   
špelin@
Žalostno KLIK Pa tako dobre igrače so izdelovali, res fenomenalne user posted image  Res škoda user posted image  Še posebej za novo gručo brezposelnih... Človeka kar pri srcu špikne... user posted image
 
Moram popoldne v eno trgovino pogledat, če še imajo mehano znanstvene komplete, da enega kupim, ker kasneje očitno ne bo več možno... Bo ležal do maja prihodnjega leta v omari za RD darilo za veliko piko...

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 4.11.2008 10:42:34 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:45:28   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Evo, naš mali dedec je danes pridelal prvo "šljivo" oz. buško user posted image  Pustila sem ga na tleh na penastih puzzlih, ampak se je splazil dol in z glavico trčil ob tla... Ni hujšega user posted image
Dobrodošla v klubu user posted image . TUdi moja je včeraj naredila isto. BIl je vik in krik, da je skoraj pozabila dihat, ampak se je potem pri mamici v naročju hitro pomirila
 
Soncnica Sandra ***, tvoja princeska že krepko je GH, ne? Daj mi, lepo prosim, za orientacijo malo povej, kako zgledajo njeni obroki, koliko spije mleka, koliko drugih tekočin user posted image
Ja naša že kar lepo papa GH.user posted image
Mleko je bolj kot ne za zjutraj in za zvečer. Tudi ni ravno ljubiteljica mleka user posted image . Edino če ja pa ful zmtrana pa ful lačna, takrat pa je flaša ZAKON. Zjutraj ga spije med 100-150ml, zvečer pa med 150-210ml.
Če sesštejem vse skupaj, bi rekla, da mleka spije cca.400-600ml
Čaja običajno spije kolikor ga vidi user posted image . No ponavadi vsaj dve flaši (2x260ml). Trenutno sem zamenajala čaj in sicer prej sem ga imela od Bebivite: janež sedaj pa ga imam od Bebivite; sadni čaj, ki je še meni ful dobrega okusa.
Pri GH pa je tako: zjutraj ji velikokrat preden ji dam flačko, ji ponudim še kako mlečno-sadno kašico, ki jo pripravim na vodi. Naslednji obrak je običajno sadni ali pa zelenjavni, potem pa odvisno. Če je za naslednji obrok tako, da je tik pred spancem, ni šans, da bi jedla po žlički, tako da takrat ji pripravim flašo in zaspi. Če pa je vmes že kaj pančala, pa ima še en sadni ali pa zelenjavni obrok.
Velikokrat potem še preden se gre kopat popapca še malo mlečno-sadne kašice in po kopanju obvezno še flaša mleka, potem pa spanje.
Za GH pa ti količinsko ne znam povedat, ker sadja ali zelenjave ne tehtam, ampak ga pripravim po občutku, potem pa kolikor poje pač poje, ostalo pa ponavadi mami pomalca user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:46:09   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Jutro mačkice naša noč je bila kr solidna,po dveh mesecih se je prebudila samo 1x okoli tretje zjutraj in potem naslednjič ob 8:15,sem kr zazjala,pridna moja miškicauser posted image
user posted image user posted image user posted image za tvojo miško in pa da se je mami naspala!!!!


SS jst imam iz mullerja dentinox gel pa se mi zdi calgel boljši,čeprav jst moji dam kar daleron in lepo zaspi kadar jo matra.Je pa naša bla dreckasta in jokasta dokler ni bla žagca ven vsaj 2 mm pol ji je valdaže drugi ven pogledal tko da samo čakamo,kdaj bo do konca zrasteluser posted image
Dej mi ti prosim povej kakšen daleron ji ti to daješ????
SEm te 1x že spraševala, pa ne  vem al si spregledala moje vprašanje al pa jaz tvoj odgovor user posted image
Aja pa še to: koliko časa pa traja, da žagica vsaj 2mm pogleda ven???

Špelina moja če je sreča popije okoli 400 mleka,včasih malo več ponavadi pa ful manj.Pa kaj nej a se naj na glavo postavm če pa usta skup tišči,če ji pa uturim pa vse zbruha.Evo dons zjutri mi je spila še ne 100 ml ampak je sama hotla in me celo pobruhala tko da sem izpod tuša glihkar pršla,res ne vem kaj naj.HB da nima premale kilaže ker si ne znam predstavljat upiranje temu pa da bi mogla kar vztrajat,pa sekirat se al bo dobila dost al ne.
Punce dejte mi povedat katere skutke in jogurtke boste dajale?Sem šla zadnč v interspar v Lj in nisem pod milim bgom nč našla ker je tolk nametanga da se res nisem znašla.Za skutke pojma nimam katere bi ji dala,jogurt pa ne vem al lahko sadni ali navadnega pa sadje noter vmešam.Mogoče kompliciram sam raje vprašam kot pa da ga usračkam brezveze
Jaz grem tud zdele v štacumo, ko se Manca zbudi, tako da bom tud mal pogledala, pa ti lahko pol povem če bom kej "užitnega" najdla



