|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:45:01   
dana
spps ja dopust imam, sam ne bi celega za leto 2009 porabila, ampak bi ga še kaj pustila potem za leto 2010, da mi ne bo treba takoj po koncu porodniške letet v službo. Tako da bi zdaj kake 3 tedne, 3 tedne bi bla pa na bolniški. In bi se mi čist lepo izteklo. Upam no da mi G ne bo preveč težila zarad teh 3 tednov bolniške.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:45:44   
spps
a ima katera od vas nabavit voziček Peg Perego-modularni sistem?  link

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:46:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dana

spps ja dopust imam, sam ne bi celega za leto 2009 porabila, ampak bi ga še kaj pustila potem za leto 2010, da mi ne bo treba takoj po koncu porodniške letet v službo. Tako da bi zdaj kake 3 tedne, 3 tedne bi bla pa na bolniški. In bi se mi čist lepo izteklo. Upam no da mi G ne bo preveč težila zarad teh 3 tednov bolniške.
za tri tedne bolniške,se makar s svojo osebno zdravnico zmeniuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:05:50   
PERSIDA
Preverjam ,če to dela al sem kaj spet zabluzla.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:11:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Preverjam ,če to dela al sem kaj spet zabluzla.
link ni aktiven




http://album.ringaraja.net/index.php?page=prizeimage&ID=120114

< Sporočilo je popravil spps -- 3.12.2008 9:15:11 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:14:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Preverjam ,če to dela al sem kaj spet zabluzla.
link ni aktiven
link stran zbriši od http naprej bo delalo

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:14:35   
PERSIDA
spps - sem ugotovila ,zdaj ,pa mi prosim pomagaj ,da bo aktiven.Ker mislim ,da nima doben volje vpisovat naslova.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:16:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Preverjam ,če to dela al sem kaj spet zabluzla.
link ni aktiven




http://album.ringaraja.net/index.php?page=prizeimage&ID=120114
  tega kopiraj in si ga prilepi

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:20:46   
PERSIDA
user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:22:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

user posted image
zdaj pa jaz tud ne vem...a maš mogoč tist kar imaš pod linkom napisan preblizu linka'??
ne vem za kaj imaš link v dveh vrsticah? si vmes  enter stisnila?

< Sporočilo je popravil spps -- 3.12.2008 9:23:39 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:27:41   
spps
babnice,a ne bi še česa napisale?tiste,muislim,ko sam čekirate trenutnouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:28:15   
PERSIDA
ne vem v čem je finta ,pa nič .

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:31:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

ne vem v čem je finta ,pa nič .
neki ti manjka v linkuuser posted image user posted image  
poskus še enkrat   http://album.ringaraja.net/index.php?page=prizeimage&ID=120114

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:35:39   
Lolita23
Živjo!!!

Persida a zdaj pa kar tri.To je noro, a si predstavljaš.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem danes dober spala, zdaj grem pa likat, pa malo pospravit, potem bo že tak kosilo, potem vas še malo preberem,potem pa gremo na fešto.Ima kolegica roj.dan..user posted image
Za skoraj vse sem že glasovala, moram še nekater poiskat, sam nimam toliko časa.

caw



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:38:26   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Persida a zdaj pa kar tri.To je noro, a si predstavljaš.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem danes dober spala, zdaj grem pa likat, pa malo pospravit, potem bo že tak kosilo, potem vas še malo preberem,potem pa gremo na fešto.Ima kolegica roj.dan..user posted image
Za skoraj vse sem že glasovala, moram še nekater poiskat, sam nimam toliko časa.

caw



ojla!
a kar sred tedna si boš fešto privoščila??
daj še potem zame enmal zafeštaj....

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:43:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ima katera od vas nabavit voziček Peg Perego-modularni sistem?  link


Jaz imam PP Pramette. Saj je isto. Te kaj posebnega zanima?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:44:33   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

POzdravljene!
uf je naporen ta december, pa še začel se ni dober!!!!
Pridno hodiva v MŠ in včer smo si ogledal tud porodnišnico pobližje. Smo imeli dostop do porodne sobe in vseh prostorov, ki jih bomo deležne. Je bilo kar zanimivo.
Sicer pa me zanima kaj je to z merjenjem materničnega vrata.

ena je napisala 5 cm.Jadrnica: a ni to premalo?

meni je izmerila 17 cm in je rekla da je idealno in  tud na MŠ je rekel G da mora biti nad 15cm, drugač ni lih najboli.

DRugače pa se me loteva ta prehlad, joj pa še služba. Sem čist paf.



5 cm ni premalo!!! nehte jaz sem imela 4 cm pa je rekel G da je to popolnoma normalno!!!!

