|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:41:52   
sasi13
mislim da bo treba mal slik nalimat

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:42:48   
ilatic
Katera me je ZBRISALA IZ SEZNAMA ZA JUTRI IN KNJIGICO?????????????

Hvala ampak jaz vseeno pridem in prosim te LUNICA za knjigico in posvetilo če nisem prepozna. Prosim, prosim za Tarika!!!!!!!

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:43:27   
lex
sasi super za tvoja dva srčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rebeca - vse bo OK, pa en kup user posted image  za tariqa


a je kdaj katera pekla sacher torto, a se mi lahko ponesreči?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:44:31   
sasi13
jan "sedi"
user posted image
anžej "sedi"
user posted image


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:45:44   
sasi13
lojzika se nas je ustrašla user posted image

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 21:46:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:47:45   
sasi13
kadar jz kej pišem ni nobene za akcijo, zdej grem pa spat ker drugač bom jutri user posted image

nočko


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:49:39   
lex
sasi nimaš kam it, gremo dans do 200 - 6 del imamo že odprtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:50:50   
neboglasnica
sasi13: ne, ne pobegnit, saj smo tu


lex: pri sacher-ci se ti skoraj ne more ponesrečiti. Upam, da nima prezapletenega recepta.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:51:41   
neboglasnica
Kako sva midva z mojim družabna? On na dvosedu s sendvičem v roki, jaz na računalniku... Preden bom šla spat, bo pa verjetno rekel: kaj zdaj mami, a bo kej? 

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:52:36   
lex
nimam še recepta, nekaj sem gledala na kulinariki, a maš ti katerega preverjenega?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:53:39   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Kako sva midva z mojim družabna? On na dvosedu s sendvičem v roki, jaz na računalniku... Preden bom šla spat, bo pa verjetno rekel: kaj zdaj mami, a bo kej? 


tvoj je vsaj buden, moj že 1,5 ure smrči tak, da bo počasi še stropi iz zg. štuka nase potegnil user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:54:00   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

iiiiiiiiiiiiiiiii, kuk mi ve polepšate dan, res!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

populis, sej veš, da hec.

ev, zele bom mela 15 min, gre moja v bano z atijem. mislim, do srede hrbta se je pokakala spet. konstantno mi kaka 2x na dan, ko tak ptič ma prebavo, odkar smo mleko menjali. Prej na Novalacu pa trdo pa zeleno...

prejle je pa McD padu!!! Živa mi je itak v avtu zaspala do prvega ovinka, mami se je pa najedla kalorij v avtu user posted image user posted image user posted image . Zele zvečer pa še čips pade user posted image  matr, sm lačna. ko da dojim... ker v nosečnosti jz nisem bla nikol lačna user posted image  pa se ne hecam.


voziš in ješ??user posted image   ti ti ti user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 21:54:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:57:33   
24julij
ojla pozdravcek komaj sem vas prebrala,uf sem se kr našvicala,naju pa ju3 ne bo user posted image user posted image user posted image bova pa drugic,upam ej za kaj se gre tole a bo katera mogoce sla?

zimska imas zs



IZVIRNO SPOROČILO: 4ka

Pozdravljene mamice!

Vabimo vas na brezplačno predstavitveno urico telovadbe za dojenčke z mamicami. Gre za zabavne urice, ki so namenjene spdobujanju dojenčka k pravilnemu gibalnemu razvoju ter učenje enostavnih zabavnih igric, ki jih lahko potem izvajate s svojim dojenčkom tudi doma.
Urice vsebujejo tudi elemente masaže dojenčka, navezovanje stika z dojenčkom ter konec koncev tudi prijetno druženje z drugimi mamicami enako oziroma podobno starih dojenčkov.
Urice pripravljamo za dojenčke od 3-6 mesecev, ter malo večje (od 6 do 9 mesecev).
Predstavitvena urica bo v začetku januarja, prej pa se morate prijaviti na naš mail, da bomo vedeli, kakšen obisk pričakujemo. Potem boste po mailu dobili natančne podatke o terminu urice.
Vadba bo potekala v Narodnem domu v Ljubljani.


Pozdravček.

