|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:13:43   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

naša gre z uvajanjem gh zelo s polžjo hitrostjo. do sedaj je jedla jabolko in korenček, danes sem ji da dala kupljeno kašico jabolko banana. se mi ni dalo iti v trgovino po banano v tem dežju.



Sesil, se podpišem pod tele besede ;-)
Tudi naša je danes samo jeziček namočila v kašico jabolko-banana.
Meni se ne da vedno kuhat samo zanjo - sploh, ko potem poje samo mikro delček z žličke...
Malo bolje se godi s komarčkovim čajčkom - tega je sposobna pojesti nekaj žličk, včasih pa celo malo potegne iz magičnega lončka.

Anitka, kako ste pa vi kaj z GH? In ostale, ki ste prej 6 mesecev samo dojile?

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:16:08   
sesil
naša pa danes kar spi. ob 14h je zaspala (s težavo), pa še sedaj drnjoha. upam da bo tja do 16h, da jo potem uturim fotruuser posted image user posted image user posted image . sanjam jaz ....

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:25:05   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Glede na to, da piše , da se KM uvaja po 9m, pomeni do takrat nič mlečnih izdelkov.

Za primerjavo: Hipp-ove sadne kašice z jogurtom ipd. so pa od 7. meseca dalje. Ma spet sto različnih napotkov user posted image  Samo, da nas zbegajo user posted image


Ja, in po eni tretji teoriji, lahko že po 6 mesecu daš skutko, jogurt in podobne mlečne izdelke, ki so že predelani.
Pol pa bodi pameten user posted image   user posted image  

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:26:42   
Aurea
barbaw, držim pestke za pikico user posted image  

Nič, me2 greva sedaj na trening user posted image  čeprav se mi danes nič kaj ne da plavat...

LP!

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:27:56   
katy82
Mala mi ne da dihat,tko da sam na hitro

SS sem ti že enkrat odgovarjala,da imajo daleron sirup za otroke je pa isti šmoren kot calpol,nam je vedno pomagal sploh pri zobkih sem ji ga dala ene trikrat pa je res nucal in je mala vsaj malo zaspala



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:28:23   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: a si obupala z iskanjem seznama???user posted image  Kaka manekenka neki. Še vedno jo je krepko več kot mojeuser posted image user posted image user posted image Pa user posted image  za pogum pri cepljenju
 
Jaz sem nazaj z govorilnih, tokrat nisem tako huda kot prejšnji mesecuser posted image Mali se je poboljšal, ne razgraja več, se lepo obnaša in sodeluje po tanovem. Edino kar bo treba še popravit je , da včasih presliši navodila za nalogo in potem ne ve kaj delatuser posted image
Drug mesec bom preskočila govorilne in bom šla po novem letu, da se bo nabralo materialauser posted image


Nisem obupala. Se mi je mala zbudila pa nisem utegnila. user posted image



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:29:32   
katy82
Aja še to ,meni je P rekla,da lahko okamot dam mlečne izdelke po 6. mesecu,kaj pa vem glede na to da mi štrajka z mlekom in alergije tud nima bom najbrž kmalu probala

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:30:45   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image


Moje so se, potem pa sem ful shujašala in so šle v minus. user posted image

user posted image user posted image user posted image  za Andraža

Aurea pri nas zdaj v drugo ne gre GH nikamor, prvič pa smo vse takoj osvojili oz. zelo hitro.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:32:40   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image


Tega noben ne ve. Pri meni so se v prvo, po večini se ne. Ti si imela enga user posted image  preveč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:39:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Do dopolnjenega 1 leta starosti NE DAJEMO navadnega kravjega mleka, svežega sira, masla, margarine in smetane, jagod, kivija, paradižnika, paprike, medu, rib in morskih sadežev, svinjskega mesa ter oreščkov.

