|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrski sončki - drugič :)
8.12.2008 12:00:58   
Lara Croft
Sem si dovolila in odprla drugi del.... yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... user posted image user posted image

Jasno.... tisti rojeni leta dvatisoč osem.... user posted image


< Sporočilo je popravil Lara Croft -- 8.12.2008 12:02:10 >


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 13:53:38   
tia
sem si dovolila in sem popravila oz. dodala 2008,upam da mi je uspelo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za drugi del

Naš Maj najraje spi zunaj in to v vozičku,zadnje dneve zna potegniti tudi po 4 ure.Poniči spimo v enem kosu po 6- 7 ur,ali ne smem ga hvalit ker bo takoj drugače.

lp

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 13:57:28   
gold fish
..no, da se še tu pofočkam.... pa da si link kar med priljubljenje shranim...da ne iščem poluser posted image ...

user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gold fish -- 8.12.2008 13:58:27 >

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 14:31:34   
RAČKAPK
Evo tudi mene tukaj
hvala za čestitke
tako hitro so minili tile trije meseci

jutri pa imamo prvo cepljenje buuuuuuuuuuu


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 14:33:45   
RAČKAPK
Pri nas tako lepo sije sonček, naša Marija pa tako lepo spi....
ta večja dva pa delata domače naloge
mami pa po netu srfa JUHU user posted image

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 15:34:18   
*bubi*
Evo še mene tukaj user posted image  

Zdaj se bo pa treba na user posted image  navadit namesto user posted image . user posted image  Glavno, da je nekaj drugega kot user posted image , da se hitreje najde user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 15:35:34   
*bubi*
LINK DO 1. DELA



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 15:36:25   
*bubi*
Pa še čestitke Kaji in Mariji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 15:38:02   
*bubi*
Še seznamček je fajn imet na 1. strani. Ga bom poiskala, ko imam ravno čas. Bubika spančka njeno 3-urno rundo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 15:39:44   
*bubi*




user posted image                           user posted image   

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image     


 
 
                                        user posted image
                                                    
user posted image   mokatela          - R 2.8.,user posted image user posted image Minea(41,5 cm, 1.520 g) in Manja(43 cm, 1.600 g) 
user posted image   gold fish            - R 17.8.,user posted image Jaka (49 cm, 3.030 g)
user posted image  emi                   - R 18.8., user posted image  Ines (48 cm, 2.880 g)
user posted image  *zoe*              - R 23.8., user posted image  Marko (47 cm, 2.500 g)
 
                                      user posted image
                    

user posted image   pf                      R 26.8., user posted image  Lana (53 cm, 3.550 g)
user posted image  Saraya              - R 27.8., user posted image  Marisa (49,5 cm, 3.410 g)
user posted image   tasha23           - R 30.8., user posted image  Gabriel (52 cm, 3.690 g)
user posted image   srki                   -R 31.8., user posted image  Nik
user posted image  timica                - R 2.9., user posted image
user posted image  Optimizem       - R 2.9., user posted image  Kaja (52 cm, 3.240 g)
user posted image   *bubi*               - R 4.9., user posted image  *bubika* 
user posted image   anckabancka   
 -R 4.9., user posted image  Jakob (51 cm, 3.680 g)

user posted image  Me to you         - R 4.9., user posted image Lana Neja (54 cm, 4.120 g)
user posted image   talytha               -R user posted image , Neža   

