|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:02:20   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Mlinček in Mlinčka a vidva to z enim računalnikom?
user posted image  


Nope. Vsak za svojim, ampak v isti sobi user posted image . Jaz kao neki pomembnega delam na comp pa sem vidla, da je nekaj poslal...pa sem ga mogla na hitr mal prizemljit user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:02:43   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Pija, ko smo kupovali hišo, so temu rekli okolica Ljubljane, hehe....no, zdaj se mi zdi, da je tole bolj Gorenjska. Sonček je bil pa res čudovit. Bi kar repete, še za jutri user posted image user posted image user posted image



Zakaj Gorenjska user posted image ? Jaz zase pravim da sem iz osrednjeslovenije user posted image . Repeta jaaaaaaa, za ju3, za poju33333, in pol naprej


ja pol sem jaz že na meji z Gruškovjem......če sta se vidve tolk dol premaknile.....user posted image user posted image user posted image .....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:03:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka
...pa sem ga mogla na hitr mal prizemljit user posted image .

čista zakonska....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:06:16   
lara light
Lepotičke moje, sem doma! Kot bi me Zarjica hitro popravila, smo doma! Na NS vse okuser posted image user posted image , hvala za navijanje.user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa vas grem malo prebrat, če prej ne zaspimuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:07:08   
mlinčka
Kaj je zdej z netko? A ste vidle njen albumček? Testke nam kaže pa se ne da povečat in se ne vidi dobro user posted image . Netkič, popravi zadevo, mi smo firbčniiii. Sicer pa itak, da je user posted image !

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:07:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke moje, sem doma! Kot bi me Zarjica hitro popravila, smo doma! Na NS vse okuser posted image user posted image , hvala za navijanje.user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa vas grem malo prebrat, če prej ne zaspimuser posted image

super srce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:09:24   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Kaj je zdej z netko? A ste vidle njen albumček? Testke nam kaže pa se ne da povečat in se ne vidi dobro user posted image . Netkič, popravi zadevo, mi smo firbčniiii. Sicer pa itak, da je user posted image !

Netka ja noče je povečat...a je plusek??????????? Skačem lahko od veselja al bi rada da me kap trofi....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:10:07   
mlinčka
Larči, superca za lep rezultat!!! Že zdej maš tok pridna otročka! user posted image user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:10:40   
mismis
Ženske moje za jutri navijam za vse vsa...


Bumo - UZ
Shadow - UZ
Bambi75 - UZ
Žogica - UZ

Bumo, Shadow in Bambi, za vas tri navijam, da vaši folikli lepo rastejo in se endometrij lepo debeli. 
 
user posted image user posted image user posted image

Žogica, tebi pa želim, da pri jutrišnjem U-ju pade stopka
user posted image

Tina1 - ET
Tinca marinca, tebi želim, da jutri dobiš dve najlepši pikici, ki bosta ostali pri tebi še naslednjih 9 mesecev.

user posted image

Sapi - punkcija
Sapi, tebi in rolling stonu želim jutri uspešno punkciji in veliko celic.
user posted image



Sabsa - pregled
Sabsa, tebi pa želim, da na jutrišnjem pregledu vidiš svojo pikico, ki lepo raste in ji srček dela tika taka

user posted image
 



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:11:02   
zarja1
Netka jaz sem šla po lupo....jaz vidim PLUS NA CB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:11:49   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Kaj je zdej z netko? A ste vidle njen albumček? Testke nam kaže pa se ne da povečat in se ne vidi dobro user posted image . Netkič, popravi zadevo, mi smo firbčniiii. Sicer pa itak, da je user posted image !

Netka ja noče je povečat...a je plusek??????????? Skačem lahko od veselja al bi rada da me kap trofi....


Je našponan, ne Zarči? A greva po kokice user posted image ?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:12:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Kaj je zdej z netko? A ste vidle njen albumček? Testke nam kaže pa se ne da povečat in se ne vidi dobro user posted image . Netkič, popravi zadevo, mi smo firbčniiii. Sicer pa itak, da je user posted image !

Netka ja noče je povečat...a je plusek??????????? Skačem lahko od veselja al bi rada da me kap trofi....


Je našponan, ne Zarči? A greva po kokice user posted image ?

DAJ BEJŽI...JAZ SEM BLA POD TUŠOM PA ZDAJ TU CELA MOKRA IN NAGA PRED RAČUNALNIKOM CEPETAM!!!!!!!! Daj Netka.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:13:26   
Pija76
Punce jaz tud navijam za ju3!!!! Dobro opravite!!

LL bravo!!!!!!!!!

Mlinčkota user posted image user posted image user posted image !!!

Zarja fajn žuriraj jutri v osrednjisloveniji!

Mismis hello!

Grem še enga zadimit, pol pa kaj premaknit user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:14:02   
mismis
Netka, a je to plusek??? user posted image user posted image user posted image ,

sicer se malo slabo vidi, ker noče fotk povečati, ampak predvidevam, da če ga ti ne bi videla sploh ne bi objavila


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:14:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Zarja fajn žuriraj jutri v osrednjisloveniji!

u četvrtak......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:14:14   
Pija76
Netka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:14:55   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Zarja fajn žuriraj jutri v osrednjisloveniji!

u četvrtak......


