|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 13:25:15   
ronja
V večini p. imajo svoje črpalke, ki so boljše, močnejše, električne... V tavečjihh majo 100%, za tamale pa ne vem. ni pa to nujno met,se da tudi na roke tisto kolikor je preveč in kolikor boli.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 13:34:23   
uršika***
Jaz črpalko tudi dobim od prijateljice- je ni nič uporabljala, ker ni imela mleka in hrani tamalo s formulami. Pa obroč mi je oblubla, pa še nekaj oblekic- grem jutri iskat po materinski šoli. Komaj čakam.

Kosilo danes je bilo Štefani pečenka+pire+špinača+motovilec v solati= poln bušiuser posted image
Sedaj pa že resno razmišljam o eni Milkiuser posted image

Jaz imam pa že 15kg+user posted image user posted image user posted image user posted image

Petra moj se pa nič več ne smeji bušiju, sam preplašeno ga gleda, pa govori: joj, kako je to čudno, te kaj boli, ti kaj prinesem, ojej, poglej kaj dela, glej nogica, ti je dobro,.... faco ima pa čist zaprepadenouser posted image user posted image user posted image user posted image  >podobno tejle.

Koliko vas gre na EA? In koliko se vas bo mučilo po naravni poti???
 
Jaz sem se odločila brez vsega, ker v brežicah moraš itak imet srečo, da naletiš na anastezista, tko da se mi je zdelo brezveze sploh odločat, ker bi bila potem lahko samo razočarana, če je nebi dobila.
Je pa baje zastonj, pa v NM tudi.




(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 13:45:51   
sonček33
Ronja in urška hvala.

Torej, nakup črpalke bo počakal, če bo sploh potreben.
 Ene dve dude bomo kupili.
Urška - jaz resno razmišljam o produ po naravni poti, a bom na predavanje o EA kljub vsem šla, ker se bojim, da me ne bi kakšna panika zagrabila, tako imam vsaj možnost. Sem pa brala, da je EA pripročljiva za tiste z astmo. Jaz sem sicer kar precej hud astmatik,a  sem zadnje leto in pol kar ok, občasno težko dihanje, ampak res redko. Mislim, da ne bi smelo biti težav tudi naravno.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 13:56:24   
nina166
Pozdravček!

Malo se morem oglasit, da me ne pozabite user posted image

Danes sem imela pregled. Mi je naredila hitri uz in je bilo vse ok. Je pa naša princeska malo majhna. Obseg glavice ima pod povprečjem...sicer še vedno v mejah normale, vendar čisto na spodnji meji. Čez 14 dni imam spet pregled. Jutri pa morem it dat kri, da vidimo ali se mi je hemoglobin kaj popravil, drugače dobim spet železo.

Spala sem danes čisto zanič. Ob 10.30 sem šla spat, potem pa se je Domen zbudil on 11.30 in se začel jokat...pa sem šla spat k njemu. Zadnje čase se tako zbuja...z mojim misliva, da se mu kaj sanja in se zato zbudi in začne jokat. In potem sem spala skoraj celo noč pri njemu. Pravzaprav sem bolj bedela kot spala, ker se je pogosto zbujal in klical "mama", pa spi ko en razbojnik in me je nonstop brcal in klatil z rokami. Tako da je bila današnja noč bolj taka.

Počutje: še vedno me bolijo kolki in križ. Ko nekaj časa sedim, me kolki tako bolijo, da skoraj ne morem hodit...bi se kar zjokala zraven. Pa še zgaga me je začela pečt.

Morem vas pohvalit, da ste zelo pridne, ker tako pišete. Jaz nimam časa niti prebrat, kaj šele kaj napisat. Bolj kot se bliža januar, več dela imam.

Lepo se imejte, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:03:32   
uršika***
 



user posted image


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:07:23   
petra88
hehe, Uršika a ti maš tud vedno milko na rezervi? jaz sem bila tako vesela, ker jih je Miklo kar nosil in nosil user posted image . se pa pozna na kilah tudi pri meni, bo počasitudi že 15+. naslednji mesec ziher, sedaj samo še 2manjkata. ma jaz se ne sekiram, saj gre v trebuh, rit in joške user posted image da okoli niti ne razlagam user posted image
ma moj se pa samo čudi, kaj tamali dela notri in študirava kako se mora to premetavat notri.
tudi jaz sem se odločila kar za naravno pot, sam tu pri nas tudi nimajo anestezista stalno zraven. bo kakor bo, če so do sedaj vse preživele user posted image ...
Se mi pa prav smilite vse ki ponoči ne morete spati. imate pa vsaj dobro pripravo na potem, ko bojo naši user posted image zunaj in sploh ne bomo spale. boste videle, kako bomo me potem jamrale, hehe.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:08:14   
uršika***
Wiha!!!!!!!!

