|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:23:08   
nebo
Pozdravček,

dajte mi nosečke prosim povedat, koliko tednov, po vaših izračunih sem noseča, ker sama si očitno ne znam.

Prvi dan ZM sem imela 31.10.2008, G mi je izračunala PDP 7.8.2009.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:29:11   
sazi
Danes si napolnila 10 tednov. Pa čestitke

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:30:43   
ANITA D.
10 tednov pa 5 dni

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:31:52   
nebo
ja hvala, ampak daj ti to meni povej prosim, kako si to izračunala, ker jaz sem vstavila PDP v ringaraj in mi vodi 10 teden že cel teden - od sobote!
Mislim, da sem že čisto neumna...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:33:35   
detelja
http://www.bambino.si/koledar_nosecnosti

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:36:03   
bamoocham
Mogoče ti bo tale koledarček v pomoč.
Js si spremljam nosečnost po njem.

http://otrocarije.blogspot.com/2008/09/nosecniski-koledarcek.html

Ginekologinja se nič ni zmotila. Prav je 7.8.2009

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:43:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: nebo
ja hvala, ampak daj ti to meni povej prosim, kako si to izračunala, ker jaz sem vstavila PDP v ringaraj in mi vodi 10 teden že cel teden - od sobote!
Mislim, da sem že čisto neumna...


Tudi G ti vodi določen teden, dokler ni cel teden končan. Meni je zadnjič na morfologiji v knjižico vpisal, da sem bila noseča 21 tednov, čeprav je v resnici bilo 21 tednov in že 6 dni - torej bi lahko rekli že skoraj bolj 22 kot pa 21. user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 9:53:28   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Mogoče ti bo tale koledarček v pomoč.
Js si spremljam nosečnost po njem.

http://otrocarije.blogspot.com/2008/09/nosecniski-koledarcek.html

Ginekologinja se nič ni zmotila. Prav je 7.8.2009



rada bi si nastavila ta koledarček pa ne gre...vedno ko naložim mi piše, da je neka raven nekih makrov zelo visoka in da kao naj pošljem v nek podpis ...svašta...kako pa je tebi to ratal nastavit??

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:01:21   
ANITA D.
izračunala sem s pomočjo nosečniškega kolendarčka

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:01:52   
nebo
ja meni tudi ne gre....

Skratka pri meni se je pojavil problem, ko sem se naročala na NS, naročena sem 29.1. in po mojih izračunih sem takrat noseča 13t in 5d, in seveda se mi je zdelo malo pozno, zato sem vljudno povedala, da se mi zdi malo pozno, ampak dobim odgovor, da sem jaz po njenih izračunih takrat noseča 12t in 5d...user posted image

in jaz sem mislila, da bo druga nosečnost lažjauser posted image

Ma ne hecam se, samo res me je malo zmedla, ampak ona že ve ne??

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:25:13   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
rada bi si nastavila ta koledarček pa ne gre...vedno ko naložim mi piše, da je neka raven nekih makrov zelo visoka in da kao naj pošljem v nek podpis ...svašta...kako pa je tebi to ratal nastavit??


Odpri Excel, pojdi v Orodja - Makro - Varnost in tam označi stopnjo varnosti "srednja". Potem odpri koledarček in ko te bo vprašal nekaj v zvezi z makri, daj "omogoči makre" in ti bo delalo.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:26:32   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: nebo
Skratka pri meni se je pojavil problem, ko sem se naročala na NS, naročena sem 29.1. in po mojih izračunih sem takrat noseča 13t in 5d, in seveda se mi je zdelo malo pozno, zato sem vljudno povedala, da se mi zdi malo pozno, ampak dobim odgovor, da sem jaz po njenih izračunih takrat noseča 12t in 5d...user posted image

in jaz sem mislila, da bo druga nosečnost lažjauser posted image

Ma ne hecam se, samo res me je malo zmedla, ampak ona že ve ne??


Samo js tudi zdaj ugotavljam, da mi ta koledarček kaže točno 1 teden več, kot pa mi računa G.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:26:57   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

ja meni tudi ne gre....

Skratka pri meni se je pojavil problem, ko sem se naročala na NS, naročena sem 29.1. in po mojih izračunih sem takrat noseča 13t in 5d, in seveda se mi je zdelo malo pozno, zato sem vljudno povedala, da se mi zdi malo pozno, ampak dobim odgovor, da sem jaz po njenih izračunih takrat noseča 12t in 5d...user posted image

in jaz sem mislila, da bo druga nosečnost lažjauser posted image

Ma ne hecam se, samo res me je malo zmedla, ampak ona že ve ne??