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:46:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ima katera od vas nabavit voziček Peg Perego-modularni sistem?  link


Jaz imam PP Pramette. Saj je isto. Te kaj posebnega zanima?
  kolk je vse skupi vredu?user posted image user posted image  kakšna razlika je sploh od onega ko je za 436eur,pa z onim ko je čez 600.
men tist ,ko je cenovno ugoden ni slab-kupila bi pa rada enga takega,ko ima trdo košaro,jajčko in športni del 

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:46:29   
Najaa
Kako ste kaj danes? Tukaj tak lep sonček sije, da kar vabi ven.
Moja miška je danes nesla sladkarije v vrtec, da se posladkajo, možek je v službi, jaz pa spet na delovnem mestu za rač. user posted image  Imam toliko za pospravljat, pa se mi sploh ne da.
Mali brca 200 na uro.

Ena je spraševala za srečanje v petek, pa ni bilo nekega odziva tak da sklepam, da odpade? user posted image  Najbrž. Škoda, bi vas bilo lepo spoznat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:50:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ima katera od vas nabavit voziček Peg Perego-modularni sistem?  link


Jaz imam PP Pramette. Saj je isto. Te kaj posebnega zanima?
  kolk je vse skupi vredu?user posted image user posted image  kakšna razlika je sploh od onega ko je za 436eur,pa z onim ko je čez 600.
men tist ,ko je cenovno ugoden ni slab-kupila bi pa rada enga takega,ko ima trdo košaro,jajčko in športni del 


Glej, razlike ne vem med temi, kolikor sem vidla, so ful majhne razlike. Najbolj mi je padlo v oči, da pri cenejšem ni vreče za noge, ki pa zna priti zelo prav.
Mi imamo PP Pramette in po dveh letih je že oreng razrukan. user posted image  Res pa je, da nismo bili vedno prijazni z njim, sploh tamala ne, ko je začela sama plezat na njega. Drugače pa nam je zelo dobro služil. Ima ojačano dno tak da košare ne rabiš. Tija je zimska in je nismo imeli. Meni je všeč, ampak ne bi ga še enkrat kupila. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:52:12   
PERSIDA
Lolita23 - si predstavljaš tri jaz ne .Že ko  komu povem ,da sta dva  je prvi odziv jooooooj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:53:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ima katera od vas nabavit voziček Peg Perego-modularni sistem?  link


Jaz imam PP Pramette. Saj je isto. Te kaj posebnega zanima?
  kolk je vse skupi vredu?user posted image user posted image  kakšna razlika je sploh od onega ko je za 436eur,pa z onim ko je čez 600.
men tist ,ko je cenovno ugoden ni slab-kupila bi pa rada enga takega,ko ima trdo košaro,jajčko in športni del 


Glej, razlike ne vem med temi, kolikor sem vidla, so ful majhne razlike. Najbolj mi je padlo v oči, da pri cenejšem ni vreče za noge, ki pa zna priti zelo prav.
Mi imamo PP Pramette in po dveh letih je že oreng razrukan. user posted image  Res pa je, da nismo bili vedno prijazni z njim, sploh tamala ne, ko je začela sama plezat na njega. Drugače pa nam je zelo dobro služil. Ima ojačano dno tak da košare ne rabiš. Tija je zimska in je nismo imeli. Meni je všeč, ampak ne bi ga še enkrat kupila. user posted image
ma ne vem še...ne vem kaj naj s tem vozičkomuser posted image user posted image model se mi dopade...ker je čist klasičenuser posted image  
sam naše marčevske bebive,mislim,da ne bodo kaj dost rable vreče za nogeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:56:19   
Pupa7
no dobro jutro čvekice moje user posted image ,

sem se prej razp... glede dolžine MV zdaj pa bolj na easy hahahaa. Jaz sem lepo v postelji kot je bilo rečeno. Zjutraj mi je ljubi prinesel v posteljo zajtrk, pa kavico in me založil z dobrotami do kosila (tam okrog pol enih bo doma). Zdaj pa sem rabla kake pol ure da sem vas vse prebrala. Samo komentirat jao jao, preveč ste se razpisale da bi si kaj zapomnila.

In seveda sem vam vsem pripopala 5* user posted image user posted image user posted image vsaj tistim ki sem vas našla, tak da brez skrbi, bom vsak dan če bo šlo user posted image

Malo mi je dolgčas ker ni nobene čistilke hahahah ko bi z njo počvekala hahahaha hecam se, prav paše bit domaaaa user posted image user posted image user posted image

zdej pa pište madonca, da ne bo spet kako silno zatišje user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 9:58:02   
yania
Dobrojutro.... tudi od mene,,,,mal sem še na boku, ker imam kar slab obćutek, ker premalo spim-počivam, pa še takrat ko mi rata se zbujam na hrbtu, mali pa nogice suva proti meni. Včeraj zjutraj sva se prav žgečkala, ko je prav nekaj ven porival (dojenček namreč-spola še ne vemo, in se tko pr hiš pogovarjamo user posted image user posted image )

In kaj bo za kosilo?
Jaz dobim eno kolegico na obisk, okrog 12ih, pa bova kr s pomarančno sladico začeli.......user posted image user posted image user posted image
kar se tiče materničnega vratu, je 5cm ogromno....jaz imam 3,7 cm in je to zelo uredu, mi je rekla moja G.



se tipkamo kasneje...


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 10:01:06   
spps
link nekaj o materničnem vratu

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?