|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:34:23   
helimaša
ma se ta 189 stran tok vleče....je kr noče bit konc....jah nč no.....pa lahko noč

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:37:52   
Anonimen
mal neumno vprašanje pa vendar?koliko vas tuki gor kadi?jaz kadim.ram me je da ne morem nehat...user posted image je živahen,za zdaj vredu nabira na teži(super nabira)...skadim max 10

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:42:09   
helimaša
sicer jst ne kadim.....ampak mene to načeloma ne moti kej preveč....ker sem mela kolegico ki je tud kadila in je z bebo vse v redu....pa itak je priporočljivo kajenje kadilkam v nosečnosti.....sicer zmanjšano ampak vseeno....tko da če ti paše ti kr kadi.....pa lahko se odpreš....ne se skrivat.....sej te ne bo nben obsojal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:45:48   
Anonimen
samo za info me zanima...ker vedno vsi pljuvajo po kadilkh,me zanima če sem edina ki kadi...upam da user posted image ostane zdrav...saj tako al tako ne potegnem dosti dima vase,in ga hitro izpihnem.sem optimist in vem da bo s mojom babom kljub cigaretom vse vredu...glavno je da "zdravo" jem,če sploh dandanes je kaj zdravo in jem veliko...user posted image

(odgovor članu helimaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 6:23:23   
Najaa
Dobro jutro!

Danes sva pa s Tijo pokonci od 5h. user posted image  Aaaaaa, ne vem kdaj bom nadoknadila. Že drugo noč sem slabo spala. Mala kar ni hotla več spat in ko mi je bilo dosti pregovarjanja, sem pač vstala. Bo šla pa zato malo prej v vrtec. Zdaj gleda Nodija, jaz pa že razmišljam, kaj čem skuhat, da bom pol spala. user posted image

Srečanje - a nobena razen jasne ne bo pripeljala s seboj prvorojenca? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 6:33:35   
helimaša
jutro!

me sva tud že pokonc.....je tok tečna.....sploh ji ne morem ustrežt....kkr neki joka.....ne vem al je vreme al kaj......
za srečanje je pa tko......če mam Mašo s sabo pollahko sm za njo letam....ker je ful živa in ne morem niti kave v miru spit....tko da v letu nisem niti enkrat v miru se usedla in spila kavo.....bo oči za tist čas popazu na malo

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 6:57:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

potem pa Dali, reva mora itak vse prebrat, da ažurira našo "tablo"


Ja, to bi šlo, ona je na tekočem. user posted image

Dali, se strinjaš?

Ej felix, zdajle naju ziher na msn-ju obirajo! user posted image user posted image

No zdej pa res - lahko noč. Bom ziher fajn spala, ko sem se še tukaj mal narežala. user posted image


To mate pa čist prav...Sam dobr, da spps medtem ko tipka ujame še kako novo novico in sproti ažurira. Ja...full je pridna...

Pa naj nas obirajo. Če se pa še msn priklopim, pol mi pa ni več pomoči...že tko sem preveč na compu...



< Sporočilo je popravil Dali* -- 10.12.2008 6:58:24 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 7:00:27   
Dali*
Dobro jutro punce!

Sem mogla it lulat in pa čokolade se mi je zaluštalo...zdej grem pa nazaj pod toplo odejo.


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 7:11:19   
Najaa
Dali, sem brala včeraj, da ponoči grickaš čokolado. user posted image  Ti to resno? Mislim, da se ti da še jest ponoči. Jaz sem čista koma, ko grem do wc-ja in nazaj.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 7:15:03   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dali, sem brala včeraj, da ponoči grickaš čokolado. user posted image  Ti to resno? Mislim, da se ti da še jest ponoči. Jaz sem čista koma, ko grem do wc-ja in nazaj.


Ja, Najaa zelo resno... Zfejle jem Mikado riževo čokolado...Včerja sem pojedla eno milko z lešniki...

Grozna sem...vem...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 7:19:58   
buksi
DObro jutro!

