|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: konec je.
14.11.2008 13:16:28   
Anonimen
sončica1: kakšen prasec, da ne rečem še kaj druzga kako si drzne!!!! jaz bi ga kr premlatla, kako me razjezijo taki prasci. pa še otoka imata! taki deci so največji prasci na svetu, pa da si je prc naslednji dan drznu pripeljat ljubico v vajino stanovanje, kreten prasec, svijna, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj kako me razjezi taka stvar!

vse punce ki ste bile zapuščene zaradi takih prascev, držte se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: konec je.
14.11.2008 13:17:05   
čipka
Na tvojem mestu jaz danes tudi ne bi hodila na date, ker res ni fer od njega, on je imel čas, da se pripravi, ti pa si vržena v morje in moraš plavat.


točno tako.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: konec je.
14.11.2008 13:17:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sončica1

No da še jest povem svojo zgodbo.... tudi jest sem bila zapuščena zaradi tega ker je mož našel drugo... od tega je zdej 6mesecev...
Pri meni se je začelo dogajati nekje po novem letu, marca sem pa zvedela da ima drugo, imava pa leto in pol starega otroka, torej se je vse začelo dogajati ko je mela mala 7mesecev... po vrhu vsega pa ima tudi ona otroka, ki je približno enako star kot je najina...tko da...
zelo, zelo, zelo....boli, najbolj me boli zaradi otroka, ker sem si vedno želela urejeno družinsko življenje. Da bi razlagala vso situacijo bi napisala cel roman, lahko pa povem, da je bilo vse zelo grdo iz njegove strani....celo ven iz stanovanja naju je hotel izgnat, svojo ljubico je pripeljal v hiso na kavo v času prvomajskih praznikov(mene ni bilo doma oz. sem prišla ko sta bila še tam) in še in še bi lahko naštevala...sem pol sama šla ker sem bila preveč psihično uničena, dobro da sem imela kej iti....
Pa še to, dan po tem, ko sva se medve izselile iz hiše je prišla njegova tanova s svojim otrokom....res GROZA.
Skupaj sva bila 8let, od tega sva 6.let poročena.
Vsaka ki je dala to skozi ve kakšna bolečina je to.... se jo ne da opisat jo pa ne privoščim nobenemu. BOLI pa še vedno zelo.POčasi se pobiram in vrjamem da bo tudi zame enkrat posijalo sonce.Najbolj me pokonci drži moj sonček, ki je moja največja sreča in sem zelo hvaležna da jo imam

Kaj naj ti rečem.... drži se, zjokaj se , najdi si hobije, delaj stvari ki te usrečujejo....

SREČNO

veliko sreče



Oprosti, ampak jaz iz bajte ne bi šla. ON je zapustil vaju, ne ti njega. In zato bi JAZ menjala ključavnico, on pa naj gre v tri krasne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: konec je.
14.11.2008 13:39:16   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: sončica1

No da še jest povem svojo zgodbo.... tudi jest sem bila zapuščena zaradi tega ker je mož našel drugo... od tega je zdej 6mesecev...
Pri meni se je začelo dogajati nekje po novem letu, marca sem pa zvedela da ima drugo, imava pa leto in pol starega otroka, torej se je vse začelo dogajati ko je mela mala 7mesecev... po vrhu vsega pa ima tudi ona otroka, ki je približno enako star kot je najina...tko da...
zelo, zelo, zelo....boli, najbolj me boli zaradi otroka, ker sem si vedno želela urejeno družinsko življenje. Da bi razlagala vso situacijo bi napisala cel roman, lahko pa povem, da je bilo vse zelo grdo iz njegove strani....celo ven iz stanovanja naju je hotel izgnat, svojo ljubico je pripeljal v hiso na kavo v času prvomajskih praznikov(mene ni bilo doma oz. sem prišla ko sta bila še tam) in še in še bi lahko naštevala...sem pol sama šla ker sem bila preveč psihično uničena, dobro da sem imela kej iti....
Pa še to, dan po tem, ko sva se medve izselile iz hiše je prišla njegova tanova s svojim otrokom....res GROZA.
Skupaj sva bila 8let, od tega sva 6.let poročena.
Vsaka ki je dala to skozi ve kakšna bolečina je to.... se jo ne da opisat jo pa ne privoščim nobenemu. BOLI pa še vedno zelo.POčasi se pobiram in vrjamem da bo tudi zame enkrat posijalo sonce.Najbolj me pokonci drži moj sonček, ki je moja največja sreča in sem zelo hvaležna da jo imam

