|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:13:25   
Februarka08
No, še nismo zakljenjeniuser posted image user posted image
Malčico sem dala spat, trenutno si še nekaj poje... bo že omagalauser posted image

Jaz grem pa za šporget - danes bo lazanjauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:14:25   
dolenjka
Blaža, preden sem šla jaz pred dobrimi 3 leti v Bruselj, so tudi "prijatelji" pomagali službo najti, predvsem Stipetovi, pa poglej kje sem! In kdo mi je to zrihtal? Nobeden, ker danes je pač na žalost oz. jaz pravim na srečo tako, da imaš tisto, kar si sam zrihtaš in to potem tudi čisto drugače ceniš, kot pa nekaj kar si z lahkoto pridobil, brez kakega velikega napenjanja v lastni režiji user posted image  Službo sem si sama zrihtala, plača je sanjska, sam lokacija je pa čist v piz**** user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:15:40   
Februarka08
http://www.ringaraja.net/forum/Februarski_son%C4%8Dki_-_9%25_del/m_3632006/tm.htm

Jaz sem si dovolila novo temo odpretuser posted image upam da niste hudeuser posted image

super smouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:15:55   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Stipči moj, dajmo dajmo, samo 1 objava te še loči do 200tke user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


200 na 200-ti strani... user posted image  user posted image  user posted image


Bravo Stipe user posted image  Vidim, da odkar si ti z nami, je prcej manj dežja in slabega vremenauser posted image !user posted image user posted image user posted image


user posted image  
je pa mraz, kot user posted image  user posted image

A imaš Stipe kakšno rešitev v kratkem še za to? user posted image


SN hvala user posted image

Mraz pa more bit, da vsaj malo golazen in bacili pocrkajo, čeprav je za nas trenutno mraz neugoden.


nekam slabo ta golazen crka, če sem jaz v največjem - zbolela user posted image  user posted image  Ste bili kaj na Rakitni user posted image


Ne...sej je skos kej, da se ''rajš ne gremo'' user posted image   Bo treba res en dopust tam narest. Sej štos je v tem, da so otroci vseh 4ih družin, ki smo bli prejšnji vikend skupaj, bolani. Od tega 3je na infekcijski, pa vsi mamo iste znake. Takrat, ko smo bli skupaj, so bli vsi zdravi. Takole se res lahko izoliraš in imaš samo virtualne stike in prijatelje, ker vse ostalo prinese eno sra*** user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:18:29   
Februarka08
Larisa, imaš tak podpis, da sem že mislila, da si user posted image  user posted image sem šla na tiker preverit če sem kej zamudilauser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:19:13   
dolenjka
Ja to pa ni fajn user posted image  Si probala kaj za "krepitev" imunskega sistema user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:22:44   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Blaža, nobeno delo ni nečastno, to si zapomni! Najbolj je pomembno, da si ti zadovoljna in odločila se boš pravilno. Vedno igra več faktorjev user posted image


res je user posted image   user posted image   user posted image



_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:25:20   
MetiLu
Dan!
Janez spi, ga je varstvo dones čist zdelalo user posted image  ej, ful sem zadovoljna in vesela, ker ni nič jokal (jaz pa tud ne user posted image ), lepo se je igral, preštudiral že vse predale v kuhinji, velik pojedel, tako da ga varuška ni mogla prehvalit, ko sem prišla me tud porajtal ni user posted image  šele po par minutah je pogruntal da je mami prišla user posted image  v glavnem, mislim, da se bo brez težav navadil user posted image  je bil pa danes tam od 8.30 pa do 11.15, jutri ponovimo, v sredo bo pa šel že spat ...

Današnja noč je bila porazna, jaz nisem spala nič, možek malo bolj, ker je spal v dnevni ... bomo že, zdej čakamo zgornje enke ...

Za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa da se hitro pozdravijo! Se pa pridružujem Mlavli, mi smo tud zdravi in se včasih ne zavedam te sreče, res!

Pa klepetate 100/h, sem vas samo malo preletela, ker nimam časa brat vsega nazaj ...

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 12.1.2009 12:26:23 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:33:13   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ja to pa ni fajn user posted image  Si probala kaj za "krepitev" imunskega sistema user posted image


''umetnih'' zadev se izogibam, vsako jutro spije actimel....počasi pa mislim, da bova šla do moje homeopatinje.

Februarka, ne nisem user posted image user posted image   Odštevam dneve do službe user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 12:36:53   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ja to pa ni fajn user posted image  Si probala kaj za "krepitev" imunskega sistema user posted image


''umetnih'' zadev se izogibam, vsako jutro spije actimel....počasi pa mislim, da bova šla do moje homeopatinje.

Februarka, ne nisem user posted image user posted image   Odštevam dneve do službe user posted image


sej to sem mislila, samo da jaz homeopatije ne poznam glih in sem imela bioresonanco v mislih, ne "umetnih" zvarkov user posted image
Sem pa ugotovila, da tu tudi vsa homeopatska "zdravila" dobiš v lekarni user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Februarski sončki - 8. del
12.1.2009 14:19:33   
Maj78
Hej hej mi smo tud bolani, drugače pa ni niti nič novega pri nas, razen tega da si jaz mrzlično iščem službo, aja pa porodno sem napisala.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?