|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:15:48   
RMRM
eno vprašanje za tiste, ki dobro LJ poznate. Kje je najbolje parkirat v bližini očesne klinike, ker baje očesna klinika nima svojega parkirišča, parkirna hiša pri UKC pa je predaleč, vsaj tako sem prebrala na netu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:16:34   
RMRM
oujeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:19:21   
RMRM
Včeraj sem v BC gledala avtosedeže in mi je svetovala MC Tobi, sem jo še spraševala, če bo kaj v akciji, pa ni nič vedela, danes pa gledam po netu, je pa v akciji ful znižan, iz 233 na 175.

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:20:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Tanika ela je bla 23  že stara 5 mesecev tko da nima danes torta je pa vsekakor za današnje petmesečnike : Lukasa in Evo




user posted image user posted image user posted image user posted image ..popravek za Evo potem torticauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:23:08   
Anonimen
RMRM sem vredu,hvala..pa ti?sem vidla kak vam je lepo na snegu....iiiiiiuser posted image user posted image ...mi pa nismo nič snega pokasirali imamo pa meglo,sivino....uh...no celo sonček se kaj pokaže ampak je mrzloooo grrrr.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:23:12   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

sam to da ma človek tolk mleka ni nič praktično, potem pa spusti joško, pa vse šprica, pa teče, potem je po celi faci, pa majčko ma mokro...pa iz ene joške vleče iz druge pa teče...tko da nič fajn..mamo pomoje vse mlekarce isti problem....


Ja, beyba, saj verjamem - sem tudi jaz do 4. meseca imela kar dosti mleka in sem imela take situacije, samo sem sedaj hitro na to pozabila. Vseeno komaj čakam, da se z naslednjim user posted image dojiva. user posted image



_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Včeraj sem v BC gledala avtosedeže in mi je svetovala MC Tobi, sem jo še spraševala, če bo kaj v akciji, pa ni nič vedela, danes pa gledam po netu, je pa v akciji ful znižan, iz 233 na 175.



ja to je kr ugodno..moj je stal 140e znižan bil..no sam mi smo ga dobili...sej sem ti slikico poslala a ne?..je tak luškan..ga bomo morali kmalu uporabiti,glavica že kuka ven iz jajčkeuser posted image user posted image user posted image ..kolk hitro raste ta naš fant jojojojoj

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:36:19   
RMRM
taanikaa, sej mi je bil tvoj všeč,pa ti si ga pohvalila, da je ok, pol sem pa mal začela gledat stole tud v živo in v BC ga je prodajalka ful pohvalila, samo nisem pa še odločena, tako da mi ta akcija zdej v bistvu nič ne pride prav, morva z mojim še mal pogledat, on je bolj navdušen na Recaro sedeže, tko da bo trema mal še študirat in probatuser posted image . Se mi pa nič ne mudi, ker je Lukasu lupinica še čist ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:37:54   
lunca14
user posted image user posted image user posted image bravo čveke,,,,,,,,,,,,,,,,kar na nov del ste preskočile,mislim,da mi ne bo ratal za nazaj prebrat,ker ne sfolgam...........trenutno imam doma spet bolnika-enej je prehlajenuser posted image ........spimo ničuser posted image .........mami slabe voljeuser posted image ..........oči tečenuser posted image ...........zato se tudi ne javljam več tu gor,ker vidim,da vse tako lepo uživate s svojimi štručkami,jaz bi pa najraje zbežala nekam stran z otroci in se nikoli več ne vrnila........spremenila bi svojo identoteto in začela znova...............ma ne bom vam utrujala.............lepo se mejte,lepo čvekajte,vsem ,ki mate mini roj.dneve iz srca čestitam,vsem ki rabite pikapoke so tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......................jaz pa se umikam,za nekaj časa iz rr.user posted image user posted image upam,da pridem nazaj do novega leta,lepo se mejte.............pa ne razmišljajte o meni,raje se lepo mejte in se veselo smejteuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:39:40   
Anonimen
luncauser posted image user posted image user posted image ne nas zapustituser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Eneja

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:42:49   
RMRM
o lunca, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Poznam ta občutek, ko je vse na tebi, samo sej bo, boš videla, sam da otročki mal zrastejo, pa ko boste v hiški, bo to tud čist drug svet. Zdej maš pa vse na kupu, pa še ti prehladi..... Sej bo, želim ti čim več miru in da se ti čimprej vse porihta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam da se kaj javiš pred novim letom, v nasprotnem primeru pa spoštujem tvojo odločitev. Drži se!!!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:49:55   
Anonimen
Cau
Danes vas nimam casa brat,kaj sele komentiratuser posted image .
Se mi fajn pozna,ker zadnje case toliko gor visim,doma me pa vse caka.Sem se danes vrgla na generalno,samo,mi ne ratuje prevec,ker tamala noce spat.Sem jo dala v posteljo,zacela sesat,mi zaspi,ko sem pa s sesanjem koncala,se je zbudilauser posted image .Pol se pa pejt Fato.user posted image
Pa se zjutraj ob 5ih je jedla,in kot ponavadi dopoldan ni hotela nic.Sem jo kamaj nastimala,da je popila mleko s piskoti,seveda,ce ne, ne bi bilo nic.Zdaj ji pa kuham brokoli in cvetaco.

