|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 8:52:11   
Blueeyes
taškica jz se tud strinjam da so malo podhranjene te naše majčice user posted image  user posted image   user posted image  ... jaz se širim kot slon... usta mam skoz polna...  samo futr vidim vsepovsod, tud tam k ga ni...
lepo se naplavaj... jz morm jt tud en dan spet mal v Atlantica počofotat, pa na masažiko user posted image  in relaksacijo

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 9:31:56   
mani2
Joj kako lepe slikice trebuščkov. Pa vse ste tako suhe. taškica ostale boš poredila mene pa dala na shujševalno. Mi je že kar nerodno imeti slikico v albomu ko pa sem taka.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 9:33:53   
avokado
Ojla sonosečke,

ste kar lepe vse -tudi moj boši je že dobil neko obliko - lahko bi de reklo tako ja.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma vi kar čvekate in čvekate.
Blueeyes - ma kaj masaže so dovoljene v user posted image ? Obraz, tačke - ja, telo pa se mi zdi, da ne. Ma nisem prov ziher.

Mi na morje vsekakor gremo. Sigurno pa nekam blizi - Hrvaška (Krk,...).

Meni se tudi mogoče zdi, da nekaj čutim v bušiju. Samo, ker je to moja prva user posted image  - nevem točno kaj naj čutim. Kako pogoso čutite brcike na dan?

Pozdravček in na čvekanje!!!!!user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 9:37:55   
avokado
Ma samo še nekaj - vsi bušiji so lepi - saj v njih raste novo življenje. S kilogrami pa se bomo ubadale po rojstvu. Se strinjate?

Bom tudi jaz mojo slikco provala spravt v album - va naslednjih dneh. Se moram še slikat.

Pa, pa

(odgovor članu avokado)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 9:42:31   
Anonimen
Blueeyes: Babico vidi vsak dan, ker živimo v isti hiši sam da smo mi v pritličju, zaenkrat! slišal nas je sto procentov, ker se vedno dogovarjamo kdo jo bo peljal k dohtorju v LJ. zdaj že ene 14. dni je popoldne skoraj skozi pri babici, ja je možno da je slišal da je bolnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pismu ste vse suhe, sam v trebuh ste se zredile, jaz sem pa okrogla od glave do peteuser posted image user posted image user posted image user posted image

kako vam rata bit tko suhe?!user posted image

l.p.

(odgovor članu avokado)
  Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 9:48:03   
mani2


01.05. 
 
* Carpe diem (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?
* ella. (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 33 let  user posted image
Maj_taj (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
PC Baby (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Pikicapokica6 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 19.12.,  27 let

02.05. 

vanilla (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 23.12.,
29 let user posted image
copka (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, M 18.12., 28 let
* avokado (1.user posted image  ; 0user posted image  ) pregled 12.12.; 26 let
* *bucka*  (1.user posted image   ; 0user posted image  ) pregled 15.12.,  25 let

03.05.

annya (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,

* arnika (1user posted image  ; 0user posted image  )  ; pregled ?;  35 let
* Blueeyes (1user posted image  ; 0user posted image  )  ; pregled 7.1. M,  25 let

04.05. 

Rosi* (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,

* tubby  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) pregled ?, 26 let
* meduzica ( 1.user posted image  ; 0user posted image  ) pregled 17.12. , 29 let 

05.05. 
 
Maj09 (3user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 28 let
baba84 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 10.12. 24 let 
Auser posted image (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,


07.05. 

piikapolonica (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 04.12., M 17.12., 27 let 
* heln (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 22.12., 
girly (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 10.12., 26 let
* katha (1user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ?,
27let
* dobrovoljčica  (?user posted image  ; ?user posted image  ) ; pregled ? (2user posted image );
* orhideja83  ( ?user posted image  ; ? user posted image  )  ; pregled ?

08.05. 

mucka25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 04.12., (2user posted image ) 26 let
Leela (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 15.12., 32 let
pena (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 

09.05. 

mani2 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.12., 29 let
andrejka_237 (1user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 06.12.

mayflower (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
BarbyD (2user posted image  ; ¸1user posted image ) ; pregled 12.12.,
25 let

10.05. 

psaša (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 22.12. M, 
petrazg  (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 08.12. , user posted image
majuška10 (1.user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 02.12., 
* zoja10  (1.user posted image  ; 0 user posted image  ) ; pregled 31.12.M, 22 let 
* Čebelca10  (1user posted image  ; 0 user posted image  ) ; pregled 05.01. M, 26 let  user posted image
 
11.05. 

rožmarin (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
ledenka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 5.1.M, 34 let
* Lalica1  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled ?,
28 let

Greenie (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 

12.05. 

mary12 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 09.12., 28 let
alijana (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
 

* FLASK_A (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled ? ;

13.05. 

mica77 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,


14.05. 

