|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 11:17:41   
Tina1
žogica13 ti se nič ne sekiraj, boš vidla da bo vse ok. Sem se pa spomnila da je bla z mano na treh uz ena punca k je dobila stopko šele, ko so bli velikosti 23-25 pa ni bla na uz praktikantka, ampak dr. zorn . Tko da, po mojem bo jutr stopka.
Držimo pesti in navijamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žogica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 13:58:02   
womanpolice
Živjo!

Po dolgem času se vam spet javljam. Najprej bi se rada zahvalila Žižiki za včerajšnji pogovor, ki mi je, verjemi, zelo pomagal. Hvala ti, res.

Nato bi rada čestitala obem novim nosečkam: Mlinčki (no obema Mlinčkotoma user posted image ) in Lučki25. Želim vam lepo in mirno ter zdravo nosečnost.

Obječmke pošiljam vsem, ki vam vključno z mano ni ratalo. Ampak gremo v nov boj, ane.... Enkrat bo že...

3.1. sem naročana pri dr. Bokal za novo napotnico.

Včeraj sva z mojim začela jemati tablete in sicer Maco, Fidiprotekt in koencim Q10. Jst še zravn jemljem matični mleček in v petek sm naročena pri teti Pehti za čajčke. No, sej smo se mal še prekregali za te tablete, ker je moj mislil, da bo Maca dovolj. Pa sm potrucala in sedaj jemlje tudi ostalo. Matični mleček mu je pa tko dobr, da mi ga kr malce ukrade... Je rekel, da bova še pač enega naročila... hihihihihihi

Kaj je novega? Nič... Moja najboljša prijateljica je rodila fantka, kateremu je dala ime Tanaj. Moj nečak ima v petek 28.11.     1. rojstni dan, drugi nečak, ki je pa star 9 mesecev pa že dela nekaj korakov.. Ne moreš verjeti...

Drgač sm v službi, ko pa nism, pa malce lenarim. Ampak dans sm si rekla, da je pa zdaj tega dost in da je čas da spravim te pridobljene kilogramčke (5) v postopku dol do februarja, saj bo se februarja od hormonov spet nabral. Tko sm od danes naprej na ločevalni dieti (ki meni zelo učinkuje), decembra pa bom se vpisala v fitnes. Zadnje čase sm se malce zamislila nad seboj in sm si rekla: "Porkaflik... včasih si 5 krat na teden tekla 10 km in 3 krat na teden bila v fitnesu s svojim trenerjem... kondicije si imela na pretek... zdaj pa si čist brez kondicije, kilogramčki ti visijo dol z riti in beder ter bokov... dovolj je! nekaj boš nardila zase... tko da v začetku decembra grem v fitnes!" Saj bi tud šla na kakšno skupinsko vadbo ampak pri tej službi je to nemogoče, žal.... zelo me je pritegnil na reklami Body pump....

No, dans si ga bodi dovolj....

Kajšica... pokliči, ko bo tvoj odšel...

Miška73... en dan pridem, da ti vrnem DVD-je.. te pokličem kdaj, saj ta teden delam cel teden vključno z nedeljo, edino v petek sem prosta ker imam obravnavo... tko da ti bom javila....

Punce trepetalke... držim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdravljam prav vsako posebej!!!! zlate ste in še enkrat hvala!

lp, pa se tipkamo....

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 14:06:20   
bbpikica
WP lepo da si se potolažila in da si spet z nami. Bravo da si svojega prepričala da je začel aktivno sodelovati. No vidiš saj počasi bo.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 14:10:01   
miska73
Miška73... en dan pridem, da ti vrnem DVD-je.. te pokličem kdaj, saj ta teden delam cel teden vključno z nedeljo, edino v petek sem prosta ker imam obravnavo... tko da ti bom javila....


