|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mozoljčki
2.12.2008 8:24:46   
Amoss
Mene pa zanima kako se depilirate ali brijete po bikini predelu?Mene ful moti, ne glede če se depiliram ali če se brijem al kaj delam vedno se mi vraščajo dlake in ti mozoljčki pa vsa koža je ful razdražena, pa da ne omenjam kako to srbi ko rastejo dlake, če pa se vsak dan brijem pa sem vsa krvava ko si ranim kožo ki je že tako razdražena.No zanima me kaj počnete ve da se izognete vsemu temu, res bi rada bila lepo obrita, brez vseh teh nevšečnosti.user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 9:48:46   
MLADAMAMICA
tudi jaz imam s tem probleme, pa mi ni nič pomagalo. edino kar mi lajša pa je pena za britje pred britjem :) (sam me pa to peče), drgač mam pa full razdraženo kožo po depiliranju, epiliranju ali britju :(

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 10:21:46   
muška
jaz se tu in tam namažem z ognjičevo kremo takoj po britju, pa moram rečt, da nimam težav s temi mozoljčki

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 10:23:06   
Amoss
Kje pa kupiš ognjičevo kremo? Vem da neko imajo v Dm-u ampak ne vem kako deluje če je o.k?

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 10:25:50   
muška
Trenutno imam ravno to iz Dm, pa je prav fina. Tudi če imam ful suhe roke, komolce,... se namažem z njo in deluje. je vsestranska, če imata mala dva vneto rit, še njiju namažem z njo

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 11:04:18   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška
jaz se tu in tam namažem z ognjičevo kremo takoj po britju, pa moram rečt, da nimam težav s temi mozoljčki


Pa si prej imela probleme z mozoljčki?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 11:20:34   
muška
ja

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 11:57:07   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jaz se tu in tam namažem z ognjičevo kremo takoj po britju, pa moram rečt, da nimam težav s temi mozoljčki


Podpis!
To tudi jaz prakticiram že par let. Nimam več problemov!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 15:07:48   
jernejav
Ali pa Bepanthol mleko tudi pomaga.user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mozoljčki
2.12.2008 15:31:21   
poli*
Če ste tko občutljive, je res pomembno, da britvico samo 1x uporabite.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mozoljčki
9.12.2008 21:10:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Mene pa zanima kako se depilirate ali brijete po bikini predelu?Mene ful moti, ne glede če se depiliram ali če se brijem al kaj delam vedno se mi vraščajo dlake in ti mozoljčki pa vsa koža je ful razdražena, pa da ne omenjam kako to srbi ko rastejo dlake, če pa se vsak dan brijem pa sem vsa krvava ko si ranim kožo ki je že tako razdražena.No zanima me kaj počnete ve da se izognete vsemu temu, res bi rada bila lepo obrita, brez vseh teh nevšečnosti.user posted image


sama uporabljam kremo za depiliranje za občutljive predele, kjer na ovoju piše, da je in za bikini predel ter za obraz. po depilaciji se namažem ali s kamagelom ali s kremo za po depilaciji. kadar pa dlake malo zrastejo, da so še čisto kratke, pa uporabim kar želetko, vendar je treba dlake briti vedno v smeri rasti dlak in ni težav z raznimi mazolji ali zaraščenimi dlakami. če se uporabi želetko, ni priporočljiva za tako občutljiv predel čisto sveža oz. nova, saj lahko že z najbolj rahlim potezom raniš kožo.
če imaš razdraženo kožo dan za dnem, prenehaj za toliko časa, da se ti obnovi in ne počni ničesar na koži, ker lahko z vnetjem zabredeš kar daleč.

ena opcija je tudi laserska depilacija, da imaš potem mir.

< Sporočilo je popravil Melodie -- 9.12.2008 21:13:39 >

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 8:46:24   
Amoss
Zdaj pa vem kje sem napako delala, po moje je blo to ker jaz sem brila v nasprotni smeri od rasti dlak, tak da bo to po mojeuser posted image , bom sprobala user posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 10:45:28   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Zdaj pa vem kje sem napako delala, po moje je blo to ker jaz sem brila v nasprotni smeri od rasti dlak, tak da bo to po mojeuser posted image , bom sprobala user posted image


Jaz pa če se brijem v smeri rasti dlak pa ne dosežen čiste gladkosti.user posted image A je mogoče krivo to, da večkrat uporabim staro britvico???


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 12:08:53   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr


Jaz pa če se brijem v smeri rasti dlak pa ne dosežen čiste gladkosti.user posted image A je mogoče krivo to, da večkrat uporabim staro britvico???



Po moje se to z britvico sploh ne dauser posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 12:13:18   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24


IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr


Jaz pa če se brijem v smeri rasti dlak pa ne dosežen čiste gladkosti.user posted image A je mogoče krivo to, da večkrat uporabim staro britvico???



Po moje se to z britvico sploh ne dauser posted image


Ja jaz imam tud probleme da bi se z britvico v smeri dlak depiliralauser posted image Sploh ni gladko in če negreš v nasprotni smeri še potem ni nobenega učinka.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 12:42:51   
Anja24
ja, samo če se pa v nasprotni smeri dlak depiliraš, se ti pa malo vname...in ko se ti koža pomiri, so dlačice že spet zunaj...user posted image

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 13:07:16   
Mariposy
Saj v tem je problem ker prehitro spet pridejo na planouser posted image mogoče je pa res najboljša kakšna laserska operacija ampak to zagotovo ni poceniuser posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 13:16:31   
Anja24
Verjetno je drago, ja...škoda dnarja...sej tut ni problem z britvico mal potegnit vsak dan...

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mozoljčki
11.12.2008 20:13:34   
Anonimen
britje nikdar ne more pustiti čiste gladkosti, tudi pri moških na obrazu se malček čuti razlike, tam kjer rastejo dlake.

sama pa mislim, da se laser kar splača, sicer moraš narediti tja do 6 tretmajev, vendar potem nimaš nobenega dela več, koža gladka, pa če bi zračunal, koliko se zapravi za kreme, ki jo moraš jovo na novo uporabljat, ki pa pri nekaterih ne dajajejo zadovoljstva, niti z britjem,  se bom po mojem kar odločla za laser (ko malček k dnarju pridem, ker sem zdej lih joškice poštimala haha).

(odgovor članu Anja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?