|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 21:33:54   
Detece
No naslov mojega posta je "dobronameren" nasvet. Svašta sem že brala na forumu, da te pa zabijejo ko dobronamerno poveš svojo izkušnjo je pa za user posted image user posted image user posted image .
Verjetno vaši otroci niso imeli kot novorojenčki konkretno zabasenega noska, da bi vedele kako hudo je to. Otrok se skorajda duši poleg tebe, ker na usta ne more dihati. In mokrega smrklja ne moreš očistiti z vatico, fiziološko ali kakšnim ročnim aspiratorjem. Verjemite, ker sva z mojim 2 dni in dve noči posvetila samo temu, in nimava še za nerodneža. marsikatera, ki bi to v prvih dneh to doživela bi se z mano strinjala. Tudi jaz tega ne bi potrebovala če user posted image  ne bi smrkal in bi mu morala samo tu in tam odstraniti kakšno muco.
Sicer pa nikjer ne nisem napisala, da mora katera moj nasvet upoštevati.
 

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 22:58:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

No naslov mojega posta je "dobronameren" nasvet. Svašta sem že brala na forumu, da te pa zabijejo ko dobronamerno poveš svojo izkušnjo je pa za user posted image user posted image user posted image .
Verjetno vaši otroci niso imeli kot novorojenčki konkretno zabasenega noska, da bi vedele kako hudo je to. Otrok se skorajda duši poleg tebe, ker na usta ne more dihati. In mokrega smrklja ne moreš očistiti z vatico, fiziološko ali kakšnim ročnim aspiratorjem. Verjemite, ker sva z mojim 2 dni in dve noči posvetila samo temu, in nimava še za nerodneža. marsikatera, ki bi to v prvih dneh to doživela bi se z mano strinjala. Tudi jaz tega ne bi potrebovala če user posted image  ne bi smrkal in bi mu morala samo tu in tam odstraniti kakšno muco.
Sicer pa nikjer ne nisem napisala, da mora katera moj nasvet upoštevati.
 



Ej razumem te. Naša user posted image je popila veliko plodovnice že v trebuhu, pokakala se je tudi v trebuhu.Si lahko misliš kako je bilo ko se je rodila. Zamašena je bila kjerkoli si pogledal. Se je čistila skor cel mesec. In brez baby vaca bi bilo pri nas kar hudo. Vsaka ima svojo izkušnjo in jo tudi napiše. In kot vidiš večina ploska baby vacu.user posted image user posted image

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 23:16:29   
skuštrana
Prvo, kar so mi povedali proizvajalci je, da se ta izdelek reklamira sam, iz ust do ušes zadovoljnih staršev. In prav imajo, saj sami na podoben način funkcionirajo svojih 16, 17 let.....



Čista resnica user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dobronamerni nasvet
19.12.2008 23:33:02   
rija
Detece, itak, da je bilo napisano dobronamerno. Sem že sama enkrat želela prilepiti na tisti seznam zgoraj, pa raje nisem. Itak vem, da je super stvar, sicer bi se z njo ne trudila.

Jaz sem rojen skeptik in razno razne top šop variante, ko vsi na veliko ploskajo in hvalijo me prej odbijejo, kot prepričajo v nakup in uporabo, zato sem tudi tale BV po nasvetu naše forumovke MAROGICE sama nabavila, ker sem njej kot materi dveh otrok, ki je bila z njim zadovoljna, zaupala.

In vidi, vidi.....na koncu je Marogica pomagala tisočim otrokom in naredila dvakrat toliko odraslih veselih in srečnih, da gre njihovim otrokom bolje.

In to je pri celi stvari najpomembnejše: zdravje naših otrok.

Zato me tudi včasi po pravici povedano malo začudi, ko preberem, da se nekaterim ne da vlačit sesalca v spalnico.....jaz zase vem, da bi privlekla Triglav v Prekmurje, če bi to kakorkoli pomagalo ozdraveti mojega sinka.user posted image

Torej drage moje, mnenja, tako pozitivna kot negativna so vedno dobrodošla, ni se pa potrebno kregati user posted image


< Sporočilo je popravil rija -- 19.12.2008 23:35:23 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 0:52:06   
babylove
To pa sploh ni prikrita zastonj reklama.

_____________________________






(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 13:03:15   
ninini
IZVIRNO SPOROČILO: rija




In to je pri celi stvari najpomembnejše: zdravje naših otrok.