WP Oj srčica user posted image
Kako lepo je, da si spet optimistično naravnana.
Ne sekiri se ti zarad DVD-jev.
Se bova že zmenili za kako kafe, ko bova imeli obe čas.
Je treba predvsem malo čveka nadoknadit.
Med tednom je pri meni tko, da sem bolj ali manj skoz na terenu.
Čez vikend sem pa vglavnem lepo doma na selu.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 15:50:15   
želvica99
Joj Pika.po tale opis tvojih težav je pa kot da bi jest pisala. Točno tko je blo dons z mano v službiuser posted image . Da ne govorim, kako me vse boli ponoči, praktično ne spim. Mi pa ne gre v glavo, ker sem bla vmes kakšen dan dva že čist ok, zdj pa tole. Ma bolniške si pa ne upam spet vzet.

Tina sam da se je umirilo, držim pesti za ju3, vem da te mal skrbi, ampak boš vidla, bo vse okuser posted image . Po et pa še bol pazi glede hiperce, res počivaj.

Grethy lepo da si se oglasila. Dečva pa ti boš sebe skurla do konca, dj si mal frj že vzem no, ne gre to tkole delatuser posted image  Upam, da vsaj prosti čas dobro izkoristišuser posted image . Za sebe sem pa opisala tamle višje pri pika.po, začel me je bolet par ur po ET kot norca, bolel še drug dan. Pol nehal za en dan al mal več, zdj pa spet špona, jajčnike mi bo vn vrglo al kaj ne vemuser posted image No dons pa res jamram, ne bom več.

Zarja če le zdržiš se po postopku kar veselo cartaj doma, pa še oko božiča bouser posted image

Netka držim pesti, še malo, čisto malo zdržiuser posted image

Gigi lepo da tečka gre, zdaj pa uživat v življenjuuser posted image

Shuka joj jest bi tud znorela, ko bi gledala takega kužija, bogi. Mal še počakaj, pol pa jim kar reč, da božček joka.

WP helov, lepo da si se oglasila.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 16:05:43   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Shuka joj jest bi tud znorela, ko bi gledala takega kužija, bogi. Mal še počakaj, pol pa jim kar reč, da božček joka.

Ja, želvička moja, ko bi le vedela na katerem balkonu joka, nič se ne vidi, samo sliši seuser posted image , o brez skrbi, da bi jim šla rečt.user posted image

Kje ste danes čvekice? Sončka sta danes res lepo sijala, čist primerno je blo vreme za potepanje, kajne? user posted image

pa naše akterke se tud niso vse javile, ne? user posted image

Larči kje si?

Lučka 25 - za jutri moram žal odpovedat najin zmenek, ampak naslednji teden pa upam, da bom frej, ker se mi jutri začne materinska šola in pred tem imava z mojim neko letanje na banke pa bova prestavili prav?

Tko, zdej morm it pa mal noge stegnit, sem dons čist preveč skakala okrog.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 16:05:52   
mojsonček
Lubike, sam pozdravim vas in pičim naprej, gužva, nimam kej... Upam, da ste vse dobro opravile, sem navijala za vas pa čeprav samo v mislih, če bom mela kej časa vas preberem zvečer ampak me čaka gooooora perila za zlikat, če ne pa jutri... Lepo mi bodte pa pazite nase, tale mraz je že pošteno prtisnu, takoj bacilčki prilezejo na dan!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:09:48   
Kruce Fiks
Mojo je pa včeri v križu prijel in to zelo - nepremična! Zdaj pa ne vem a od HOPA - CUPA al od Klomifena oziroma Prometriuma......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:12:29   
Pija76
Čer punce,
izrekam vam iskrene pohvale, ker ste tolk naklofale da sem čez pršla!