Luncauser posted image user posted image ne obupat.Vcasih tako pride,ti gre vse narobe,pa bi najraje vse pustil in sel za kak teden na samotni otok.
Alea,sem ti poslala vabilo,samo kolikor vem si ga ze zdavnaj dobila...da me nisi ti zamesala z Daisyuser posted image .
 Glede slik od Diddline,sem jih sprintala,ce jih katera zeli vidt,jih lahko posljem,expresnouser posted image user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa grem naprej...me metla klice.Je rekel moz zadnjic"a jo ne bos zajahala"user posted image user posted image
PA PA



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 12:52:36   
aleksandra silvija
Luncaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Daj, ne razmišljaj tako!
Pa saj si ti ena velika pozitivka!
Samo poišči to v sebi, čeprav je včasih zeeeelooo težko!
Pa nikar ne piši, da ne boš več na RR!
Kaj je pravzaprav narobe?


(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:00:18   
RMRM
No, jaz sem dokčakala agenta in DOBILA NOV JOGI. Tako da Mojca, NUJNO SHRANI RAČUN ZA DORMEO!!!!

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:04:42   
aleksandra silvija
sam to da ma človek tolk mleka ni nič praktično, potem pa spusti joško, pa vse šprica, pa teče, potem je po celi faci, pa majčko ma mokro...pa iz ene joške vleče iz druge pa teče...tko da nič fajn..mamo pomoje vse mlekarce isti problem....
no, to se mi še vedno dogaja...kdaj bo to minilo.......se mi zdi, da pri jerneju ni kar teklo v tri dni,.....user posted image

potem bodi pa urejen....si tlačiš blazinice za modrček, pa pobruhana večkrat,....

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:08:59   
lonapo
lunca-te čist razumemuser posted image user posted image -tud jest mam zadnje čase tako krizo. Za nas vse bo posijal sonček in bomo spet veseli in dobre volje. Drži se pa pridi nas kaj obiskat.





_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:13:36   
Anonimen
Lonapo,se zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sem ti zi prej en kup napisala,poslala,potem se je pa moj post izgubil ne vem kjeuser posted image .

(odgovor članu lonapo)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:17:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Kranj -stražišče


Iz tm mam pa jst eno znanko;)

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:26:07   
aleksandra silvija
lunca-te čist razumem -tud jest mam zadnje čase tako krizo. Za nas vse bo posijal sonček in bomo spet veseli in dobre volje.

tudi zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:28:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Kranj -stražišče


Iz tm mam pa jst eno znanko;)


Tudi jaz,da nimava iste?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:33:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

eno vprašanje za tiste, ki dobro LJ poznate. Kje je najbolje parkirat v bližini očesne klinike, ker baje očesna klinika nima svojega parkirišča, parkirna hiša pri UKC pa je predaleč, vsaj tako sem prebrala na netu.


Seveda ga ima, pa še velikega.user posted image Zraven je tudi EKI (enota za krizne intervencije) pa je aprkingov kar veliko. Je vratar tam in ti odpre rampo.user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:35:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image user posted image user posted image bravo čveke,,,,,,,,,,,,,,,,kar na nov del ste preskočile,mislim,da mi ne bo ratal za nazaj prebrat,ker ne sfolgam...........trenutno imam doma spet bolnika-enej je prehlajenuser posted image ........spimo ničuser posted image .........mami slabe voljeuser posted image ..........oči tečenuser posted image ...........zato se tudi ne javljam več tu gor,ker vidim,da vse tako lepo uživate s svojimi štručkami,jaz bi pa najraje zbežala nekam stran z otroci in se nikoli več ne vrnila........spremenila bi svojo identoteto in začela znova...............ma ne bom vam utrujala.............lepo se mejte,lepo čvekajte,vsem ,ki mate mini roj.dneve iz srca čestitam,vsem ki rabite pikapoke so tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......................jaz pa se umikam,za nekaj časa iz rr.user posted image user posted image upam,da pridem nazaj do novega leta,lepo se mejte.............pa ne razmišljajte o meni,raje se lepo mejte in se veselo smejteuser posted image


Ej pa ne kar tko no. V življenju so vzponi in padci. In pri padcu je najhuje. Misli na otroke, take mamice si ne želijo.user posted image Bodi pogumna, pa naj bo karkoli. Smo ti v tolažbo.user posted image

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:36:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28


 Glede slik od Diddline,sem jih sprintala,ce jih katera zeli vidt,jih lahko posljem,expresnouser posted image user posted image user posted image user posted image .





Aha, kar tako. te bom tožila.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:36:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

lunca-te čist razumem -tud jest mam zadnje čase tako krizo. Za nas vse bo posijal sonček in bomo spet veseli in dobre volje.

tudi zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 13:39:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28


 Glede slik od Diddline,sem jih sprintala,ce jih katera zeli vidt,jih lahko posljem,expresnouser posted image user posted image user posted image user posted image .





Aha, kar tako. te bom tožila.user posted image user posted image



Se ze bojimuser posted image .Saj ves,da je hec,itak pa kot kaze nobene ne zanimauser posted image user posted image .Sem pozabila vceraj napisat,ob vsem tistem dirkanju:super ste,tamala je tebi podobna,pa tvoj user posted image jeuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?