|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 8:33:35   
ilatic
pada pad kr ornh zdej že. Sam pr nam je ene 600 nadmorske, čeprav pa samo 30 km do LJ, tko da se kr prpravite na snegggg.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 8:37:39   
nanka
Dobro jutro,

no pa sem se vsaj malo naspala, sva potegnili do 8.



IZVIRNO SPOROČILO: lex

nanka kaj ti ostaneš doma do natkinega 10 leta? in kako je kaj s kešom v tem primeru. malo me zanima, če smo že tako dalečuser posted image


Zakaj ne ostanem doma:

1. sem preveč družaben človek
2. rabim denar ( če bi ostala doma, mi država plačuje samo prispevke za penzijo, na račun ne dobim nič)
3. otrok mora v vrtec vsaj pri 4 in kaj naj potem jaz počnem doma?
4. v službi moram dati odpoved, doma sem 10 let, ko to poteče imam 45 let in moram nazaj v službo. Kdo me bo pa vzel pri teh letih?
5. že tako si nič ne kupim, če hodim v službo si moram vsaj tu pa tam kaj nabaviti, če bi bila doma, si nebi nič privoščila.

To so glavni razlogi da hodim v službo, saj mi pride vsake toliko da bi ostala doma, samo to ni to, otrok zraste, jaz bom pa čisto izolirana... Ne bolje da sem v službi

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 8:46:18   
pigama
Dobro jutro!

Pri nas noro sneži!!!
Spanje se ne splača komentirat, tak je blo zanič. Bo drugo leto boljše!!!

Vse se tako veselite teh praznikov, jaz pa ne. Ne me narobe razumet, prejšnja leta so bila super, zdaj pa....  Ta teden je šef odpustil kar nekaj sodelavcev. user posted image  Mene še ni poklical, ampak nikoli ne veš. Pa ne bom vam težila. Oprostite!!

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:02:59   
nanka
pigama, tebe ne mora dati stran, si po zakonu zaščitena dokler otrok ne dopolni 3. leta. Stran te lahko da samo v primeru, da gre podjetje v stečaj.

(odgovor članu pigama)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:12:59   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: nanka

Dobro jutro,

no pa sem se vsaj malo naspala, sva potegnili do 8.



IZVIRNO SPOROČILO: lex

nanka kaj ti ostaneš doma do natkinega 10 leta? in kako je kaj s kešom v tem primeru. malo me zanima, če smo že tako dalečuser posted image


Zakaj ne ostanem doma:

1. sem preveč družaben človek
2. rabim denar ( če bi ostala doma, mi država plačuje samo prispevke za penzijo, na račun ne dobim nič)
3. otrok mora v vrtec vsaj pri 4 in kaj naj potem jaz počnem doma?
4. v službi moram dati odpoved, doma sem 10 let, ko to poteče imam 45 let in moram nazaj v službo. Kdo me bo pa vzel pri teh letih?
5. že tako si nič ne kupim, če hodim v službo si moram vsaj tu pa tam kaj nabaviti, če bi bila doma, si nebi nič privoščila.

To so glavni razlogi da hodim v službo, saj mi pride vsake toliko da bi ostala doma, samo to ni to, otrok zraste, jaz bom pa čisto izolirana... Ne bolje da sem v službi



Se podpišem pod tole!


Mat, sva spala eno uro, zdaj sem pa še bolj utrujena, da o ne-volji za delo sploh ne govorim.


pigama: še nekaj časa boš imela službo, v to močno verjemi!!!!!

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:16:54   
nosečka maja
Metuljček- mislim da ti uporabljaš aptamil ar.....vprašala bi če se tebi tud naredijo grudice ali se ves lepo raztopi? Kater cucel uporabljaš na steklenički ,ker pride mleko dosti gosto?
Ker Lara dosti poliva sem ga včeraj prvič kupila v Mullerju in to opazila.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:28:50   
metuljcek321
Dobro jutro, cvekice!

Kaksna prijetna novicka me je prebudila danes:
http://cobiss2.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=0942018210049671&rec=5&sid=1

Jupi, objavljen clanek. Vesela ... ful ...

< Sporočilo je popravil metuljcek321 -- 18.12.2008 9:43:09 >


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:29:25   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

poglejte če so vam kitajci prav napovedali. Meni so. user posted image

http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar




user posted image user posted image user posted image user posted image ...zmočili so se... user posted image user posted image user posted image ... naša deklica ima lulčka user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:32:38   
metuljcek321
nosecka maja - tudi jaz sem imela ful problemov pri Aptamilu AR ... so se delale grudice, ni slo cez dudo & sem punce sprasevala, kaj narest - svetovale so mi, naj dam raje malce hladnejso vodo (das torej mlacno) in res - trara - nic tezav, nobenih grudic vec. Flasko pa potem potopim v vroco vodo, da se malo mlekec segreje. Previjem Anjo in papat. Receva se ju3 kaksno na to temo ... ce nas le ne bo zametlo?! Ilatic, pravis, da ze ful snezi. In pigama, pri vas tudi. Kje je to?

