|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje belega čokoladnega preliva za torte
9.1.2009 11:02:16   
smrček
Jutri imam namen speči torto z "barvastim" čokoladnim prelivom.
Ali lahko beli jedilni čokoladi dodam kakšno kaplico modre jedilne barve? Ali kako naj dobim rahlo moder preliv?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje belega čokoladnega preliva za torte
9.1.2009 13:21:47   
blaža
Bela jedilna čokolada ni bela ampak rumenkasta in če boš dala malo modre, ne bo svetlomodra ampak bo vlekla na rumeno, pa še bela čokolada je malo delikat za ji kej dodajat. naredi raje led preliv. sladkor v prahum ,alo vode, pa malo modre berve. Al pa premaži torto z smetano, ki jo obarvaš. vem, da ni preveč dobrega okusa, ..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje belega čokoladnega preliva za torte
9.1.2009 14:10:05   
Adelina
Katero belo čokolado pa uporabljate za preliv. Jaz imam to iz Pekarne Vrhnika, pa mi je nikakor ne uspe lepo stopit- se vedno sesiri. Pa sem probala v mikrovalovki tako kot temno čokolado in na štedilniku v kopeli, pa se nikakor ne naredi lepo. Kaj torej naredite ve oz. katero čokolado uporabite? Hvala!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje belega čokoladnega preliva za torte
9.1.2009 16:20:58   
triperesnadeteljica
POZDRAVLJENE! Jaz čokolado vedno topim v mikrovalovni- v skodelici za kavo,tisti malo večji .Vedno pa tudi uporabljam čokolado iz pekarne vrhnika (2500g).Iz mojih izkušenj ,ti povem ,da za modro barvo zmešaj  beljak, sok pol limone in sladkor v prahu,tej masi dodaj toliko barve kot hočeš,ne vem kakšno živilsko barvo imaš,jaz jo tudi kupim v pekarni vrhnika,pa todi tekočo v merkatorjevih trgovinah- meni je ratalo vedno super. Z tako maso barvam tudi  drobno novoletno pecivo. Pa veselo peko ,ti želim...user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?