|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:46:02   
nat
Hojla!

Moja punčka je stara devet tednov in zadnje dva dni ima namesto svetlo rumenega temno zeleno blato. Da se je zelena barva pojavila med rumeno je bilo v redu, ne vem pa ali je v redu tudi, da ima temno zeleno. Vem, da se postopoma barva blata spreminja... Ali ima katera izkušnje s tem oziroma, ali mogoče katera ve, kaj pomeni takšna barva, če je to kaj narobe... Morda je odvisno le od tega kaj jaz pojem (včeraj sem namreč jedla špinačo?).

Hvala za pomoč, Nataša :angel& Mala Špela:angel:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:49:43   
Anonimen
Če jo dojiš, ni problema. Pri nas je bila cela paleta barv. :)

(odgovor članu nat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:50:41   
Divja vijolica
JAZ sem opazila,da ima zeleno blato, če ga ne previjem takoj. Pomoje blato spremeni barvo, vsaj pri mojem je tako.

:)

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:51:37   
Anonimen
Če je blato zeleno, pomeni, da ima krče. A jih ima?

(odgovor članu nat)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:56:01   
Anonimen
Moja ima temno zeleno blato odkar dodajamo adaptirano mleko. Ko je pa pila samo moje je pa imela svetlo blato. Sem vprašala pediatrinjo v MB in v MS in sta rekli, da to ni nič. Krčev pa nima.

Bojana


(odgovor članu nat)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:57:23   
dory
Moj je bil sicer na adaptiranem mleku,pa je imel v casu krcev tudi zelo zeleno blato...potem pa ko smo prisli ven iz tistih hudih treh mesecev,je blo blato spet normalno :)

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:58:22   
malika
Splišni je že napisala, da krči spremenijo barvo blata. če jih ima, potem je to to.

Špinača, ki so jo ti pojedla, pa pomoje skoraj ne bi smela vpljivat na barvo drekeca.

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 11:58:28   
Andra
Tudi naša princeska je imela že rumeno blato, potem pa je kar naenkrat spet postalo zeleno.
Vprašala sem pediatrinjo in mi je rekla, da je to čisto normalno. Se bo samo od sebe uredilo. Brez skrbi.:racka:

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kakanje - temno zeleno blato
4.4.2005 12:54:45   
RADOVEDNA
Ne, ne Nat,
Poglej na med.over.net, forum dojenje.
Zeleno blato največkrat pomeni: preveč prednjega mleka (to nakazuje tudi sluz v blatu, pa bolj tekoče je), ali pa: mama poje preveč mleka/mlečnatih izdelkov, pije zdravila ali vitaminske napitke, lahko pa gre tudi za alergijo. V vsakem primeru pa je zelena običajna za dojenčkoco, spreminjajoče se blato.

Brez skrbi. Aja, od tvoje hrane se dojenčkovo blato nikakor ne obarva.

Lepo ugotavljanje in samo pozitivno naprej. vse lepo,
R.

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?