Uspelo mi je pričarat malo božično- novoletnega vzdušja
user posted image user posted image user posted image user posted image

Nina, važno da je vse Ok, čeprav je glavica malo premjhna- ne skrbi, bo šlo pa lažje ven, potem ko bo pa zunaj bo pa tako hitro dohitela svoje vrstnike.

Zdaj smo pa očitno že vse razštelaneuser posted image user posted image - kolki, križ, trebuh, v glavnem vse nas boliuser posted image
.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:12:14   
uršika***
Petra itak da milka mora bit. Meni je tudi Miklavžek naredil zalogouser posted image , ki pa počasi že kopni - pa saj drugače ne pojem veliko, mi niti ne paše, ampak obvezno nekaj sladkega vsak dan, drugače bi menda kar umrlauser posted image
Kaj pa je ena tista milka, ki je vedno manjša se mi zdi- včasih je je vsaj nekaj bilo, zdaj pa očitno vsi cene nabijajo, pa še količinsko pakirajo v manjše zavojeuser posted image

A ti pa dobro spiš ponoči?

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:16:21   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:17:25   
uršika***
Niia a boš dala tele slikce v naš seznamček, da ga malo okrancamo????

Grem še pogledat, če bom kaj lepega našlauser posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:19:07   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 14:19:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:20:45   
petra88
ja ampak Milke so pa res pokvarli! če ne s pakiranjem pa s ceno, še v millerju so jih dvignili- zadnjič so bile že več kot 2,5eu (se ne spomnem točno koliko), še en čas nazaj pa po 2eu. grrr.
ma ja jaz kar uredu spim (močno trkam), tudi zaspim kmalu po 21uri ker sem crknjena (sicer ne vem od koga), pa potem se 2x zbudim ponoči, da me luna ponese na wc in malo vode popit in potem grem spat nazaj. user posted image Saj zjutraj ko se zbudim me kolki bolijo in ko vstanem prvih par korakov težko naredim, potem je pa bolje. Jaz si razlagam te bolečine tako, da se tolažim s tem, da to še ni nič v primerjavi s tem kar bo pri porodu. user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:23:46   
ronja
Sem pa brala, da je EA pripročljiva za tiste z astmo. Jaz sem sicer kar precej hud astmatik,a sem zadnje leto in pol kar ok, občasno težko dihanje, ampak res redko. Mislim, da ne bi smelo biti težav tudi naravno.

No, jaz mam kar ornk astmo, pa sem lepo rodila po naravni poti in bom v drugo tudi tako. ne rabiš EA, če poznaš svoje telo in če nisi paničar. če si, potem je verjetno res boljše, ker se sicer v strahu cela zakrčiš in potem še dihat ne moreš. Ampak sicer astma že dolgo obstaja in veliko astmatičark je že naravno rodilouser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 14:25:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 14:29:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:32:45   
uršika***
user posted image




(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:39:43   
petra88
user posted image user posted image user posted image user posted image za seznamček!! fuuul je lep!! user posted image user posted image ta snežko mi je taka faca, a gleda če je user posted image
Niia dober tek. že notri?

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 14:41:17   
petra88
eh sedaj mi je pa čisto zmešalo vse skupaj. Sem hotela napisat, če snežak gleda če je user posted image že prišel?

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:00:13   
Zvezdica
ja luštni so teli snžkoti in te decembrski motivčkiuser posted image

Čimveč jih napopat...da bo pravo vzdušje.

Vi lepte snežake, jast bom pa hranila svojo dušo. Pa niiino tudi, k se zdaj sme sladkat sam s takimi user posted image . Men je on za ponort...ampak res. In da se razume, da je sam mojuser posted image poleg mojega dragegauser posted image moža....

http://user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:02:42   
Zvezdica
Tule je ena mal retuširana ampak

http://user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:09:28   
ronja
tako da , da začnete kakšne mačote v boksarcah limat ne pa teh sladkarij, ker me potem samo .

niia,  ne, pliz, še 16 dni ne!user posted image Do božiča, skratkauser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:11:32   
Ploha
zvezdica: ah tega pa kr mej, mi ni nič zanjga user posted image ,...men je pa tak všečen pa predvsem dober igralec Ralph Fiennes igral je pa v Schindlerjevmu seznamu pa še enmu dobrmu filmu pa se zdej ne spovnem naslova

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:12:24   
Ploha
hehe ronja in niia, vidve sta pa face user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Januarčice 2009
9.12.2008 16:15:21   
ronja
hehe, zvezdica, kar uživajuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?