Sorry - leta user posted image !

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:16:11   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Netka jaz sem šla po lupo....jaz vidim PLUS NA CB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa ti si prvi Holmes! A da se vidi? Mater, jaz pa že pol ure tkole user posted image .

Netka user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:18:51   
zarja1
user posted image  pa je no.........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:20:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Pa ti si prvi Holmes! A da se vidi? Mater, jaz pa že pol ure tkole user posted image .

ma Mlinčka sem že tolk minusov vidla, da tega že na daleč vohamuser posted image ........TO MI DELAJ NETKA!!!!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:23:24   
mismis
Ma super, tale konec leta je pa res ploden user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:24:48   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka


Larči kje si?




Shukica, sem tu! Ravnokar! Sem vas prebrala, a vse pozabilauser posted image ...bom še 1x, če mi rata. Utrujena, aha. Malo šopinga, pa žlahta, pa prjatli...potem pa še pregled ob 16h. Lepo, a preveč za mojo zdržljivost.


Lahko nekaj vprašam? Če delaš beta hcg teden dni pred določenim datumom za test, koliko je cca vrednost, ki nakakzuje na nosečnost?? Teden dni prej relativno zgodaj...prosim za komentar! HVALA!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:25:01   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

user posted image  pa je no.........


Ma jaz ti čisto verjamem, bejba, sam vidim pa nič user posted image . Niti une vodoravne, da se razumemo. A je slabovidnost mogoče kak nosečniški znak, k pol sem pa enga le najdla user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:25:31   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka



Lučka 25 - za jutri moram žal odpovedat najin zmenek, ampak naslednji teden pa upam, da bom frej, ker se mi jutri začne materinska šola in pred tem imava z mojim neko letanje na banke pa bova prestavili prav?




Ni panike. Naslednji teden drugače delam do 15h in imam tako čas po 15.30 ur. Lahko pa v torek ali sredo. Tako, da kar sporoči.user posted image


želvica, nič ne razmišljaj, samo pojdi v bolniško. Jaz tudi študiram, da do naslednjega tedna še zdržim, ko imam UZ pri Rešu, potem bom pa po moje kar do osebnega zdravnika stopila za bolniško, potem pa še osebnemu G rekla 9.12. Ker sem tud čist fuč v službi. Saj se merkam, kolikor se lahko, samo pri tama malih pa tud ne morem ves čas samo sedet in komandirat, jih je treba tud oblečt za ven,.... Jaz bi šla na tvojem mestu kar lepo na bolniško.


IZVIRNO SPOROČILO: mlinček


no še tolk da mal povem, midva sva super in počasi dojemava kaj se nama je zgodilo. Na začetku sva - sem se kr vraču k fotki testa, da si potrdim, da to niso bile sanje in res je:
to niso sanje
to je - bil pljus.  





Kot, da bi gledal in poslušal naju. Hodiva gledat fotko, pa ves čas si ponavljava, da nama je uspelo in sedaj sva res že počasi dojela.


mismis, še niso pogruntale, čeprav so me v soboto prav sumljivo opazovale, zakaj ves čas hodim lulat. Ampak za enkrat še dobro skrivam in me še niso našle. Ker bližnji sodelavki vesta, ostale pa sploh niso vedle/ne vejo, da sem bila v postopku. Sem si za bolniško izmislila en drug razlog.


lara, sem prav vesela, da je bilo n NS vse v redu in si uživala ob pogledu na svoja sončka.user posted image


zarja, a bo zvečer fotostimulacija. POtem bom pa jaz tudi sedela v prvi vrsti in se slinila (jaj, ja, saj bodo imeli otroci zaprte oči)user posted image



netka, jaz vrjamem na beseeo drugih, ki so boljše detektivke. Jaz nimam nobenega povečevalnega doam pa moje oči so tud bolj za v pozabo. Ampak, če tako pravijo, potem z veseljem čestitam in pravim, MA DA JE TO TO!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: November IVF/ICSI
18.11.2008 19:25:40   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: mlinček

no še tolk da mal povem, midva sva super in počasi dojemava kaj se nama je zgodilo. Na začetku sva - sem se kr vraču k fotki testa, da si potrdim, da to niso bile sanje in res je:
to niso sanje
to je - bil pljus.  
user posted image  


Me veseli, da se veseliš srce! Lahko tebi, ki nisi domnevno v 6. tednu nosečnosti pa praktično brez vsakršnih nosečniških znakov - in se ves čas ne sprašuješ al je to še to? Kaj bi dala za eno konkretno, nagravžno nosečniškouser posted image  al pa joške do Koroške, vsaj kkšno tako zelo opevano špikanje in raztezanje maternice,... Karkoli user posted image ? Mene bo pobral do 1. 12., majkemi.



Ja, to ti pa vrjamem. No, jaz čutim špikanje, pa joške so že do koroške, bo treba večji modrc kupit, ker so mi vsi premajhni. Me je pa že včeraj zjutraj in danes popoldan oblila slabost. Do 1.12. pa je res dolga. Jaz imam vsaj že 27.12 Da bi šla pa kam samoplačniško pa ne? Ma saj boš zdržala, bosta pa takrat še toliko bolj skakala do stropa.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?