Anonimnauser posted image  (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,

ptejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Anonimnauser posted image  (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,  
* maja1488  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 15.12., 25 let


15.05. 

Anonimna (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
* petra a   (2user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 19.12., 
34 let
 
16.05. 

AKP (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 10.12., 37 let
sibirka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  25 let
U_SURDI  (3user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  27 let
* Rebeka_ (1user posted image  ; 0user posted image  ) , pregled ? ;  31 let
* Chiara82  (1.user posted image  ; 0user posted image  ) , pregled 11.12. ; 26 let 
lananai (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 22.12. M, 27 let

17.05. 

rozcaa (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 26 let 
taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 34 let (2user posted image )
OliveOly  (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 10.12., 26 let

18.05. 

tija75 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,


19.05. 

cebelica82 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 10.12., 26 let
* HM84    ( ?.user posted image  ; ?user posted image  ) ; pregled 6.1. ;
20.05. 

* Poloma (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 05.12., 24 let 
 
21.05.
 
* BIA79 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 22.12.;  

Katarina_K (1.user posted image ;0user posted image ); pregled ?; 27 let 
 
22.05. 
* snowgal 
( 1.user posted image  ;0user posted image  ) ; pregled 29.12. ; 27 let

23.05. 

janci10 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 6.1., 27 let
madejka (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 10.12., 28 let
pikonina (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 04.12., 23 let
* pokica_   (1user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 31.12.
* Biba Maja (3.user posted image  , 1user posted image  ) ; pregled  29.12. ;

24.05. 

Anonimna (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
KatMat (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  22 let


25.05. 

tea (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?,
five (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 

PapuaNG (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 

26.05. 

* Lara light (1user posted image ; 0user posted image ) ; pregled 15.12.,  34 let
(2user posted image )

27.05. 

*Lina* (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,

Tanja_ (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
andrejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
* daisy24  (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,
* playgirl  (?user posted image  ; ?user posted image  ) ; pregled ? , 

28.05.
 
* poka3 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,   25 let

29.05. 

Majch (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 26 let
* 2mak  (3.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 24.12. ;
29 let

30.05. 

mojmaček (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 

 
31.05. 

Obelix (2user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 11.12.

XX.05. 

žanka (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 32 let


skupaj user posted image : 89

pričakujemo user posted image : 91



(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 10:03:25   
zoja10
Dobro jutro...
Ma glede teh kil in to.... jst se fajn počutm tut če sm mal drgač od 'meril' tko da user posted image user posted image ..... bi blo pa fajn ja met postavo, sam sej vsega ne morš met ane? user posted image hihihl
Jst že nazaj z izpita, znala vseuser posted image .... zdej pa mal u milerja pa h m itd...center vabi... je pa ful blo lepo učeri so lučke pržgali....user posted image

Lepo se imejte, petek je blizu...

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 10:05:48   
lananai
No, meni se je že malo povečal apetit (če primerjam s prvimi tremi meseci, ko sem šla celo 2 kili dol), ampak sem še po moje vedno na minus 1kg (ko sem se zadnjič vagala). Prej sem pa jedla kot piščanček za kosilo, pa veliko sadja. Drugače pa ne pojem malo, včasih celo več kot moj za kosilo. Sladkarij pa ne jem - ne iz kakega principa, samo ni mi do njih. Mogoče kake piškote (domačica je njamsi!) pa pecivo. Od čokolad prebavljam samo jagodno milko in temno čokolado pa še to redko. Sej vem, da sem lahko hvaležna mami naravi za postavo, ker se za njo prav nič ne trudim. Če bi bila malo drugač narejena, bi bila kake 15kg težja - ker sem brez držanja nazaj pri hrani in totalno brez športanja. Sem pa imela pred nosečnostjo 58kg in 168cm, meni se to niti ne zdi tko malo. Aja, je pa moja mama rekla, da se je pri meni in pri bratu zredila za manj kot 10kg med nosečnostjo... če sem že tolko stvari po njej vzela, bi lahko tud to. user posted image  Si po moje bolj okreten z malo manjšim trebuhom. Bi pa rada, da se vsaj že malo malo vidi, da bi ga lahko pokazala. Zdej še v trgovini ne morem it na blagajno za nosečnice, ker mi ne bo noben verjel... hec... user posted image