Naš mail; info@4-ka.si

(odgovor članu 4ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 21:58:14   
lex
jaz mam pa pod nogami jederski reaktor, tak mi comp ropotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zdaj ko so mi končno windowse nove naložili, mi bo pa riknil user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:01:25   
frutka_
Kaj zaj za jutri? Ob 11-ih se dobimo v EP?!user posted image Nimam časa brat za nazaj, ker sem imela obisk in grem komaj zdaj pospravljat, pa še z malima sem sama, ker si je moj šel po nove pancerje. No, mala dva spita jaz pa grem malo razramat.
Lex, nasara, levinja, liju, levinja,.... flower (v redu zrihtajta jutri). Jaz sem danes z obema šla sama v lab.-meni so vzeli kri. Mali mi je sedel v naročju, pipika pa je spala v jajčki poleguser posted image . Ko smo šli iz ambulante me je vprašal, če bo zdaj dobil bratca. OMG!!!!!!user posted image user posted image user posted image Je mislil, da sem noseča! No, pregled sem imela, ker sem nonstop utrujena in mi najbrž spet železa primanjkuje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:05:01   
lex
user posted image a nisem mela lepe dude?

user posted image moja mami, moja oma in jaz tri babnice, ki smo komaj obvladovale 2 moška (mojega atija in brata)user posted image

user posted image srednja šola maturantski (rebeca ti bi nas morala vse poznatuser posted image  - kome totalne, najbolj pa Helencauser posted image user posted image user posted image )
jaz mam črno majco (tu sem bla tak suha ko nikol več ne bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

user posted image tak je pa naša palčica danes prespala 3 ure - bolj ko je svetlo, bolj ko je tv na glas bolj je spalauser posted image


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 22:05:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:06:23   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Kaj zaj za jutri? Ob 11-ih se dobimo v EP?!user posted image Nimam časa brat za nazaj, ker sem imela obisk in grem komaj zdaj pospravljat, pa še z malima sem sama, ker si je moj šel po nove pancerje. No, mala dva spita jaz pa grem malo razramat.
Lex, nasara, levinja, liju, levinja,.... flower (v redu zrihtajta jutri). Jaz sem danes z obema šla sama v lab.-meni so vzeli kri. Mali mi je sedel v naročju, pipika pa je spala v jajčki poleguser posted image . Ko smo šli iz ambulante me je vprašal, če bo zdaj dobil bratca. OMG!!!!!!user posted image user posted image user posted image Je mislil, da sem noseča! No, pregled sem imela, ker sem nonstop utrujena in mi najbrž spet železa primanjkuje.



aaaa, kje pa sem jaz? user posted image Aja, bosta kar dve levinji, ena namesto meneuser posted image

Jutri EP ob 11


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 22:08:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 22:08:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:08:45   
lex
sasi ful sta si podobna, pa kak lepo seditauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:10:44   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

lex user posted image user posted image user posted image user posted image  vse poznam, ja. haha fajn ste. (si bla pa res ful suha - ti bolj paše zdaj user posted image ).-hvala, da si me potolažilauser posted image user posted image

joj morem še jaz kero dat gor, samo jih nimam tukaj, vse so doma ostale. bom, bom..ob priliki. jaz mam edino te iz maturanskega izleta


sem pozabla zadnjič komentirat (kura pač), da si si bla ful podobna ko si bla mala, pa Iraya je taka kot ti ko si bla še mini you
kje si pa našla ime za Irayo (za tariqa sem si zapomnila), ful mi je lepo - nenavadno

< Sporočilo je popravil lex -- 18.12.2008 22:11:24 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Julijske čveke '08 V. del
18.12.2008 22:11:20   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Kaj zaj za jutri? Ob 11-ih se dobimo v EP?!user posted image Nimam časa brat za nazaj, ker sem imela obisk in grem komaj zdaj pospravljat, pa še z malima sem sama, ker si je moj šel po nove pancerje. No, mala dva spita jaz pa grem malo razramat.
Lex, nasara, levinja, liju, levinja,.... flower (v redu zrihtajta jutri). Jaz sem danes z obema šla sama v lab.-meni so vzeli kri. Mali mi je sedel v naročju, pipika pa je spala v jajčki poleguser posted image . Ko smo šli iz ambulante me je vprašal, če bo zdaj dobil bratca. OMG!!!!!!user posted image user posted image user posted image Je mislil, da sem noseča! No, pregled sem imela, ker sem nonstop utrujena in mi najbrž spet železa primanjkuje.



aaaa, kje pa sem jaz? user posted image Aja, bosta kar dve levinji, ena namesto meneuser posted image

Jutri EP ob 11



Joj....user posted image Oprosti!user posted image Mislila sem napisati tebe pa sem dvakrat levinjo...No, saj zanima me samo ali se dobimo. Jaz imam itak namen iti tja tako da bi bilo fajn, da vas vidim.user posted image

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?