|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobronamerni nasvet
19.12.2008 11:42:02   
Detece
Drage bodoče mamice!

Polagam vam na srce, da si že pred porodom nabavite Baby vac aspirator za nosek. Je namreč edina stvar s katero lahko očistite user posted image  nosek. Mi smo imeli velike težave in user posted image  je bil pravi revček, ni mogel ne jesti in ne spati. Dokler nismo dobili baby vac. No sej si o tem lahko na forumu veliko preberete. Sama pred porodom nisem bila na to pozorna, saj si nisem predstavljala kakšna težava je poln nosek pri novorojenčku.
Če bi vedela prej bi ga že imela pripravljenega doma.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 11:51:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Drage bodoče mamice!

Polagam vam na srce, da si že pred porodom nabavite Baby vac aspirator za nosek. Je namreč edina stvar s katero lahko očistite user posted image  nosek. Mi smo imeli velike težave in user posted image  je bil pravi revček, ni mogel ne jesti in ne spati. Dokler nismo dobili baby vac. No sej si o tem lahko na forumu veliko preberete. Sama pred porodom nisem bila na to pozorna, saj si nisem predstavljala kakšna težava je poln nosek pri novorojenčku.
Če bi vedela prej bi ga že imela pripravljenega doma.




Ja, to pa res. Ne vem, kako je moj otrok preživel brez bejbi veka, res mi ni jasno user posted image  Brez tega pa človek res ne more, madona user posted image

Rija, sori, samo, mater no....kr neki...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 12:06:53   
Hope2
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ubogi naš malček, ko nima baby vaca in grozni mi starši, ki smo mu kupili le navaden aspirtor v lekarni

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 12:17:20   
moyca
naša ga sploh nimauser posted image  pa je stara že en mesecuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 12:43:34   
ninini
Ma tako nujno pa to res ni,no .Sej eni pa nimajo nikoli problemov z noskom.Moja user posted image je stara 6 let in ni imela kot dojenček nikoli zadelanega noska,user posted image pa je zdej star 7 mescev in imam elektronskega pa sva ga tud do zdej samo tri dni rabila pa je zdej skoz zdrav nosek.Ko ga rabiš si ga pač nabaviš.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 12:47:57   
mišk
Pri nas imamo pa tistga, pri katerem daš en konec user posted image  v nos, drug konec pa v svoja usta in "ročno" z usti potegneš ven. Seveda ti pridelek ne pristane v ustih, ampak ga ustavi filter.user posted image  Pa smo še vse spucali. To, da moraš za vsako sesalec vlačt na plano, pa se mi nikakor ne zdi praktično. No, kakor se navadiš.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 12:53:33   
ada2
zakaj jo pa zdaj napadate, če je samo svojo pozitivno izkušnjo povedala, pa dala nasvet mamicam kako čistit noskeuser posted image user posted image user posted image

res, da sta tudi moja2 zrasla brez tega, pa zdaj v tretje ga tudi (še) nismo nabavili, ampak nisem vzela tega posta tako, da bi morala biti zdaj užaljena, ker svojima otrokoma nisem čistila nosu na ta način, oz. nisem zasledila, da bi detece kje omenjala, da smo pa tiste, ki nimamo baby vaca slabe mameuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 13:09:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zakaj jo pa zdaj napadate, če je samo svojo pozitivno izkušnjo povedala, pa dala nasvet mamicam kako čistit noskeuser posted image user posted image user posted image

res, da sta tudi moja2 zrasla brez tega, pa zdaj v tretje ga tudi (še) nismo nabavili, ampak nisem vzela tega posta tako, da bi morala biti zdaj užaljena, ker svojima otrokoma nisem čistila nosu na ta način, oz. nisem zasledila, da bi detece kje omenjala, da smo pa tiste, ki nimamo baby vaca slabe mameuser posted image user posted image user posted image



Maš prav, sam na vsakem formumu,podforumu.... je tale babyvac kot ena svetinjauser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 13:32:07   
ZvezdicaZaspanka
Saj nimam nič proti in celo zaželjeno je, da vsaka pove svoe mnenje...ampak mislim, da s tem baby vacom pa res že pretiravate. saj ne rečem, je super stvar, če jo otrok res potrebuje oz. če otroka mučijo razni prehladi z zamašenimi noski in smrklji. In mogoče je fajn, da ga imaš tudi, če teh težav ni...za vsak slučaj... Ampak ni pa to tako nujna zadeva in mi smo brez tega komot preživeli prvih 9 mesecev, odkar ga imamo smo ga pa uporabili 2x...in če ga ne bi imeli bi bilo tudi ok. Na srečo ga nismo rabili. In po moje ga ni potrebno kupiti še predno se otrok rodi...ampak potem, ko boš videla, če ga dejansko rabiš. Pa še dobiš ga zelo hitro, tako da ni panike. No, moje mnenjeuser posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 14:21:17   
AnciM
Jaz sem ga danes naročila in še to samo zato, ker je mož rekel: Super, potem bom pa še svoje sinuse lahko spucal. user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 15:13:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zakaj jo pa zdaj napadate, če je samo svojo pozitivno izkušnjo povedala, pa dala nasvet mamicam kako čistit noskeuser posted image user posted image user posted image

