|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:38:19   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Kako je z morami(RR),so vas kaj obiskale-Ninny,Anaj,Mtinca...

Lukas cestitke za 5muser posted image user posted image .Na sliki je pa tolk cortuser posted image .RMRM kam je izginil moj zajtrek?user posted image


(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:39:15   
Anonimen
še tole sem našla


Delodajalca morate obvestiti 30 dni pred začetkom dela s krajšim delovnim časom. V tem času ima tudi čas, da izda novo pogodbo o zaposlitvi oz. aneks k pogodbi o zaposlitvi.
Obrnite se na delodajalca. V primeru težav pa na sindikat ali Inšpektorat RS za delo ter na pristojni CSD

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:39:30   
Anonimen
OOOOOuuuuuujjjjjjjeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:39:53   
Anonimen
še obrazec

http://www.csd-lj-siska.si/pdf/S-3-1_VLOGA_ZA_UVELJAVITEV_PRAVICE_DO_PLACILA_PRISPEVKOV_ZA_SOCIALNO_VARNOST_ZARADI_DELA_S_KRAJSIM_DELOVNIM_CASOM.pdf

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:43:39   
lonapo
No, nimam časa brat 3. del, ga bom kasneje. Imam pa eno vprašanje, preden letim peglat - tiste, ki uporabljate Aptamil....ste že prešaltale na Aptamil 2? No, mi smo, ampak mi neki ni jasn - pri enki smo bili že na 210 ml na obrok, a zdej nej bi šli pa spet na 120 ml???? Itak, da začne tult ko sirena, ko popije 120 ml... Kaj je zdej s tem????



ja men je blo tud čudn, sam zgleda da je 2-ka bolj nasitna in je dost 120 ml. Naš popije od 120-150 ml, prej pr 1-ki je pa popil po 180 ml.

Glede pitja-naš tud noče nobenga čaja, še "najrajš" ima prekuhano vodo-pa še to samo par požirkov na dan.

_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:52:15   
Anonimen
Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image

(odgovor članu lonapo)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:52:25   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: lonapo

ja men je blo tud čudn, sam zgleda da je 2-ka bolj nasitna in je dost 120 ml. Naš popije od 120-150 ml, prej pr 1-ki je pa popil po 180 ml.

Glede pitja-naš tud noče nobenga čaja, še "najrajš" ima prekuhano vodo-pa še to samo par požirkov na dan.


Ja, ja, lonapo, sigurno je bolj nasitna, to sem tudi jaz opazila. Saj v tem je v bistvu razlika, a ne? Nekaj je dodano, neke vrste zdrob ali nekaj takega, tako si jaz to razlagam. Pa 2 je precej cenejša, a ne? Vsaj pri milumilu je, tako da verjetno je to vse povezano.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:53:02   
D.anna 76
A bo še katera izkoristila to možnost s skrajšanim delovnim časom?

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:53:14   
beyba
Oila čveke...madona sme ostala nekje na 180 postu, zdej pa že kar četrti del...sem se odločla da čakam samsino obnovitev user posted image

Mi se še vedno am dojimo, sem ji pa danes naribala jabolko pa korenček pa ji pol žličke dela...tko da se začne mal okusov navajat....

No težo je naša že več kot podvojila...Mel smo 3750 na zadnjem pregledu pa 8500, sam je pa res da mi je rekla patronažna da dojeni otroci po 4 mesecu počasneje začnejo dobivat na teži, lahko se celo ustavi, kot pa tisti ki majo formulo mleko....Tko da me zaenkrat ne skrbi da bo prav bajsek...Itak vsak ki jo pogleda ne vrjame da ma že tolk kilcuser posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem obmesečnikomuser posted image
ta je bla sicer narejena za 5 let, ampak tut 5 mesecev bo okuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:54:38   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image


Ojla, Kleopatra. Jaz sem pa potem naročila znamko, veš? Sem ravno dobila potrditev naročila na mail. V 2 tednih jih dobim. Tole slikico sem dala gor:

user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:54:42   
beyba
Kar se tiče krajšega delavnega časa...jst bi z veseljem...sam je problem da bom zlo zadovolna, če bom sploh mela službo...je namreč tako, da sem trenutno brezposelna,,,ne vem pa kako bo s službo a me bojo vzeli nazaj a ne....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:56:18   
beyba
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image


Ojla, Kleopatra. Jaz sem pa potem naročila znamko, veš? Sem ravno dobila potrditev naročila na mail. V 2 tednih jih dobim. Tole slikico sem dala gor:

user posted image



Kolk je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ful dobra varjanta tole z znamko...sam mi full mal pošiljamo okrog pošto...smo bl na sms-ihuser posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:56:32   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76

A bo še katera izkoristila to možnost s skrajšanim delovnim časom?


Jaz po vsej verjetnosti, 4 urni delavnik.