Kaj naj ti rečem.... drži se, zjokaj se , najdi si hobije, delaj stvari ki te usrečujejo....

SREČNO

veliko sreče



Oprosti, ampak jaz iz bajte ne bi šla. ON je zapustil vaju, ne ti njega. In zato bi JAZ menjala ključavnico, on pa naj gre v tri krasne.


Pod tole se pa podpišem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 13:46:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 13:51:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: konec je.
14.11.2008 13:52:43   
sonček85
hmmmmmmmmmm:jaz na tvojem mestu danes nebi šla na dogovorjeni sestanek pa če bi bila dovolj močna ali pa ne.Ker kar ti je naredil je groza.Vem kako je ko ima fant-mož drugo in si potem zapuščena.Nikakor ga ne vzami nazaj ,nimata nobenih obvez nič,ni otroka zato bo lažje za oba.Sama vem kako je bilo ko sem imela fanta 7 let in me je varal vsepovprek ,ko mi je prekipelo sem ga sama pustila ,ker sem si zaslužila kaj boljšega in res je.Je trajalo nekaj časa da sem se pobrala a imam sedaj mir in sem srečna,pričakujem tudi največjo srečo user posted image aprila 2009.Vem ,da bo ta začetek težek zate ,a nikakor mu ne piusti da se dela norce iz tebe ,daj mu vedeti da nisi odvisna od njega in pojdi naprej,čeprav bo trajalo nekaj časa.
Bodi močna in kot vidiš smo vse s tabo in te podpiramo.
Javi se kaj da vidimo kako je.

srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: konec je.
14.11.2008 14:59:53   
Zofy
Joj, kr hudo mi je, ko to berem. Imam kurjo polt in solzne očiuser posted image user posted image user posted image
Si predstavljam, da zelooo boli, vendar bo tudi zate spet posijalo sonce. Še boš srečna, brez skrbi. Mogoče še bolj, kot si bila do sedaj.

Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: konec je.
14.11.2008 15:12:46   
sončica1
ja hiša je njegova...tko da nisem imela druge izbire kot da sem jest šla

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: konec je.
14.11.2008 17:33:45   
sabri
Ne vem, kaj takim ljudem takrat orje po glavi no, pa da je še otrok vmes, to mora biti res egoističen prašič. Zakaj se ne znorijo taki, ko so mlajši, brez otrok, ne pa da po tolikih letih, ko dobesedno skupaj ustvarita svoj svet, enostavno gre zaradi druge. Saj vem, da se čustvom ne da ukazovat, ampak nobenemu otroku ne privoščim ločitev staršev, pa je tega ogromno zdaj. Že mojo tamalo vidim ravno danes, ko smo bili skupaj 14 dni vsak dan, danes je pa on v službi, tamala 1,5 let cel dan sprašuje, kje je tati. Pa da se ti še tako sranje naredi, pa še otroku razlagat...user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki se jim je to zgodilo, smo tu za vas.

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: konec je.
14.11.2008 18:26:26   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: sabri
Saj vem, da se čustvom ne da ukazovat,...



