|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 13:53:27   
Dali*
Ejla punce!

Madonca, ste bile spet pridne, tok ste naklofale...

Tko, samo da se na hitro javim. Sem spet prišla do neta....sej veste kako je to...popolna prenova stanovanja z vsemi gradbenimi deli, hujš kot da bi na novo gradili... danes sem si pa vzela malo pavze in ko vas vse lepo preberem se oglasim ponovno.

Sedaj grem pa malo na luft, ker je celih 18 stopinj in sonček.

Do potem...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 14:01:02   
Naja30
tasa_m, še tole glede teh bolečin. Kot sme rekla, jih imam podobne tudi ko nisem user posted image  in enkrat, ko sem prišla h zdravniku, me je vprašala, če sem noseča. Tak da so za user posted image  dokaj normalne, sploh na desni strani. Jaz samo sklepam, kolikor se opazujem, da so pri meni zarad črevesja. Mislim, da slepič res ni. Čeprav pravijo, da je pri vsakemu drugače. Zato sem pa že dostikrat bila panično pri zdravniku. Zarad teh bolečin sem imela čast pobližje videt tudi bolnico na Krfu. user posted image  Groza od groze!

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 14:09:03   
pondelak
oj user posted image !
joj da ste pridne s tem pisanjem...sladkarije??lih se "bašem" s sladoledom-njami,njami...
nisem še vprašala,če je katera iz bližine ptuja,ormoža ali ljutomera..?za mene je namreč srečanje v mb predaleč,čeprav je štajerska.
user posted image vsem skupaj!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 14:12:28   
čebeica maja
Naja30- men pošli slikice. Kako se pa nardi da se vidi ZS.,Kontekt,Album, Blokiraj. Vse imate jaz pa neznam naštimat, se če odpreš moj profil je vse tam, sm bi pa tud tle imela. HVALA

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 14:22:36   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Naja30- men pošli slikice. Kako se pa nardi da se vidi ZS.,Kontekt,Album, Blokiraj. Vse imate jaz pa neznam naštimat, se če odpreš moj profil je vse tam, sm bi pa tud tle imela. HVALA


Pod svojim nickom nobena ne vidi, ker sama sebi itak ne pošiljaš zs-jev. user posted image  Če bi hotla meni poslat zs, bi kliknila pod moj nick na zs in se ti odpre okence.
Ti bom poslala zs.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 14:49:59   
trezika
Dandan! Kako smo kaj nosečke? Midva sva super...razen tega da sn začela obupno fejst na wc letatuser posted image user posted image  ponoči sn  mogla 4x vstati, pa vsakokrat sn mislila, da ne bom prišla do wc, pol pa samo par kapljicuser posted image user posted image  
Tu pr nas je fajn sonček, sn šla prej na sprehod, pa sn komaj prilezla nazaj gor na naš breg...ja saj nekje se mora poznat teh skorajšnjih 10 kguser posted image user posted image  zdaj pa grem verjetno malo puzzle sestavljat...kr lepo napredujem...mislim, da mi bo do marca uspelouser posted image user posted image user posted image
pondelak, js sn glih nekje med ptujem in ormožem doma....samo mislim, da pridem v mb na srečanje kr sn najmanj enkrat na 14 dni tam...se vidi, da sn tam študiralauser posted image  pa zdaj še moramo izkoristit, ko še nismo tako zelo okrogleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 16:26:15   
mama_milchy
dan, dan;

evo jaz sem že debelo uro v službi in že visim na RR. kaj pa naj.

Naja30, sej jaz tudi bobičev ne znam nardit oziroma jih nikoli nisem niti poskusla skuhat. Bom mogla enkrat probat.

Piruri, nismo žalostne, zakaj bi bile? Kar se pa tiče tel.številk pa z veseljem ampak meni tej  ZS danes nekam nagajajo pa ne vem zakaj, kr ne morem pošiljat.

Kapitanija, ma ne; da bi dal še igrala zunaj in tako. Aja, no mi smo včasih hodili malo več tam na tortice in klepet. Bomo pa sedaj več z marčevkami;

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 16:59:16   
helimaša
čao bejbe!

jst sm končno mal k seb pršla.....me je ful v križu zvilo...tko da sm mal bl počivala dons....sm šla pol še po tamalo peč v vrtec.....tko da mal sm se mogla razhodit....zdej pa čakamo da oči pride iz službe....
jah primorke prov fletne ste....jah kaj pa lublančanke kaj se bomo kej duble.....al ne....jst sm za.....k bote mele kej cajta pa kr natipkejte pa se zmenmo....
komu zdej telefonsko številko pošlem.....a priuri.....
se tipkamo mal kasenej

Maša mi nagaja
papa

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 18:17:40   
Naja30
Telefonske zbira Piruri. user posted image

Samo tole, ko je ravno tasa_m omenjala te svoje bolečine. Tudi mene danes nekaj ščipa tam desno spodaj. In v križu me že od včeraj boli... bolečina gre v ritnico in navzol po nogi. Se bo treba počasi na jogo za nos. spravit. user posted image  Danes me bo pa dragi zmasiral, o komaj čakam!user posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 18:42:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce!

