|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtčevski izdelki otrok
17.11.2008 19:41:51   
tanjusi
Ali vam je pomembno da otroci iz vrtca prinesejo vsak dan izdelke , ki jih naredijo ali vam več pomeni kaj druga.....
ne vem da se majo lepo, da si najdejo prijatelje.....
ali še kaj druga...

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 18.11.2008 15:01:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 19:55:05   
Zamima
meni je najbolj pomembno, da rada gre v vrtec in da se ima lepo tam :) Ko pa dobimo izdelke domov sem pa tudi vesela, da jih lahko spravim v mapo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 20:17:35   
Noel
Da prinese domov izdelek mi sploh ni pomembno, saj ni samo izdelek merilo, da v vrtcu kaj počnejo oz. se kaj naučijo.
Na prvem mestu mi je, da hodi otrok z veseljem v vrtec in predvsem to, da se ima tam lepo.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 20:19:30   
urška76
Najbolj pomembno mi je, da gresta izredno rada v vrtec in še raje potem domov z mano. Ker to pomeni, da se dobro počutita tako v vrtcu, kot doma. Lepo mi je sicer, če prinese kak izdelek domov. Vesela sem tudi, da imamo tudi delavnice (pri obeh), pri katerih smo prisotni starši.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 20:46:08   
atanja
Men je najlepš da se ima lepo in da mu ni problema it v vrtec. Ampak ko dobim izdelek ki ga je naredu sem sžpa tud tokk ponosna-kljub temu da so  krace...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 21:34:46   
glen
Meni je najbolj pomembno,da se otrok v vrtcu dobro počuti in da ga rad obiskuje.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 21:41:55   
muška
Naši prinesejo izdelke domov konec šolskega leta, tako da jih spporti ne prinašajo. Je pa itak že navada, da pridem iz vrtca domov naložena kot mula, ker nosim ninico od obeh, malico od obeh,ki je v vsrtcu ne pojesta, potem pa še ta obvestila itn,... ma nabasana sem kot mula.


No, da odgovorim na tvoje vprašanje, meni je najpomembnejše, da se moj otrok v vrtcu dobro počuti, da rad gre v vrtec , da ima tam prijatelje, da ima dobro vzgojiteljico, ki ga zna spodbujat (naša ni ravno takšna),...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 21:45:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Meni je najbolj pomembno,da se otrok v vrtcu dobro počuti in da ga rad obiskuje.


Meni tudi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali vam je pomembno
17.11.2008 22:14:20   
Anonimen
meni je samo to važno, da mi tamala reče, da je rada v vrtcu. Ko jo vprašam kako si se imela, in ko se zasmeji in mi reče LEPO mi to pomeni več kot vse drugo.

Na izdelke se sploh ne spomnim, vidim, da rišejo, ker so razstavljeni po steni, potem jih še domov dobimo, če jih pa ne bi pa tudi nič hudega, glavno, da tamala uživa v vtrcu

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali vam je pomembno
18.11.2008 7:43:41   
bskrle
Meni je pomembno,da se imajo lepo, da jih res vzgajajo. Izdelki so le sredstvo.
Ta mala dostikrat noče iz vrtca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtčevski izdelki otrok
18.11.2008 19:32:30   
atea
Vsak dan - mislim da je otrok preveč obremenjen. Vsak konec tedna ali konec meseca je pa prijetno videt, kaj otrok dela- tako tudi vidimo če kaj sodeluje ali kaj napreduje .
Po izdelkih vidimo za kaj je otrok nadarjen,  kar je pomembno kasneje za izbiro poklica.
Tako se tudi včasih ugotovi da z otrokom nekaj ni dobro: slabo vidi,
ali pa kaj podobnega. Na ta način se odkrije tudi otroke, ki so hiperaktivni ali imajo motnje pri govoru, ali tudi vedenjske motnje itd...Vse delo ,ki ga opravijo v vrtcu pomaga pri delu v šoli.
Ko nam otrok prinese izdelek si ga ogledamo ter otroka pohvalimo, tako dobi novo energijo in voljo za nove izdelke. Vse to se nam obrestuje, ko otrok vstopi v šolo- vsako nadaljno leto bolj opazimo
kako so ti izdelki ter naše reakcije vplivale na učenje kot tudi na problematičnost posameznikov.
Je pa zelo lepo ,ko otrok zjutraj komaj čaka da gre v vrtec - kakor tudi komaj čaka , da ga starši popoldne pridejo iskat.
Delavnice v vrtcu so pa najlepši dogodek. Otroci tako radi pokažejo kako živijo v vrtcu. .....
Vrtec je drugi dom. zato je lepo če sodelujemo.
l p

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtčevski izdelki otrok
18.11.2008 20:41:42   
frutka_
Glavno mi je da je otrok zadovoljen. user posted image Da ima prijatelje,da se dobro počuti in da rad gre. Potem pa vse drugo.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?