Se da. Ne smeš se prepustiti, pa gre. Gre za stvar odločitve - če se odločiš, da boš z nekom, potem bodi.. Razen seveda, če resnično ne gre, je odnos v krizi, se kregaš non stop ipd. Potem je seveda bolje iti vsak svojo pot. Samo se zaljubiti in odkorakati od PARTNERJA, ki je v bistvu tvoj najboljši prijatelj, tvoja družina, je res GRDO!! Tak človek si ne zasluži sreče.
Jaz sem se tudi zagledala, pa sem se brzdala, nisem naredila "prepovedanega koraka" od koder ni vrnitve, pa je šlo mimo.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: konec je.
14.11.2008 18:27:56   
sanasan
jaz se pa sprašujem o karakterju teh moških... meni se zdi, da en normalno zrel moški kaj takega ne more naredit na tak način, da kar spakira in gre...ali pa da se takoj nato vseli s svojo ljubico... kak najstnik ali dvajsetletnik morda še... normalen moški pa bi se prej pogovoril!
meni se zdi, da niste nič izgubile...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: konec je.
14.11.2008 19:04:30   
sonček85
jaz pa mislim ,da je šla hmmm na večerjo z bivšim-javi se nam skrbi nas

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: konec je.
14.11.2008 20:27:49   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

jaz se pa sprašujem o karakterju teh moških... meni se zdi, da en normalno zrel moški kaj takega ne more naredit na tak način, da kar spakira in gre...ali pa da se takoj nato vseli s svojo ljubico... kak najstnik ali dvajsetletnik morda še... normalen moški pa bi se prej pogovoril!
meni se zdi, da niste nič izgubile...


user posted image user posted image user posted image Bravo, lepo si to napisala. Se popolnoma strinjam s tabo. tako ravnanje je otročje in neodgovorno...in nesramno!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: konec je.
14.11.2008 21:01:33   
Anonimen
Nisem šla na večerjo, ker je rekel, da bo prišel kar domov na pogovor.
Čudno.
Seveda sem zamudila več kot debelo uro.
Ko sem prišla domov, je zazvonil mobitel. Vprašal je, kje si? Sem rekla, ravno doma.
In potem je vprašal, če si želim, da pride nazaj, ker je pred 2 min. šel stran.

Pa sem rekla, da mi je vseeno. Da naj naredi tako, kot njemu paše.
Pa je rekel, kaj si želim.
Pa sem odvrnila: jaz imam različne želje. Zdaj si želim pridit iz avta ven in potem do hiše in odložit stvari, kot so torbica ipd. user posted image  To je debelo gledal... oz. poslušal.

Sem bila kar hladna.
Potem je prišel nazaj.

Stopim skozi vrata in opazim, da je vse pomito po tleh. Super si mislim, meni ne bo treba user posted image .

Potem je prišel. Tišina med nama. Sledili so kratki stavki. Poskušal me je objeti. Nisem mu dovolila. Dotaknil se je moje noge. Zmaknila sem stran. Prosila sem  ga, da se me ne dotika!

Potem je povedal, da si je ločitev izbrisal iz glave, ker mu najin dolgoletni odnos več pomeni kot 14-dnevna avantura in tega ne bi mogel nikoli dobiti pri njej.
Moj odgovor: Kaj pa če si sedaj jaz želim ločitve???

Spet so sledili kratki stavki. Jaz hladna kot pir. On ponižen.

Potem je povedal, da je njej dal konec malo preden je prišel k meni. In da ga je poslala v k***c.

Prejle sem dobila še njen sms: Upam, da si sedaj srečna. Oprosti, ker nisem rekla "ne" takrat, ko bi morala. Sedaj plačujem hudo kazen. Tudi hči trpi zraven.

Nič ji ne bom odgovorila. Sem bila malo zlobnih misli in ji hotela napisat, da imam slučajno en virus, ki povzroča raka na maternici,samo toliko da ve (saj ga nimam, samo malo zlobe je v meni user posted image ). Ampak ne bom nič odgovorila.

P.S.