Madonca, ste bile spet pridne, tok ste naklofale...

Tko, samo da se na hitro javim. Sem spet prišla do neta....sej veste kako je to...popolna prenova stanovanja z vsemi gradbenimi deli, hujš kot da bi na novo gradili... danes sem si pa vzela malo pavze in ko vas vse lepo preberem se oglasim ponovno.

Sedaj grem pa malo na luft, ker je celih 18 stopinj in sonček.

Do potem...
ojla!
a še imate veliko dela?
mi še jutr dobimo kuhinjo(upam,da jo pridejo čimprej zmontirat),pol še sam prehod v hiši zadelamo,pa smo mi za letos z gradbenimi deli zakljućiliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 18:56:21   
jadrnica
hojla, hruške debeluške user posted image user posted image sem mislila prisrčne nosečke user posted image user posted image

skratka berem o teh vaših bolečinah , vauuuu punce ne se hecat

glede bolečine na desni strani trebuha bolj doli proti jajčnikom:
-to je tudi mene neki dajajo, pa kot je že Naja napisala, je za tisti preel najverjetneje kriva prebava (to je men tud G rekla). tam ravno prehaja tanko črevo v debelo in se zadeva posledično (glede na lastnosti vsakega od obeh čreves) zelo ustavi in počasi pelje naprej, kar pomeni, da nas tam boli - vsaj tko je men moja G razložila. V tem primeru pomaga llahko prebavljiva hrana , vlaknine, veliko tekočine, pa tudi masaža zjutraj, tako da se pač tam malo gor masiraš (od boka proti glavi) ..no men je kako neki pomagal. lahko je to ta bolečina, ni pa nujno, jaz bi se posvetovala z G, če se ne bi to prav hitr nehal


bolečine v križu - mene tud zvečer po celem dnevu neki zagrab, pa sem začela mal raztezovalne vaje delat, pa se mi zdi, da je bolš, ampak smo pač nosečke in jaz kar dosti v križ nosim, tako da je to posledica tega in se kaj dosti ne da narest....

se pa ravnokar mastim s full dobro mešano solato...mnjam...sem tako vesela, da mi spet solate pašejo, saj do nedavnega ko sem še bruhala sploh pomislit nisem smela na solato in kis.....sladko pa meni ne gre....meso tud ne preveč.....zelenjava pa jogurti še najbolj....si pa ne predstvaljam, da se bom še za vsaj 5 kg zredila user posted image user posted image user posted image sploh si ne predstavljam, ker sem že sedaj tak buhtel kot še nikol..res

bom pa začela na telovadbo hodit v LJ porodnišnico ali nekam tja, da se še skupinsko malo razmigam.

čau bau trebuškarce

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 18:59:45   
Naja30

                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola,  user posted image  , +6 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE, user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.11., LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE, user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ?, user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ, user posted image +3kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE , user posted image +6,7kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image +6 kg,100 cm
 mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola, user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ, user posted image    -3,5kg, 93 cm
mizi
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ?,  user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.11., ?, user posted image  , +5 kg  
  

15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image  +7 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
bsklre                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image +4kg

Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM, user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE, user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE, user posted image
+3,5 kg, 83 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO, user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +3,5 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image +5 kg, 91 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +7 kg,90cm 
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB, user posted image +0,5kg,118 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ, user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 4.11., LJ, user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ? user posted image +5kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 5.11, FRA,  user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS, user posted image +6 kg 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 03.11.
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
Sončnica1                       (št. 1 user posted image ,  št. user posted image ?) 07.11. user posted image


28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ, user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.11., LJ, user posted image  +1 kg, 93cm

29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CE,user posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR, user posted image  
-0,3 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
frulica                            (št. ? user posted image , št. user posted image ?)  
Irena 83                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)    

xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO, user posted image , 87 cm

user posted image  - 12 fantkov
user posted image  - 6 punčk
user posted image  - 57 presenečenj

Trentno je 75 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


Naš seznam je ostal ene 3 strani nazaj.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 19:50:43   
čebeica maja
Naja30- hvala za slikce in za razlago, sm možu razlagala kaj sm sprašvala, pa je rekel da sem naumnica, sva se oba tako smejala. Jaz pa računalnik smo trije pojmi.

