|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:50:05   
beyba
Drugače pa iz kranja v lj al pa kr bled je približno isto...do bleda si še celo mal prej...ker ni gužve dopoldan za tjauser posted image user posted image user posted image user posted image   pa kje maš prkirat...pa ni decemberskega đumbusauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:50:33   
beyba
oooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   že drugič v istem dnevu.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:51:25   
beyba
evo mam pa monologe...ela spi namreč pa itak ne morm nič delat ker se takoj zbudi pol pa za kompom visimuser posted image user posted image user posted image user posted image ve ste pa vse ušle ven na sončka...

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:51:59   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Jah pol maš pa za kofetkanje bližje Lj regijo, kot pa Bled....sam te bomo ziher pocukale, če se bomo še menleuser posted image


user posted image user posted image sem ravno nekaj v tem smislu hotla napisat.

njami kruhek. Iz katere moke pa delaš, sej je bel a ne. Ker meni bel sploh ne rata tako lep, tako da vedno mal mešam moke. 

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:52:53   
RMRM
ne,ne, beyba, jaz sem tud še tukaj, še vedno čakam user posted image . Pa posebej mi je rekla da pride dopoldne.

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:53:42   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Drugače pa iz kranja v lj al pa kr bled je približno isto...do bleda si še celo mal prej...ker ni gužve dopoldan za tjauser posted image user posted image user posted image user posted image   pa kje maš prkirat...pa ni decemberskega đumbusauser posted image user posted image user posted image


... pa še lepše je na Bledu kot pa v Ljubljani user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:54:13   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

midve sva se šle v nedeljoskupi kopat, je full uživala ka je blo tolk vode da se je dal plavatuser posted image user posted image user posted image user posted image   no vsa zadeva se je zaključila, ko je ugotovila da ma mami joške zuni....to ne morš vrjet....je v stolčku ali pri atiju full tečka pa vem da bo lakota počasi ji pokažem joško začne vriskat, se smejat, brcat...navdušenje čist...  tko da pomoje jo bo kar problem od joške odvadit...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:55:14   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

sva pol med dojenjem in tiskanjem obe zaspali.


Joj, a ni to lepo? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:55:47   
Anonimen
aha zdej če mi je kej jasno vse naj naj Eli in Lukasu za obmesečniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vam še komi sledim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .za nazaj itak nimam časa brat pa bo itak samsa povzetek naredila a ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:56:58   
RMRM
oj taanikaa, kako si?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:57:18   
beyba
Moka je pirina 100% bela pri nas namreč ne uporabljamo pšenične moke...ANj ti dam pa namig da je kruhek lepši...Vedno daj notri dva ščepca sladkorja, pa žličko masla...Maslo zato da se ne posuši tko hitro in je čez dan ali dva še vedno full dober , sladkorček pa vzpodbudi kvasovke....



Dans mora bit na bledu zihr full sonček...pa full lepo


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:57:38   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28
slovenka...to se je men pr Nejcu nardil kmal po porodu...sem mela gripo in je blo manj mleka...tko, da sem si ga pol črpala, da je nazaj prišel...Nejc je pa tačas okusil flaško...in tko sem pol 4.mesce gospodu stiskala v flašo. Sam ponoč je pa koj pr men mal zizal.
Sam mi je to čudno....zdaj ko dojim, se mi zdi, da velik hitrejš po zizi teče....saj ko Anja sproži izcejanje...komaj sproti požira. Če popusti mleko kar šprica iz 4-5 luknjic...noro. alpa mam tolk mlekauser posted image Približno 5 minut, pa je sita...razen zvečer, ko mora še mal mamico božatuser posted image



vau, potem pa res imaš dosti mleka, jaz pa sploh ne več - tam slabih 200ml si čez cel dan načrpam in naši se ne bi lublo trudit po par ml...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:59:34   
beyba
Tanika ela je bla 23  že stara 5 mesecev tko da nima danes torta je pa vsekakor za današnje petmesečnike : Lukasa in Evo

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 11:59:40   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Moka je pirina 100% bela pri nas namreč ne uporabljamo pšenične moke...ANj ti dam pa namig da je kruhek lepši...Vedno daj notri dva ščepca sladkorja, pa žličko masla...Maslo zato da se ne posuši tko hitro in je čez dan ali dva še vedno full dober , sladkorček pa vzpodbudi kvasovke....



Dans mora bit na bledu zihr full sonček...pa full lepo



o,super, hvala. Bom probala, ker otroka imata raje bel kruh, jaz pa ponavadi pečem iz bele moke pa tri žlice ržene dam zraven.

Ja, na Bledu je ziher ful sončno, ker je pri nas tud božansko vreme, samo mraz.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:01:21   
beyba
sam to da ma človek tolk mleka ni nič praktično, potem pa spusti joško, pa vse šprica, pa teče, potem je po celi faci, pa majčko ma mokro...pa iz ene joške vleče iz druge pa teče...tko da nič fajn..mamo pomoje vse mlekarce isti problem....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:07:52   
Tina 28
Beyba...no nekak tko, kot si ti napisala...se je treba z plenico oborožit....k sreči pa proti večeru ni več take panikeuser posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:08:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image


to je še dobro, jaz sem jih nekaj čez 200user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:09:32   
Anonimen
Sem mu danes dala za probo mal jabolka in po prvi žlički je reveža kar zrukal, božec, pol je pa tko usta odpiral in če sem bila prepočasna v jok .


pri na je bilo danes istouser posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:09:43   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Sem sla presteti,vceraj sem 70postov naklofala,OMGuser posted image user posted image .Doma pa bombauser posted image


to je še dobro, jaz sem jih nekaj čez 200user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image , to pa je nekaj.user posted image

No, mene je sedaj agent od Studia Moderna le poklical in pove, da je še v Škofji Loki. Ma sem jezna ko user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:10:29   
beyba
a pri 2000 a pri 1500 dobiš peto zvezdiico?

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:11:47   
beyba
Sem rekla da se nim nikamor ne mudi...ne bit jezna...rajš pejt ven na sončka pa se skuliri pol ga pa nahrul ko pesauser posted image user posted image user posted image user posted image

Evo moj škrat se jezbudla...tko da gremouser posted image rit previjat....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:12:00   
RMRM
ninny, a ti v jabolko še kaj dodaš, al samo kuhano jabolko? Jaz sem dala eno žlico kašice zraven, ker se mi je zdel zelo močan okus jabolka, pa še pol ga je kar streslouser posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:12:45   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Sem rekla da se nim nikamor ne mudi...ne bit jezna...rajš pejt ven na sončka pa se skuliri pol ga pa nahrul ko pesauser posted image user posted image user posted image user posted image

Evo moj škrat se jezbudla...tko da gremouser posted image rit previjat....



hi,hi, dokler mi jogija ne zamenja, ne bom nič huda, user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:13:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Drugače pa iz kranja v lj al pa kr bled je približno isto...do bleda si še celo mal prej...ker ni gužve dopoldan za tjauser posted image user posted image user posted image user posted image   pa kje maš prkirat...pa ni decemberskega đumbusauser posted image user posted image user posted image


... pa še lepše je na Bledu kot pa v Ljubljani user posted image user posted image


ja se strinjamuser posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:14:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

ninny, a ti v jabolko še kaj dodaš, al samo kuhano jabolko? Jaz sem dala eno žlico kašice zraven, ker se mi je zdel zelo močan okus jabolka, pa še pol ga je kar streslouser posted image


jaz sem ji samo jabolko dala

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?