Biba v katerem koncu pa si ti, ker v našem tud danes ni bilo megle user posted image

Gigi je boljš, ni pa še najboljš, ampak bo. Ti pošljem en smsuser posted image

POzdravček vsem, grem dimit user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:15:14   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mojo je pa včeri v križu prijel in to zelo - nepremična! Zdaj pa ne vem a od HOPA - CUPA al od Klomifena oziroma Prometriuma......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to bo kr...user posted image   

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:15:55   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mojo je pa včeri v križu prijel in to zelo - nepremična! Zdaj pa ne vem a od HOPA - CUPA al od Klomifena oziroma Prometriuma......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dragi Kruce, it's all about youuser posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:16:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Točno tko je blo dons z mano v službiuser posted image . Da ne govorim, kako me vse boli ponoči, praktično ne spim. Mi pa ne gre v glavo, ker sem bla vmes kakšen dan dva že čist ok, zdj pa tole. Ma bolniške si pa ne upam spet vzet.

a vidiš zdaj zakaj sem ti svetovala, da počivaj...ti ti ....Ti kr idi nazaj na bolniško al si pa vzemi dopust.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:17:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mojo je pa včeri v križu prijel in to zelo - nepremična! Zdaj pa ne vem a od HOPA - CUPA al od Klomifena oziroma Prometriuma......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dragi Kruce, it's all about youuser posted image


jaz pa bolj mislim, da je all about her...je njo vsekalo...je preveč akrobatila...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:18:27   
biba007
Pija, ko smo kupovali hišo, so temu rekli okolica Ljubljane, hehe....no, zdaj se mi zdi, da je tole bolj Gorenjska. Sonček je bil pa res čudovit. Bi kar repete, še za jutri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:21:36   
Pija76
Kruce naj se draga sestavi! 

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:22:02   
mlinček
user posted image  
ku ku

no jst pa sem spet tle in pijem eno fajn kafe (brezkofeinsko)
user posted image in vas berem in po dolgem času še mal pišem

na začetku bi rad čestital vsem, ki se vam je kaj lepega zgodilo, ostalim pa želim da se jim s časom povrne vse in to DUPLO

mandreja, po moje lahko karte za Gibonija še vedno kupiš in sicer poglej na www.koncerti.net ali pa www.vstopnice.net - pol bo pa to tkole zgledal (verjetno)
user posted image


netka, hm eno pitanjce a vohka kej bl točn poveš, k jst sem se zgubu (sorry) - no ja itak bo pa test na 24/11/ in boš vidla user posted image  in nam veselo novico sporočila

WP, lepo da si se javila in da sta oba pripravljena na nove boje

no še tolk da mal povem, midva sva super in počasi dojemava kaj se nama je zgodilo. Na začetku sva - sem se kr vraču k fotki testa, da si potrdim, da to niso bile sanje in res je:
to niso sanje
to je - bil pljus.  
user posted image mah pupe kaj čm rečt - vse ste super in seveda je tud moj kamarad kruce super, pa tud pogrešani folikel je super in jaz sem vedno z vami in vam želim veliko uspešnih in srečnih trenutkov

user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:24:52   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mojo je pa včeri v križu prijel in to zelo - nepremična! Zdaj pa ne vem a od HOPA - CUPA al od Klomifena oziroma Prometriuma......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dragi Kruce, it's all about youuser posted image


jaz pa bolj mislim, da je all about her...je njo vsekalo...je preveč akrobatila...user posted image user posted image user posted image


Bi znalo bit, klomifenček, klomifenček. Ah, ko bi še name tko vplivaluser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:26:47   
mlinček
joj netka, mislil sem na album??? sem neki gledal in se ni dal povečat, ampak sklepam, da bo

user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:37:33   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: mlinček

no še tolk da mal povem, midva sva super in počasi dojemava kaj se nama je zgodilo. Na začetku sva - sem se kr vraču k fotki testa, da si potrdim, da to niso bile sanje in res je:
to niso sanje
to je - bil pljus.  
user posted image  


