|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 15:36:53   
mama_milchy
Dober dan,

kako ste? Kaj počnete? Jaz delam še malo in pol grem v trgovino pa domov speč ledeno tortouser posted image .

Spoznanje partnerja:

no, midva sva se spoznala septembra 2001 in sicer na tak zelo čuden, smešen način. Namreč jaz sem delala v enem obalnem hotelu na recepciji in se je zgodil rop, seveda je bilo potrebno poklicati fante v modrem. Pokličem na policijsko postajo in dežurni me vpraša, da kakšnega si želim? Se zasmejem in mu reče, da naj mi pošlje enega dobrega, da bo kaj za pogledat. Čez nekaj časa stopi na recepcijo visok črn mladenič in jaz sem ostala čisto brez besed, vsa rdeča v obraz in sem ga kr gledala user posted image user posted image user posted image . Opravil je svojo dolžnost in me vprašal, da če greva po službi na pijačo. Meni je bilo tako nerodno, da sem mu rekla mogoče en drug dan. No, pol sva se kr videvala zunaj po barčkih in na kakšnih žurkah. Skozi je spraševal, da če greva kam sama, ma jaz ko ena najstnica sem samo farbala in bila tiho. Fant je pa bil zelo vztrajen in tudi, ko smo se zunaj srečali, smo pol šli naprej skupaj žurat. No, pol pa en dan (po cca.7 mesecih) sem se jaz opogumla in ga povabla na sladoled. In od takrat sva skupaj. Julija 04 sva kupila si hiško, februarja 05 sva si rekla DA, maja 05 dobila user posted image  Žigca.

To je najina zgodbica;


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 15:37:58   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dan! Sn glih eno super pecivo spekla, zdaj pa čakam, da se ohladi, da ga lahk sprobamo...user posted image user posted image   



Kakšno pecivo pa si nardila user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 15:43:05   
trezika
skutin kolačuser posted image user posted image  sva ga s taščo malo prej sprobali in je superuser posted image user posted image  malo se morn pohvalituser posted image  prvič sn ga delala pa mi je bil recept zanimiv samo zato, ker piše, da morš vanilijev puding skuhat v gaziranem pomarančnem soku...js sn ga v ori in je ful zanimiv okususer posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 17:57:51   
trezika
ja kje ste danes vse?user posted image  na martinovanju?user posted image
eden redkih dni, ko mam čas za rač. sedet pa nobene od nikoderuser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 18:05:48   
čebeica maja
Pozdravljeneuser posted image !

Prinas bomo imeli pa drug vikent martinovanje. Tako je župnik rekel. Sej nič kej posebnega, ponavadi gremo k maši, ker je žegnanje svet Martin, pol pa k tašči na kosilo. Sedaj od kar sem na bolniški nisem bila pri maši, tako da bomo šli samo na kosilo.


SUŠILEC-pametna naložba, si ne prestavljam brez njega, tud oblačil  manj rabiš. Likat pa res ne rabiš, sm prec moraš zložit al pa saj raztegnit(npr. čez likalno mizo).

Nekaj mojih nasvetov:
Prsa-je pa fajn da se mažejo s kremo tako kot se po trebuščku, v času rasti ko se večajo in potem ko se majšalo, ko nehaš dojit.Isto si trebuh mažeš po porodu.
BRADAVICE- vam pa ne priporočam mazat, ker bojo preveč občutlive ko jih bo user posted image sesal. Tudi z milom jih ne umivat, isto trebuh, sm z vodo, mislim ne direkt milt, ker milo še dodatno izši kožo.
Kupite si v lekarni lanolin(nevem firme) kremo in takoj ko začneš dojit si redno po dojenju mažeš bradovico, nerabiš nič sperat,user posted image lahko zaužije, pa še nič promblemov ni potem. 
Rdeče bradavice, so pa verjetno zato ker kri v user posted image  bol šiba po nas. Če pa sedaj bolijo pa vprašajte g.
Mamice pa imamo (živalski) zasčitniški nagon, da varujemo user posted image . Tako smo na vseh področjih zaščitniške, tako je tudi do med. sester. Moja cimra v p. je mela znjimi kr težave, jaz pa ne, do mene so ble kot cuker do nje pa kakršna je bila ona do njih so bile one do nje, skoz je neki k. upam da me ne bere, ker nerada obiram, sm primerjam.
Dojenje pa kot ste že rekle če bo bo.

