|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:23:55   
Čebel@
bad girl.......lepo da si se javla po dolgem času.....ti kar počivej da ne boš šla prekmalu v rim.......drugače pa nam sporoči ko greš da bomo lahko pestke držale
brkn......sej nisem vedla če znam odpret pa mi je zgleda rataluser posted image sta se nakofetkaleuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:25:33   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: claud

bad girl- držim pesti zate da bo vse ok...pa mal še počaki....smo se zmenle da ne prehitevamo, pa noge skup držimo!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



samo res.ne vem kam se vsme mudi v tem letu.ma a ostane še notriuser posted image

sicer pa sporočim v ponedeljek kaj bodo rekli,....

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:25:41   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Rekla je, da zunanjega obrata ne bo izvedla, ker skorajda ni mogoče, da bo se otrok obrnil na ta način. Jaz ne vem, nisem strokovnjak. Ma nič kaj prijazno ni bilo vse skupaj in mi res ni vseeno. Tudi za mleko me je zdaj strah, ker imam občutek, da so se mi prsa zmanjšala in ga ne bo. Ne vem, danes imam res slab dan, jutri bom verjetno že bolj optimistična ... pustmo času čas.
ko boš prespala se boš počutila bolje.......pa pogovor se s tvojim,ne zadržuj v sebi....

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:25:48   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Rekla je, da zunanjega obrata ne bo izvedla, ker skorajda ni mogoče, da bo se otrok obrnil na ta način. Jaz ne vem, nisem strokovnjak. Ma nič kaj prijazno ni bilo vse skupaj in mi res ni vseeno. Tudi za mleko me je zdaj strah, ker imam občutek, da so se mi prsa zmanjšala in ga ne bo. Ne vem, danes imam res slab dan, jutri bom verjetno že bolj optimistična ... pustmo času čas.
Kot si rekla, pusti času čas, sicer pa za mleko pravijo, da je to kot povpraševanje - ponudba, bolj bo mali vlekel čeprav ga ne bo prvi dan skoraj nič bo pa zato drugi, tretji, itn. Ne se obremenjevat, lačen otrok ne bo. Zunanji se lohka dela tud pri 37 tednu.
user posted image user posted image user posted image Sej bo kul boš vidla.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:26:21   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: claud

bad girl- držim pesti zate da bo vse ok...pa mal še počaki....smo se zmenle da ne prehitevamo, pa noge skup držimo!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



samo res.ne vem kam se vsme mudi v tem letu.ma a ostane še notriuser posted image

sicer pa sporočim v ponedeljek kaj bodo rekli,....
te držimo za besedouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:27:00   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

HEHEHEHE...tudi jaz sem doma...ja punce treba je biti zelo pozitiven,to zelo pomaga se posebej v nosecnosti,ko 9mesecov se dogaja eno in drugi,nek problemcek vedno obstaja samo me mormo bit mocne in pozitivne,da to lazje zdrzimo...jaz bom 1.rodila,pojma nimam kaj me caka,ampak se sploh nic ne bojim,pa sem rekla,da bom zobe stisnela pa bo in tako pozitivno razmisljam,ker ce ne bi bi pomoje ze znorela od straha user posted image user posted image user posted image
kaj pa češ drugega kot stisn zobe pa dat to skozi in razmišljat pozitivno do konca.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:27:06   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Rekla je, da zunanjega obrata ne bo izvedla, ker skorajda ni mogoče, da bo se otrok obrnil na ta način. Jaz ne vem, nisem strokovnjak. Ma nič kaj prijazno ni bilo vse skupaj in mi res ni vseeno. Tudi za mleko me je zdaj strah, ker imam občutek, da so se mi prsa zmanjšala in ga ne bo. Ne vem, danes imam res slab dan, jutri bom verjetno že bolj optimistična ... pustmo času čas.