Sem možu  pokazala slikco iz vašega srečanja, pa je rekel, da naj vas vse povabim na mošt in kostanj. Kaj bi prišle v nm?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 20:09:50   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

možu je rekel, da naj vas vse povabim na mošt in kostanj. Kaj bi prišle v nm?


ravno prejšnji teden sem se potikala po vaših krajih, pa tudi na moštu in kostanju bila; drug teden pa grem spet proti vašim krajem, tak da njami, njami

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 20:14:29   
pocka
čvekulje čvekuljaste....sem ful zadaj z branjem, tako,da bom jutri kaj več napisala...v glavnem samo,da vam javim bili smo na morfologiji, vse je OK, je pa tako nogice skupaj stiskal/a, da ni bilo šans,da bi videli spol...tako,da do nadaljnjega ostaja user posted image .
Za seznam - pregled imam spet 4.12., ostalo pa je nespremenjeno

Se me pa nekaj loteva, se mi je nos ful zabasal, pa vse me boli, kot,da je gripca na pohodu, edino brez vročine sem (trkam), no mogoče je pa samo od utrujenosti, se nisem ustavila danes niti za par minut...

grem na kavč...nočko




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 20:23:18   
Anonimen
Noge in križ mi bodo vsak čas odpadli. user posted image Se vidi, da sem prejšnji teden malo zabušavala s hojo in so posledice tu. Drugače pa vsak dan prehodim par kilometrov, tam nekje 1,5 ure bolj hitre hoje, pa še voziček porivam pred seboj. user posted image Pospravila sem v omare tista oblačila, ki sem jih speglala včeraj in še štiri stroje novih, ki sem jih včeraj oprala. Tako, da je ta misija za kak teden zaključena.  Naš fant, pa preskrbljen z oblačili, bundicami, kombinezoni čez zimo. Dobro, da ima mož dve starejši sestrični, ki sta "proizvodnjo" že zaključili (no, nikoli se ne ve... tolk stari pa tud še nista) in so pridelali 4 fante in eno punčko, tako da je veliko, veliko fantovskih oblačil za našega tamalega. user posted image Si prav ne predstavljam, da bi vse to kupila user posted image

Telefonske
- Sedaj jih bomo imele zbrane na kupčku, ker se menimo za srečanje, potem pa bomo morale tudi par punc določiti katerim bomo javljale, da smo rodile. Me kar stisne, ko pomislim, da sem že 24t... gre hitro čas. Po drugi strani pa si neskončno želim, da pridem do tam nekje po 32t, ko je komplikacij ob morebitnih prezgodnjih porodih že malo. Šccccccccccc slabe misli stran. Vse bo tko kot je treba, a ne?! user posted image

Naja30
- Ja, delo vedno počaka, ampak se žal tudi kopiči, nabira. Sej moram rečt, da mi mož precej pomaga kar se tamalega tiče (ga skoraj vedno on umije - no, se skupaj umivata, pa spat ga da tudi on), glede gospodinjskih zadev pa je precej levi in ker mu jih prej ni bilo treba nikoli delati jih tudi ne vidi. Sej če mu rečem, da naj odnese smeti ali pomoje posodo to tudi naredi, ampak mu je treba vse rečt.

slepič - Ene 4-5 let nazaj je mene tolk bolelo na desni strani trebuha, da nisem mogla niti stat. In sem šla do oseben dr., ona me pošlje v bolnico Petra Držaja. Cel dan na stekleničkah, dali so mi neki za pomiritev, pa full so imeli gnečo v operacijski. No, pol so me pa skor v operacijsko že peljali, pa je uletela ena, k je tulila tolk da so mislili, d abo zdaj zdaj umrla. Njo so potem operirali, mene pa ne. In drugo jutro (že tretji dan brez hrane) me pretiplje en dr. in se kr nasloni an trebuh, da sem mislila, da bom izdahnila od hudega in reče, da če me je lahko tolk pritisnil, da mi ni hudega, dal še neke antibiotike in poslal domov user posted image No, bolelo me je še kar ene 14 dni, potem pa me samo še občasno. Kaj bi to bilo nimam pojma in oni tudi ne, očitno. No, za piko na i, da povem una k je tolk vpila, ki so jo operirali so na koncu ugotovili, da sploh ni imela vnetje slepiča, da je bil ok, le da je zaradi enodnevne driske imela pač malo razdraženo črevesje. In to je bilo to. Un asmrklja pa skro znanstveno fantastiko pognala, njena mat pa še enkrat huj.