Joj ste velik napisale od vceraj. Sem zdajle okol pol ure brala. čvekiceuser posted image

Jaz pa sem že v službi, sem pa tud se zbujala ponočoi. sem morala 3x na wc. Se vid da sem se vcer prevec hvalila, da sem dobro spala celo noč.
Brcike se zopet ok. Me pa zanima. vcer smo dobile na Mš ene listke za vpisavat število brcik. A to se začne zadnja dva meseca? Ni nič rekla. JIh mora bit pa najmanj 10 in to  da se steje od 9 do devetih zvecer. No jaz bi lahko ze zdajle zjutraj nastela od kar sem vstala 10 brcik al pa se več. je ful nekaj živahen.

Ja Mama. Mislim, da je Pupa spraševala. Živim v isti hiši kot ona. k sreči imava stanovanje spodaj in ločeno. Povezuje ga z njimi samo ena vrata, pa se tista imam sedaj zaklenjena, tak da imava mir. Vedno se skoz vtikava, da kako imam, da nimam nič pospravljeno. Ok to itak delajo vse. sam ko pa se je spravla na mojega moza da mi nič ne pomaga in mi nič ne naredi je pa kaplja čez rob. Nista v najboljših odnosih že od samega začetka ko sva skupi. Sem pa enkrat že omenila, da je tud moja svakinja noseča in da živi zgoraj pri njih. Seveda je ona na prvem mestu pri njej. Samo ona je boga ko je v bolniški in se je ne sme nič sekirati, čisto pustiti pri miru itd.... meni pa kar naprej očita, če ne grem na kakšne sestanke, pa recimo k map, pa ko pridem domov iz službe crknjena in grem počivat- je pa vse narobe. KO pa sem samo omenila, da mi je velikokrat slabo zarad nizkega pritiska je pa rekla da si samo domišljam... V glavnem vedno, ko jo vidim nekaj najde da me zasikira in se pol slabo počutim. joj.
Bo že pravim. Čimprej si bo treba najti svojo hiško.

ok sem se preveč natipkala.

lep dan želim in se slišmo.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 7:26:38   
Dali*
user posted image Mi smo pa danes zakorakali v 27. teden oz. zadnje trimesečje!!! user posted image

Aja...piše pa, da bo sedaj teža full naraščala, tko da stran od čokolad. Zdej pa obljubim, da se bom probala nazaj držat. Hmmmm...težka bo...ampak, ni kaj bo treba.


(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 8:11:33   
dana
Dober dan !

Vas je luštno brati, ko imate take dialoge. No jaz v službi ne morem takole redno čvekat, tako da sem pa tja kaj napišem.

Dali* dobra si da toliko čokolade poješ. Če bi jo jaz, se mi prebava ustavi za 1 teden. Tako da pri meni je čokolada na prepovedanem seznamu.

Lolita - jaz sem imela prve 3 mesece ves čas vnetje. Potem mi je pa G priporočial Lactogyn kapsule. Zdaj vzamem po eno vsak drug dan in imam mir s tem.
pupa - ma ti si majsteruser posted image  Kake lepe slikce !

Jaz sem imela pa včeraj pregled. Zmerili so mi pritisk, ki je v redu, višina maternica tudi ustraza tednom, srček bije tako kot mora.

Za seznam pa: +8 kg, obseg imam pa 110 cm. Naslednji pregled imam 12.1. Takrat bom dobila tudi papirje za urejanje na CSD.

Moram pa it 22.12. na Zavod za transfuzijo oddat kri, ker bom 24.12. dobila injekcijouser posted image ker sem Rh-.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 8:23:04   
KOKICA32
Dobro jutro..tudi jaz sem vas sedaj 45 minut brala...pa se zraven smejala...Joj, koliko napišete, pa sem bila včeraj do 15.30 ure z vami na RR..potem pa ste še tolko strani napisale...user posted image

Mame-tudi midve se pogosto zgrabiva...ne živimo skupaj (na srečo)..no in tudi pri nas je sestra na 1. mestu...vedno je bila...potem pa je še ona prva rodila, pa je tak bila zakon...Me prav zanima kako bo od marca dalje...ko bo še po moji strani postala babica...Sedaj kaže neko zanimanje...Bomo videli...

Včeraj sva z mojim dragim šla na kosilo-večerjo (zaradi mojega RD)....peljal me je v kitajsko restavracijo. Mnjami...!