Aja, pri dudici sva pa z mojim malo povecala luknjico (sivanko nad ogenj, da se razkuzi in opa v dudiko) - imamo Chicco-tovo.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:33:48   
ilatic
Pigama ne sekiraj se . Ta december ni nič posebenga. Res da je mal več  praznikov, z družino preživimo kakšen dan več in to je to.

Glede službe ja pa tako. Jaz sem za nedoločen čas zaposlena in pred porodniško sem si sama našla deklico da me zamenja, ki ni imela pojma  o pojmu, pa sem ji želela dati priložnost da se nauči in bo imela potem možnost najti hitro službo. En teden pred rokom me direktor pokliče v službo in mi pove da je z njo veliko bolj zadovoljen (mlada deklica je brez otrok, in rada leze v rit) in da če se le da naj si po porodniški najdem službo ker ne ve kaj bom delala če pridem nazaj. Pravi da me bo dal v prodajo če mi to paše. Skratka že sama nosečnost mu je šla v nos ker ni pričakoval da bom imela še kakšnega otroka. Sem za nedoločen čas in mi nič ne more samo kako naj grem nazaj v to službo po vsem tem ko vem da sem nezaželena. Tako da sem zadnji teden pred rokom doživela tak šok, jokala sem do poroda!!!

(odgovor članu pigama)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:35:12   
ilatic
Velike Lašče - sneži!!!

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:40:35   
metuljcek321
Kitajcki, Kitajcki .... hja, 1 x prav, 1 x narobe ... 50:50 uspeh ... lohk bi blo boljs ----- al pa slabs.

In po lunarnih letih jih imam ze 33user posted image  user posted image  user posted image  Jaz pa mladenka z rosnimi 31-imi. Dzizs, no! Me je kar zaskrbel ...

zimska, kako to mislis, da je veliko pocitnic, ce si zaposlen v soli, pa kratek delavnik? I wish ... Vcasih je blo definitivno tko - prava uzivancija. Zdaj, z devetletko se je pa vse zmuckalo. Mi pocitnic skoraj ne poznamo - zdaj med jesenskimi, na primer, so bili vse 4 dni v soli - seminarji ipd. - poletne so pa tudi le se bleda senca samih sebe ---- do 10. 7. v soli, nato 20. 8. nazaj. In se cez celo leto doprinasas ure, da si sploh lahko doma. Mah, safr, res. Kolk je fajn, k sem doma s ta malo ... JUPI!

liju, happy b'day!

auroraa, cvetlicni lonci ti niso naklonjeni. Upam, da ti bojo dobr porihtal avto!

mirjam, lasje so mi kar temneli in temneli - ze na zacetku OS sem bila rjavolaska, zdajle po porodu pa se mi zdi, da so mi sli se ene par odtenkov bolj na temno. Go figure!

lunica - knjigica - meni se ne mudi. Sploh. December, januar, whatever ... sam, da bo. Se veselim!

petra, flower, sasi, user posted image  za sedenje, P, zobek nr. 2!

GR, lepo voscilo. Jaz mam kuverte z naslovi ze pristimane, slikice/voscilnice tudi, zdaj cakam na navdih, da nekaj napisem - kratko, sladko ... tko bi jaz letos ...

3jemi user posted image  user posted image  user posted image  za Stanko! Prvic slisim. DOBRA!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:42:00   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

Velike Lašče - sneži!!!


O, sodelavko imam od tam. Marija L. Kaj znano?

In OMG glede sluzbe. Kaksen nikakav odnos. Pa kaksni so ti ljudje? Brez srca?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 9:42:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ilatic)
  Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:44:29   
metuljcek321
O, populis, kako si? Lara spancka? Ti, ti, zverina mala, kako te je spet ponoci hecala

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:48:11   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

Pigama ne sekiraj se . Ta december ni nič posebenga. Res da je mal več  praznikov, z družino preživimo kakšen dan več in to je to.