Dali* - Lepo, da prenova poteka gladko in upam, da boste čimprej zaključili. user posted image

čebeica maja - Hvala za povabilo. Jst bi že danes prišla. user posted image

pocka - user posted image za pregled. Drugače pa so na pohodu neki prehladi. Tudi naš tamal ima zabasan noseč že teden dni, pa kašljal je tud, sam zdej ne več. Mož je pa v igralnici v Mercatorju staknil uno otroško bolezen dlani, ust in stopal. Dobro, da samo on...

(odgovor članu čebeica maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 20:54:23   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

čvekulje čvekuljaste....sem ful zadaj z branjem, tako,da bom jutri kaj več napisala...v glavnem samo,da vam javim bili smo na morfologiji, vse je OK, je pa tako nogice skupaj stiskal/a, da ni bilo šans,da bi videli spol...tako,da do nadaljnjega ostaja user posted image .
Za seznam - pregled imam spet 4.12., ostalo pa je nespremenjeno

Se me pa nekaj loteva, se mi je nos ful zabasal, pa vse me boli, kot,da je gripca na pohodu, edino brez vročine sem (trkam), no mogoče je pa samo od utrujenosti, se nisem ustavila danes niti za par minut...

grem na kavč...nočko



Za pregled pa user posted image user posted image user posted image , spol pa tudi pri tebi ostaja user posted image , morda pa na naslednjem pregledu pokaže svoje malo bogatstvo user posted image .
na pohodu pa je res neka virozica, prehlad; čajček pa cartanje in bo minilo, ne. drži se.


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:02:09   
Dali*
Ecco, v debeli uri sem vas končno uspel prebrati.

Seznam - hvala, da ste ažurirale seznamček. (spps, Naja30)
Sicer pa punce, dejte ga mal pregledat, da vidmo če je vse OK. Pa ko sporočate kg in cm je najboljš, da napišete kar končno številko.

Sladkorna - jaz imam tudi drug teden test na sladkorno. Med. sestra mi je rekla samo naj bom ob 7.00 v lab in da bom morala sedeti 1 uro in pol. Za vse ostalo pa nimam pojma kako poteka. Niti ne vem zakaj me je dala na to. Mogoče zato, ker sem se zredila v enem mesecu na hitro. Ma, bomo videli.

Bušiji - ma, vsem ki ste nam pokazale  bušije iskrene čestitke, ker so res čudoviti.

Naja30 in =jasna= - ma ste face ker ste me pogrešale. Ma drugače pa Naja30 upam, da se ne mučiš preveč z lanenim oljem, če ti ne tekne, heh.

spps - joj, glede adaptacije je zdej prišlo do tega, da je estrih full slab in odstopa od podlage, tko da ko gredo malarji, ki zdej kitajo in bla bla ven, začnem ven razbijat. Sem že probala in gre kr v kosih po 5 cm debeline. Groza... Pol pa ene 3 tedne, da se posuši, da bomo lahko polagali parket....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:05:07   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola,  user posted image  , +6 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE, user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.11., LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE, user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ?, user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ, user posted image +3kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE , user posted image +6,7kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image +6 kg,100 cm
 mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola, user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ, user posted image    -3,5kg, 93 cm
mizi
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ?,  user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.11., ?, user posted image  , +5 kg  
  

15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image  +7 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
bsklre                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image +4kg

Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM, user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE, user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE, user posted image
+3,5 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO, user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +3,5 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image +5 kg, 91 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola, user posted image  +7 kg,90cm 
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB, user posted image +0,5kg,118 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ, user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ, user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ? user posted image +5kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 5.11, FRA,  user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS, user posted image +6 kg 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 03.11.
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
Sončnica1                       (št. 1 user posted image ,  št. user posted image ?) 07.11. user posted image


28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ, user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.11., LJ, user posted image  +1 kg, 93cm

29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CE,user posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR, user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
frulica                            (št. ? user posted image , št. user posted image ?)  
Irena 83                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)    

xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO, user posted image , 87 cm

user posted image  - 12 fantkov
user posted image  - 6 punčk
user posted image  - 57 presenečenj

Trentno je 75 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:06:39   
Dali*
Naja30 - kaj si mislila s tem, da je seznam ostal 3 strani nazaj? Jaz sem popravila v zgornjem, kar se je nabralo od zadnjega. A je OK? Sej mislim, da je spps ažurirala, ha.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:25:05   
tasa_m
Hallo.
Midva pa sva danes kupla nov rac. tak da jeee, nebom vec odvisna od drugih da bom lahko sla na RR.user posted image
Sicer se ni vse instalirano, tak da nimam sumnikov in pisem v ang. crkovanju. Heheuser posted image
Vazno, da imam net instaliran, da sem na RR.