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 10:39:29   
ledenka
majčice, lepe bušije imate user posted image  se moram kaj slikat, nekako se mi ne da user posted image  

taškica, poročaj, kako je na DIFu zdaj, ko so popravili bazen! se tudi jaz spravljam na plavanje tja, menda imajo zelo dober sistem za čiščenje vode user posted image  kdaj pa je sploh odprto za zunanje obiskovalce?

masaže v nosečnosti - so dovoljene, ampak posebej za nosečnice, ker določenih delov (križ) ni dovoljeno masirat, vsaj ne klasično. veliki centri imajo tudi posebej masaže za nosečke, tako da ni panike user posted image  sama se spravlja mv savno, pa ne vem, kje v LJ imajo parne savne (razen Sunnyja in Atlantisa, nobeno mi ni všeč). finska mi je prevroča, parna pa bi mi dobro dela, sploh mojemu nosu, ki je konstantno zamašen.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 10:54:37   
Lalica1
Jaz pa nisem gledala vaših trebuščkov, ker bom mislila, da sem res čudna. Sem v user posted image  bolj take slonaste sorte in me kar veliko nanese skupaj. Upam, da se bom tako zrihtala kot po prvi nosečnosti. Sigurno si ne želim ostati debelušna, ko si pa še vezalk proti koncu nisem mogla zavezati user posted image  . Sem pa zadnjič govorila z bratrančevo punco, ki je res suha. Jaz bi rekla da skoraj podhranjena. Po moje ima pod 50 kg, velika pa je tam enih 165 cm (mogoče več). Konec prve user posted image  je tehtala 90 kg. Nisem mogla verjeti. Sploh si je ne predstavljam. Je pa rekla, da je jedla 24 ur na dan. Ampak sedaj se ji sploh ne pozna, da je že rodila.

Vsaj v nosečnosti nam ni treba paziti koliko in kdaj jemo user posted image .

Pa lep pozdravček vsem nosečim debeluškam.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 11:00:10   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


medejka in lananai zgledata kot anoreksični nosečnici... a vidve sploh kaj jesta?? a sta sploh noseče?? jz nisem mela take postave niti pred nosečnostjo, kaj šele zdej user posted image  user posted image



Blueeyes halo? Jaz sem visoka 159 cm in mam 58 kg, tak da niti približno nisem anoreksičnauser posted image Jem čisto normalno in se tud v prvi nosečnosti v prvih 4 mesecih nisem nil zredilauser posted image

Meduzica, srčkan trebušček!user posted image

Zoja user posted image za izpit! Si pa pridna s temi izpiti!

Avokado saj obstajajo posebej masaže za nosečnice. Vsaj pri nas v MB jo imajo. Je pa na posebnem stolu, ki ima neke vrste luknjo za trebuh pa v dokaj sedečem položaju si. Tak da ne vem, zakaj ne bi bila ok.


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 11:19:54   
petrazg
jutro čvekice...

Jst sem se imel avčeraj zvečer prav luštno, smo s puncami šle v novo tajsko restavracijo in smo se načvekale, tako da če bo kaj dežja, se vam opravičujem... Tako , da če greste kdaj zvečer jest, pa ne veste kam, pojdite poskusit... Meni je bilo všeč, taka na izi varianta, za jest je bilo ok... predlog...

Trebuški user posted image user posted image user posted image lepe nosečkice... ste pa res nekatere take suhice...

Sem pa končno dočakala svoj Angel sound user posted image Mi ga je včeraj pripeljala hitra pošta. Sva bila z malim sama, sva hitro sprobala, ampak ker nisva brala navodil, sploh nisva slišala malega... No, pa je potem prišel oči, pa je povedal, da bi bilo dobro da si malo trebušček s čem namažem user posted image in potem smo vsi trije poslušali našega migecauser posted image Je lušten slišat...

Jst bi tudi šla v savno, samo so mi rekli , da ne smem in sem se je že v 1.nosečnosti izogibala. user posted image Pa potem celo dojenje, potem je bilo poletje, zdej sem pa spet nosečka user posted image pa spet ne bo nič. A ledenka tebi so rekli, da lahko greš?

