|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 19:47:08   
pf
Joj Lara naša kaka petkrat na dan minimalka. Odkar je na svetu se je naredilo samo en dan, da ni kakala pa še takrat je bila tako boga, ko jo je napenjalo. Čeprav je pa to vredu, baje pravijo da je pri dojenih tako, da lahko sedemkrat na dan ali enkrat v sedmih dneh. V bistvu je vse možno. 

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 20:04:41   
Lara Croft
pol se vidimo jutri


Absolutno!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 20:16:18   
pf
Lahko noč babike, grem na kavč in ajo ajo počasi.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 21:08:11   
lana luna
emi* jest sem tut včerej spila tri požirke čokoladnega likerja. pa ni blo nič narobe. zanč smo pa enga dojenčka zallival pa sem dva požirka šampanjca nardila in je Sara spala ponoči 8 ur. tko da alkohol očitno deluje uspavalno na malčke. pa ne me zdj prjavt na socialo. ker drugač ne konzumiram alkohola. da nau kdo mislu da otroka opijanjamuser posted image

kakanje... tiste  ki imate probleme s kakanjem. moja Sara je 1. mesec kakala 10krat na dan. pol pa jest več nism nobenga sadja jedla k jabuka ne smem in je tamala sam še na štiri dni se pokakala. in enkrat ko je bla že pet dni zaprta sem ji dala fejst sladkane kamelce in je bla čez pol ure polna plenica, pa pajecek, pa postla drekcauser posted image user posted image user posted image tko da to zares pomaga. pa če mamica konzumira sveže sadje je tut fajn.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 21:35:44   
lana17
kakanje... tiste ki imate probleme s kakanjem. moja Sara je 1. mesec kakala 10krat na dan. pol pa jest več nism nobenga sadja jedla k jabuka ne smem in je tamala sam še na štiri dni se pokakala. in enkrat ko je bla že pet dni zaprta sem ji dala fejst sladkane kamelce in je bla čez pol ure polna plenica, pa pajecek, pa postla drekca tko da to zares pomaga. pa če mamica konzumira sveže sadje je tut fajn.


če jutri ne bo nič, bom poskusla s kamilcmi...kolk jih pa moram naredit, kolk pa  sladkorja...še nismo pil po steklenički...


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:00:41   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: emi*

a mislite,da je to zato,ki sem naredila 2 požirka čokoladnega likerja??user posted image user posted image Ta


ups...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:02:13   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Kaja in Marija čestitke. user posted image  user posted image  user posted image

In seveda čvekice, čestitke za 2. del user posted image


se kar podpišem

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:12:47   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

...moj pikec bo imel tud 3.mesece, kako čas hiti



....naš pa drug teden že 4user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:15:44   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

kakanje... tiste ki imate probleme s kakanjem. moja Sara je 1. mesec kakala 10krat na dan. pol pa jest več nism nobenga sadja jedla k jabuka ne smem in je tamala sam še na štiri dni se pokakala. in enkrat ko je bla že pet dni zaprta sem ji dala fejst sladkane kamelce in je bla čez pol ure polna plenica, pa pajecek, pa postla drekca tko da to zares pomaga. pa če mamica konzumira sveže sadje je tut fajn.


če jutri ne bo nič, bom poskusla s kamilcmi...kolk jih pa moram naredit, kolk pa  sladkorja...še nismo pil po steklenički...



jaz dam našemu kar hippov čaj komarček.....pa takrat, ko ni mogel kakak..četrt čajne žličke sladkorja zraven na 100 ml vode...

zdaj, ko nimama več prematila amoak samo aptamil 1 pa kaka vsak dan...danes celo 2xuser posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:16:27   
gold fish
šibam..

gledam operacija triumpf ...... gloria ti tud ne? user posted image


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:40:30   
arabela*
user posted image ,ti pa si vedno tak letečauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:48:12   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: petra1978

Jaz sem šla pa danes prvič po porodu malo tečt. Ne daleč, samo ene 3 km.



Pridna! Jaz moram tud začet malo migat, ker mi že premikanje po pojstli dela težave. Nimam nobene moči-nikjer!

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:52:51   
meta21
Vidim, da se o alkoholu menite... Jaz sem med nosečnostjo kdaj pa kdaj spila kakšen deci pa zdaj tudi. Meni se ne zdi nič narobe, če enkrat na teden spijem deci vina. Sicer je res, da skorajda več ne dojim ampak jutri grem zvečer v LJ na štante in skoraj tradicionalnega kuhancauser posted image user posted image user posted image . No, kdo je zdaj za na socialno prijavit?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:54:21   
meta21
Neki tale forum men dons drugač delauser posted image

Sem označla tekst in kliknla odgovor pa mi ni nič preneslo v sporočilo...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 22:59:48   
meta21
Vidim, da mam monologe...

Nočko!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 23:07:28   
Olivija*
Pozdravljene na drugem delu. Sem se tudi jaz prišla pofočkat.

Tudi mi imamo težave s kakanjem. Na recept sem dobila Lactecon, ampak ji ga zdaj ne dajem več redno, le takrat, ko par dni nič in se Ana napenja in joka. Kamilice pa ji dajem redno.