Lukas se za obe tortici zahvaljujeuser posted image

Sem mu danes dala za probo mal jabolka in po prvi žlički je reveža kar zrukal, božec, pol je pa tko usta odpiral in če sem bila prepočasna v jokuser posted image .

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:57:02   
beyba
aja za skrajšani delavni čas pa če bi lahko itak da bi tja do tretjega leta...če bi si le lahko privoščila....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:57:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image


Ojla, Kleopatra. Jaz sem pa potem naročila znamko, veš? Sem ravno dobila potrditev naročila na mail. V 2 tednih jih dobim. Tole slikico sem dala gor:

user posted image



Posrecena slikicauser posted image .Zdaj bo Sofija vsem mahala iz karticuser posted image .Se priporocam,moj naslov....user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:59:44   
beyba
jst sem dans tut dala Eli jabolko pa korenček pa dokler je blo treba usta odpirat je blo ql, pol sem pa po pol žličke rekla da je za prvi obrok dost, ap sem ostalo stisssnila pa ji hotla dat za pit, pa ni marala, se je rukala, pa na ubeh kotičkih ustnic je šlo tolk kot notri še enkrat ven...tko da mamino mleko je še vedno ZAKON pravi elauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:00:05   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba




Kolk je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ful dobra varjanta tole z znamko...sam mi full mal pošiljamo okrog pošto...smo bl na sms-ihuser posted image



Ja, mi sicer tudi ne, v bistvu sva midva bila do maja letos pri nas doma in niti nisva pošiljala posebnih voščilnic sorodnikom, je to mama delala... letos pa smo prvič za  sebe in bomo, pa ker imam več časa, bom tudi prijateljem poslala. Ampak itak 2/3 nam jih bo ostalo, samo sva se vseeno odločila te znamke naročit, ker nama je zanimivo. Bo pa seveda manjša slikica kot je tule. Vseeno upam, da jo bodo spoznali user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:00:11   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

še obrazec

http://www.csd-lj-siska.si/pdf/S-3-1_VLOGA_ZA_UVELJAVITEV_PRAVICE_DO_PLACILA_PRISPEVKOV_ZA_SOCIALNO_VARNOST_ZARADI_DELA_S_KRAJSIM_DELOVNIM_CASOM.pdf



hvala......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:00:24   
RMRM
Slovenka, super za znamkiceuser posted image user posted image . Meni je ideja super, samo 100 znamk se mi zdi mal preveč. Mi jih porabimo tam nekje 15, pa če računam pol še tolk za veliko noč, jih še vedno preveč ostane.

Jaz že celo dopoldne čakam agenta, da pride Dormeo pogledat in upam tud zamenjat. Sem jezna ko user posted image , tak lep sonček zunaj, jaz pa čakam in čakam, njega pa od nikoderuser posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:01:42   
beyba
 pridružujem mnenju da bom mogla vsaj 5krat na dan priti gor da ne bom spet zadaj ostalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Aja spanje mi nekako zaspimo ob osmih in po novem spimo do osmih..sam se pa vmes zbudimo vsaj 5 krat....Zdej se je ona namreč odločila da bi blo najbolš pri meni spat, zdej pa iz svoje postle skoz k meni v mojo leze....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:01:49   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
Posrecena slikicauser posted image .Zdaj bo Sofija vsem mahala iz karticuser posted image .Se priporocam,moj naslov....user posted image


Ja, res, izgleda da maha, čeprav seveda ne, tega še ne zna user posted image Sem pa to slikico izbrala prav zato, ker izgleda, kot da pozdravlja...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:04:00   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Slovenka, super za znamkiceuser posted image user posted image . Meni je ideja super, samo 100 znamk se mi zdi mal preveč. Mi jih porabimo tam nekje 15, pa če računam pol še tolk za veliko noč, jih še vedno preveč ostane.




Hm, to pa jaz niti pomislila nisem - da jih lahko porabim še za naslednje praznike user posted image Hvala, da si me spomnila. V bistvu pa jih bomo imeli bolj za spomin, nekaj za atija in mamico, nekaj pa jih bo potem še Sofija imela, ko bo velika. Sigurna sem, da jih ne bo preveč. Sicer jih bomo pa prodajli zbirateljem - za veliko ceno, ker je unikat ta naša mala user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:04:15   
beyba
RMRM sej bo prišel, sam njim se nikamor ne mudi tko da lahko tut popoldne, vsi so isti sam obljubljajo...sicer pa tut če je sonček...pri naas je še vedno mraz ko pas zuni vse zebe...
user posted image



_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:05:25   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Sem jezna ko user posted image , tak lep sonček zunaj, jaz pa čakam in čakam, njega pa od nikoderuser posted image


Kje si pa ti doma? tu pri nas je taka megla, da te vse mine. Saj mogoče se razkadi in potem greva midve tudi ven... Če se bo pustila obleči user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:05:54   
beyba
viš tut to je res da so tut drugi prazniki...znamka je pa potem itak neprecenljivauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?