Na masaže sem tudi jaz hodila. Pa ni bilo nič narobe.... tako da , kar brez problemov...

Zdej grem pa pospravljat... čao

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 11:49:25   
Biba Maja
petrazg kje si si naročala Angel sound? Maš kakšen link?

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 11:51:53   
Obelix
Pozdravljene,

sem se morala najprej pregristi čez vso pisanje user posted image .

Glede načina poroda, mislim, da je super roditi naravno če se le da. Saj mene je bilo tudi prvič ful strah, ker je težko opisati bolečino, ki te čaka. Pa sem rodila dvojčka, naravno, brez kakršnikoli protibolečinskih sredstev. Pa sem še živa user posted image . Hecam se. Za tiste, ki jih je strah naj gredo na epiduralno, ker zakaj bi se mučili, če ni treba, a ne.

Vidim, da so vozički že na sporedu. Jaz sem prvi voziček naročila preko interneta. Ful cenejši kot v Baby Centru. In to ni prva stvar, ki je bila v tujini občutno cenejša kot pri nas. Glede samega vozička, pa mislim, da že zelo osnoven voziček zadosti kriterijem solidnega/dobrega vozička. Meni je pomembno, da je lahek in se lahko hitro in enostavno zloži. Verjemite mi, da popizdiš, ko se ti otroci derejo v avtu, ti pa tlačiš notri vrečke, pa trdi košaro, pa podvozje....

Glede morja, mi bomo sigurno šli. S tako malimi otroci bo mogoče še najlažje. Posebej, če se bomo dojili, bo stokrat lažje, kot letos, ko sta bila mala dva stara 10 mesecev, pa sta ravno dobro začela hoditi, pa kuhati sem jima morala. Sva bila na dopustu bolj izmučena kot doma user posted image .

taškica, jaz sem imela tudi tako pozno morfologijo pri dvojčkih. Je bilo vse ok. Kot berem se počutiš vredu. Nisem še zasledila, a imaš dvojajčna ali enojajčna dvojčka?

A se mogoče že katera maže s kremo proti strijam?



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 12:05:14   
ledenka
petra, kje pa je ta tajska? meni je ta tip hrane zelo všeč user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 12:37:00   
petrazg
Babike žabike...ne pospravljam, čvekam po msn-ju user posted image

Biba Maja - jst sem naročala preko e-baya, ker je bilo ceneje... Plačala sva v petek, včeraj pa sem dobila...
http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=m38.l1313&_nkw=angel+sound&_sacat=See-All-Categories

Ledenka - v središču mesta, Rimska cesta 17, Thai Inn Pub. Tam kjer je bil včasih lokal Podnevi in ponoči...


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 12:45:56   
copka
ojla, bodoce mamice!

Ste zelo pridne in vas kar rada berem. Sem dodala albumcek s svojim buskotom. Sem videla vase, ene ste res suhice, druge pa pribl. take kot jaz, ceprav se mi zdi da trebuh vsak dan malo vzhajauser posted image

Mi bomo tudi po vsej verjetnosti sli na morje. K moji teti, da bo stara mama videla svojega prvega pravnuka. Sicer je dalec, ampak bomo pa tam 2 tedna, pa bo. Tudi za bozicno-novoletne praznike gremo k teti in me guzva na avtocesti malo skrbi (kot da bom prvic slauser posted image ), ampak bo zraven tudi moja mami, ki je pa malo panicar. Se dobro, da moj lepo pocasi vozi.

Koncno sem zacela pridobivat kg. Ampak mislim, da je moja tehtnica pokvarjena. Se vedno zvecer spomnim nanjo in vsak vecer imam en kg vec. Se dobro da se pred tusiranjem slecem in gre takoj kg stran. Ne da bi se dala na dieto, samo tak skokovit porast teze pa tudi ne bi bil normalen. Nikoli mi ni prav!user posted image

Aja, da ne pozabim: dobrodosle vse nove majcice!!user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 12:56:47   
Biba Maja
hvala petrazg. Uf je pa izbira... katerega si ti vzela?

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 12:59:19   
Anonimen
Ojla, sem bolj malo tu te zadnje dneve, ker sem ful dolgo v službi. Novo leto pa te zadeve, pa skoz nekaj pripravljamo (pa ne morejo brez meneuser posted image ).