On sedaj spi v moji postelji in ga bom čez 5 min vrgla ven iz postelje, saj se mi gnusi.
Jutri grem na izlet. Vreme bo po mojem okusu. On nikakor ne bo šel zraven, saj mi ni pisan na kožo. Niti pod razno.

Hvala vam!

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: konec je.
14.11.2008 21:07:17   
kamilija
Hej, zakaj pa je v tvoji postelji?
A zdej bi pa rad nazaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: konec je.
14.11.2008 21:09:21   
Anonimen
Ja nekaj takega. Zdaj si je premislil. Zdaj je nehal z njo, čeprav ima skoraj vse cunje v avtu. Očitno si je premislil na poti k njej, ko me je klical po telefonu.
Ona zdaj trpi. Briga me zanjo. Zame je nepomembna in ona in on. Samo vem, da ga bom vrgla iz moje postelje dol.


(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: konec je.
14.11.2008 21:09:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Hej, zakaj pa je v tvoji postelji?
A zdej bi pa rad nazaj?


A nisi prebrala njenega zadnjega posta?

Meni se pa zdj to nekam čudno zdi, da nima kdo nemara malo prevečdomišljije in časa?

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: konec je.
14.11.2008 21:09:58   
kamilija
Zakaj pa hči trpi, če se pa poznata 14 dni oz.je 14 dni "zaljubljen"?
Pa rekel je, da ni več prostora zate v njegovem srcu, a zdaj pa je?

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: konec je.
14.11.2008 21:11:20   
Anonimen
Volga, ko bi ti vedela, kako je šele meni vse to čudno. Ampak dokler ne doživiš, ne veš.

Njena hči trpi. Ne vem zakaj. Tako je napisala v sms-u. Očitno želi sedaj še to, da se jaz počutim krivo, ker njena hči trpi. Majkemi!

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: konec je.
14.11.2008 21:11:33   
sonček85
no lepo si tole vse izvedla ,samo ni mi pa jasno zakaj je v vajini postelji,naj gre na kavč ali misli da boš prišla k njemu spat.To je napaka ker potem bo un ves slinast se opravičeval ti boš popustila in bo vse ok(tako je bilo pri meni zato vem kako je)potem ti je pa žal ko se vse odvije kot nisi želel.

Jutri pojdi kar sama brez njega ,amlo v naravo ,zderi se v hribe ,daj vse iz sebe in ti bo lažje,on pa naj puca še naprej hišo in naj očisti svoje umazano srce in dušo.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: konec je.
14.11.2008 21:13:12   
Anonimen
Glede prostora v srcu. Sem mu rekla, da mu niti besede ne verjamem. Niti 48h ni minilo, ko je izrekel ta stavek in človek si ne more kar tako premišljevati glede prostora v srcu.
Pa je na vse to komentiral, da je "zadnje čase v velikem šoku".

Ha. Kdo pa ni? Jaz sem pa hladna. Sem ja. Ampak samo navidezno (v meni je šok od šoka).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: konec je.
14.11.2008 21:13:19   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Hej, zakaj pa je v tvoji postelji?
A zdej bi pa rad nazaj?


A nisi prebrala njenega zadnjega posta?

Meni se pa zdj to nekam čudno zdi, da nima kdo nemara malo prevečdomišljije in časa?


Ja sem 2x prebrala. Sam če prov razumem je postelja od obeh al kako. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: konec je.
14.11.2008 21:15:31   
Anonimen
Mogoče sem se malo čudno izrazila. Postelja je taka, da sta 2 postelji skupaj in on spi na moji postelji (na tistem delu, kjer jaz spim). Predvidevam, da tudi ve imate neko stalno stran postelje in ne spite kar vsepovprek. Malo karikiram.

(odgovor članu kamilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: konec je.
14.11.2008 21:16:19   
sonček85
ja ampak kaj pa boš če ne bo šel

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?