user posted image  Lea2007           -R 6.9., user posted image   Patrik (51 cm, 3.510 g)
user posted image  KAHLO             
  -R 7.9., user posted image  Ronja (54 cm, 3.850 g)
user posted image  petrax               - R 7.9., user posted image  Kristjan (52 cm, 3.600 g)
user posted image   nynna               -R 8.9., user posted image   Kaja (49 cm, 3.310 g)  
user posted image   račkapk            -R 8.9., user posted image  Marija (50 cm, 2.900 g)
user posted image  SashaB            - R 9.9., user posted image   Nik ( 52 cm, 3.245 g) 
user posted image    gloria                - R 9.9., user posted image  Nik (52 cm, 4.200 g)
user posted image  anchy82          -R 10.9., user posted image  Vita (54 cm, 3.520 g)
user posted image  maruškaš         - R 10.9., user posted image  Enej (54 cm, 3.860 g) 
user posted image  lana17              - R 10.9., user posted image  Jon (52 cm, 3.180 g)
user posted image   miko                   -R 10.9., user posted image  Tim (51 cm, 3.390 g)
user posted image   nosek5              -R 11.9., user posted image   Klara (53 cm, 3.840 g)
user posted image  meta21            - R 13.9., user posted image   Lovro (52 cm, 3.920 g) 
user posted image   Tejchy              - R 13.9., user posted image   Nik (51 cm, 3.470 g)
user posted image   simat                  - R 14,9.,user posted image , Nina ( 51 cm, 3.200 g)
user posted image  alysa                - R 14.9., user posted image Anže (52 cm, 3.370 g)
user posted image  najina pikica*   -R 15.9., user posted image Lana (50 cm, 3.350 g)
user posted image   AinB                  - R 18.9., user posted image Tarik (52 cm, 3.430 g)
user posted image  bark                 -R 18.9., user posted image   Tit (50 cm, 3.080 g)
user posted image   nelly2629          - R 18.9., user posted image Niko (52 cm, 3.390 g)
user posted image   taja1235         - R 18.9.,  user posted image  Ingrid (51 cm, 2.940 g)
user posted image   Tia                      - R 18.9., user posted image Maj (52 cm, 3.590 g)
user posted image   leda                -R 18.9., user posted image , Ela (50 cm, 3.010 g) 
user posted image  nosecka08       - R 19.9., user posted image Ana (51 cm, 3.470 g)
user posted image   morango          -R 19.9., user posted image  Lena (54 cm, 3.650g)
user posted image  Lara Croft        -R 19.9., user posted image , Lara (51 cm, 3.440 g)

user posted image   coko              - R 21.9., user posted image user posted image , Ela (50 cm, 2.970 g) 
user posted image  Bambi D           -R 21.9., user posted image  Laura 
 user posted image   onina                - R 23.9., user posted image , Matic (51 cm, 3.510 g)

user posted image  tinka                - R 23.9., user posted image , Aljaž (52 cm, 3.400 g)
 
                                     user posted image
 
user posted image  Marsy                -R 27.9., user posted image , Kaja ( 56 cm, 3.630 g)
user posted image   virtualna          -R 28.9., user posted image Leyla (52 cm, 4.310 g)
user posted image  amor real         -R 29.9, user posted image  Tomaž (56 cm, 4.090 g)
user posted image  petra1978        -R 2.10.,user posted image  Gal (51 cm, 3.510 g) 
user posted image   lana luna           -R 4.10.,user posted image  Sara (52 cm, 3.470 g)

 
 
 


           
           
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image                              













_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 16:13:48   
pf
Kaja in Marija čestitke. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 16:29:43   
lana luna
lana luna se bo tut pofočkala na 1. strani že 2. dela...

user posted image user posted image user posted image bravo punce, pridno čvekate... sej po novmu letu bo pa bolš, bom mela računalnik dol v stanovanju, pa bom loh še jest skos kvakala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 17:24:55   
taja1235

Hojla

user posted image za nov del super ste....js sm se pa zdele zrihtala še tamalo oblečem in greve zopet k zdravnici na vago...po tanovem se hodmo vagat 1x na teden...se vedno nismo na 5kg, no bomo vidli kaj bo pokazala vaga..vam bom
sporocila..ko prideve nazaj...se vedno se samo dojive..ji kuham novalac sam ga kr lepo zavrača tko da....mamino mleko je najboljše user posted image
dns sva bile pa po dolgem casu zunaj 4 ure mi je skoz spala razn vmes kar sva jedle ;)

aja pa  miklauz ji je prnesu pojoco knjigico od fisher priceja...vam povem da tako spremlja ko se prizge lucka
pa ko so pesmice...skratka super igraca......vam predlagam da kateraa je nima da nej si jo nabavi....