Me veseli, da se veseliš srce! Lahko tebi, ki nisi domnevno v 6. tednu nosečnosti pa praktično brez vsakršnih nosečniških znakov - in se ves čas ne sprašuješ al je to še to? Kaj bi dala za eno konkretno, nagravžno nosečniškouser posted image  al pa joške do Koroške, vsaj kkšno tako zelo opevano špikanje in raztezanje maternice,... Karkoli user posted image ? Mene bo pobral do 1. 12., majkemi.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:43:29   
mlinček
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: mlinček

no še tolk da mal povem, midva sva super in počasi dojemava kaj se nama je zgodilo. Na začetku sva - sem se kr vraču k fotki testa, da si potrdim, da to niso bile sanje in res je:
to niso sanje
to je - bil pljus.  
user posted image  


Me veseli, da se veseliš srce! Lahko tebi, ki nisi domnevno v 6. tednu nosečnosti pa praktično brez vsakršnih nosečniških znakov - in se ves čas ne sprašuješ al je to še to? Kaj bi dala za eno konkretno, nagravžno nosečniškouser posted image  al pa joške do Koroške, vsaj kkšno tako zelo opevano špikanje in raztezanje maternice,... Karkoli user posted image ? Mene bo pobral do 1. 12., majkemi.


srce moje malo, pa sej so tud drugi znaki, ki pa jih imaš, pa čeprav jih najraj ne bi mela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:51:19   
zarja1
Mlinček in Mlinčka a vidva to z enim računalnikom?
user posted image  

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:51:30   
mismis
En lep dober dan vsem skupaj. Danes sta nama Sončka33 in 85 tako lepo sijala, da je bilo res škoda biti v službi. A imamo kaj lepih novičk???

Pija, tudi jaz ti želim, da te taka cmerasta budilka začne čimprej buditi user posted image . Pri nas je pa itak taka zadeva, da če bodo otroce bo fotru bodo lepo spale, če bodo pa po mami, bodo pa skoz pokonci in težile.

Blanči, kaj ko bi ti vseeno malo počivala dopust pa to, magari se zlaži, da si staknila vročino. To ne bi bilo nič čudnega, zdaj ko je tak čas in razsajajo viroze.

Daisy, visoke štikle, zakaj pa ne. Tudi jaz jih nisem nikoli v življenju nosila, sedaj pa hodim v njih že kot manekena (ok z občasnimi spodrsljaji). Kako si ti meni, si v službi ali doma?

Konina, user posted image user posted image user posted image user posted image za Erazma in Gašperja, pa mali Nevi tudi čestitke, ker je dobila taka lepa sončka za bratca. Lepo se cartajte z vsemi tremi.

Žižek, tudi jaz tebe missam, ampak saj veš urniki, urniki, urniki. Ma ja, enkrat bo bolje, če ne prej pa spomladi, ko se bo prav fletno spet usesti na sončka, kakšnega spiti in skuriti, pa čvekati dolgo v noč.

Tina, še dobro, da si šla na urgenco, so ti vsaj povedali, da imaš hiperco. Sedaj pa počivaj in uživaj, jutri pa, ko greš po otroke, jih lepo sprejmi k sebi in grej, da bo čez 14 dni PLUSEK user posted image user posted image . A ja še to, hiperca je dober znak, kot so ti že ženske omenile, nekako poveča možnost vgnezditve.

Zarja, na Gibonnija greš, super boš uživala, pa še 4malo fotostimulacije bouser posted image user posted image

n74, za bioenergetika ti povem čez kakšen teden ali dva, ravno sedaj se dogovarjam z eno, ki naj bi bila dobra. Tudi moji sestrični je pomagala, ki je imela takšne probleme kot me, vendar pa je problem, ker ne more vsak priti do te bioenergetičarke, temveč te mora pripeljati nekdo znan. Ta ženska tudi ne zahteva plačila za svoje usluge, temveč ji ti daš toliko, kot misliš, da je njeno delo vredno.


Kruce, hvala za jutranje kavice, prav sedejo. Čeprav danes bi te prehitela, če bi šla takoj za računalnik zjutraj, namreč sem šla že tak čas v gozd z mojim user posted image na sprehod. Kakšna je kaj situacija pri vas?

