|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:17:16   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

upam,d a kidaš, da te do ponedeljka ne bo preveč zamedlo. Kaj novega glede DD?


kidam že za jutri za v city park!!!!!

Glede DD nič novega, ne kliči hudiča. Jaz malo treniram pa mi zadnje cajte kr neki ne gre. Ne vem al mam že tremo al kaj!!!!



ej sej nimaš met za kej treme, ker itak ni v živo.....tko da pogum, pa bo šlo!

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:17:27   
liju
Kako je zdaj za jutri? Ob kolkih in kje v EP?

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:22:11   
ilatic
malega sem imela v jajčki v kuhinji, nepripasanega in kuham in tipkam tu in pozabim na njega, tiho je bil.. zdaj ga zagledam pol metra od jajcke na trebuhu, kravce pase!


user posted image user posted image user posted image user posted image

To je podobno se danes našemu zgodilo. Sam da ni pasu kravice na tleh je ležal na hrbtu in se mi smejla kot vragec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 14:23:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:27:44   
Netta
 user posted image   user posted image

we are sory..........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:28:17   
Inigo
joj, naš mulc še zdj ni kakal. pa tak je slabe volje... zdajl je zaspal. če bogi srotlek sitnari veš čas, se napenja, zvija, jokca...

sm probala z masažo, z brinjevim mazilom, teroforjem na bušeka, namočenimi slivami, cukranim čajem... nič ne pomaga! prej sm klicala P in je rekla sestra, da je mogoče na koncu kak čepek in da nj mu z namazanim termometrom pomagam. sam se bojim, da bi mu kj poškodovala user posted image . je pa rekla, da če še vedn dans nebi kakal ,da naj jutri kr ob 7.00 pridema.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:28:38   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: mirjam80

 user posted image   user posted image

we are sory..........


uf, ti nč ne zavidam... user posted image user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:29:15   
Netta
uf sm jezna zdaj, sem pisala post pol ure...ma ne bom še enkrat...

aja, dober dan vsem!user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:30:08   
Inigo
punce, še neki!

prijatelji, sorodniki... me sprašujejo kaj bi mel Brin za krst. jst pa nimam pojma kaj naj rečem. če ma vsega polno rit (trenutno dobesedno user posted image )... kaj naj rečem? ma kera kako idejo?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:30:57   
ilatic
Ilatic - Ne sekiraj se, itak imaš službo za nedoločen čas, na cesto te no morejo metat. Pomisli na to, da si sposobna in iznajdljiva punca, da si v bistvu stara, izkušena mačka in da ti ne more ena deklica polen pod noge metat. Pa tudi če te dajo v prodajo, pa kaj! Se boš znašla, ker si brihtna, komunikativna, finance in vse kar je z računi povezano imaš pa itak v malem prstu. Vzemi novo delovno mesto ne kot kazen, ampak kot izziv in stopi s pozitivnimi mislimi korak naprej. Kar koli boš počela - Vem, da ti bo uspelo!



Hvala ti in vsem za pozitivne, lepe misli.
Sploh se ne sekiram več. V prodajo ne grem ker mi to čisto nič ne leži. Itak sem imela namen menjat službo nekoč, jo bom pa zdaj malo prej. Kot sem že napisala, verjetno se bom podala v s.p. vode.. Verjetno začnem po novem letu tako da bom do junija že vedela kako in kaj..
V bistvu je bilo najhuje to ker sem pač zvedela en teden pred porodom, tako da sem bila takrat čisto na tleh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:31:21   
Netta
Predogled var form1 = opener.document.postform var checkedindex if (form1.msgIcons){ for (var i=0; i ") if (form1.subject) document.write (""+form1.subject.value.replace(/\/gi,">")+"
") RE: Julijske čveke '08 V. del
Dobila sem klic. Z januarjem sem na cesti tudi jaz. Vse 3, ki smo v porodniški je vrgel. Je še rekel, da pol računa name, po porodniši, ko se bo začela nova linija delat. Da, če iščem službo kjedrugje mu moram takoj povedat. Ja me rabi. JAPAJADE!!!!
Vrgel je tudi sodelavko, ki ima 18 mesečnga sineka. Pa tu noben ne jebe sistema.



