|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 10:56:05   
lilcha
Tancy al pa kera druga če ve,kaj je to dekompresijski stol? Se opravičujem ampak res ne vem kva je to.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:04:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Sam res kje so se pa že marčevke najdle zdj....user posted image user posted image user posted image
Januarke, pa februarčica bi ble rade v porodnih sobah ne v čakalniciuser posted image user posted image user posted image

Sunny- sj sm se še jst zmatrala ob vseh tvojih opravilih....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:13:11   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Tancy al pa kera druga če ve,kaj je to dekompresijski stol? Se opravičujem ampak res ne vem kva je to.
V iskalniku na RR vtipkaj dekompresijski stol pa ti bo dalo zadetke kjer je bilo že nekaj pisanja o tem pa si poglej.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:15:05   
brkn83
vidim, da danes pa ni nikjer čvekic. Sem rekla, da bom js danes bolj na izi in sem res, ampak zdej pa ni nikjer nobene. Sicer mi je uspelo že pospraviti jelko in posesati dnevno sobo.

Aja zdej bom šla pa kompot skuhat.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:19:57   
claud
Brkn-user posted image user posted image user posted image sj prou da si u izi, smo mi tud...nekatereuser posted image   Uf jst bi pa zdele čežano.....ko si že ravno kompot omenla...user posted image

Jst bi mogla pa likat, pa sm se kr odločla da ne bom dons.
Grem pa zdele na hitrco mal nutele zmazatuser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:31:03   
brkn83
shuka - ti si kr privošči mal nuttelle. Dober tek ti želim.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:33:18   
Maksi1
Dober dan!

Petrap in Claud - močno, močno držim pesti za vaju in vaša dva otročka. Naj se vse srečno izteče!

V mislih imam tudi vse tiste, ki imate danes preglede. Srečno!

Katjuša, jaz bom tudi danes pospravila smrekco, če bo vse po planu.

Sunny - ti si pa neverjetna te dni (včeri tolko pranja in likanja, danes vsa ta opravila), tako voljo do pospravljanja se ima tik pred porodom. Dej rajši mal še zabušavat.

Ilicha - kar lepo počivaj. Privošči si.

Kolumbo - meni so tvoji nohti res všeč. Pa še zastonj.

Ajvi - tudi jaz držim pestke za tvojo Tarjo. Upam, da je z njo vse ok.

Tanci - uživaj.

Shuka - hvala za pozdrave.

Vsem skupaj pa želim en lep dan. Če že ni sončka, naj bo vsaj dobra volja.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:42:09   
claud
Maksi1 tudi tebi želim en lep sončen dan in hvala za lepe želje!!!user posted image
Ja mi mamo kr res sončka...in za povrhu vsega še 2 cm novo zapadlega snegcauser posted image user posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:43:42   
cati
Dober dan user posted image

Ayvi upam da se Tarja čimprej pozdravi revica mala user posted image user posted image user posted image

Petrap srečno na ctg in da pikica še malo počaka pri tebi.

Drugače midva sva bila včeraj v MŠ in je bilo tako brez veze da to kr ni res. Upam da bo danes kaj boljše.

Punce želim vam en lep danuser posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:48:05   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

birdy- šele zdaj sem opazila da je neli rojena 4.8. naš žan pa 6.8.2005. kolk je stara nelly? da nisva ble medve skupaj v porodnišniciuser posted image user posted image user posted image
 
Akvalina, Neli je bla leta 2007 rojena. Pa leta 2005 sem bla jst stara 17 letuser posted image


waw ti si pa še full  mladauser posted image user posted image user posted image

birdy- hvalabogu da si bla domada vam ni vse zgoreluser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

brkn-user posted image user posted image user posted image  za nakupe, a maš zdaj že čist vse???

claud- moji kolegici je rekla G da se še lahko obrne do 37 tedna, mogoče ti pa ne bo treba delat obrata.user posted image

sunny- ti si pa čist huda ratala zarad teh cigaretuser posted image user posted image user posted image

katjuša-fulllll lep pajacekuser posted image user posted image user posted image

ajvy- čestitke za pregled, vidm da je vse tko k mora bit. nč ne boš šla 20.1. rodit, ne neuser posted image user posted image user posted image user posted image

majchy- tvojga je pa bolj strah it rodit k tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  FACA

petrap- NOGE SKUP TIŠČATuser posted image
 
kolumbo- teb je pa včer full dogajal, a si kej takega pojedla da se ti je skoz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
timy- jaz tud mojga pošljem po uložke, nima kej da sikauser posted image
 
boma- skleroza nam je vsem februarčicam  poznanauser posted image
 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:48:14   
lilcha
Jst pa zdele mini cunjice likam.Iiiiiii kolk je to lepo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:49:29   
claud
Nč niste čvekaste zdele..pol popoldne k me ne bo, boste pa cel roman napisale...tko da vas bom zvečer sam še prebrala pa šla spatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:50:48   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

jst sem pa tolk žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image
Tarja je spet ponoči kuhala, smo ji dajala obkladke, pa Calpol....njej se je pa bledlo...pa tudi revca niti enga celga tedna nima miru.......