res, da sta tudi moja2 zrasla brez tega, pa zdaj v tretje ga tudi (še) nismo nabavili, ampak nisem vzela tega posta tako, da bi morala biti zdaj užaljena, ker svojima otrokoma nisem čistila nosu na ta način, oz. nisem zasledila, da bi detece kje omenjala, da smo pa tiste, ki nimamo baby vaca slabe mameuser posted image user posted image user posted image



Maš prav, sam na vsakem formumu,podforumu.... je tale babyvac kot ena svetinjauser posted image




user posted image user posted image user posted image  sori hopika, ko glih tebe citiram....

nobenemu mulčku ne želim konkretnega prehlada....in ja, da se preživeti brez njega...je pa z njim bistveno lažje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 15:21:53   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zakaj jo pa zdaj napadate, če je samo svojo pozitivno izkušnjo povedala, pa dala nasvet mamicam kako čistit noskeuser posted image user posted image user posted image

res, da sta tudi moja2 zrasla brez tega, pa zdaj v tretje ga tudi (še) nismo nabavili, ampak nisem vzela tega posta tako, da bi morala biti zdaj užaljena, ker svojima otrokoma nisem čistila nosu na ta način, oz. nisem zasledila, da bi detece kje omenjala, da smo pa tiste, ki nimamo baby vaca slabe mameuser posted image user posted image user posted image



Maš prav, sam na vsakem formumu,podforumu.... je tale babyvac kot ena svetinjauser posted image




user posted image user posted image user posted image  sori hopika, ko glih tebe citiram....

nobenemu mulčku ne želim konkretnega prehlada....in ja, da se preživeti brez njega...je pa z njim bistveno lažje user posted image



Tudi z našim aspiratorčkom je bistveno lažje, pa ni babyvacuser posted image . JE pa res, da sploh ne vem kaka je razlika med babyvacom in ostalimi aspiarorji (npr, tak, kot je v reklami na RR), daj nas malo rastvetliuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 15:55:02   
Lianna
Vse kar rabiš je fiziološka in brizga, da otroku fiziološko tako v nos stisneš da pride skozi drugo nosnico ven.  Sploh pa poznam kar nekaj dr., ki nimajo najboljšega mnenja o baby vacu.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:12:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zakaj jo pa zdaj napadate, če je samo svojo pozitivno izkušnjo povedala, pa dala nasvet mamicam kako čistit noskeuser posted image user posted image user posted image

res, da sta tudi moja2 zrasla brez tega, pa zdaj v tretje ga tudi (še) nismo nabavili, ampak nisem vzela tega posta tako, da bi morala biti zdaj užaljena, ker svojima otrokoma nisem čistila nosu na ta način, oz. nisem zasledila, da bi detece kje omenjala, da smo pa tiste, ki nimamo baby vaca slabe mameuser posted image user posted image user posted image



Maš prav, sam na vsakem formumu,podforumu.... je tale babyvac kot ena svetinjauser posted image




user posted image user posted image user posted image  sori hopika, ko glih tebe citiram....

nobenemu mulčku ne želim konkretnega prehlada....in ja, da se preživeti brez njega...je pa z njim bistveno lažje user posted image



Tudi z našim aspiratorčkom je bistveno lažje, pa ni babyvacuser posted image . JE pa res, da sploh ne vem kaka je razlika med babyvacom in ostalimi aspiarorji (npr, tak, kot je v reklami na RR), daj nas malo rastvetliuser posted image



upaj, da ti ne bo treba tak hitro izvedit....saj sem se sama v začetku tudi matrala z takim, kot ga imaš ti...samo to je primerjaj.....če se voziš z kremenčkomobilom in audijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lianna....to je pa itak velikokrat klasika povsod po svetu: kar ne poznamo, ni dobro. In druga resnica, vsak ima o določeni metodi svoje prepričanje, kar je seveda do neke meje pozitivno. Negativno postane takrat, ko se govori kar nekaj na pamet. Če imajo nekateri zdravniki tako zelo negativno mnenje, zakaj potem napravo na enakem principu uporabljajo na kliniki?

