|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:26:59   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

user posted image  pa je no.........


Ma jaz ti čisto verjamem, bejba, sam vidim pa nič user posted image . Niti une vodoravne, da se razumemo. A je slabovidnost mogoče kak nosečniški znak, k pol sem pa enga le najdla user posted image .


Evo, najdla si en nosečniški znak. user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:31:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zarja, a bo zvečer fotostimulacija. POtem bom pa jaz tudi sedela v prvi vrsti in se slinila (jaj, ja, saj bodo imeli otroci zaprte oči)user posted image

ne zate nič večuser posted image .....bodo pamži pohujšani že na svet prišli....jok sestro....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:33:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka
A je slabovidnost mogoče kak nosečniški znak, k pol sem pa enga le najdla user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ziher....preveri pa naj Mlinček joške....ziher so večje pa ti ne vidiš...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:33:42   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zarja, a bo zvečer fotostimulacija. POtem bom pa jaz tudi sedela v prvi vrsti in se slinila (jaj, ja, saj bodo imeli otroci zaprte oči)user posted image

ne zate nič večuser posted image .....bodo pamži pohujšani že na svet prišli....jok sestro....user posted image


nič več user posted image . A tud golfat ne smem, pa z enim učom špegat?user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:33:47   
lara light
Zarjica, Pija, Lučka, Mlinčka, MisMis ...hvala, zlate ste.user posted image user posted image user posted image  Občutki so nepopisni. Komaj čakam, da me ujamete!user posted image

Prosim vas za odgovor na tole...hvala!
Če delaš beta hcg teden dni pred določenim datumom za test, koliko je cca vrednost, ki nakakzuje na nosečnost?? Teden dni prej je relativno zgodaj...prosim za komentar! HVALA!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:34:59   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, Pija, Lučka, Mlinčka, MisMis ...hvala, zlate ste.user posted image user posted image user posted image  Občutki so nepopisni. Komaj čakam, da me ujamete!user posted image

Prosim vas za odgovor na tole...hvala!
Če delaš beta hcg teden dni pred določenim datumom za test, koliko je cca vrednost, ki nakakzuje na nosečnost?? Teden dni prej je relativno zgodaj...prosim za komentar! HVALA!


Joj, ko bi ti vedelaodgovorit, pa ne znam. Mogoče je kakšna večji stručko.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:35:42   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ja, to ti pa vrjamem. No, jaz čutim špikanje, pa joške so že do koroške, bo treba večji modrc kupit, ker so mi vsi premajhni. Me je pa že včeraj zjutraj in danes popoldan oblila slabost. Do 1.12. pa je res dolga. Jaz imam vsaj že 27.12 Da bi šla pa kam samoplačniško pa ne? Ma saj boš zdržala, bosta pa takrat še toliko bolj skakala do stropa.


No, evo! Temu se reče zgledna nosečnica! Kar tko naprej, bejba user posted image !



_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:38:35   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Prosim vas za odgovor na tole...hvala!
Če delaš beta hcg teden dni pred določenim datumom za test, koliko je cca vrednost, ki nakakzuje na nosečnost?? Teden dni prej je relativno zgodaj...prosim za komentar! HVALA!


Žal ti ne znam pomagat user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:38:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zarja, a bo zvečer fotostimulacija. POtem bom pa jaz tudi sedela v prvi vrsti in se slinila (jaj, ja, saj bodo imeli otroci zaprte oči)user posted image

ne zate nič večuser posted image .....bodo pamži pohujšani že na svet prišli....jok sestro....user posted image


nič več user posted image . A tud golfat ne smem, pa z enim učom špegat?user posted image
user posted image ne

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:39:14   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, Pija, Lučka, Mlinčka, MisMis ...hvala, zlate ste.user posted image user posted image user posted image  Občutki so nepopisni. Komaj čakam, da me ujamete!user posted image

Prosim vas za odgovor na tole...hvala!
Če delaš beta hcg teden dni pred določenim datumom za test, koliko je cca vrednost, ki nakakzuje na nosečnost?? Teden dni prej je relativno zgodaj...prosim za komentar! HVALA!


Larči, vrednosti so različne, še sploh če se je prijelo. Če sta dvojčka, zna biti kar visoka, mislim da je Hedi delala krvni test štiri dni pred uradnim, pa je imela vrednost nekaj čez 500, po dveh dneh, ko je ponovila testa pa čez 1000. Pri enem vgenzdenem zarodku znajo biti te vrednosti nižje, ni pa nujno, saj sama veš, da ni pravil



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:39:18   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ja, to ti pa vrjamem. No, jaz čutim špikanje, pa joške so že do koroške, bo treba večji modrc kupit, ker so mi vsi premajhni. Me je pa že včeraj zjutraj in danes popoldan oblila slabost. Do 1.12. pa je res dolga. Jaz imam vsaj že 27.12 Da bi šla pa kam samoplačniško pa ne? Ma saj boš zdržala, bosta pa takrat še toliko bolj skakala do stropa.