Materične celice- pa v skupni banki ni treba nič plačat, se prek neta prijaviš in ti pošlejo paket, ki ga s spolnjemi papirji daš babci predno rodiš. So pa tud pomanklivosti sej več bo treba na formu o tem še prebrat. Moja kolegica se je za to odločila ima čez 10dni rok, mi se bomo verjetno tudi.

Bobiči-moj ate je bil pa z upokojenci na izletu po primorski, pa mi med drugim razlaga tudi kaj so jedli neko tredicionalno jed, jaz pa a bobiče, ja kako pa vešuser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 19:13:52   
tasa_m
hei punce,kako?
Tukaj pri nam še vedno dež user posted image ga imam že dovolj.
Samo na hitro vas pozdravim pa že grem na kavč..sem bila na nogometu in seveda 90 min. stala, (ker je bilo vse mokro, da nisem mogla bit na klopci) in me je tak v križu vsekalo, da so se solze samo vlile.. Boli kot user posted image in ne vem če sem mela že take bolečine user posted image   Niti na kavču se ne morem naštimat prav, tak da zdaj malo hodim, v upanju da popusti...user posted image

Punce moje se čujemo jutri pa lepo martinovanje,..če pa bom boljša pa se še beremo kaj..


(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 19:41:45   
MalaČebelica
Ahoj!

Še vedno sem dolžna ene podatke:
- starost: 27
- naslednji pregled 28.11.2008


Zdaj pa mislim, da je to res vse od teh podatkov iz seznama, ostalo pa sproti...

tasa_m potrjujem  udeležbo na srečanju pri Ilichu. Kaj ve se že vse med sabo poznate? Imate kakšen razpoznavni znak, da vas spoznam ali naj pač poiščem mizo z bušiji user posted image Mimogrede - zelo dobra izbira lokacije za sestanek - na voljo so mmm sladice user posted image user posted image user posted image

mozolji-to se pa res moram pohvaliti, da se mi je koža v nosečnosti precej popravila. Prej sem imela vedno obupno. Sicer je še vedno daleč od kake Tyre Banks, ampak tak fajne nisem imela že od sedmega razreda. Zgleda, da so res hormoni tukaj precej krivi... Ampak sem pa slišala, da ne smeš uporabljati protimozoljskih krem v nosečnosti, ker vsebujejo neki redinol (al nekaj takega) in ni ok... Mogoče je fajn vprašat G. kaj priporoča.

Spanje-zgleda, da smo danes vse nekak slabo spale. Kaj je polna luna al kaj? Jaz imam zdaj že par dni težave z namestitvijo v postelji. Ponavadi spim na trebuhu, ampak zdaj žal več ne gre, ker sem kot user posted image Zdaj se zalagam z povštri pa ne najdem neke pametne poze. Hm. Kaj bo šele pol proti koncu...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 19:58:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica


tasa_m potrjujem  udeležbo na srečanju pri Ilichu. Kaj ve se že vse med sabo poznate? Imate kakšen razpoznavni znak, da vas spoznam ali naj pač poiščem mizo z bušiji user posted image Mimogrede - zelo dobra izbira lokacije za sestanek - na voljo so mmm sladice user posted image user posted image user posted image



no, me veseli da se vidimo v sredo. Hmm, ne ne poznamo se med seboj. Tudi jaz sem se že spraševala, kak se bomo spoznale. Upam, da nebo gužve ali pa še kakšne nosečke, ker jaz "štor kot sem" user posted image bi verjetno zavila k drugi mizi in bi se pol začela na ves glas smejat...user posted image pol pa bi itak nastala cela štala, ker Ilich niti ni tako velik in bi verjetno hitro ugotovila h kateri mizi bi morala..
Sem pa že študirala, da bi poklicala oz. se v tor. ko grem od G. oglasila tam, pa rekla če lahko rezervirajo 2 mizici. Pol bomo vedle kje smo..