Saj se strinjamo.....jaz bom kot vzporednico postavila recimo homeopatijo....nekateri zdravniki jo priznavajo, nekateri ne, v tujini pa je to nekaj čisto običajnega, veja medicine.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:14:44   
Anonimen
No, pretiravat pa res ni treba no. user posted image
Lepo, da deliš svoje navdušenje z nami, vendar menim, da babyvac pač ni edina stvar, ki otroku očisti nosek in tudi ni edina stvar, ki mu to težavico bistveno olajša. Še manj pa tako bistvena, da bi že pred porodom zadevo nabavila-rojevajo se tudi otroci, ki ne fašejo hudo zamašenega noska že prvi teden po rojstvu, niti kadarkoli kasneje.

In ja, tudi meni se zdi za vsako čiščenje noska vleči sesalec na plano popolnoma odveč. Seveda, to je samo moje skromno mnenje,user posted image   sem pa tudi jaz tako kot lianna seznanjena z mnenjem zdravnika, ki te metode čiščenja noska nima med svojimi favorite priporočili.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:17:06   
Anonimen
In Rija seveda, se strinjam, vedno sta dve strani kovanca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:17:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija





upaj, da ti ne bo treba tak hitro izvedit....saj sem se sama v začetku tudi matrala z takim, kot ga imaš ti...samo to je primerjaj.....če se voziš z kremenčkomobilom in audijemuser posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:21:07   
Anonimen
No, pri nas te zadeve spljoh ne poznajo.user posted image Ko sem omenila babci, ko me je še obiskovala na domu, ji ni blo nič jasno in sem ji kar prakticirala na tamali (je bla glih zamašena). In je bila prijetno presenečena in predvsem zadovoljna. Ni še videla tega čuda. Rekla pa je, da se ji čudno zdi, zakaj ni tega po zdravstvenih domovih (letaki...).

No, odgovor na to pa je?user posted image

Pediater pa je tud sam malo čudno gledal, ko sem mu razložila zakaj se gre.user posted image Pa je sam rekel, če ste vi zadovoljni, bom tud jaz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:30:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa


No, odgovor na to pa je?user posted image




enostavno ni časa....ja vem....ampak tole ni edino, kar počnem....user posted image  saj bo....

druga resnica, ki se je ne govori na glas, pa da BV ne prinaša toliko, da bi lahko v vsakem ZD porinila nekomu lepo vsotico, da lahko nastavim letakeuser posted image

sicer pa so bile pred 4 leti skoraj vse babice proti čebričku.....user posted image  in moja ga je tudi čukasto gledala....sploh nisem bila prepričana, da ve, zakaj bi se naj to uporabljalo.....user posted image  razen za natakanje vode v otroško kaduser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 19.12.2008 16:34:05 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:35:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image trendi se spreminjajo, babice ostajajo zadaj.user posted image

Ampak kakšno oreng promocijo bi si res lahko naredila.user posted image Sej bi javno povedala, pa ne vem če smem.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:38:39   
rija
Prvo, kar so mi povedali proizvajalci je, da se ta izdelek reklamira sam, iz ust do ušes zadovoljnih staršev. In prav imajo, saj sami na podoben način funkcionirajo svojih 16, 17 let.....


Sicer pa mi lahko pošlješ ZSuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:41:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: rija





upaj, da ti ne bo treba tak hitro izvedit....saj sem se sama v začetku tudi matrala z takim, kot ga imaš ti...samo to je primerjaj.....če se voziš z kremenčkomobilom in audijemuser posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ampak tudi audiji niso za vse terene in vse ljudiuser posted image . in naš kremenčkomobil je pravkar spucal  nosek v nulo, brez matranja. Nam tale Physiodose služi zelo fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 16:57:57   
rija
Q7.....zmore marsikateri terenuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 17:30:10   
Raho
Tiste, ki menite, da je BV tako brezvezen, ga pač ne kupite.

Nam pa je olajšal marsikatero noč.

Vsake oči imajo svojega malarja in vsak malar ima za svojo ritjo še dva, ki malata...

In ja, naš pediater ga toplo priporoča in za BV nisem izvedela od Rije, ampak od našega pediatra, ko Rije še sploh poznala nisem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 20:04:16   
Pupsika
Nam je tudi baby vac v veliko veliko pomoč in dostikrat si rečem, HB, da ga imamo,ker take smrklje ven vlečemo iz noska, da sploh nemoreš verjetuser posted image ..im tamala pravo zakladnico v noskuuser posted image .
Super jeuser posted image

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 19.12.2008 20:05:27 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?