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:48:37   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Žalostno KLIK Pa tako dobre igrače so izdelovali, res fenomenalne user posted image  Res škoda user posted image  Še posebej za novo gručo brezposelnih... Človeka kar pri srcu špikne... user posted image
 
Moram popoldne v eno trgovino pogledat, če še imajo mehano znanstvene komplete, da enega kupim, ker kasneje očitno ne bo več možno... Bo ležal do maja prihodnjega leta v omari za RD darilo za veliko piko...


Res žalostena novica.
Pa tako fine igrače so izdelovali user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:51:42   
Soncnica Sandra ***
pa še eno vprašanje:
 
ali je možno, da user posted image  veliko več spijo čez dan, ko jim izraščajo zobki????
 
naša zadnji dni spi 2x na dan; 1x urco in drugič 2-3 ure, kar ji ni ravno podobno user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:54:41   
špelin@
Soncnica Sandra ***, najlepša hvala za obširno poročilo user posted image  Danes bom user posted image  po službi poslala v Müllerja (če je sploh kaj robe še ostalo - ne vem, kdaj imajo dobavo), ker mi je zmanjkalo nekaterih čistil in mu bom rekla, naj mi prinese ta čaj od bebivite, ker je hipp-ov v dm toliko dražji, da sem ga včeraj samo gledala, vzela pa ne user posted image  Mogoče bo malemu sadni okus čaja všeč, da ne bo samo na razredčenem  jabolčnem soku - meni spije okrog 2 deci te zadeve na dan. Zanimivo, da niti, ko je utrujen, mleka skoraj nikoli noče, čeprav je že čas za nov obrok, sok pa prav lepo potegne user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 10:56:43   
Anitka
Dan čveke!

Midva sva opravila že krajši sprehod, zdaj pa imava prvo rundo spanja, mami pa kuha in stika po RR-ji.user posted image user posted image

Noč je bila tako tako, ampak glavno, da smo zdravi.

Sem opazila, da debatirate o skutkah in jogurtih - kdaj jih pa boste začele uvajati?

Za Gregija pa tudi midva pošiljava en poljubček na buškicouser posted image user posted image user posted image

Ella vse naj naj ob polovici svečkeuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:00:07   
Soncnica Sandra ***
Grem zdele v trgovino. se beremo, ........

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:01:03   
kasso
skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:11:51   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Koliko pa so bili stari user posted image ?

Punce, ste vašim čmrlekom že dale kivi?

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:12:34   
Anonimen
Jest sm pa zdele pojsteljnino preoblekla,stroj zalaufala,pol me še en čaka. Zdej grem pa Gajo previt pa kopalnico spucat.Morm izkoristit takrat ko sem doma,da kej naredim. Kaj pa boste kuhale dons? Jest bom verjetn musako naredila

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:12:54   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Koliko pa so bili stari user posted image ?

Punce, ste vašim čmrlekom že dale kivi?


Ne, mislim, da je kiwi eden zadnjih sadežev za uvajanje

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:13:10   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Žalostno KLIK Pa tako dobre igrače so izdelovali, res fenomenalne user posted image  Res škoda user posted image  Še posebej za novo gručo brezposelnih... Človeka kar pri srcu špikne... user posted image
 
Moram popoldne v eno trgovino pogledat, če še imajo mehano znanstvene komplete, da enega kupim, ker kasneje očitno ne bo več možno... Bo ležal do maja prihodnjega leta v omari za RD darilo za veliko piko...


Res žalostena novica.
Pa tako fine igrače so izdelovali user posted image


Res je najbolje, da ji kupiš zdaj dokler je še zaloga v trgovinah. Zgleda pa da je nekaj v luftu, ker je tudi moja pika danes prvič zradirala. Je bil vik in krik ampak se je hitro potolažila.

SS je možno ja, da zaradi zobkov več spi. Bolečine naredijo svoje.

Kasso Fruchtzwerge ali nekaj takega je ful alergen. Tako da PAZI!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:13:40   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Jest sm pa zdele pojsteljnino preoblekla,stroj zalaufala,pol me še en čaka. Zdej grem pa Gajo previt pa kopalnico spucat.Morm izkoristit takrat ko sem doma,da kej naredim. Kaj pa boste kuhale dons? Jest bom verjetn musako naredila


Kuham govejo juho, pire krompir, šiščančji zrezki in solata

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?