Še enkrat preštej tedne. Če si imela ZM 31.10., boš takrat res noseča 12t in 5 dni No, po moji logiki 12t6d).

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:32:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

ja hvala, ampak daj ti to meni povej prosim, kako si to izračunala, ker jaz sem vstavila PDP v ringaraj in mi vodi 10 teden že cel teden - od sobote!
Mislim, da sem že čisto neumna...


to ti šteje tako, ker si dejansko noseča 10 T, vendar pa boš  noseča polnih deset tednov komaj po dnevu, ko boš noseča 9T6D! Joj, kak sem zbluzila, si razumela...RR koledar, že torej prvi dan napiše, da si noseč npr. 10 tednov, si pa dejansko komaj 9T1D!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 10:42:10   
nebo
Skratka ugotovila, enostavno sem vzela NAVADEN koledar in začela štet od ZM in res. G ima prav, tako...pamet spet dela...user posted image

Madonca se da zakomplicirat če hočeš, najbolje, da sploh nič ne razmišljaš med nosečnostjo...user posted image

Lep mrzel sonček vsem...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 14:21:35   
Jančika_
Še en kalkulator: http://www.magma.ca/~rgiffen/PregnancyCalculator.html

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 14:40:24   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Še en kalkulator: http://www.magma.ca/~rgiffen/PregnancyCalculator.html


Hm, ta meni napiše prave dneve in vse, bi pa mogel biti malček velik 9 cm, moj je skoraj 5cm in mi je na pregledu rekla da je velik točno tok kot mora biti za svojo starost...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 15:32:03   
frutolina
 
Tu vtipkaš svoj PDP in je:

http://www.justmommies.com/pregnancy_calendar.php

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 15:42:14   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
rada bi si nastavila ta koledarček pa ne gre...vedno ko naložim mi piše, da je neka raven nekih makrov zelo visoka in da kao naj pošljem v nek podpis ...svašta...kako pa je tebi to ratal nastavit??


Odpri Excel, pojdi v Orodja - Makro - Varnost in tam označi stopnjo varnosti "srednja". Potem odpri koledarček in ko te bo vprašal nekaj v zvezi z makri, daj "omogoči makre" in ti bo delalo.


hvala glede makrov....zdaj sem to zrihtala...sedaj pa ne morem vnašat podatkov...heheh...danes mi vse neki šteka...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 15:43:54   
detelja
aaaaa mi je ratal...user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
9.1.2009 22:55:20   
Muca83
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Še en kalkulator: http://www.magma.ca/~rgiffen/PregnancyCalculator.html


Hm, ta meni napiše prave dneve in vse, bi pa mogel biti malček velik 9 cm, moj je skoraj 5cm in mi je na pregledu rekla da je velik točno tok kot mora biti za svojo starost...


Ja, tale je res malo čuden. Za 8T piše 1,3 cm, za en dan več pa kar 3 cm user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
27.7.2009 10:54:16   
Enesa
Lepo pozdrav nosacnice in mamice..Js bi sam neki vprasala glede izracuna tednov in roka .ZM 08.11.2008  datum poroda  26.08.2009  jest saj mislim da se je moja ginekologinja zmotla v izracunu prosim povejte mi svoje mnenje......

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
27.7.2009 11:13:21   
Luskan
Tudi moja ZM v 1. user posted image  je bila 8. 11. 2005user posted image , pa sem imela rok 15. 8. 2006. Res pa je, da rok lahko popravljajo glede na razvoj plodka, meni so ga kar nekajkrat, rodila pa sem 17. 8 2006.
Vso srečo ti želim in lep porod!

(odgovor članu Enesa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izračun tednov nosečnosti!
27.7.2009 11:19:23   
Enesa
Luskan hvala na odgovoru jest saj mislim da se je zmotla ker pri prvi nosecnosti mi je prav zracunala zdj pa se mi datumi neujemajo nikakor hvala za menje .....mal cudno komi me je narocila na prvi ctg11.8.2009 zato sem se bol zaskrbljena...Prvic sem imela medenicno nosecnost zato sem imela carski rez zdj to nosecnost je pa obrnjen dojencek pravilno z glavico tako da me je zato zanimalo ker se nisem normalno rodila po naravni poti .....

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?