Tisto, kar sem odebelila in obarvala v modro, dobijo otročki za zajtrk v vrtcu - tudi tisti, ki so stari manj kot leto dni user posted image  Tisto, kar je rdeče, pa za kosilo. Poznam deklico, ki je bila ob prihodu v vrtec stara le dobrih 10. mesecev - nimajo nič posebne "diete" za pred enim letom.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:39:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image


Tega noben ne ve. Pri meni so se v prvo, po večini se ne. Ti si imela enga user posted image  preveč


Gravitacija dela svoje. user posted image

Sva pa bili pohvaljeni za sedenje. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:42:05   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Do dopolnjenega 1 leta starosti NE DAJEMO navadnega kravjega mleka, svežega sira, masla, margarine in smetane, jagod, kivija, paradižnika, paprike, medu, rib in morskih sadežev, svinjskega mesa ter oreščkov.

Tisto, kar sem odebelila in obarvala v modro, dobijo otročki za zajtrk v vrtcu - tudi tisti, ki so stari manj kot leto dni user posted image  Tisto, kar je rdeče, pa za kosilo. Poznam deklico, ki je bila ob prihodu v vrtec stara le dobrih 10. mesecev - nimajo nič posebne "diete" za pred enim letom.


Moj mali je jedel krepko pred enim letom mlečne izdelke vključno s sirom, margarino, maslom, ... in svinjsko meso. Ribe mu pa res nisem dala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:44:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Aja še to ,meni je P rekla,da lahko okamot dam mlečne izdelke po 6. mesecu,kaj pa vem glede na to da mi štrajka z mlekom in alergije tud nima bom najbrž kmalu probala

Enako user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:45:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Sva pa bili pohvaljeni za sedenje. user posted image

user posted image  za Majo!!!!!!!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:58:51   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Anitka, kako ste pa vi kaj z GH? In ostale, ki ste prej 6 mesecev samo dojile?


No mi bomo v torek stari pol leta in se še zmer polno dojiva user posted image , s tem, da mava zdele neki dni mal poskušanja. Korenček in bučko sva že probala in je mali pravi jedec user posted image ... Mislim, da ne bo z njim težav pri zelenjavi, ker ful pridno odpira usta in papca user posted image .

No da vam povem še o teh mlečnih izdelkih - moja prijateljica sinčku že od petega mesca daje razredčeno alpsko mleko, zdej bo star leto in je mali čist vredu. Zdej že neki časa je čokolino z nerazredčenim alpskim. Medtem, ko je ma prvi otrok ful alergijo na KML, čeprav mu nikoli ni dajala alpskega.

Aja še neki... a ve v zelenjavne kašice date kej olja? Js sm v eni knjigi zasledila, da kapljica olja povzroči, da se vitamini iz kašice bolj absorbirajo v organizem...
 
Dons je en teden, odkar smo mi zarad nove diete brez krčev user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne veste, kolk sm vesela user posted image . Sicer sem se včeri, čist rahlo pregrešila s filano papriko user posted image  (noter je seveda mešano mleto, torej svinjsko meso, na katerga je alergičen) pa je mel danes HB samo pikice po obrazku, krčev pa ne.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:06:54   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Anitka, kako ste pa vi kaj z GH? In ostale, ki ste prej 6 mesecev samo dojile?


No mi bomo v torek stari pol leta in se še zmer polno dojiva user posted image , s tem, da mava zdele neki dni mal poskušanja. Korenček in bučko sva že probala in je mali pravi jedec user posted image ... Mislim, da ne bo z njim težav pri zelenjavi, ker ful pridno odpira usta in papca user posted image .

No da vam povem še o teh mlečnih izdelkih - moja prijateljica sinčku že od petega mesca daje razredčeno alpsko mleko, zdej bo star leto in je mali čist vredu. Zdej že neki časa je čokolino z nerazredčenim alpskim. Medtem, ko je ma prvi otrok ful alergijo na KML, čeprav mu nikoli ni dajala alpskega.

Aja še neki... a ve v zelenjavne kašice date kej olja? Js sm v eni knjigi zasledila, da kapljica olja povzroči, da se vitamini iz kašice bolj absorbirajo v organizem...
 