čokolada- joj, meni tudi tak paše...samo tudi jaz je na nočni poti iz ali do WC NE jem...paše mi pa po obroku...Uuu takrat mi cuker pade...

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 8:44:04   
trezika
Dobro jutro!
Madonca, par uric me ni na rr pa že skoraj ne vem več kaj se tu gor dogaja...bi si res zaslužle kakšno nagrado za čvekanjeuser posted image user posted image

No, js sn ravnokar spregledalauser posted image user posted image  sn spala kot ubita, sploh ne vem kdaj je šel dragi v službouser posted image user posted image  zdaj pa grem na zajtrk pa na kavico potem pa se spet kaj oglasim... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:11:56   
mediuhec
dobro jutro!

včeraj smo imeli MŠ: dojenje. baje je predavala ena, ki zna mlade mamice zakompleksat, če jim ne steče. hm, pa ni zgledala taka. potem so nam še kazali en filmček o dojenju, še kar Ok (sicer star). razlagala nam je še o raznih izpuščajih, pa sem pomislila, da bi lahko imela zraven še kakšne slike - da lažje prepoznaš zadevo in ne paničariš po nepotrebnem. a katera lahko priporoča kakšno knjigo na to temo?

buksi, upam da te doma čim manj jezijo! ker potem jezijo tudi malega pikija, to pa gre meni posebej na živce. eni so pač taki, imam enega v familiji, ki je zelo nerazumevajoč do nosečnice, pa misli da je skoz glavni. na srečo sva midva na svojem, če ne bi pa znalo bit hudo.

lepo se imejte!


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:13:52   
mojčika
Dobro jutro.

Če sem se včeraj hvalila, kako sem se naspala, se danes sigurno ne bom. Včeraj zvečer me je zvilo, sem bila na wc-ju celo uro in takoooo me je bolel trebuh, malo dete pa tako brcalo, da pa nisem bila čist prepričana, da se bo pošlo. No naša mala je HB kmalu zaspala, moža ni bilo in sem se res prav bala. Celo noč sem hodila na WC, kar že dolgo nisem, a očitno bo zdaj drugačeuser posted image , brcanja je pa tudi bilo toliko, da me vse boliuser posted image

No današnji dan bom kar posteljo peglala, popoldan pa grem do osebne zdravice, ker se mi je začel delat nazaj ekcem in tudi po trebuhu okrog popka in res ne vem, če advantan smem tam uporabljat.

Sladko gre tudi pri meni zelo v promet, mi je pa možek že večkrat zmeril sladkor po obroku in je kvečjemu nizek in ne visok, nič čudnega, da se mi cel dan prikazuje sladko, panetone in čokolada.user posted image

Kar se mam tiče, mi smo v sosednjem bloku, samo so tako zaposleni, da si ne moremo biti v napoto, je pa res, da smo v zelo dobrih odnosih, naša mala jih obožuje. V nasprotju z večino imam tudi zlato taščo, življenja brez nje si ne predstavljam in včasih se pohecam, da sem z možem na loteriji zlatih tašč zadelauser posted image

Pa še vprašanje, se boste dale testirat še za tisto bakterijo, nek streptokok, zdaj sem pozabila ime, to je nekje pred porodom????

lp

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:14:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Srečanje - a nobena razen jasne ne bo pripeljala s seboj prvorojenca? user posted image


Mama_m bo s sabo Žigata pripeljala. user posted image  Sam jst bom imela še moža zravn, pa se pol lahko gresta igrat v igralnico v Koloseju ali pa če bosta šla po BTC-ju (da bomo do ene spodobne ure pri meni doma - se vožnja kr vleče). Kakor se bosta odločila kam bosta pla moja 2. Ker če bi prišla sama z Juretom tud kavice ne bi mogla sede popit.

čokolada - Tudi meni najbolj paše po obroku. Mi je pa čist vseeno kakšna je, samo da je.

Zdej pa šibava, greva jest in malo ven dokler še ne pada (vsaj tolk kolkr sem videla skozi okno).

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:16:28   
Lolita23
Živjo!!!

Sem se bala, da ste že na 3.delu, ampak vas srečam še na drugem, bo pa pač danes padel.user posted image user posted image user posted image

Dana men pa teh tablet ne omeni, a so brez recepta?????