pa ne še ena, že tisto od ilatic me je vrglo ...groza...kam gre ta svet  user posted image

 

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:32:03   
Netta
No, pa še malo moje pomoči do 200. Sem sicer včeraj obljubljala, da bojkotiram RR (da malce pospravim), ampak ne gre. Sem pa pospravila Anino sobo, Sarino napol (kontejner je že poln), posesala, Staševa soba je tudi že; mož naj pa pomije, medtem ko bom šla v šoping popoldne. Staš pridno aja, jaz sem že skuhala (fižolova juha in čokoladni puding) in spekla kruh, spila kavo iz vrečke + Moto piškoti, pregledala reklame, prebirala Lady, kaj naj pa zdaj?? Čez 20 minut bo Tihi zločin, potem okoli 14.20 pa odšibam po Saro, ker lije kot iz škafa. Staš bo pa medtem počakal v posteljici, vmes me ni kakih 7 minut. Se bo že zaigral.


uauuuuuuu....a si spila en red bull pred tolo akcijo...pol se pa jaz hvalim da sem kuhno spucala

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:33:31   
Anonimen
knjige so tu!

no, fant jih je prevzel, jaz jih še nimam

moj otrok je pa siten kot driska... grem k njemu, bom pol za nazaj brala

papa

(odgovor članu pigama)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:34:31   
Netta
ma daj.........kak mi zdaj to citira...

no sem hotla le povedat, da tud jaz pridem jutri tauhat pod vodo in z vami ribe lovit...da vas končno spoznam... user posted image

upam da ne bo sneg!

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:36:14   
Netta
bravo lunca  user posted image  

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 14:37:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:38:44   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

punce, še neki!

prijatelji, sorodniki... me sprašujejo kaj bi mel Brin za krst. jst pa nimam pojma kaj naj rečem. če ma vsega polno rit (trenutno dobesedno user posted image )... kaj naj rečem? ma kera kako idejo?

Ja jaz bi rekla, da naj raje dajo denar, kot pa nekaj na silo kupijo, razen če si z določenimi nisi preveč blizu, pol je res glupo rečt, no vsaj meni bi bilouser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:39:05   
dzanika
jaz
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Ej, bejbe, nobena ni komentirala, če se strinjate, da jaz odprem 6. del?

Sem se zdaj narežala, ko sem gledala DD. Tisti Sašo ga res bixa. So mi solze tekle. Pa sem ravno dojila zraven in se začnem režat ... ker je Nina že skoraj zaspala, sem se trudila zadrževat. Potem pa, glas sem uspela zadržat, telo pa ne ... sem se tresla ko šiba na vodi - saj veste, ko se režiš ko pečen maček. No, Nino je očito še bolj uspavalo. user posted image

Sem pozabla včeraj komentirat debato gospodinjstvo: Moj sesa 1x tedensko s parnim sesalcem celo stanovanje, kar pomeni, da posesa in pomije po tleh v enem šusu. To mi je ogromno, ker res sovražim pomivat po tleh. Če mu rata vmes še na hitro z navadnim sesalcem, drugače pač ne. Brisanje prahu je tudi njegovo - to naredi pred sesanjem, ko čaka, da se naredi para v sesalcu. V stanovanjski hiši nas je 5, torej vsakih 5 tednov pobriše vse štenge - se je navadil, ko sem bila noseča, ker jaz nisem smela nosit težkega vedra z vodo. Potem pa je njegovo še odnašanje smeti (ga je treba tudi kdaj spomnit), preoblačenje postelj (ponavadi jih jaz slečem, da mu kapneuser posted image ), kopanje psa (jaz imam sušenje, striženje, česanje), kopanje Nine. Ostalo je moje. Skuhal je tud že, sicer traja, pa vseeno. Da bi likal - ni šans, prat dajem jaz - on pozna samo 1 program in sicer za kopalniške preproge (pene), ki jih daje prat med sesanjem. V sušilec jaz dam in največkrat zložim, on včasih nogavice in stvari, ki se ne likajo. Če ne sušim, tudi on kdaj obesi na stojalo. Aha, pa posodo tudi dajeva oba v pomivalca, sicer več jaz, a ko je treba, tudi on. Hmmm, zdaj, ko sem tole napisala, vidim, da kar nekaj naredi in da ne smem jamrat!