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 20:19:36   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola,  user posted image   +6 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE, user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?,LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE, user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ?, user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ, user posted image +3kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE , user posted image +6,7kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE, user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola, user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ, user posted image    -3,5kg, 93 cm
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ?,  user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image  , +5 kg  
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image +10 kg, 103 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 9.12., LJ, user posted image
+5 kg
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM, user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE, user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
MalaČebelica (27)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.11. , MB, user posted image +8 kg
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE, user posted image
+4 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO, user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +4 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image +5 kg, 93 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola, user posted image  +7 kg,90cm 
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB, user posted image +0,5kg,118 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ, user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ, user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ?, ?  user posted image +5kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA, user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS, user posted image +6 kg 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 27.11., LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
Sončnica1                       (št. 1 user posted image ,  št. user posted image ?) 
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ, user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 8.12., LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CE,user posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR, user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.11., ?, user posted image +3,5 kg, 84 cm
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO, user posted image , 87 cm

user posted image  - 12 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image  - 48 presenečenj

Trentno je 67 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka







(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 20:26:20   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica


tasa_m potrjujem  udeležbo na srečanju pri Ilichu. Kaj ve se že vse med sabo poznate? Imate kakšen razpoznavni znak, da vas spoznam ali naj pač poiščem mizo z bušiji user posted image Mimogrede - zelo dobra izbira lokacije za sestanek - na voljo so mmm sladice user posted image user posted image user posted image



no, me veseli da se vidimo v sredo. Hmm, ne ne poznamo se med seboj. Tudi jaz sem se že spraševala, kak se bomo spoznale. Upam, da nebo gužve ali pa še kakšne nosečke, ker jaz "štor kot sem" user posted image bi verjetno zavila k drugi mizi in bi se pol začela na ves glas smejat...user posted image pol pa bi itak nastala cela štala, ker Ilich niti ni tako velik in bi verjetno hitro ugotovila h kateri mizi bi morala..
Sem pa že študirala, da bi poklicala oz. se v tor. ko grem od G. oglasila tam, pa rekla če lahko rezervirajo 2 mizici. Pol bomo vedle kje smo..



Ja, to glede rezervacije mizic mogoče niti ne bi bila tako slaba ideja. Zadnje čase sem bila parkrat tam in je bila kar precej gužva, tak da enkrat celo mize nismo dobili...

No, saj se še čvekamo tukaj gori pa se pol domenimo kako in kaj...

Zdaj pa grem gledat neki filem. Pa nekaj bo treba še pojest...

Papa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 20:30:51   
Naja30
Ojla.

Lp od ene zelooo zaspane user posted image -ke. user posted image  Naporen dan je za mano, tamala že spi tak da sam še mal prečekiram forum in grem tudi jaz spat. Martinovat ne grem, gre samo moj (pa tudi ne bi šel, če ne bi služba tako zahtevala user posted image ), smo pa imeli martinovo kosilo. Pa veliko sladkanja, tak da sem zdaj nekaj dni na off s cukrom. user posted image
Tija je malo boljše, pa še vedno ne čisto ok. Danes je sama od sebe rekla, da gre spat in je šla.

Dali, jaz sem si tud hotla privoščit kozarček rdečega in sem naredila dva požirka, ko sem se spomnila, da sem ja na aspirinu, ko alko sploh ni dovoljen. user posted image  Ok, pol sem pa vodo naprej pila. user posted image

Kok ste pridne, ko vse pečete! user posted image  

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 21:03:32   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Dober dan,

kako ste? Kaj počnete? Jaz delam še malo in pol grem v trgovino pa domov speč ledeno tortouser posted image .



mama_m - ma to torto pa pečeš že drugič ta teden. Očitno je res tok dobra, da jo hitro zmanjka. Se  priporočam za recept.