Lara, hvala za čaj. Res deluje, tako da Novalaca ne rabimo več. Napisala si, da tvoji punčki pomagaš, da se pokaka. Si mislila kamilice ali kak drug način?

Lp

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 23:23:57   
taja1235

hoj

se javlam iz vaganja ... dns je tehtala 4620 tko da se je od prejsnega tedna zredila 120 g neki je ni lih dost
tko da drug teden se gremo spet vagat...ma sej bi blo bol da bi kupila vago, dam vec za bencin kot stane vaga..

mi pa lepo kakamo tud 5x na dan ;) hvala bogu ;)

nc zdej bo ap treba it pocas spat....

aja punce a ste ble od poroda do zdej ze kaj pr frizerju, moja goscava na glava ze posteno rabi spremembo tko da gruntam da bi se ta teden anrocila na eno ornk spremembo....seveda barvanje in strizenje....

kaj boste pa jutr kuhale....rabim ideje....

lepo in cim daljso nocko zelim ;)

papa

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 23:41:48   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image ,ti pa si vedno tak letečauser posted image


zadnje čase pa resuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 8:44:07   
leda
Jaz sem šla pa danes prvič po porodu malo tečt. Ne daleč, samo ene 3 km.


super. jst se tut spravljam; sm mela še neke ideje o tamicenem kraškem maratonu, sam mi že logistika ne bi znesla. sicer sem z vozičkom že mela poskuse in glej no glej, joški mi delajo težave...

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 8:47:59   
leda
Vidim, da se o alkoholu menite... Jaz sem med nosečnostjo kdaj pa kdaj spila kakšen deci pa zdaj tudi. Meni se ne zdi nič narobe, če enkrat na teden spijem deci vina.


no, pa so na plano pokukale alkoholičarke user posted image

jst sem na začetku nosečnosti spila kak kozarc rdečga vina, na koncu mi je pa itak sam cedevita pasala. z izjemo par dni, po sarayinem poročilu o najdbah v kozarcu.

zdej pa brez slabe vesti tu in tam, ko se zvečer sesedeva in obe spita, en kozarc rdečga vina spijem...al pa belga, če je v hiši tist ta dober, ki ga moji starši s štajerske nosjo.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 9:12:09   
*bubi*
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: taja1235



se javlam iz vaganja ... dns je tehtala 4620 tko da se je od prejsnega tedna zredila 120 g neki je ni lih dost
tko da drug teden se gremo spet vagat...ma sej bi blo bol da bi kupila vago, dam vec za bencin kot stane vaga..




taja, raje si sposodi vago. Se je reklama tu na RR rolala. Drugače pa ti bo user posted image  znala kontakt dat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 9:12:19   
pf
Jutro mamice.
Taja saj bo tole s težo, saj 120 gramov v enem tednu ni tak slabo. Daj si malo spumpaj tistega začetnega mlekeca ven. 20, 30 ml in bo prišlo bolj redilno. Tak sem jaz parkrat naredila, ko ni tak papcala. Saj drugače je tisto tudi ful zdravo, samo če zaradi tega potem poje manj redilnega se ti pa splača poskusiti. Jaz moram potrkati, naša zdaj ful je. Hvala bogu. Se ji tudi vidi.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 9:31:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: taja1235



se javlam iz vaganja ... dns je tehtala 4620 tko da se je od prejsnega tedna zredila 120 g neki je ni lih dost
tko da drug teden se gremo spet vagat...ma sej bi blo bol da bi kupila vago, dam vec za bencin kot stane vaga..




taja, raje si sposodi vago. Se je reklama tu na RR rolala. Drugače pa ti bo user posted image  znala kontakt dat.



...... taja evo ti link..... sposoja za 1 mesec pride 10€, pa na dom pripeljejo...poglej imajo območja kjer delujejo....


http://www.baby-nega.si/



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 9:32:50   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Jutro mamice.
Taja saj bo tole s težo, saj 120 gramov v enem tednu ni tak slabo. Daj si malo spumpaj tistega začetnega mlekeca ven. 20, 30 ml in bo prišlo bolj redilno. Tak sem jaz parkrat naredila, ko ni tak papcala. Saj drugače je tisto tudi ful zdravo, samo če zaradi tega potem poje manj redilnega se ti pa splača poskusiti. Jaz moram potrkati, naša zdaj ful je. Hvala bogu. Se ji tudi vidi.



tisto na začetku je mišljeno za odžejat, tak da včasih tud prav pride....



(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
9.12.2008 9:34:55   
gold fish
...drugače pa ...dobro jutro...user posted image



saraya..zdaj sem tu...nisem letečauser posted image ..kje pa si ti?user posted image .... Pol pa spet grem nekaj delat, pa praviš, da sem letečauser posted image ...

...jaz mam zdaj skor tak kot ti...se učim ang., mat., družbo, naravoslovje....user posted image ...no ne glih jaz ampak pomagam pa pikecu ...to pa tud zahteva čas........  Boš videla čez čas...user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?