Ilatic in Pigama - kakšno sranje z vajinima službama. user posted image user posted image Držim pesti, da se čimprej uredi. Tudi mene je začelo biti strah, kako bo z mojo službo. Če mi uspe do poletja diplomirat bo fajn. Pa še tako ne vem, kako bodo navdušeni vzeti mlado mamico z 1-letnim otročkom, ko se ve, da bo verjetno kmalu vsaj še eden ... user posted image Jaooo, sploh ne smem razmišljat o tem. Bomo sproti reševali težave. Se pa malo že zanimam za privat varstvo - soseda (ki pa je še ne poznam), 50m stran, naj bi varvala otročke in da je zelo skrbna. Bomo videli.

Nič, Nina je zaspala, jaz sem vas pokomentirala, grem za knjige.



ravno to sem tut jaz zdej ugotovila k te berem.

IZVIRNO SPOROČILO: levinja t.

kaj pa moj, ko mi ne pusti dat venčka na vhodna vrata

in zakaj.....zato, ker nimamo na vhodnih vratih tablice s priimkom


kaj ma pa tablica veze z venčkom??

zimska ja res je. Tudi moja kolegica, ki je vzgojiteljica in dela v šoli ima plačo 2xLex. Pa dela v 1. razredu pa samo dopoldne pa še poleti je en mesec in pol frej. user posted image   In tudi ko so počitnice je večinoma frej. Čist vedno pa vsak dan mogoče ne, večinoma pa ja. Aja pa ne dela v Ljubljani...

lunica user posted image user posted image user posted image za knjige!!

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 14:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liju)
  Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:42:36   
dzanika
zimska čist prav si napisala tole o šolnikih. Jaz vedno pravim da jamrajo tisti, ki niso sprobali še nič drugega. Npr. moj ima isto šolo kot jaz - komercialno. Pa dela vikende, praznike pa vse za 700-800€... Sem pa tut sama vedno delala vikende pa večinoma skor vse praznike in vem koliko pomeni služba brez vikendov in praznikov, povrhu vsega pa še solidna plača...

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 14:43:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liju)
  Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:43:38   
dzanika
flower mislim da lahko shraniš nekam drugam pa potem prestaviš v posodico...

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:44:42   
Netta
Ja dobro, niso to počitnice, ampak "dopust"... pa vem, da ni naš šiht od 8ih do 1ih, da delamo še doma (priprave, testi...) pa popoldanski sestanki, pa stresno delo... Ampak jaz vedno ustavim šolnike, ki jamrajo. Ne gre nam slabo.

Jaz sem v življenju počela že marsikaj (prek študenta, za mini-minimalca, v razmerah da ne govorimo... od prizvodnje brez pavz na normo, do kelnarjenja podnevi in ponoči po 12 ur skup, ankete po tel. in terenu, pucanja vagonov in posranih sekretov pri minus 10 st... Včasih sem imela tudi po 2 šihta na dan, za golo preživetje in najemnino)...Tak da meni se zdi naša služba fantastična!Cenim kar imam in se ne pritožujem. So diplomirani ljudje, ki delajo od jutra do večera za precej manj denarja.
Pa da ne bo to vse skup zdej zvenelo kot napad... Samo moreš poskusit kdaj slabše stvari, da si pol zadovoljen in srečen s tem kar imaš.



tole si pa super napisala, in je čisto res...tudi jaz si iščem službo v šolstvu, a kaj ko je to žal takoooooo težkouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 14:46:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 14:48:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: levinja t.

IZVIRNO SPOROČILO: netki

IZVIRNO SPOROČILO: levinja t.

kaj pa moj, ko mi ne pusti dat venčka na vhodna vrata user posted image

in zakaj.....zato, ker nimamo na vhodnih vratih tablice s priimkom user posted image


user posted image user posted image user posted image



tudi jaz ne razumem user posted image


najjača danes user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?