|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Salame
26.11.2008 16:34:46   
Anonimen
zdaj pa ne vem več... nekje sem brala da naj bi se ne jedle med nosečnostjo. meni se pa tako lušta po poli salami...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Salame
26.11.2008 16:36:07   
Anonimen
Jej vse

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Salame
26.11.2008 16:38:10   
Anonimen
Fino že letim po poli, pa vložene paprike. Joj se mi že cel dan tako lušta.

No g. mi je odsvetoval edino razne ribje jedi (karpačo itd...), pa bifteke, salam ni omenjal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Salame
26.11.2008 16:46:49   
Anonimen
Jej toplotno obdelane salame...poli,šunka,mortadela

Vendar se izogibaj pršutu in vsem suhim salamam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Salame
26.11.2008 16:52:06   
ZARA
Jst sem jedla vse, brez omejitev. Je pa resnica, da mi je meso in ti izdelki blazno smrdelo, tako da sem bila več ali manj non stop na sadju in zelenjavi.
Kaj je to debata anonimnih?



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Salame
26.11.2008 18:07:35   
felix7
če se ne motim, naj ne bi jedle suhih mesnin, pršuta, paštet in preveč sladkega. Je pa res, da nam nosečnicam paše vse živo user posted image  meni je zadnjič celo McChicken zapasal in ko sem si ga privoščila, mi je bilo blazno žal, ker je čisto zanič...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Salame
26.11.2008 18:08:44   
Najaa
Ojej, jaz imam tudi manijo na poli salamo! user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Salame
26.11.2008 18:22:21   
Anonimen
med nosečnostjo se naj ne bi smelo jest: majonezo in izdelke iz nje, suhih salam, preveč slano hrano, fast food, in še se bi kaj našlo, jest je treba zdravo in mešano hrano!user posted image user posted image user posted image user posted image a se katera tega drži, jaz že neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Salame
27.11.2008 11:52:40   
monty
čau, čau!

jaz se prav težko odpovedujem suhim salamam, ker mamo zmerja doma božanske domače suhe salame. no zadnjič sem par koščkov sedaj pa že dolgo nič. In tudi sicer upam,da me ne bo premamilo da bi jih jedla, me je pa mama ful čudno gledala, da zakaj pa to ne smeš jest. Včasih ko pa niso nič vedl pa je blo vse okej. AMpak ker tveganje obstaja, RAJE NE! majoneze pa se mu včasih s posebno in kruhom ful lušta, ker mi je sicer vse tako suho. Moram rečt da se tkole v zimskih mesecih prav težko posebej zdravo prehranjujem, ker mi že zato ker je mraz paše bolj težka hrana. Se pa skušam vseeno malo bolj držat. Pa malo več sadja in zelenjavce. Samo kaj ko ima vse kr nek čuden okus!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Salame
27.11.2008 12:21:21   
Lsica
Veš kaj monty, če si te salame jedla do sedaj, pa ni bilo nič narobe, tudi zdaj ne bo če boš pojedla kakšen košček, ko se ti res zalušta. Pa majoneza, če je industrijsko pripravljena, je kontrolirana. Sam ne pretiravat, to je res za lušte.
Najslajše je prepovedano, ko pa enkrat probaš mal, se ti tud lušta ne več tolk.
Men se je blazno luštal gorgonzole mmmm, pa sem naredila testenine in omako iz nje - če temperaturno obdelaš živilo tudi ni več nevarnosti.  Pa smo zmagali!!!!

_____________________________

Per aspera ad astra.


(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Salame
27.11.2008 12:30:12   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

med nosečnostjo se naj ne bi smelo jest: majonezo in izdelke iz nje,/.../


industrijsko majonezo se je popolnoma brez problemov, ker je toplotno obdelana in kontrolirana, medtem ko domačo (sveža jajca) pa ne (zaradi salmonele). industrijska majoneza je varna.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Salame
27.11.2008 12:33:52   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: monty

Včasih ko pa niso nič vedl pa je blo vse okej.


Včasih je bilo od 10. zanositev 5 živorojenih dojenčkov in od teh sta dva ali trije preživeli zgodnje otroštvo. Niso se pa dosti ubadali s tem, zakaj je tako.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Salame
28.11.2008 14:43:46   
anchika
Če potegnemo črto nakoncu vse škodi.
Jaz jem vse. Z nobeno stvarjo pa ne pretiravam, vse po malem , vsak dan drugo.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?