|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:30:22   
sonček33
jazzz glede vozička Jane .... midva imava samo športni del in košaro, lupinice pa ne, ker menda ni najbolj fajn (mnenja drugih, jaz se ne spoznam na to). pa menda tudi ni fajn, da otroka vozimo v lupinici v vozičku, ker je slabo za njegov dihalni sistem, ker je položaj otroka bolj slab - to velja za vse lupinice.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:33:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

jazzz glede vozička Jane .... midva imava samo športni del in košaro, lupinice pa ne, ker menda ni najbolj fajn (mnenja drugih, jaz se ne spoznam na to). pa menda tudi ni fajn, da otroka vozimo v lupinici v vozičku, ker je slabo za njegov dihalni sistem, ker je položaj otroka bolj slab - to velja za vse lupinice.




To sem tudi jaz slišala... Menda da sicer ni panike za kaj kratkega ampak za sprehode pa menda ni primerno...

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:33:44   
sonček33
jazzz midva sva kupila športni del v pikapolonici, košaro pa v nemčiji preko tele spletne strani, malce si poglej, se pa kar pogosto menjajo cene, mislim, vsake tolko kaj znižajo, tako da, če se ti ne mudi, pa to bo zdej kao lanska barva....
http://www.o-baby.de/agr/Jane-Strata_22522_3.html


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:35:19   
sonček33
Ja, živa, otrok ima zelo stisnejno dihalno pot... Tudi, ko gremo z avtom kam daleč, je fino, da ga na vsake toliko časa mal ven vzamemo, da se preidha...pol pa gremo naprej. To ni na mojem zeljniku zraslo, jaz samo pobiram info od drugih, čeprav...sto ljudi sto mnenj, včasih si kar zbegan, kako in kaj.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:36:00   
Anonimen
a vam jaz lahko nekaj pokažem...

Sem zadnjič z eno kolegico nekaj po internetu brskala ker nisem imela drugega dela in sva naleteli na tole... Sej vem da je prezgodaj... Zanima pa me samo vaše mnenje... Bi kupile kaj takega preko spleta? Ga je treba nujno prej u živo videt? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:37:10   
Anonimen
ja saj pravim ja... Sem slišala enako. Sicer jaz nisem vedela razloga zakaj ni dobro, samo to sem vedela da ni dobro user posted image

Sicer pa ima kolegica takega Jane in je fulll zadovoljna... Le menda da ni glih med najbolj lahkimi vozički. user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:38:30   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

jazzz - bomo kar naravno šli, no na predavanje o EA sem šla, pa se mi ni dopadlo. Oči pa itak more bit zraven, to je še edino, kar me vsaj malce pomirja, ker sem sicer že nekaj tednov čist prestrašena ... Ma nikol si nisem mislila, da me bo tako strah. Saj ne ves čas, ampka kdaj pa kdaj me kar panika zagrabi. Npr. ponoči....meni so noči tako grozne, jaz si ne predstvaljam, da bi morala ponoči rojevat, čeprav, če bo treba bom že moglauser posted image


Uh..dobra si. Sicer ti pa vseeno dajo epiduralno, če traja predolgo..samo vprašanje je če prime prej, še predno je vsega konec. Drugače pa saj bo! Si daleč od porodnišnice? Jaz imam cca. 10 do 15 min. Bolje je če je prej, ker zadnji dnevi so grozni, ker moraš čakat in že komaj čakaš, da rodiš...boš videla, da bo tudi pri tebi tako, da si boš že želela, da bi bilo vse za tabo...
Pri meni bo šel tudi moj z mano, tudi mene bo to pomirjalo. Kar se tiče rojevanja ponoči...mislim, da nimaš izbire..kakor bo dete hotelo. user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:38:37   
sonček33
živa men je zelo lep...ja midva nikol nisva kej preko spelta kupovala, zdej pa tale voz sva...pa sej nekateri pa kr veliko kupujejo. jaz mislim, da je kar varno.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:44:08   
sonček33
jazzz - jah kaj pa vem, nisem dobra... le ni mi najbolj prijetno, da bi me špikali v hrbet...čeprav sem v življenju dala skozi že nešteto špik in me jih ni strah...ampak v hrbet...to me pa kar mine...pa stranski učinki so pogosti...predvsem glavobol (kot imetnica migrene, me nihče ne moreprepričat, da to pa že preživiš, ker jaz navadno, kadar me zagrabi moram iti v zdr. dom na infuzijo, ker nobena tableta ne prime) pa mravljinčaste noge...Pa sej ne vem. tiste, ki so jo imele, EA mislim, nič ne jamrajo in pravijo, da je fajn. Ampak nam je anpredavanju anastezista res skoraj eno uro predavala in meni se zdi, da je ves čas govorila le o slabih stranskih učinkih...kaj veliko dobrega pa ne. Pomoje je odvisno tudi, kako ti to predstavijo.
Je pa takrat, ko smo imeli predavanje, ravno v sosednji porodni sobi ena rojevala in je tulila kot hudič, res zverinsko ene 3 minute...me punce smo se samo spogledale, mene je kar pot oblil...no HB je  potem čez minuto novorojenček že glasno jokal...UF....