Zato me tudi včasi po pravici povedano malo začudi, ko preberem, da se nekaterim ne da vlačit sesalca v spalnico.....jaz zase vem, da bi privlekla Triglav v Prekmurje, če bi to kakorkoli pomagalo ozdraveti mojega sinka.user posted image





To je pa čist logično,ampak zakaj  bi komplicirali,če se da nosek tudi z elektronskim čist dobro očistit.Tudi meni se zdi to bolj priročno kot pa sesalec vedno ven vlečt pa ponoči pol še pa najbrž če greste kam na obisk peljete sesalec zraven ali ste zato ker ima otrok samo nosek zamašen skoz doma zraven sesalca.Verjamem,da nosek dobro očisti,ampak praktičen pa ni,pa priznajte.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 13:15:56   
vodica
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

user posted image





Tudi meni se zdi to bolj priročno kot pa sesalec vedno ven vlečt pa ponoči pol še pa najbrž če greste kam na obisk peljete sesalec zraven ali ste zato ker ima otrok samo nosek zamašen skoz doma zraven sesalca.Verjamem,da nosek dobro očisti,ampak praktičen pa ni,pa priznajte.



user posted image user posted image user posted image user posted image Je čist res tako ,jaz imam oba,ker sem elektronskega dobila za darilo ob rojstvu tega pa sem potem  naročila,ker so bile same pohvale,pa ker ni tako drag sem ga iz firbca kupila.Pa ja,jaz ne vidim razlike in mi oba čist isto potegneta ven.Kratko povedano oba očistita nosek super,ampak ker je lažje uporabljat elektronskega mi BV leži na omari in ga ne uporabljam.Vedno ga lahko neseš zraven,pa z BV se mi zdi bolj zamudno,kot z elektronskim.Ampak še enkrat-oba sta super glede na učinek.



(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 15:10:39   
Hope2
Dajte me razsvetlit o kakem sesalcu je govorauser posted image

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 19:11:57   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Dajte me razsvetlit o kakem sesalcu je govorauser posted image


O osesalcu s katerim sesaš stanovanjeuser posted image .

Meni ga ni problem vlečt ven...ga imamo kar v spalnici pod posteljouser posted image , ga sam primem, vstavim pumpico in dela ko urcauser posted image .



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 19:56:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

IZVIRNO SPOROČILO: rija




In to je pri celi stvari najpomembnejše: zdravje naših otrok.

Zato me tudi včasi po pravici povedano malo začudi, ko preberem, da se nekaterim ne da vlačit sesalca v spalnico.....jaz zase vem, da bi privlekla Triglav v Prekmurje, če bi to kakorkoli pomagalo ozdraveti mojega sinka.user posted image





To je pa čist logično,ampak zakaj  bi komplicirali,če se da nosek tudi z elektronskim čist dobro očistit.Tudi meni se zdi to bolj priročno kot pa sesalec vedno ven vlečt pa ponoči pol še pa najbrž če greste kam na obisk peljete sesalec zraven ali ste zato ker ima otrok samo nosek zamašen skoz doma zraven sesalca.Verjamem,da nosek dobro očisti,ampak praktičen pa ni,pa priznajte.



če ima tako zamašen nos, se niti zraku ven ne prikažemo.user posted image

(odgovor članu ninini)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 20:32:27   
vodica
[/quote]


če ima tako zamašen nos, se niti zraku ven ne prikažemo.user posted image

[/quote]
zrak pa ja pomaga zamašenim noskom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dobronamerni nasvet
20.12.2008 23:05:27   
Todala
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

...   meni se zdi za vsako čiščenje noska vleči sesalec na plano popolnoma odveč.



Moja hčerka je imela v enem letu samo 2x prehlad. Zakaj bi plačala za elektr.asp. 42 Eur? Raje vlečem sesalec (cca.2,5m) v tistih nekaj dneh. Kaj pa kupiti iz prišparanega denarja? Imam kar nekaj idej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 9:00:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Dajte me razsvetlit o kakem sesalcu je govorauser posted image


O osesalcu s katerim sesaš stanovanjeuser posted image .




Jaz bi imela občutek, da jim še možgane ven potegneš, a ni to mal velik pritiskuser posted image al kake sesalce pol mate ve to doma.

