|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj ponoči
7.4.2005 9:14:00   
Bejba
No, nekatere se me še spomnite, ko sem jamrala zaradi nočnega vstajanja in popravljanja dude našemu sončku. Sedaj se moramo pohvaliti, da že kakšne štiri dni ponoči spimo brez dude :bravo:. Zaspi z dudo, jo vrže ven in ponoči je več ne dobi. Vendar se še vedno zbuja, vendar redkeje. Prej smo npr. vstali cca 5-6x na noč, sedaj cca. 3x (razen danes ponoči, ko ga je nekaj metalo :(). In sedaj ponoči ko se predrami, hoče čaj. Popije par požirkov in nazaj zaspi. Saj mi ni tak problem, ker imam čaj pripravljen pri njegovi posteljici in mu ga dam, ko želi.
Zanima me samo ali ga lahko tudi tega odvadim ali je res žejen ponoči (to malo dvomim, ker naredi le par požirkov, pa je zadovoljen).
Bili bi namreč skrajno veseli, če bi lepo prespali celo noč (kdo pa ne bi bil, a ne?).
Torej ali ga odvaditi čaja ponoči ali ne in kako?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čaj ponoči
7.4.2005 9:16:00   
Bejba
Se opravičujem za podvajanje teme :zmeden:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čaj ponoči
7.4.2005 9:27:55   
Carmen
kako pa veš, da hoče čaj? pa poizkusi z dudo in morda se čez nekaj časa ne bo več prebujal. Jaz mojo pupo okrog 2.00, ko se zbudi zaradi vetrov, obrnem na drugi bok, dam dudo in spi naprej. Dudo sama ven vrže. Sicer so pa mulčki tako različni....

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čaj ponoči
7.4.2005 9:58:21   
Bejba
Carmen, dudo smo ponoči ukinili ravno zaradi tega, ker se je vedno prebudil, ko mu je padla iz ust in smo zato mogli vstajati x-krat na noč. Še vedno pa ne zna sam nazaj zaspati, ko se ponoči zbudi. Ne vem kako ga naj to naučim :zmeden:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čaj ponoči
7.4.2005 14:14:44   
mehurčica
Jaz sem mu namesto mleka začela dajat vodo. In se mu ni splačalo več vstajat-ker mu voda ni tak dobra.:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čaj ponoči
7.4.2005 14:15:49   
mehurčica
BTW, jaz sem začela s to varjanto, ko je bil star skoraj 9 mesecev. Prej se je pa dojil.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čaj ponoči
7.4.2005 19:33:52   
india
Jaz mu ponudim flaško z nesladkanim čajem, pa mu ni všeč, zato, dva ali trikrat potegne, potem pa flaško sam odloži.:miska:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?