|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOGIJI
20.11.2008 15:10:41   
lunica12
pa se to.Kaksne jogije ve uporabljate oz.kaksni se vam zdijo najbolj primerni.user posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOGIJI
20.11.2008 15:54:56   
titi3
Najprej ti napišem kakšno naj bi bilo pravo ležišče.
- dovolj trdo
- na robovih naj bi bili šivi
- na previsoko
- naj diha
- popolnoma se mora prilegat posteljici

Pogosto se kupuje latex, ampak priporoča se neka pena. Jaz sem se nedolgo pogovarjala z eno prodajalko, ki dela poleg Mebla in mi je zelo lepo povedala. Latex, ki ga naši proizvajalci uporabljajo je čisto sranje imeli so tudi že pritožbe, ker je v notranjosti plesnel. Tisti, ki promovirajo, da je njihov takšen, da diha baje sploh ni to to. Latex oz peno pa naj bi vsi povrsti uvažali iz Kitajske. Tudi Dormeo, da je imel že precej raklamacij.

Edini, ki je kolikor toliko je baje Meblov z vzmetnicami, kokosom in latexom. V notranjosti ima vzmetnice in kokos na vrhu pa malo latexa, je pa zelo drag cca. 139 eur. Jaz sem dobila v Baby centru enega, ki je narejen na isti način, je pa od Hospic ali Haspic, če se ne motim in stane nekaj čez 60 eur. Bilo mi je totalno mimo toliko plačat za nekaj, kar ni vredno. Že tako nategujejo s temi cenami za otroške stvari.

Večina trgovk v trgovinah smešno predlaga, da mora bit ležišče mehko, kar je narobe.

_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOGIJI
20.11.2008 16:31:51   
MIHAILO
Jaz sem posteljico narocila na S onckovi spletni strani in zraven kot darilo dobis kokosovo vzmetnico in mislim da je vredu...Se meni tudi zdi brezveze devat nekaj full veliko denarja...

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOGIJI
20.11.2008 17:28:51   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: titi3
Pogosto se kupuje latex, ampak priporoča se neka pena. Jaz sem se nedolgo pogovarjala z eno prodajalko, ki dela poleg Mebla in mi je zelo lepo povedala. Latex, ki ga naši proizvajalci uporabljajo je čisto sranje imeli so tudi že pritožbe, ker je v notranjosti plesnel.


Latex jenaraven material pena ima ša isto funkcijo kot latex, le da je umetna in ima v primerjavi z latexom par negativnih lastnosti. Jaz imam v otroški posteljici kokosov jogi, se mi pa zdi nenormalno trd - sem ga naročila prek splet in ga nisem prej videla. user posted image

Drugače pa kar se tiče ležišč za odrasle so latex ležišča najboljša ležišča - boljše so morda še edino vodne postelje. Ne bom pa trdila za latex ležišča za otroške posteljice, ker ne vem od katerih proizvajalcev jih imajo po naših trgovinah.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 20.11.2008 17:31:43 >

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOGIJI
20.11.2008 20:04:56   
K_a_t_i
Mi imamo dormeo comfort in je super (no, kako se zdi Žigu ne vem - ampak spi fino). Pomembno je, da se zrači (letvice) in to je to. Pa še nepremočljivo rjuho imamo pod navadno rjuho, za vsak slučaj, če plenička spusti.
Starši kompliciramo in želimo svojim dojenčkom najboljše, dejstvo pa je, da so dojenčki tako lahki, da je skoraj vseeno na čem spijo (res ne potrebujejo ležišč, ki te stanejo celo premoženje).

titi3, dormeo ni iz lateksa. Njegovo jedro je narejeno iz ecocella kar je (z njihove spletne strani):
Je visoko kakovostna udobna pena nove generacije, ki zagotavlja izvrstno ležalno udobje. Je trajno elastini material s tridimenzionalno celično strukturo in omogoča učinkovito kroženje zraka ter točkovno prilagodljivost. Ecocell je antialergijski in antibakterijski.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JOGIJI
20.11.2008 20:08:39   
kajajaka
mi imamo tole in je super...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158170