Naja - ja Tija je pa res faca. Očitno jo je vročina zdelala in se je raje odpravila spat. Pridna punca. No, jaz sem danes tudi še popoldan spala ene 3,5 ure, zdej pa spet brkljam in projektiram spalnico na compu.

Bi mogla it z družbo v kino in na večerjo, ampak se nama ni dalo. Moj je do 14.00 še mel predavanja, pa full naporen teden, tko da bomo Jamesa Bonda gledali enkrat drugič. Danes se bomo pa raje malo pocartali, saj sva bila kar nekaj vikendov zunaj. Niti se mi ne da rihtat.

Jutri pa greva na pohištveni sejem v LJ, da še dobiva kako idejo.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 6:29:49   
mama_milchy
Dobro jutro,

danes je nedelja in jaz DELAM user posted image , čisto sem vsa zaspana tako da sploh ne vem kako bom do 13-it zdržala. Upam, da bom lahko šla kaj prej domov ma dvomim.

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

mama_m - ma to torto pa pečeš že drugič ta teden. Očitno je res tok dobra, da jo hitro zmanjka. Se  priporočam za recept.



Dali, res je; prejšnji četrtek zvečer sem jo pekla ampak je bila tako dobra da je v soboto popoldan ni bilo več; recept je pa na kulinarika.net (http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Ledena_torta_Karmen-11044.html), jaz sem še v čokoladni del dodala eno veliko žlico nuttele in v preliv za biskvit namočit sem dala mleko + čokoladni liker; njami, njami je bila. samo kaj ko včeraj so se mi narisali obiski in so bili skoraj do 22-ih pri nas pol se mi pa ni dalo nič peč. Še dobro, da je doma vedno kaj sladkega v omari. Po službi se pa ustavim v mercatorju, kjer imajo že narejeno pecivo-pakirano pa kupim kaj za danes popoldan, ko spet dobimo obiske.

Kako ste drugače?

Tasa_m, ajej, upam, da ti je že kaj boljše čeprav te bolečine s križem so prava nadloga

Joooj, dej se grem pripravit na današnje dogodke;

Se beremo več ksno;

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 6:41:24   
PERSIDA
Dobro jutro vsem!

No danes ,pa je bila noč čisto kaj drugega kot včeraj.Čeprav sem včeraj zvečer bila tako zanič,da še zaspat nisem mogla.Sem šla dokaj hitro v posteljo ,a sem privandrala nazaj k mojemu ,da mi je križ zmasiral.Pa še mala dva sta se mi pomaknila čisto pod prsa tako ,da še dihat nisem mogla prav.Kakorkoli sem se naštimala me je nekaj tiščalo.Ne vem ,če nista včeraj imela fešte namesto mene.
tasa_m - glede rezervacije se mi zdi dobra ideja.A te smem vprašat ,kje imaš ti svojga gin.?

MalaČebelica -vidim ,da imaš ti tud probleme z nastavitvijo pred spanjem.Enkrat bo že bolje,če ne prej marca.

zgaga -to je moj trenutni problem.Podnevi ,ponoči ne zbira ure.Pazim ,da ne jem prepozno, al ,pa kaj takšnega ,kar bi mi povzročalo zgago.Da včasih sploh ne vem ali še sploh naj kaj jem.Včeraj sem se nalivala z donatom ,pa sem ponoči imela mir.Upam,da mi pomaga do konca.

mozolji -jih nisem imela pred nosečnostjo in tudi sedaj ne vem kaj so to mozolji.Hvalabogu.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 6:46:07   
PERSIDA
mama_milchy -upam, da ti dan čimprej mine.Si ,pa res ena bogica,da moraš delat.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 7:07:53   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

mama_milchy -upam, da ti dan čimprej mine.Si ,pa res ena bogica,da moraš delat.