res, prav žalostna sem...zdej pa tri dni čakat, da vidmo kaj je....ah ja....moja pupa....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:54:22   
claud
o akvalina! kako si? A pa se je tvoji prjatlci obrnu do 37.tedna? No naša bi mogla kr pohitet drugač...ampak ona si zihr misl: Zakaj bi mogla pa jst bit na glavi, če vsi na ritah sedite!?user posted image user posted image user posted image

lilcha- pridnauser posted image user posted image vem ja da maš lušno delo zdjuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:55:27   
akvalina
shuka- full mi je všeč tale vlakec oz. cel seznamček si lepo naredila
 
                    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:56:09   
akvalina
ojla claud, kolegica je noseča ma rok 20.2.

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:56:52   
brkn83
akvalina- nimam še čist vsega. Zase moram kupiti še mrežaste spodnjice, pa kremo za bradavice. Aja pa v lekarno moram še po alkohol, pa mogoče še kakšno malenkost. Moram pogledat na seznamček, aja pa termometra za vročino merit še nisem kupla.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:57:35   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

ojla claud, kolegica je noseča ma rok 20.2.


Aja...fino!!! Pa ni med nami-februarčicami na rr-ju?

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:58:40   
Maksi1
Claud - sonček in snegec imate. Kako lepo. In lepo si napisala, da tvoja bejbika bi rada na ritki sedela. Dej ji povedat, da če bo preveč sedela, bo imela veliko rito. Boš vidla, da se bo hitro obrnila. user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 11:59:42   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

ojla claud, kolegica je noseča ma rok 20.2.


Aja...fino!!! Pa ni med nami-februarčicami na rr-ju?



user posted image  ne ,če jo kaj zanima si mal prebere na ringaraji, pa včasih mal pofirbca kolk nas je že rodil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 12:01:41   
akvalina
no zdaj vas pa jaz zapuščam, grem jest sem lačna k sem mela zobarja ob 10:00h pa do zdele nisem smela jestuser posted image

pa pa

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 12:04:53   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Claud - sonček in snegec imate. Kako lepo. In lepo si napisala, da tvoja bejbika bi rada na ritki sedela. Dej ji povedat, da če bo preveč sedela, bo imela veliko rito. Boš vidla, da se bo hitro obrnila. user posted image


Ja no, jst pravm da hoče normalno sedet že zdj, moj je pa reku da je rada pr mojem srčku....user posted image pa mava vsak svojo teorijouser posted image

Ah ne bo mela velko rito, če je kot ajvy reče po Jusuuser posted image
Pa sm šla res gledat na nosečniški koledar in za 36. teden res piše da je tm nekje 2700g težek otrok-in je resuser posted image user posted image


(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 12:11:26   
claud
Akvalina- dober tek..kr lepo se najej!!user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 12:16:34   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

jst sem pa tolk žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image
Tarja je spet ponoči kuhala, smo ji dajala obkladke, pa Calpol....njej se je pa bledlo...pa tudi revca niti enga celga tedna nima miru.......

res, prav žalostna sem...zdej pa tri dni čakat, da vidmo kaj je....ah ja....moja pupa....


boga vaša Tarja res pošilja ji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čim prej izvleče iz te vročine sam je pa res boga kr naprej jo nekaj lovi bogica mala pa pošiljam ji velik velik poljubčkov tebi pa tudi user posted image user posted image user posted image da zdržiš vse skupaj...Ko se jaz spomnim kako mi je bilo hudo ko je bila naša Laura bolana ko tako trpijo tile naši malčki pa še sedaj ko je bolana sem jaz čist dijo...To so pa naši otroci...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 12:24:18   
Katjusa
Kaj si boste vs ete mrežaste hlačke kuple????? jst jih nisme mela namena kupit za v P jih tak tam doboš pol doma pa je čišča že tak ful manjša in ni več take sile da bi tok skos prišl.... Kolk pa stanejo drgač?

jst sem kuhinjo pospravla pol sem misla it pa likat pa me tak neki trebuh boli tak k bi bli krči ampak sma na desni strani po celi od reber do noge...... tak da na srečo je še obisk prišel sta prišla teta in stric k sta bla zdej za praznike v švici pa sta nas prišla pozdravit.... zdej dam pa počas florjana ajat pol borem pa na hitro pogruntat kaj bo za kosilo k mi je mami zdle povedala da ma ričet in tega jst ne jem...... pa poskusla bom zlikat tiste pleničke če bom lahko stala.....

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?