Buksi in Kokica32 moja mama je nora na mojega brata, eno leto mljaši od mene, pa sem jaz morala delat vsa moška dela, da je on lahk spal, po prekrokanih nočeh, ampak kaj koreš ker on je bogi in oh in sploh, da o njenem odnosu do mene in sestre ne govorimo.user posted image user posted image Me smo boljše.

Izlet
mislim, da ne bom šla sicer še nisem pogrunatala, kak naj mojem povem, ampak me noge še od včeraj bolijo ko sem 60 min stala,sicer vmes sedela tudi.Bo šel pač tast.


caw
 



(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:43:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

user posted image Mi smo pa danes zakorakali v 27. teden oz. zadnje trimesečje!!! user posted image

user posted image  jaz tudiii... user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:45:06   
Pupa7
Dobro jutro pupe,

vidim da ste spale kot jaz, bolj kot ne na obroke user posted image No nas je presenetil sneg, kar pomeni da bom danes kidala hahahaha (bi z veseljem) no potem pa ne, bom pa štrikala, pletilke lahko dvignem user posted image user posted image user posted image

Vse, ki imate težave z mamam, verjamem da je težko (predstavljam si še težje) samo pazite, da ve ne boste delale enako s svojimi otroci, saj pravijo (pa je v 90% res), da se ponajvljajo zadeve, ki jih počno naši starši... 

Kje pa je spps, pa tasa oz ŠAKLUB hahahahah user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:45:55   
KOKICA32
Glede tašč----tudi jaz imam zlato..pa tasta tudi...Ful se štekamo!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:49:10   
tasa_m
Dobro jutrooo

evo za začetek kavica user posted image  verjetno jo helimaša pa Najaa kar potrebujeta, če sta že tak dolgo gor..

Jaz pa sem danes kar do 9.15 zategnila s spanjem.
Me je včeraj interent zabaval in sem obupala, pa raje pojedla še mandarinco pol pa me je vso noč bolel trebuh, da so mi solze sam polzele. Je moj bil pripravljen, da me odpela mal v bolnišnico pogledat.. user posted image  ampak sem pol nekako le zaspala.

Danes pa imam diabetologa, me prav zanima kaj mi bo striček povedal user posted image  upam,da nebo preveč strog..in se zaveda da se prazniki približujejo user posted image .

Grem vas mal za nazaj prebrat..stalno sem na RR priklopljena pa stalno v zaostanku..user posted image

a spps pa Pupe pa še ni spregled? user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:52:10   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutrooo

evo za začetek kavica user posted image  verjetno jo helimaša pa Najaa kar potrebujeta, če sta že tak dolgo gor..

Jaz pa sem danes kar do 9.15 zategnila s spanjem.
Me je včeraj interent zabaval in sem obupala, pa raje pojedla še mandarinco pol pa me je vso noč bolel trebuh, da so mi solze sam polzele. Je moj bil pripravljen, da me odpela mal v bolnišnico pogledat.. user posted image  ampak sem pol nekako le zaspala.

Danes pa imam diabetologa, me prav zanima kaj mi bo striček povedal user posted image  upam,da nebo preveč strog..in se zaveda da se prazniki približujejo user posted image .

Grem vas mal za nazaj prebrat..stalno sem na RR priklopljena pa stalno v zaostanku..user posted image

a spps pa Pupe pa še ni spregled? user posted image


hehehehe ŠAKLUB NA POHODU V 3 DEL HAHAHAHAHA  joj pa se že derem na vse zgodaj hahahaha

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 9:52:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Glede tašč----tudi jaz imam zlato..pa tasta tudi...Ful se štekamo!user posted image

se kar podpišem pod to user posted image . Za zdaj sta še zlata, upam da od marca ko bo kdaj treba našo pikico popazit al pa prit kaj pomagat tud user posted image
Jaz imam vsako nedeljo kosilo pri tašči, ob nedeljah sploh še kuhala nisva,.ker ne rabiva..

Moja mami pa je itak zakon!! Se spomnim ene 2 letii nazaj ko sva bile tak skregane da se pogledale nisva, zdaj pa če se ne slišiva vsak dan vsaj za pol ure je že user posted image ,...user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?