Glede službe ja pa tako. Jaz sem za nedoločen čas zaposlena in pred porodniško sem si sama našla deklico da me zamenja, ki ni imela pojma  o pojmu, pa sem ji želela dati priložnost da se nauči in bo imela potem možnost najti hitro službo. En teden pred rokom me direktor pokliče v službo in mi pove da je z njo veliko bolj zadovoljen (mlada deklica je brez otrok, in rada leze v rit) in da če se le da naj si po porodniški najdem službo ker ne ve kaj bom delala če pridem nazaj. Pravi da me bo dal v prodajo če mi to paše. Skratka že sama nosečnost mu je šla v nos ker ni pričakoval da bom imela še kakšnega otroka. Sem za nedoločen čas in mi nič ne more samo kako naj grem nazaj v to službo po vsem tem ko vem da sem nezaželena. Tako da sem zadnji teden pred rokom doživela tak šok, jokala sem do poroda!!!



kak prasecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:54:47   
ilatic
ilatic;tole ti je pa grdo rekel, pa še sama si si morala najt zamenjavo, mislim .Ziher je direktor kak star perverznjak


MA NI STAR GLIH V TISTIH LETIH K SE MU MEŠA. z ŽENO NJEGOVO SVA FULL PRIJATELJICE IN KO SEM JI POVEDALA JO JE KAP. nIČ JI NI DIMA POVEDAL. žE TAKO SE NE ŠTEKATA TO JE BIL PA ZA NO VIŠEK. sKOZI SVA NA LINIJI (ON TEGA NE VE) IN PRAVI DA SE MU JE ČISTO ZMEŠALO IN DA BO JANUARJA VLOŽILA ZA LOČITEV.

Joj ne da se mi še enkrat pisat. Sem z velikimi pisala sorry

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:55:16   
lidija***
Avatar-slikico pomanjšaš na shrani. si, pa jo prilepiš v profil.
Za ostalo pa http://www.glitterfy.com/flipbook.php in http://www.glitterfy.com/upload.php pa spet prilepiš v profil. Trakce pa poiščeš katere pač hočeš.
Upam, da ti bo v pomoč.
Nas je Blacky naučilauser posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:56:14   
ilatic
O, sodelavko imam od tam. Marija L. Kaj znano?


Ej ne vem. Mogoče na videz. Tukaj sem komaj eno leto in pol. Ona po moje mene pozna. Vprašaj jo reci žena od tisega ki ima kickbox, pa bo ziher vedla.

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 9:57:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 9:58:35   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

ilatic;tole ti je pa grdo rekel, pa še sama si si morala najt zamenjavo, mislim .Ziher je direktor kak star perverznjak


MA NI STAR GLIH V TISTIH LETIH K SE MU MEŠA. z ŽENO NJEGOVO SVA FULL PRIJATELJICE IN KO SEM JI POVEDALA JO JE KAP. nIČ JI NI DIMA POVEDAL. žE TAKO SE NE ŠTEKATA TO JE BIL PA ZA NO VIŠEK. sKOZI SVA NA LINIJI (ON TEGA NE VE) IN PRAVI DA SE MU JE ČISTO ZMEŠALO IN DA BO JANUARJA VLOŽILA ZA LOČITEV.

Joj ne da se mi še enkrat pisat. Sem z velikimi pisala sorry



hudooooo....bog ve kaj mu je ponudila tista "deklica", sicer bo pa tud ona enkrat šla v porodniško, al pa tud ne user posted image

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 10:01:00   
nanka
Ilatic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega šefa, saj mogoče mu gre pa tvoj odnos z njegovo ženo na živce.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 10:03:27   
Anonimen
jutro

oooo metujčkek, bravo bravo ! za članek user posted image user posted image user posted image user posted image

ilatic: neverjetno no user posted image ma žal tudi taki obstajajo
sej za vsakega palca raste!

tak, grem naprej mamico igrat.

papa

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 10:08:07   
ilatic
Saj sem zdaj že boljša. Itak nisem bila ne vem kako zadovoljna. Plača je bila dobra, dopust sem imela kadar sem hotla samo s sodelavci je bilo pa hudo. Bili so taki hinavci da glava peče. Za vsako stvar so šli do direktorja. Tudi preverjali so me  če sem bila na bolniški kaj mi je. Pa ne direktor sodelavec. Tko da sem itak imela malo v načrtu da med porodniško pogledam za kakšno službo. Mene je samo vrglo iz tia, ker mi je na tak način to nareidl. Kot da ni mogu počakat da rodim in da mine par mesecev. A ne no? Groza.
Zdaj celo razmišljam da bi si doma odprla računovodski servis. Imam eno kolegico ki ga ima in mi je pripravljena pomagat. Bomo vidli. Po novem letu zaćnem razmišljat.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 10:09:14   
pigama
Dobila sem klic. Z januarjem sem na cesti tudi jaz. Vse 3, ki smo v porodniški je vrgel. Je še rekel, da pol računa name, po porodniši, ko se bo začela nova linija delat. Da, če iščem službo kjedrugje mu moram takoj povedat. Ja me rabi. user posted image  JAPAJADE!!!!
Vrgel je tudi sodelavko, ki ima 18 mesečnga sineka. Pa tu noben ne jebe sistema.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?