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JOGIJI
21.11.2008 10:35:41   
titi3
K_a_t_i  tudi jaz sem mislila, da je Dormeo super potem mi je ena trgovka, ki prodaja vzmetnice (splošno ne samo določene blagovne znamke) razložila kako sranje je to. Tudi jaz sem si prebrala na njihovi internetni strani kako je super. Imajo pa baje zelo nekakovostne materiale. Predstavljaj si razliko med podobnimi izdelki narejenimi v neki ful dobri firmi in drugimi narejenimi s podobnimi deli, ampak drugačnega izvora.

Zame so reklamacije edini pravi pokazatelj kakovosti. Cena je dandanes zavajajoča. Včasih so res bili dražji izdelki tudi boljši, zdaj je pa razlog le hitri zaslužek in napeljevanje visoke cene z visoko kakovostjo.

_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JOGIJI
21.11.2008 10:58:34   
pišapela
Midva sva kupila jogi od Tus Ko-si. Zgornja in spodnja plast je iz lateksa, vmes pa so kokosova vlakna.

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JOGIJI
21.11.2008 13:51:21   
lunica12
No da vam porocam da sem se odlocla da bom kupla jogi dormeo comfort.Sem bila danes v raznih trgovinah in lahko povem da sem bla sokirana vse je tako mehko da res ne vem.Gledala pa sem tudi te kokosove jogije in nisem bila najbolj zadovoljna.Tako da sem se za to odlocila.Latex jogiji se mi pa zdijo zelo zelo premehki.Je bla z menoj od mojga sestra k je MS in se kr spozna na to pa je rekla da je katastrofa.Tako da veste.No vglavnem to je moje mnenje vsak se ma pa pravico po svoje odlocit.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JOGIJI
21.11.2008 15:32:43   
slincek
Jaz sem imela dormeo, ki mi je po dobrem mesecu uporabe začel plesnet ... pa ni nobeno zračenje pomagalo. In ne, ne švicam kot konj:). Drugače se je na njem kar ok spalo, ampak se mi je vseeno zamerilo zaradi plesni. Pri drugih žimnicah se mi to še nikoli ni zgodilo ... No, kakorkoli, odločitev je kakopak tvoja.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JOGIJI
21.11.2008 16:30:21   
titi3
Prav to o plesni so meni razlagali.

Dobra sta Jogijev, ki stane cca 132eur oz. 139eur. Katastrofa
in
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=157317
ki je isto le cena je polovična, ker je nemško in ni Jogi. Kot da je to neka tako blazna znamka.user posted image


Imata pa na sredini vzmetnice in kokos gor pa plast latexa, da diha. Edini je bil dovolj trg. Drugi se neki prilegajo telesu otroka, pa če se ne smejo.

_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu slincek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JOGIJI
22.11.2008 10:20:26   
lunica12
Zdaj pa res ne vem kaj naj naredim glede jogija za dojenckauser posted image user posted image user posted image Cisto sem zmedena.Zdj si pa kr nic ne upam kupit.Ce ma se katera kaksne izkusnje na plan z njimiuser posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JOGIJI
22.11.2008 11:26:46   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Zdaj pa res ne vem kaj naj naredim glede jogija za dojenckauser posted image user posted image user posted image Cisto sem zmedena.Zdj si pa kr nic ne upam kupit.Ce ma se katera kaksne izkusnje na plan z njimiuser posted image



Jst sem ga kupila v pikapolonici. Je trd, za firmo pa ne vemuser posted image  Je pa debelejši, pa eni klovnčki so gor narisani (al neki podobnega). Bomo videli pol, kako se bo obnesel...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: JOGIJI
22.11.2008 11:37:01   
lunica12
Ja vem kateri je.Vzmeti ma noter.Sem ga gledala drugace.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JOGIJI
22.11.2008 11:49:27   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Ja vem kateri je.Vzmeti ma noter.Sem ga gledala drugace.