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:45:32   
Anonimen
sej ubistvu me bolj skrbi kako voziček u živo zgleda in kakšne kvalitete je... Je pa tole zame edina alternativa, da nima 4x enojna velika kolesa ampak da so sprednja mala in dvojna. Je pa podoben Hartanu zato mi je všeč... Hartan pa je menda Mercedes med vozički user posted image user posted image user posted image   Spet mnenja drugih ne moje user posted image

A pa je primeren tudi za punčko? Ali mora bit voziček za punčke res glih roza ali kaj podobnega user posted image user posted image   Meni to ne diši glih user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:45:49   
jazzz27
Živa, jaz tudi mislim, da je varno...nekateri res vse preko neta kupijo. Je pa kar lep, ne vem pa kako je v živo in funkcionalen...mogoče bi ga prej kje v živo pogledala.

Punce jaz bi šla v Zagreb kupit vse to, da bi šla potem po davek nazaj...20% se kar splača...pa še marsikaj bo treba...

sonček..a tele lupinice so cenejše kot pri nas. Nisem gledala cen lupinic v sloveniji...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:46:12   
sonček33
Živa, meni se pa ne zdi jane tako težak...je pa res, da jaz sem se zaljubila v tega in drugih sploh nisva gledala... Ma sej kaj veliko ga ni treba nosit. smo v hiši in bo v predsobi.....avto imava nizek karavan, akr pomeni, da ga ni treba preveč dvigovat...
Komaj čakam, da ga sprobamo in gremo čez drn in strn z malčkom.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:50:05   
sonček33
jazzz - na tej strani niso samo lušpinice ampak vse od janeta...mal poglej, midva sva lupinico dobila in si je niti nisva ogledovala.
... Joj, to mi pa še na misel ni prišlo, da bi šla na Hrvaško...joj, a si jih tam že kje videla? Zihr se splača, če jih imajo.

Živa - seveda je primeren tudi za punčko...meni se zdi da sta modra in zelena barva tudi punčkam všeč in tudi veliko fabtov se vozi v rdečkih vozičkih.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:52:41   
jazzz27
Joj...sonček nimaš kaj...če je bilo samo tri minute grem jaz takojuser posted image user posted image user posted image ...si predstavljaš da bi mogla tulit dve uri??? NE! Mislim, da je to kar normalno, sem se z enim medicincem pogovarjala in pravi, da je to čist normalno....marsikatera kriči in preklinja, da je to zadnji....ah na koncu pa je vse pozabljene. strmet moraš k cilju...vsak popadek, je en manj in si bližje!
Kar se tiče EA, pa baje da tudi ne prime tako, da ne čutiš nič....odvisno od posameznice.

Punce..kdaj se prijaviš za materinsko šolo (saj se reče tako, al ne)?user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:56:22   
sonček33
jazzz - naša januarčiča ronja je včeraj rodila v 15 minutah...joj, jaz bi tudi, čeprav je res, da joj je že ponoči ob 2h zagarbilo, pa je ona lepo ob 4h vstala, malo šivala za šivalnim strojem, šla s fantom in e1, 5 letno hčerko race futrat k Ljubljanici, potem pa pripravit stavri za v P in rodit.... Sej pomoje je hude bolečine preživljaal že ves čas, a je bila rajši v družbi hčerke in fanta kot v P. jaz bom zihr hitro letala v P. Imam pa do P 10 minut.