Tako je..pusti času čas....sam ne se preveč sekirat ker otroček to čuti!!!
Kaj pa če bi še enkrat vprašala za zunanji obrat....Lej Pušenjak je baje najbolj štručko za to, tko da če ti tvoji g ne zaupaš bi jst njega prosila za mnenje....
Jst sm v ponedeljek naročena pri njemu...in je od tašče prjatlci tud on delu to in je otročka v 1 minuti obrnu in je blo vse ql....

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:28:46   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Dan!

Moj pregled ni bil preveč spodbuden, mali je premajhen in povrhu se je obrnil na ritko (od morfe dalje je bil na glavi) oz. celo na noge. Sama sem se zredila za slabo kilo, durgače imam kri in vodo ok. Zaenkrat kaže na CR. Moram pa počivati, ker imam zmehčan MV, tudi skrajšan, odprta sem slab cm. Skratka, nič kaj lep pregled. user posted image  
Naslednji pregled imam 19.1.


sj pomoje ni tko hudo.ker mene teli Uz prav nič ne prepričajo.
itak se ne da točno povedat kakšen je otrok..
kakšne mere pa ima da je premajhen???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:29:37   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: claud

bad girl- držim pesti zate da bo vse ok...pa mal še počaki....smo se zmenle da ne prehitevamo, pa noge skup držimo!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



samo res.ne vem kam se vsme mudi v tem letu.ma a ostane še notriuser posted image

sicer pa sporočim v ponedeljek kaj bodo rekli,....
te držimo za besedouser posted image user posted image user posted image


le djteuser posted image
samo upam da bom pršla nazaj domov še v enem kosu.
no moram----!

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:30:15   
MIHAILO
Ja seveda,z pozitivnim razmisljanjem za bil kaj si lahko samo pomagamo,torej zakaj bi razmisljale negativno???Glavo gor in nasmehnite seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:30:48   
claud
diamantina še to....zunanji obrat delajo nekje v37.tednu, ker če ga prej je šansa da se še obrne, kasneje je pa lohk že prevelik....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:31:25   
brkn83
majchy - ja smo se nakofetkale, pa mal po trgovinah šle pogledat če imajo kej za user posted image , ap nič kej pametnega nisva našle, tk da vsaj nisem velik zapravlja. Aja kupla sem edino v dm-u hladilno mazilo za ritko, ker ga še nisem imela. Tk da dopoldan je bil uspešno preživet, zdej pa bo počasi čas, da grem še kaj delati.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:34:24   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

majchy - ja smo se nakofetkale, pa mal po trgovinah šle pogledat če imajo kej za user posted image , ap nič kej pametnega nisva našle, tk da vsaj nisem velik zapravlja. Aja kupla sem edino v dm-u hladilno mazilo za ritko, ker ga še nisem imela. Tk da dopoldan je bil uspešno preživet, zdej pa bo počasi čas, da grem še kaj delati.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super za uspešno dopoldne.........ne preveč delat......jaz imam filing da imam ti tipi topi vse spucano samo enostavno ne moreš biti pri miru-sem zadelauser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:41:04   
izidora
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: diamantina

Rekla je, da zunanjega obrata ne bo izvedla, ker skorajda ni mogoče, da bo se otrok obrnil na ta način. Jaz ne vem, nisem strokovnjak. Ma nič kaj prijazno ni bilo vse skupaj in mi res ni vseeno. Tudi za mleko me je zdaj strah, ker imam občutek, da so se mi prsa zmanjšala in ga ne bo. Ne vem, danes imam res slab dan, jutri bom verjetno že bolj optimistična ... pustmo času čas.



Tako je..pusti času čas....sam ne se preveč sekirat ker otroček to čuti!!!
Kaj pa če bi še enkrat vprašala za zunanji obrat....Lej Pušenjak je baje najbolj štručko za to, tko da če ti tvoji g ne zaupaš bi jst njega prosila za mnenje....
Jst sm v ponedeljek naročena pri njemu...in je od tašče prjatlci tud on delu to in je otročka v 1 minuti obrnu in je blo vse ql....



tudi jaz bi se obrnila na pušenjaka. saj ga lahko vprašaš na forumu. on sicer ni moj osebni gin., mi je pa naredil zadnja dva CR in tudi zdaj mi ga bo. zame res eden najbojših ginekologov.

