|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 14:42:59   
Vlasta1
Živijo vsem!

Imam eno težavo, ki jo nikakor ne znam razrešiti. Zanima me kje ga lomim pri peki kolačev, kjer je ena izmed pomembnejših sestavin trd sneg, ki naj bi pripomogel, da so kolači rahli.

Vedno, ko stepem sneg, mi odlično naraste in je trd, ko pa primešam še ostale sestavine, pade malo skupaj, ko pa pečen kolač vzamem še iz pečice, je stvar še slabša, saj se kolač še bolj sesede. Tako da nazadnje nastane neka zadeva, ki je sicer okusna a ni podobna kolaču, šarklju ampak pečenemu testu brez prave oblike.

Hvala za vsak namig.

P.S. Kar vem je, da moram olje oz. maslo, zelo previdno dodajati in da ne sme biti pretoplo, ravno tako ne sme biit pretopla stopljena čokolada. Jaz ponavadi dam v trd sneg stopljeno maslo in čoko, toplo le toliko, da na dotik ne zapeče. Ali je to dovolj?

Zanima me tudi, če je težava ravno v tem, da najprej stepem sneg, potem pa v sneg dodajam ostale tekoče in trde sestavine.

user posted image

_____________________________

Vl:)st;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 14:44:24   
jakaracman
Jaz zmešam sneg posebej in ostale sestavine posebej.Sneg samo narahlo vmešem v ostalo.

(odgovor članu Vlasta1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 14:57:47   
noe
Jaz tudi vedno na koncu na rahlo vmešam sneg in so prrav fini.
Razen vzadnjič, ko sem v Marmorni kolač pozabila dati pecilnega.Je bil kot kup nesreče.user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 15:02:33   
Mišni
Mogoče daš preveč pecilnega praška ali pa testo prehitro vzameš iz pečice, ko še ni dovolj pečeno.

Kar se tiče mešanja sestavin, jaz sicer ponavadi tudi na koncu v vse ostalo vmešan sneg, vendar nič ne pazim, da bi še vedno bilo rahlo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 15:21:04   
Anonimen
Nikoli ne delam snega, tudi za torto ne, ker z mikserom to ni potrebno.Zmeraj pride rahlo testo.
Pade pa, če odpiraš pečico, ali če je preveč sladkorja, ker sladkor zbija testo.Možno je tudi, da ti spodnji grelci delajo bolje kot zgornji, ali obratno.

(odgovor članu Vlasta1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 17:23:07   
g
Poskusi sneg zamešat čisto na koncu in čisto na rahlo, če boš preveč hitro oz. močno mešala ti bo tudi padlo, ponavadi se sneg na koncu vmeša s kuhalnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 18:07:53   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Jaz zmešam sneg posebej in ostale sestavine posebej.Sneg samo narahlo vmešem v ostalo.


enako...

A mogoče odpiraš pečico med peko? Lahko pade zaradi padca temperature.
Jaz ko je pečen ugasnem pečico in ga pustim še kako minutko notri, pa samo opo malo spuščam zrak v pečico (odprem za par cm in zaprem...)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 18:43:25   
uršika***
Jaz vedno najprej naredim sneg, potem zmiksam rumenjake , sladkor, margarino, čokolado, če je potrebno in to vse skupaj dodam k snegu. Ne smeš pa miksati sestavin skupaj, ampak jih narahlo zmešaš z metlico. Narahlo, ker drugače ti sneg skupaj pade. pa seveda ne pozabit na pecilni prašek, primerno temperaturo pri pečenju in čas pečenja. 180 je ponavadi idealna. Ne smeš dajat v neogreto pečico.
Pa srečno.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOlač vedno pade skupaj
15.12.2008 18:45:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nikoli ne delam snega, tudi za torto ne, ker z mikserom to ni potrebno.Zmeraj pride rahlo testo.


Ja, moja prijateljica tudi ne, pa se ji menda v redu naredi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOlač vedno pade skupaj
16.12.2008 13:09:41   
Vlasta1
Hval vsem za nasvet, bom še danes preizkusila vaše modrosti.

lp Vlastauser posted image

_____________________________

Vl:)st;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?