http://www.eigrace.com/product_info.php/info/p2349_Pojoca-knjigica-slovenski-jezik.html

zdej pa sibam...se javim...drzte pesti da vaga cim vec pokaze....lp

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 17:41:45   
pf
Saj bo Taja, držim pesti. Vidiš midve sva pa že hvala bogu brez teh težav. Se je fajn poredila, ima že mišelinke na nogah, pa dve bradice. Ati pravi da je mala želvica.

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 17:44:48   
emi*
oj!

na hitro sem prebrala za nazaj,ma da bi si kaj zapomnila bi blo ok.user posted image gremo se midve kopat,zdaj se je tako pokakcala,da je vse pristalo na moji roki,vse je šlo skozi hlače.user posted image

Kaj je zdaj z unim srečanjem v Postojni????user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 17:48:09   
emi*
Ines je že cel dan zaspana,samo spala bi,a mislite,da je to zato,ki sem naredila 2 požirka čokoladnega likerja??user posted image user posted image Tako težko se mu je bilo upreti.user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:03:37   
Lara Croft
Kaj je zdaj z unim srečanjem v Postojni????


Jst sem bla danes v Postojni.... user posted image user posted image user posted image Ju3 pa prideva v Ljubljqanouser posted image ....


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:03:54   
lana17
ojla,

bravo čvekice za 2. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz mam tud mal časa, user posted image spančka s prstom v ustih. Ga že dolgo ni dal, pa se je včeraj spet spomnil, da so lahko prstki prav zabavna stvar...malega pa čaka cepljenje v sredo...bo šel še oči zraven, da ga bo držal...jaz ne maram inekcij...pa še smilil se mi bo in ga ne bom mogla trdno držat...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaja in marija, čestitke za obmesečnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...moj pikec bo imel tud 3.mesece, kako čas hiti


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:05:41   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: emi*


user posted image gremo se midve kopat,zdaj se je tako pokakcala,da je vse pristalo na moji roki,vse je šlo skozi hlače.user posted image



moj pa spet štrajka s kakanjem,user posted image


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:17:46   
amor real
Kaja in Marija čestitke. user posted image  user posted image  user posted image

In seveda čvekice, čestitke za 2. del user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:43:07   
Lara Croft
moj pa spet štrajka s kakanjem,


Lara Tudi... ene 5 dni ni blo nič.... pol sem ji pomagala... pol pa s5 nič... no, včeraj zvečer pa je ratalo nekaj malega...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 18:47:25   
petra1978
user posted image user posted image user posted image user posted image  za 2. del.

Jaz sem šla pa danes prvič po porodu malo tečt. Ne daleč, samo ene 3 km. Sicer naj po CR ne bi šla 3 mesece, pa se nisem mogla upret. Tako je pasalo, da vam ne morem povedat. Gal je šel pa tačas z user posted image  na sprehod. Potem sem pa še naredila nekaj trebušnjakov, ampak to pa še ne gre. Še malo preveč boli.



_____________________________

Pa je le prišel - najin sonček Gal :)

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 19:08:59   
emi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Kaj je zdaj z unim srečanjem v Postojni????


Jst sem bla danes v Postojni.... user posted image user posted image user posted image Ju3 pa prideva v Ljubljqanouser posted image ....



pol se vidimo jutriuser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 19:13:58   
emi*
Pa bo kaj od srečanja ali odpade?Ker vidim,da nobena nič ne omenja.user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
8.12.2008 19:17:24   
gloria
čestitke Kaji in Mariji


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?