hvala; ma danes bi mogla bit fraj ampak je ena sodelavka nekaj zbolela in sem pač prišla jaz delat user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 10:33:50   
cita
Dan,

mama ti pa kr delaš jz sem pa tk vesela ko mi ni treba delat nedelj da sploh ne znam opisat upam da služba mine kar se da hitro in seveda da boš kmalu šla domov k svojima fantoma...
Tole torto sem pogledala recept njamiii ampak kaj ko lahko vse take stvari samo gledam in jih ne smem jest ko imam tako smotano G da skoz neki pizdi nč se ji pa ne da dopovedat ampak pustimo njo ko mi samo poslabša razpoloženje upam samo da v sredo bolje da bom človek za njo ne pa neka smet ko imam ponovno morfologijo in da se bo vidlo vse kar je treba in seveda še spol naše pikice nekaj je napovedala ampak ni 100% ker je tko rekla da se nč ne vidi sem debela nosečka je bila izjava njenauser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej počeli na današnjo sončno nedeljo jaz sem popoldne spet sama moj delauser posted image user posted image user posted image  tk sem že sita te njegove službe zato pa si še bolj želim da rodim in mi ne bo nč več dolg časuser posted image user posted image user posted image  aja pa še pito jabolčno naj bi danes spekla če se mi bo le dalo ko jo moja Laura prav obožuje ko grem pol do nje in da jo malo posladkam seveda ko je mami tečna pa zoprna ko je dobila kazen za slabo oceno v šoli pač tako je...

Lepo nedeljo vam želimmmmm.....

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 11:06:38   
Pupa7
Dobro jutro ali pa že dan user posted image

veste kaj sem zasledila, med 22. in 24. tednom naj bi imele vaginalni UZ za MV, pa me zanima, če je katera to že imela?

Zdaj pa šibam kuhat user posted image Bljah že na vse zgodaj user posted image

No pa lep dan pupe !!!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 11:50:34   
tasa_m
Dobro jutro. Kako ste kaj? Jaz sem danes spala kot user posted image , edino se zbudim ko me na wc. Pol pa se hočem pretvarjat da me ne in da bom že vzdržala, pa nikakor nemorem. Pol pa sem prisiljena se vstat in odtavat prosti wcju..

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Tasa_m, ajej, upam, da ti je že kaj boljše čeprav te bolečine s križem so prava nadloga


mama_milchy, uh na srečo je danes vredu, kak dolgo ne vem user posted image . Je očitno včeraj masaža pomagala.. Sem gljih premišljevala ali bi bilo pametno it k maserki na masažo, samo kaj ko ne morem ležat na trebuhu? Ali je kira mogoče šla kam na masažo med nosečnostjo??


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA


tasa_m - glede rezervacije se mi zdi dobra ideja.A te smem vprašat ,kje imaš ti svojga gin.?



Ja, bom jaz v pon. kr poklicala k Ilichu pa rezervirala. Če sem nas prav naštela nas je 6.. ?! Upam, da nisem kire pozabila (ali pa preveč naštela) .. Če pa je kak stol več pa tudi ni problema.. user posted image
Jaz imam G. na Vošnjakovi v Mb., žal mi je da nimam v Lenartu Dr. Kodrič, ker jo vsi tak hvalijo da jooj. Ampak njena sestra pri G. je moja soseda pa priznam da bi mi bilo nerodno..no, tak sem razmišljala, ko sem šla prvič na pregled (17 let).
Kje pa jo imaš ti?


Lepo bodite, se beremo pol. Greva na kosilo počasi k tašči.. To mi je najbolj všeč ob nedeljah. user posted image



(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 11:56:42   
Naja30
Čao.