V glavnem...nič novega. 16. imam pregled, medtem pa se kratkočasim z vsakdanjim življenjem. Namesto trebuščka se mi veča moj stari prijatelj šlaufek...kar ni za verjet...user posted image

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 13:36:08   
BarbyD
Ojla punceuser posted image

No pa je tudi meni uspelo slikat trebuščkauser posted image  če katero zanima lahko vidi v albumu...sem pa dala še eno slikco naše pikice v trebuščkuuser posted image user posted image

Zdej sem vidla da mam res velik trebušček za 17 tednovuser posted image  zredila se nisem pa še ničuser posted image user posted image  res ne razumem od kje mi "krade" t naš sonček da je buši vsak dan večji kile so pa enakeuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 13:46:10   
pokica_
Čveke čvekasteuser posted image !

Vidim, da so IN user posted image bušiji. Jaz bom počakala do nedelje, ko bom dopolnila 16 tednov in se pol pokazala, ampak niti približno nisem taka suhica kot ostaleuser posted image .

Jaz sem pa zdaj prišla od zobozdravnika in z mojo spodnjo šestico ne kaže nič dobrega, zdaj mi je dala zdravilo notri in če se bo žepek še naprej delal, bo morala zobeka izpulit, pol bom pa ko stara kokauser posted image . Pa glih na tej strani največ žvečim ko jem. Ahhh bo že, upam, da me bo ubogal zobek in se pozdravil!

Kar se tiče vozičkov, še nimam pojma kaj bi kupili, sigurno pa enega manjše sorte in lahkega, da bom imela čimmanj dela z njem, ko bom sama zdoma. Dopade se mi PP Pliko Switch, sam se mi zdi malo predraguser posted image  Je še kateri taki mičkeni, ko je praktičen in lahek, pa cenovno ne tolk zasoljen kot PP? Kake izkušnje?
Morje, po vsej verjetnosti bomo šli septembra, ko bo najhujša vročina že mimo. Ljubim morje in mediteransko klimo! user posted image  

Včeraj sem si stoje tipala bušija in začutila na levi strani nad sramno kostjo neko bulico, sem malo bolj potipala in je izginila na drugo stran bušija. Bi blo mogoče da je to že naša bebica, taki mali migec? user posted image
Sam metuljčekov pa še nič ne čutim.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 4.12.2008 13:47:23 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 13:56:47   
Anonimen
o čveke

zoja: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izpit

sem gledala včeraj poročila in sem videla da so lučke prižgal po LJ. ne da mi niso všeč, ampak zakaj niso letos manj dal za rasvetljavo in dal tistim družinam ki so letos zaradi recesije ostal brez služb, oz si ne bodo moral privoščit prazničnega vzdušjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ratam kr žalostna ko pa je na svetu toliko revnih družin, pa ne sam na svetu tudi v SLO, zakaj država ne pomaga njimi namesto da dajajo bjne plače sebi in direktorjem!

l.p.

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 14:45:47   
Anonimen
BarbyD tvoj buši je pa že fuuuullll velik. Moj se lahko samo skrije proti tvojemu. Ko povem, da sem noseča, mi vsi sprašujejo, če sem šele prvi mesec noseča. user posted image

Komaj čakam, da tudi meni tako zraste! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 14:50:54   
PapuaNG
janci10-lučke v ljubljani ne kupujejo vsako leto nove, ampak kar stare ponucajo, tako da gre denar ubistvu samo za elektriko (kar pa tut ni malo, ampak malo vzdušja pa mora bit). Sva šla z mojim včeraj gledat, kako so jih prižgali in sem bila kot mali otrok, vsa navdušena user posted image Meni je Ljubljana tako lepa v tem prednovoletnem času s temi lučkami, da se kljub mrazu rada sprehodim malo...trebušček pa tudi vsak dan bolj raste...hlače me počasi že tiščijo, čeprav jih bom probala čim dlje nosit, da ne zapravljam zdaj za nosečniške še...itak bom samo še rasla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Majčice 2009
4.12.2008 15:10:52   
mayflower
Glede kremic za trebuhe - prvo nosečnost sem se mazala z Vichy-jevo. Zdej mam pa od L`Occitane karitijevo maslo. To je ena taka mastna reč-maslo pačuser posted image Sem kupila za sprobat, kej je sodelavka (PDP 7.12    !!!!) pohvalila te izdelke. Bom vidla. Drugače pa imam zaradi ščitnice obupno suho kožo in se nonstop mažem (celo telo, roke...). Groza.
Še dobro,da je sonce.....


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?