Dali* sem te pogresala tud jaz. Sem danes glih premisljevala, kje nam hodis..

aja za seznamcek mi lahko pripisete +4kg.  O moj bog user posted image se redim kot mali user posted image .. kg grejo samo gor, pa samo tortico pogledam. Sem vedla da je nebi smela jest, da bi jo lahk sam pogledala. Hehe user posted image

Zdaj pa grem user posted image tezit, da mi je dolz masazo, ker mi hoce kriz ven vrect user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:32:59   
Naja30
jjasna, ne boj se, tud mojemu je treba vse rečt, kaj je treba naredit. Moški so po moje vsi tako naravnani, da pač ne vidijo gospodinjskih opravil. Če je treba, so pa prav pridni.user posted image
O kateri igralnici govoriš? MC Šiška?? user posted image

Dali, sem se navadila na olje. user posted image  Kar je treba ni težko, pravijo.
Seznam je preden sem ga prestavila na to stran ostal ene 3 strani nazaj. To sem misla. Nisem pa nič popravljala. Samo toliko, da nam je bližje. user posted image

Mene je dragi že zmasiral in je malo boljše. Tamala že spi, jaz pa tudi grem počasi v mižule. Lahko noč.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:50:23   
Anonimen
O kateri igralnici govoriš? MC Šiška??


Ja, prav o tej. user posted image Zadnjič ko smo bili tam smo čez par dni dobili uno drisko in bruhanje, pa mi je bilo čudno od kje smo to pobrali, ker ni v vrtcu, kolegi in njihovi tamali pa so vsi po spisku bili zdravi kot ribice prej in potem. Sedaj pa sta se igrala mož in sinko, tamal je fasal prehlad (kašelj in smrkelj), mož pa tisto bolezen. Čudno, da je vedno kaj, ko pridemo od tam, drugače bi še rekla, da gre zgolj za naključje user posted image
Pa še mož me je vedno prej prepričeval, da bi lahko šla kaj med tednom tja se igrat, pa bi šli skupaj domov (ker dela v Šiški). Sedaj pa je ugotovil, da je bolje da se podiva z vozičkom po vasi in čez poljske kolovoze. user posted image

Dali* - Seveda smo te pogrešale. user posted image

Pa tudi ne vem kam so "izginile" punce iz seznama ala Miša99, Linda25, chichinchek, ki je bila na začetku med prvimi z menoj, juli@,... pa da ne omenim, a imamo na seznamu še vedno par anonimnih user posted image pa se niso javile že ulala, pa mislim da pri teh tednih ni treba biti več anonimen ali pa sem jaz čudna... ne vem, no?!

tasa_m - Bravo za novo pridobitev! user posted image

No, tudi jaz se poslavlajm za danes. Grem pod tuš pa kmal v mižule. user posted image Nočko!

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:50:37   
Dali*
Ok, razumem Naja. super, mi ga ni bilo treba iskati.

Jst pa pa zdejle pogledala malega vrageca na Kanalu A in joj me joj. Sama sem sicer takšno izkušnjo že doživela, ampak takrat sem imela rosnih 19-24 let in sem dobr spelala. Zdej nevem, če bi še imela živce, heh.

Tko, jaz pa tudi zdej pod tuš, pa knjigo v roke in spat... 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Marčevke 2009
5.11.2008 21:53:56   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=


Dali* - Seveda smo te pogrešale. user posted image

Pa tudi ne vem kam so "izginile" punce iz seznama ala Miša99, Linda25, chichinchek, ki je bila na začetku med prvimi z menoj, juli@,... pa da ne omenim, a imamo na seznamu še vedno par anonimnih user posted image pa se niso javile že ulala, pa mislim da pri teh tednih ni treba biti več anonimen ali pa sem jaz čudna... ne vem, no?!



Ma ja, sej že neki časa tuhat, kaj bomo s tistimi, ki seznama niso ažurirale že lep čas. Neki se prjavijo, pol se pa nč ne javijo in manjkajo podatki. Po mojem je najboljš, da jih kr zbrišemo. Če ne, pa naj se še enkrat prijavijo.

Punce, kaj pravite. Kaj nrdimo z unimi "ne preveč pridnimi", "lumpimi" (beri komunikativnimi)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?