Lučka, kako je bilo danes v službi? So sodelavke že kaj razbrale iz tvojega srečnega obraza

Biba007, my name is Bond, James Bond, kje pa si bila ti v petek, smo te čakale? Nekako se mi zdi, da res pašeš med nas norce.

Netka, počasi, dokler ne pride, je še vedno upanje, kar poglej Mlinčko, Jazzzy in Lučko. Vse je še možno dečva moja, ti samo relax.

Miška, ti švercer ti, kako kaj tvoj dragi, je še vedno v sladkih 16-letih. Ti moram pa povedati, da je imela sigurno luna nekja pri tem, ta vikend je tudi mene moj preganju vsak dan okoli. Mislim sploh ne vem, kdaj sva obrnila vlogeuser posted image


Žogica, to je pa kar lep izkupiček na UZ-ju. Jutri pa sigurno stopka pade? Tudi jaz sem se pridružila na tem forumu po prvem neuspelem postopku, evo zdaj sem pa skoz gor. V tem postopku pa ima, da ti ratauser posted image user posted image user posted image

Shuka, bemti nikar ne piši takšnih stvari na forum, saj veš, da se meni user posted image lomi, ko preberem nekaj takega. Mislim folk, kaj je s temi ljudmi, ko sem jaz dobila mojega kužona sem vzela 14 dni dopusta, da se je navadil name, pa še v garaži smo ga imeli, ker se je meni zdel čisto premajhen, da  bi bil lahko zunaj. Ne glede na to, da ga je imela vzreditelj, skupaj z vsemi bratci in sestricami, zunaj v pesjaku. Ampak takrat so greli en drugega, pri nas je bila pa čisto druga zgodba. Pa še po tem, ko sem šla v službo, je moja draga taščica hodila k njemu na dve ure in ga je peljala ven, da se je moja šnofjla lahko mirno pokakala in polula. Bemti, zdaj sem pa res jezna. Ko zveš, kateri sosed ima majhnega kužija, kar sporoči, ma da pripeljem mojo mrcino na vaš konec, da mu pokažem, kako se dela s kužoni.


Wp, lepo da si se sestavila in javila, sedaj pa zasleduj svoj cilj in ti bo sigurno uspelo, pa saj januar že trka na vrata.

bbpikica, imaš prav pri vsem mi samo še rota virus manjka. Naslednjič, ko bo srečanje, si pa le vzami čas, da se dobimo in spoznamo.

Želvica, tvoje težave so lahko posledica hormonov ali pa se kaj dogaja pri tebi. Ni druge, kot potrpeti in zdržati user posted image user posted image user posted image .

Evo dokler jaz napišem roman za nazaj, se že Mlinčka in Mlinček po forumu kao kregata. Ma res sta zakon. Lep pozdrav vsem trem, štirim.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:57:32   
maja24
Ojla babuške kako ste,upam da ne smetiuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 18:59:52   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Pija, ko smo kupovali hišo, so temu rekli okolica Ljubljane, hehe....no, zdaj se mi zdi, da je tole bolj Gorenjska. Sonček je bil pa res čudovit. Bi kar repete, še za jutri user posted image user posted image user posted image



Zakaj Gorenjska user posted image ? Jaz zase pravim da sem iz osrednjeslovenije user posted image . Repeta jaaaaaaa, za ju3, za poju33333, in pol naprej

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:00:26   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, na Gibonnija greš, super boš uživala, pa še 4malo fotostimulacije bouser posted image user posted image

ja komaj čakam, pa čist spredaj bom sedela.....tak da če bo naslednji dan kaj po spletu krožlo (deklica popizdila in ga zgrablauser posted image user posted image user posted image ) se ne preveč čudit. Že tak dolgo nisem bla na konkretnem izlazku, da prav pogrešam to. Pa s takima fajn babnicama grem.

onega za kužona bi pa najrajši zadavla...idiot zabiti!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?