No, evo! Temu se reče zgledna nosečnica! Kar tko naprej, bejba user posted image !




Hvala. user posted image

Ampak saj si tud zgledna nosečnica, nič bat. user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:40:04   
mismis
Nč, grem jaz  user posted image nahraniti, se tipkamo kasneje

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:40:10   
zarja1
Larči tud jaz nimam pojma za tak zgodaj....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:40:30   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka
A je slabovidnost mogoče kak nosečniški znak, k pol sem pa enga le najdla user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ziher....preveri pa naj Mlinček joške....ziher so večje pa ti ne vidiš...


Jih tolk mesim pa mencam te dni (v preverjanju morebitnih znakov), da bi že v roki čutla kako bohotenje, če bi do njega prišlo user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:41:06   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ja, to ti pa vrjamem. No, jaz čutim špikanje, pa joške so že do koroške, bo treba večji modrc kupit, ker so mi vsi premajhni. Me je pa že včeraj zjutraj in danes popoldan oblila slabost. Do 1.12. pa je res dolga. Jaz imam vsaj že 27.12 Da bi šla pa kam samoplačniško pa ne? Ma saj boš zdržala, bosta pa takrat še toliko bolj skakala do stropa.


No, evo! Temu se reče zgledna nosečnica! Kar tko naprej, bejba user posted image !





Hvala. user posted image

Ampak saj si tud zgledna nosečnica, nič bat. user posted image
ne Lučka bi kr dedce gledala...a je to vzorno in zgedno?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:41:24   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zarja, a bo zvečer fotostimulacija. POtem bom pa jaz tudi sedela v prvi vrsti in se slinila (jaj, ja, saj bodo imeli otroci zaprte oči)user posted image

ne zate nič večuser posted image .....bodo pamži pohujšani že na svet prišli....jok sestro....user posted image


nič več user posted image . A tud golfat ne smem, pa z enim učom špegat?user posted image
user posted image ne


user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:42:47   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ne Lučka bi kr dedce gledala...a je to vzorno in zgedno?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:42:51   
Tina1
mismis hvala, si mi kar nasmeh na usta narisala.

Ma dons sem že cel dan neki črnogledauser posted image . Še mal, pa bo moj začel za mano z valarjem laufatuser posted image . Prav da sem groznauser posted image . Ja, priznam da sem mal, me mal živčki za jutr dajejo. Ma pa sej bo.

Netka ti nam mal živčke parašuser posted image ?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:43:35   
lara light
Mismis, lučka,..hvala. Vem, da ni pravil...zdaj sem najdla nekaj pričevanj, npr. 8 dan po et-ju vrednost 280. Ful hvalauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:43:55   
zarja1
pa naj ti bo...
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:44:25   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: n74

Ojla,

najprej hvala nokes, da si me dala nazaj na objemčke, sem tolk otročja, da sem se pritožila, čeprav v resnici ne bi želela biti tam.
Uglavnem sem se javila, da odgovorim
Se pa zmišljuješuser posted image user posted image user posted image



Jej, jej, a sem zaje.............user posted image
Se ti opravičujem shukauser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:44:51   
zarja1
grem si jaz laske zlikat...se beremo kasneje...pa Lučka brez bedarij....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:51:08   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Tina1

Ma dons sem že cel dan neki črnogledauser posted image . Še mal, pa bo moj začel za mano z valarjem laufatuser posted image . Prav da sem groznauser posted image . Ja, priznam da sem mal, me mal živčki za jutr dajejo. Ma pa sej bo.



Tinka, te čist zastopim, jaz sem skor živčnega fasala. Ampak naslednji dan je bil pa tako srečen in samo to imej v glavi!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:51:33   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: mlinček

srce moje malo, pa sej so tud drugi znaki, ki pa jih imaš, pa čeprav jih najraj ne bi mela user posted image user posted image user posted image

Joj, kolk sta pa vidva romantišes, tkole onlineuser posted image . Ko sem ravno in medias res, a lahko vprašam, Mlinček, ja kaj pa so tile drugi znaki????

Mismis, je Biba, Biba Bond, v petek menjala gume. 3 ure. Za crknit. Se pardoniram za umanjko. Se morda lahko kako odkupim? Znam likat, kuham bolj švoh, ampak predano, pa še kaj bi se našlo. Sem vam na uslugo user posted image

Lep pozdrav iz osrednjeslovenske regije... Pija, a misliš, da bo tole kej dvignilo ceno naše nepremičnineuser posted image ??????

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:54:23   
Tina1
Mlinčka hvala, sej vem, sam na rr morm pridt pa sem prec bolš voje. Se pa na vaju velikat spomnem pa koj začnem pozitivno miseltuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?