Dons je en teden, odkar smo mi zarad nove diete brez krčev user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne veste, kolk sm vesela user posted image . Sicer sem se včeri, čist rahlo pregrešila s filano papriko user posted image  (noter je seveda mešano mleto, torej svinjsko meso, na katerga je alergičen) pa je mel danes HB samo pikice po obrazku, krčev pa ne.


user posted image user posted image user posted image  za dneve brez krčev

A zdaj pa ste vse pobegnile, ko imamo pripravljene strani do 200-ke. Saj vem, da se večina ukvarja z otroci. Maja je ravno zaspala, Jaka pa gleda Obutega mačka.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:09:12   
Anonimen
Naty res super, da sta že en tedn brez krčev user posted image user posted image user posted image ,je čist drugač zdej ane.

Za olje sm pa tud jest to nekje prebrala,sam do zdej ga jest še nism dala.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image


Moje so se, potem pa sem ful shujašala in so šle v minus. user posted image  


[/quote

Moje se šle tud v minus user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:10:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Dons je en teden, odkar smo mi zarad nove diete brez krčev user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne veste, kolk sm vesela user posted image . Sicer sem se včeri, čist rahlo pregrešila s filano papriko user posted image  (noter je seveda mešano mleto, torej svinjsko meso, na katerga je alergičen) pa je mel danes HB samo pikice po obrazku, krčev pa ne.

user posted image user posted image user posted image  za dneve brez krčev

Se podpišem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:10:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


A zdaj pa ste vse pobegnile, ko imamo pripravljene strani do 200-ke. Saj vem, da se večina ukvarja z otroci. Maja je ravno zaspala, Jaka pa gleda Obutega mačka.


Gaja je tud lih zaspala,jest pa čakam mojga da pride,da jeva,sm že ful lačna.
Aja pa user posted image user posted image user posted image  za vaše mere.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:12:02   
Čmrlika
Hvala vsem za čestitke ob veliki odločitvi...enostavno sem morala deliti z vami.....user posted image

Čvekate pa tak da vam jaz res ne folgam več sledit...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:15:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Hvala vsem za čestitke ob veliki odločitvi...enostavno sem morala deliti z vami.....user posted image

Čvekate pa tak da vam jaz res ne folgam več sledit...user posted image


Si preveč odstotna zato dobiše neopravičene. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:21:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Hvala vsem za čestitke ob veliki odločitvi...enostavno sem morala deliti z vami.....user posted image

Čvekate pa tak da vam jaz res ne folgam več sledit...user posted image

Si preveč odstotna zato dobiše neopravičene. user posted image

Neeeeeeee, to pa res ne user posted image user posted image
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Čmrlika, morala boš ponavljat razred user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:24:45   
katy82
Evo mala je bla končno tko pridna da je mami lahko zlikala ogromen kup cunj in sem malo prešvicala zraven pa je kr pasalo.Zdle grem pa kuhat zalogo zelenjave za mojo piko,sej kupljeno zlo rada je sam mi je bed k je vse tako na fino zmiksano da me je mal strah da ne bi znala grickat kasneje.Pa še homemade zdele ko taščice ni doma bo ful lažje.user posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:27:34   
Estrella*
Joj, jaz danes nimam nič časa, kar naprej nekaj. Sedaj delam naloge matematike s sinekom, ker pišejo drug tedenuser posted image Kako se meni smešno zdi, da pišejo matematiko, ko pa to kar delajo sploh ni podobno matematiki.
Boma pa zvećer bolj pridna in bom celo poiskala seznam, ker očitno z našo barbaw ne bo ničuser posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 16:29:16   
Čmrlika
Čmrlika, morala boš ponavljat razred


Zgleda da res,...a če zdaj obrnem jaz na 4 del...sem nardila razred? user posted image
Bom tak dolgo tu gor visela...user posted image

No, sem pa zdaj malo preletel ...
Midve papama tud že meseka, pa skutko sma tudi že jedle...pa moja Taja res je kr vse...
No banane do danes ni marala...user posted image  dvomim da ma to po meni...
Je pa jo danes snedla z veseljem ko sem dala kekseka zraven....user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?