A pa pol to kak nastavek maš zraven al kak priheftaš na sesalcuser posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 10:10:43   
rija
hope, zgleda res mesarijauser posted image user posted image user posted image  pa ni....

mi imamo centralnega, ki je itak močnejši od večine ostalih....pa moj mulc nima pomanjkanja možganov....pa smo kar pogosto laufali BVuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 15:32:22   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Dajte me razsvetlit o kakem sesalcu je govorauser posted image


O osesalcu s katerim sesaš stanovanjeuser posted image .




Jaz bi imela občutek, da jim še možgane ven potegneš, a ni to mal velik pritiskuser posted image al kake sesalce pol mate ve to doma.

A pa pol to kak nastavek maš zraven al kak priheftaš na sesalcuser posted image



Našemu sesalcu se da naštimat moč tako, da jst dam na polovico oz. še na manj in posesa čisto vse ven!
Nič bat, možganov ne boš posesalauser posted image ..jst sem na sebi poskusila.

Naša tamla je tolk že zverzirana, da si kar sama tisto pumpico k nosku tišči, jst pržgem sesalc in opravimo svoje.user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 17:49:31   
barika
Naš sesalec je tudi med močnejšimi, pa je BV tako naret, da nekako umili sesanje in čisto nežno vleče smrklje ven. Še na roki, ko poskusiš se nič ne pozna, da bi kožo not potegnilo.
Drigače pa tud naš mali čist divji postane, ko vidi sesalec in baby vacuser posted image , pa bi on kr sam posesal svoj nos, pa še kakšnega zraven.user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 17:50:13   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Todala

Moja hčerka je imela v enem letu samo 2x prehlad. Zakaj bi plačala za elektr.asp. 42 Eur? Raje vlečem sesalec (cca.2,5m) v tistih nekaj dneh. Kaj pa kupiti iz prišparanega denarja? Imam kar nekaj idej...


ja,  tole je pa čist res.user posted image

(odgovor članu Todala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 18:05:12   
Hope2
Pa še vedno ni nobena odgovorila ali je kak poseben nastavek za to čudo, da priheftaš na sesalec. Ker naš aspirator je čisto isti kot tale BV in zdaj ste me čist znervirale s tem. Dokler je ati čistu nosek, ki ima močna pljuča, je smrkelj kar padu ven, zdaj ko ga ni, pa sem jaz ugotovila, da imam zelo slaba pljučauser posted image , imam pa doma močen sesalecuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 18:09:11   
ZARA
Pri nas imamo vsi nadaljevalni tečaj za uporabo babyvac-a.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 18:14:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pri nas imamo vsi nadaljevalni tečaj za uporabo babyvac-a.


a e-tečaj user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 18:19:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pri nas imamo vsi nadaljevalni tečaj za uporabo babyvac-a.


a e-tečaj user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dobronamerni nasvet
21.12.2008 19:07:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa še vedno ni nobena odgovorila ali je kak poseben nastavek za to čudo, da priheftaš na sesalec. Ker naš aspirator je čisto isti kot tale BV in zdaj ste me čist znervirale s tem. Dokler je ati čistu nosek, ki ima močna pljuča, je smrkelj kar padu ven, zdaj ko ga ni, pa sem jaz ugotovila, da imam zelo slaba pljučauser posted image , imam pa doma močen sesalecuser posted image



BINGOuser posted image

Torej: začeli smo vpisovati magisterij s področja BV, če katero zanima....samo ni glih fal....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dobronamerni nasvet
22.12.2008 8:48:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pa še vedno ni nobena odgovorila ali je kak poseben nastavek za to čudo, da priheftaš na sesalec. Ker naš aspirator je čisto isti kot tale BV in zdaj ste me čist znervirale s tem. Dokler je ati čistu nosek, ki ima močna pljuča, je smrkelj kar padu ven, zdaj ko ga ni, pa sem jaz ugotovila, da imam zelo slaba pljučauser posted image , imam pa doma močen sesalecuser posted image



BINGOuser posted image

Torej: začeli smo vpisovati magisterij s področja BV, če katero zanima....samo ni glih fal....user posted image


Nemamo pejnez, ka je fse odišlo v kučouser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.12.2008 8:54:51 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dobronamerni nasvet
22.12.2008 8:52:10   
rija
vejpa je strašno fal....dobijš po rr cejne...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dobronamerni nasvet
22.12.2008 8:57:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

vejpa je strašno fal....dobijš po rr cejne...user posted image user posted image user posted image


Na RR sem že 2x drago plačalauser posted image , tak da.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




kam rodit
binabina

kam bi odšla rodit

LJUBLJANA (67%)

MARIBOR (33%)


Število vseh glasov: 177

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!