|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ
4.4.2005 11:15:23   
Nani-nani
ZANIMA ME, ČE GA KATERA UPORABLJA. VEM, DA JE SAMOPLAČNIŠKO. A TO POMENI, DA NE RABIŠ NITI BELEGA RECEPTA? KOLIKO STANE IN KAKO DOLGO IMAŠ ENO ŠKATLO? KAKO SE OBNESE IN ČE JE KATERA Z NJIM TUDI ZANOSILA, TOREJ VARNOST TEGA OBLIŽA. TRENUTNO NE BI BIL PRAVI TRENUTEK, DA ZANOSIM.
IMA KATERA KAKŠNO BOLJŠO REŠITEV GLEDE KONTRACEPCIJE.
ZA MATERNIČNI VLOŽEK MI NI, TABLETKE MI JE GINEKOLOG ODSVETOVAL ZARADI VISOKEGA KRVNEGA TLAKA, KONDOMOV MOŽ NOČE, PAZITI PA NE ZNAMO, SAJ SMO IN IMAMO DVA SONČEKA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ
4.4.2005 13:32:34   
lin
Rabiš bel recept ,meni jih je giekologinja ponudila ma sem se vseeno odločla za kontracepcijske tablete ma neke nove(Jarina)katere imajo minimalno raven hormona in zato nobenih stranskih učinkov,so pa z doplačilom 2.000 na škatlico:zmeden:

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ
4.4.2005 20:02:24   
bskrle
ZAkaj pa ne kondomov?
Mojmo tudi niso všeč? Pa sem ga kar pred dejstvo postavila, se je navadil, čeprav občasno jamra ...
Če paziti ne znate, pa pojdita na tečaj simtotermalne metode - tudi to je rešitev

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ
5.4.2005 9:02:55   
Anonimen
Kondomi :grrr: Kdo bo natikal tisto plastiko? In še smrdijo, fuj!

Simtotermalna metoda - kaj pa je to? A lahko čisto na kratko razložiš?

(odgovor članu Nani-nani)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ
28.4.2005 15:50:38   
PIA 1
Jaz uporabljam evro obliž,ker trenutno drugo kontracepcijo ne smem dobit zaradi zdravstvenih težav.No,kondom že,ta pa mi ne diši.Pri svojemu G. dobiš bel recept najprej za tri mesece,nato za leto dni.Ena škatljica te stane skoraj 3000,00sit,imaš pa jo za samo en mesec.Lahko si škatljice v lekarni dviguješ mesečno,pač kakor želiš.Če jo dviguješ mesečno,ti mora lekarnar recept fotokopirati.O varnosti tega obliža ti žal ne morem povedati,ker ga uporabljam šele mesec dni.Več o teh obližih se pa poskusi sama pozanimati pri svojem G. oz. v lekarni!
LP!

(odgovor članu Nani-nani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?