če še nisem napisala, 26. 1. je rekel, da bova zaključila. tako da... do takrat bom verjetno čedalje bolj tečna  :)

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:41:09   
claud
uuu sam še 4 tedne do pdp-jauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:43:08   
claud
izidora-si povedala ja kdaj zaključiš....no sj pol pa kmal ne boš več tečnauser posted image user posted image
bomo 1,2,3 tamuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:45:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

izidora-si povedala ja kdaj zaključiš....no sj pol pa kmal ne boš več tečnauser posted image user posted image
bomo 1,2,3 tamuser posted image

pa lepo po vrsti brez prehitevanjauser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:46:09   
orto2
hoj

jaz se pa spet bolančana, pa v pljučih me boli, pa to ravno zdaj proti koncu.

a je katera spraševala za streptokok b testtiranje? se bo katera? jaz ne vem ali naj grem ali ne,...

lep sončen dan vsem


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:48:44   
orto2
uauauaua

že 5. del, a smp najbolj čvekave nosečke al kva?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:48:45   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: orto2

hoj

jaz se pa spet bolančana, pa v pljučih me boli, pa to ravno zdaj proti koncu.

a je katera spraševala za streptokok b testtiranje? se bo katera? jaz ne vem ali naj grem ali ne,...

lep sončen dan vsem


Jaz bom vprašala pri naslednjem pregledu in se tud testirala.

Ti se pa pocajtaj do roka, da boš lahko dihalauser posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 8.1.2009 13:49:00 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:49:25   
orto2
shuka
a kej veš koliko stan? to vzame bris a ne?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:51:06   
Čebel@
orto.......želim ti čimprejšnje okrevanje
user posted image

jaz se nisem še nič zanimala za to.......mogoče bom naslednjič vprašala g-če se bom spomnilauser posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:52:45   
orto2
majchy hvala, sej res komaj diham

pa ne vem zakaj sem tolikokrat prehlajena v nosečnosti, ko naj bi bil kao bolj odporen user posted image , očitno mi tamali vse pobere in bo hrabro in zdravo dete

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:53:52   
sazi
Dan,
se me še spomnite? no, ste že pri 5. delu - čvekeuser posted image
Nimam vas časa prebirat, ampak kolikor sem na hitro prebrala vidim, da ste že vse v polnem pričakovanju, da imate že vse urejeno in da vas otročki že skoraj prehitevajo... Jaz pa sem šele danes napolnila 32 tednov in včeraj oddala papirje za porodniško, ki jo nastopim 5.2.
Včeraj sem imela UZ. Mali/a je po velikosti primeren/a za svoje tedne (ima cca 1800g) in je odkar jem tablete za zniževanje pritiska vse OK.

Sama sem še daleč od vseh priprav. Počasi "zbiram" cunje, ki sem jih po 1. porodu posodila naokrog, dokupujem kaj novega, čakam na primerno košaro za voziček na bolhi, našega malčka navajam na vrtec, najbolj pa se ukvarjam s tem, ali se nam bo uspelo preseliti pred prihodom dojenčka ali ne (mojstri vlečejo že leto in pol in res nikoli ne veš, če bo narejeno ob dogovorjenem času ali ne). Tako sploh ne vem, kje naj se lotim pripravljati in polniti omare s stvarmi za novorojenčka - doma ali na 95% končani hiši, čas pa teče, stvari se premikajo počasi...

Naslednji pregled imam 21.1.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 13:54:34   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: orto2

shuka
a kej veš koliko stan? to vzame bris a ne?

Pojma nimam sam kej več kot 20€ ne bi smel bit, je pa odvisno od klinik.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?