Pa se ti ne zdi v redu? Če ne, zakaj?


(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JOGIJI
22.11.2008 11:56:01   
lunica12
Ne vem zaradi vzmeti me nekoliko moti....Sam sej ne vem kaj si naj mislim.Vem pa da je drugace fajni ker je bolj debel pa trd.Edino te vzmeti me motijo.Tebe ne?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JOGIJI
22.11.2008 12:00:41   
Anja24
kaj pa vem...nama se je zdel v redu...sej je trd pa vse...kaj točno te motijo te vzmeti?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JOGIJI
22.11.2008 12:08:26   
lunica12
Ma pravijo da niso fajn te fedre pa to....user posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: JOGIJI
22.11.2008 12:12:22   
Anja24
No, ti lahko čez kake pol leta povem...kako se bo obneseluser posted image   če bo user posted image  všeč

Drugače prodajajo pa večino dormeo. Ampak ga ne kupim za nič na svetu, ni vreden pol piuser posted image ...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: JOGIJI
22.11.2008 12:14:31   
lunica12
Uf takrat bo ze prepozno,ker januarja bo moja ze tukiuser posted image Zakaj mislis tako za dormeo?Mas kake izkusnje z njim?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: JOGIJI
22.11.2008 12:26:06   
Anja24
Moja user posted image  bo že decembra tuki...ampak bo pol leta testirala user posted image user posted image


Ja, midva sva kupila dormeo...ki naj bi bil oh in sploh...pa je po parih mescih začel plesnet, pa še ko npr. ležiš, ostane vdrtinauser posted image user posted image user posted image  Pa nima nobeden od naju 200 kiluser posted image

Starša sta tudi kupila, tega memory al kaj je že - v 1 mesecu jima je čisto splesnel. Sicer sta dobila novega, ta je zdej ok...sem kar dosti kritik slišala...skratka, povrh vsega pa je (za moj ukus) totalno neudobenuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: JOGIJI
27.11.2008 10:08:32   
Cveta28
Prisegam na lineaflex http://www.lineaflex.si. Sama njihova ležišča uporabljam že najmanj 15 let tako, da bom kupila tudi za našega koderčka. Mislim pa, da so zeloooo ugodni glede na preostalo ponudbo na trgu.
Poleg tega prisegam na ležišča z vzmetnicami in ne tiste s peno, ki se prilagodi telesu.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: JOGIJI
1.12.2008 20:52:59   
SALT
Tudi meni se zdijo marsikatere vzmetnice za dojnečke premehke...sploh za zibke..bo treba še malo prebrskati...nikakor pa nebom kupila Dormea,kajti tudi jaz poznam ljudi,ki so nad njo totalno razočarani...je pa vse stvar osebne odločitve z svojimi potrebami.
Midva dobiva ležišča iz Latexa,7 conska...sva že tudi testirala in mislim da nisva zgrešila.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: JOGIJI
2.12.2008 12:49:59   
silmarillion
dormeoje tut men splesnel tko da ni vredu... zdej mam pa isti jogi k kajajaka iz baby centra in je super

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: JOGIJI
2.12.2008 18:03:33   
Dali*
mah...s temi jogiji...je tko...

...jst sem bila odločena, da bom kupila dormeo, ker ga tudi smam uporabljam že 4 leta in mi je super. Nobenih niti slučajno podobnih negativnih izkušenj nimam z njim. Pa tudi mami, brat, sestrična, sodelavka....in en kup ljudi ki ga uporablja ni imelo do sedaj z njim nobenih težav.

Zdej, ko sem pa brala tle gor čisto nove zadeve glede dormeota, sem se malo zamislila.

Ampak menim, da se ne bom pustila prepričati drugače, ker saj pravim, lahko jih naštejem vsaj 10, ki to ležišče uporabljamo in nimamo nobenih težav.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?