Spala spet slabo, ne vem kdaj bom nadoknadila. Joooj, meša se mi, ker čez dan pa ne morem spat. Kot da sem na red bullu - zaspana in polna energije. user posted image
Pikec v trebuščku je zadnja dva dneva začel močneje brcat. Čutim ga veliko, tudi ponoči, ko dežuram na wc-ju ali se zbujam, da čekiram Tijo. Opažam, da zelo reagira na mandarine. user posted image  Kadar jih začnem jest, je po trbuhu cela žurka. user posted image
Danes bomo doma, ker mala še ni čisto dobra. Pa tudi vreme tule v notranjosti države je bolj user posted image  megleno in hladno, tak da se mi tud nikamor ne da.

Zgaga je tudi pri meni cel user posted image  kadar zvečer jem kaj takega - ma, praktično po vsem me peče. Če pa ne peče zgaga, me pa peče grlo user posted image  Pomaga pa donat. Še. Zaenkrat. user posted image

Pupa, o kakšnem UZ za MV govoriš? A tisto, ko ti pogleda, kako je MV dolg? a to ne rabi delat UZ. No, meni tega pregleda prej nikoli ni delala G.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:08:32   
mihaela01
Glede masaže med nosečnostjo:
Tasa_m: Masaže so za nosečnice zelo priporočljive, še posebej, če imaš bolečine v križu ali pa ti otekajo noge, vendar mora masažo izvajati maser, ki ima seveda narejen tečaj, ki je namenjen masaži nosečnice, ker pri nas nosečkah morajo paziti na določene točke in jih ne smejo stiskati. Drugače pa ti v nosečnosti ni potrebno ležati pri masaži na trebuhu, ampak se masaža nosečnici izvaja sede ali pa imajo maserji mizo za masažo npsečnic...Skratka pozanimaj se kje v tvojem kraju izvajajo takšne masaže in se idi razvajat. Verjemi mi, da bo pasalo tebi in tvoji bebici.

Sedaj pa šibam na martinovo kosilo k mami....mmmmmm....pri mami je najboljše, ne?

Lepo sončno nedeljo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:14:23   
MalaČebelica
Dobro jutro. No, pravzaprav je že dober dan. Danes sem se pa ful fajn naštimala v postli in super spala. in sem v   Če bi le tak vedno uspelo....

Zdaj sem pa že naredila biskvit za pecivo. Danes bom izumila nekaj s kokosom in kislo smetano pa čokoladni preliv za povrh. upam, da uspe.
ena je pred kratkim napisala nekaj o pecivu, v katerem je puding, ki ga skuhaš v ori. lahko dobim prosim recept? sliši se zelo mmmmm.

mama_milchy
- upam, da ti danes hitro mine. Kje pa delaš, da moraš še v nedeljo v službo?

tasa_m - glede masaže pa sem enkrat nekje prebrala, da te maserji med nosečnostjo masirajo na nekem stolu. ne vem pa, če imajo to vsi, al moreš pač na pravega naletet... sama pa še nisem šla na masažo

lep dan vsem.

zdaj pa dalje kuhat in pečt. kaj danes boste imele raco al gosko al kaj se že ima za martinovo nedeljo?




_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:30:24   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

mama_milchy
- upam, da ti danes hitro mine. Kje pa delaš, da moraš še v nedeljo v službo?




še 20 minutk pa grem domov user posted image user posted image user posted image  delam pa v turizmu tako da so nedelje čisto nekaj normalnega za oddelat

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:37:22   
nina3
user posted image pozdravljene

koncn sm si vzela cas in bi se vam tut jst pridruzila-ce lahko!?
stara sm/bom kmal 25 let. PDP mam 20.3., 1 nosečnost, 0.otrok, rodit mislim it v Celje, + 5,5 kg. ce je ta datum z rdeco nasledn pregled ga mam pa 9.12.
po morfologiji prejsn tedn se kr ne vem spola - ni se zelel pokazat - skos smo gledal ritko in hrbet - tko da bomo zdej verjetn vse skupaj pustili za presenecenje.

en lep pozdravcek

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Marčevke 2009
9.11.2008 12:56:14   
MalaČebelica
nina3 - dobrodošla

kako to da greš rodit v Celje?


_____________________________




(odgovor članu nina3)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?