Menda je MŠ najbolj fajn, če greš tam v 7. mesecu... al pa še kasneje.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:57:11   
Anonimen
kaj pa na mojo nuhalno? Kam naj grem? user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 10:59:39   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Joj...sonček nimaš kaj...če je bilo samo tri minute grem jaz takojuser posted image user posted image user posted image ...si predstavljaš da bi mogla tulit dve uri??? NE! Mislim, da je to kar normalno, sem se z enim medicincem pogovarjala in pravi, da je to čist normalno....marsikatera kriči in preklinja, da je to zadnji....ah na koncu pa je vse pozabljene. strmet moraš k cilju...vsak popadek, je en manj in si bližje!
Kar se tiče EA, pa baje da tudi ne prime tako, da ne čutiš nič....odvisno od posameznice.

Punce..kdaj se prijaviš za materinsko šolo (saj se reče tako, al ne)?user posted image


EA ni nikoli tako močna  da se ne bi nič čutilo, še vedno čutiš kdaj pride popadek, ker moraš sodelovat  ... tako da je to samo za omilitev bolečin, brez pa neeee ... vedno se je treba tolažit s tem, da jih je že na miljone rodilo in bomo tudi me, pa kolk je tistih ki vpijejo nobenga več, pa majo pol še dva al pa tri ...

Kr pogumno sončica !!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:01:38   
sonček33
Živa, a ti si prav iz LJ?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:04:29   
sonček33
Gretka, saj s tem se tolažim, da nisem edina. Pa zadnjič je en anesteziolog rekel, da je prodna bolečina res hudič, amapk da obstaja v zdr. krogih mnenje, da je še ena bolečina hujša in to je - ledvični kamni, ki sem jih lasnko poletje..po koncertu v Budimpešti...(haha, koncert Rolling stonsov) tudi sama staknila in trepela hude muke najprej s 6 urno vožnjo iz BUd.  do MUrske Sobote v bolnico, ker je bila taka gužva na cesti, potem pa še 4 dni v KC LJ...ker mi nobeno protibolečnisko zdravilo ni pomagalo. Takrat sem mislial, da bom kr umrla v avto, pol pa v  KC, pa sem preživelauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:10:18   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

kaj pa na mojo nuhalno? Kam naj grem? user posted image


Ti lahko mojo G priporočim, Babnikovo. tel. je 5185405, ima pa ordinacijo v Dravljah user posted image  meni je tudi sicer fajn, na NS pa je mojemu res lepo vse pokazala, razložila itd. cena je 60 EUR, pa mislim, da je še CD 10 ali 15 EUR.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:11:48   
ledenka
jazzzika, jaz planiram MŠ marca user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:11:52   
jazzz27
Ne vem Živa..težko je rečt...jaz sem bila kar zadovoljna z Lomškovo, drugače pa baje tudi Pušenjak je zelo ok...pa ajsi ima super G., ne vem kako se piše in je bila tudi zadovoljna...ti so vsi v Dravljah. Za druge pa ne vem.

Grethy...saj ne pravim, da je brez bolečin...seveda...vse so rodile, še noben ni not ostal. user posted image  Jaz bom morala nekaj izmislit, ker imam zelooooo visoko dioptrijo in zelo tanko roženico....

sonček, itak, da bo vse ok. To je res lepo, rojstvo v 15 min. Mislim, da je res najhuje, če greš že veliko prej v P in te potem tam masirajo in matrajo....
veš da ne najdem nobenega shopa on line na hrvaškem s temi vozički...saj je vedno tako, ko nekaj iščešuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:12:23   
sonček33
Živa, no babnikovo sem ti tudi jaz želela predlagat.
ledenka - kako si?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:14:43   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jazzzika, jaz planiram MŠ marca user posted image  


Aha, potem že bolj proti koncu...saj mislim, da je to vsak mesec al kako...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:15:31   
sonček33
jazzz - saj jaz nič ne govorim proti EA, vsaka se mora sama odločiti, tiste, ki so jo imele, so rekle, da je fajn
ja, sej moj je tudi takrat vse možne spletne strano o Jane vozičkih pregledal in bi se mi čudno zdelo, da  bi zgrešil ravno hrvaško, čeprav, lahko da jih imajo.


kaj naj skuham iz cvetače in korenja?




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?